Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ja narazie ubrań ciążowych nie sprzedaję, bo mam nadzieję, że mi się jeszcze przydadzą ;) Gumijagoda, tak to z dziećmi bywa. Też bym się pewnie wkurzała, ale jak czytam to na forum to mnie śmieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi, a próbowałaś na Allegro? Właśnie oglądałam. Są używane spodnie w całkiek przystępnych cenach. Mamo Zuzi, coś Ty taka hojna? A nie przydzą Ci się takie ciuchy niedługo? GJ, toś miała miły spacerek:-O Współczuję. Oj Zuziu, jak można tak śmiać się z cudzego nieszczęścia;-) Pozdrawiam, Kobity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna chata!!! Napisałam hojna, a mi ocenzurowało. Ciekawe, czy tym razem też tak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby :p Olinka już śpi, mąż na meczu😠 a ja oglądam seriale :( A wy gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo nieeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co jest? Po pierwsze, piszę przez samo H, a mi zmienia na CH. Po drugie, nie mam nic złego na myśli. W miejscu gwiazdki było O, co miało oznaczać np szczodrobliwa. Tym razem mi chyba nie ocenzoruje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tym razem jakieś Zaraz się wścieknę Witaj Kala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już kurwicy (niech sobie to ocenzorują) dostałam Wpisałam coś, a mi nie pokazało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie
nie ma tu cacharell?? chciałam do niej słowko napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, zniknęła jakoś koło czerwca i więcej się nie pojawiła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna🖐️🌻 troche ta cenzura wkurzajaca by to huj strzelił :P hihihi ale można teraz popizgać sobie gwiaździscie się zrobi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial sie skończył :P kurna już mi żaden wyraz do głowy nie przychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co rachujesz, Kala? Że w swej hojności moderatorzy, co się nam przysłuchują, coś Ci podarują?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, witaj, kolejna hojna kobieto:-D Czy też macie problemy z wysłaniem swojej wiadomości? A może to też cenzura?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dajcie sobie spokój, tylko dajecie robotę tym od cenzury, a tak by sobie spokojnie popili kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dajcie sobie spokój, tylko dajecie robotę tym od cenzury, a tak by sobie spokojnie popili kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, witaj, kolejna hojna kobieto:-D Czy też macie problemy z wysłaniem swojej wiadomości? A może to też cenzura?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, witaj, kolejna hojna kobieto:-D Czy też macie problemy z wysłaniem swojej wiadomości? A może to też cenzura?! No i znowu się nie wysłało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, witaj, kolejna hojna kobieto:-D Czy też macie problemy z wysłaniem swojej wiadomości? A może to też cenzura?! No i znowu się nie wysłało:-( Kala, przez Twoje BRZYDKIE wyrazy Kafeterię nam zablokowało:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kobiety grzecznie już Myslałam że furii dostane to moje dzieci mnie tak z równowagi nie wyprowadziły nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×