Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

kaluś, to ja dzisiaj pobiłam rekord z Majką. Wstałyśmy o 10:) Majce się to nigdy nie zdaża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika kamień spadł mi z serca :P U nas dzis znów upał ale pozatym dzień cudowny bo......idąc na rynek gdzie mnóstwo ludzi znalazłam.....100 zł:D:D:D:D::D:D:D już dawno nic nie znalazłam a tu raptem w takim wydaniu;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza pomaranczowa
kala to chyba moja stowka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale znów nic nie napiszę, bo ledwo żyję..... przepraszam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, to super, ja tam nigdy nie znalazłam pieniędzy, za to zawsze wdeptuje w psie kupy:P przyciagają mnie czy co? fajnie że u was pogoda, bo u mnie od środy zimno i pada:( a jutro moi rodzice obchodzą 30-tą rocznicę ślubu i mamy grila i jak tu posiedzieć na powietrzu w taki ziąb:( może się poprawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czeka mnie wielka wyprawa ...Jadę po psa:D Przybędzie nowy członek w rodzinie:D Mam mnóstwo obaw,ale.... Jakos dam radę,skoro moim dzieciom do tej pory nie stała się żadna poważna krzywda i to chyba i z psem ne będzie tak trudno... Trzymajcie sie kobitki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńka trzymam kciuki i czekam na zdjęcia:D😍 Manika :D:D😘 Margaret co z tobą babo się dzieje😘 Zuzia😍 Dla reszty kobitek 😘🌻 A my dzis idziemy do zoo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzis pochmurnie.Na 12 jestem umówiona do fryzjera.Muszę w końcu ściąć włosy bo mam już za długie.Biorę ze sobą też Kubę.Już nam nie pozwala ścinać włosów.Mówi że ciocia tak a my nie bo się na tym nie znamy.Potem zawozimy go do teściów.Nie dogadaliśmy się czy zostaje do jutra czy dłużej.Teściowa ma urlop i mówiła że kiedyś we żmie go na parę dni,ale nie wiem czy to teraz.Wczoraj był w przedszkolu piknik rodzinny.Udał się do połowy.Występy dzieci były na polu.Było tak duszno że nie dało się wytrzymać a potem była burza i ulewa więc wszyscy się rozeszli do domu. Kala tylko Ci pozazdrościć.Ja znajduję zawsze jakieś drobniaki. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala do pracy się już wybierać niemusisz, codziennie spacerek a w nim stóweczka i miesięcznie 3 tysiące:D Ps. co z tą aktualną tabelką ? Kamomila śliczne córeczki Gumijagoda dorobiłaś się już tego psa?, czyżby to taka rasa jak u Mamy-zuzi? Tak się zstanawiam nagłym zniknięciem Marteczki? czyżby gdzieś wyjechała i niepożegnała się, mam nadzieję że u niej wszystko wpożądku? Monikę też wcieło- babka studjuje to w trakcie sesji może przez wakacje się odezwie, jak nas czytasz to pozdrawiamy Cypryjskie słoneczko- co u Ciebie jak tam córcia? Asmana - kiedy jedziesz do sanatorjum? Piszę do zaginonych, może któraś się odezwie, taką mam nadzieję. Zuzia ładuj akumulatory , pozdrawiam Luiza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudkaaaaa:D:D:D:D Koniec leniuchowania:P Ojj Margaret żeby tak było naprawdę:P ale niestety:( bardzo żadko cos znajduję:o Basia nas opuściła i się nawet babsko jedne nie pożegnała-pojechała po pieska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Nadal nie czuję się w pełni sił, ale wreszcie mam wolne, więc może coś napiszę... W środę byliśmy z małą w poradni zeza i pani doktor potwierdziła swoją wcześniejszą diagnozę - Paula nie ma zeza, tylko specyficzny kształt oczu :D Potem zabraliśmy ją do Fikolandu, ale nie do końca dobrze się tam bawiła, wręcz marudziła (zdjęcia poniżej). Jak się później okazało to choróbsko już ją dopadało :( W czwartek obudziła nas nad ranem z gorączką, od razu musiałam jechać do apteki po leki. Byłam po niespełna 5 godzinach snu, a w pracy musiałam pół dnia spędzić w podróży, co w taki upał jest strasznie męczące. Wieczór spędziliśmy u znajomych na grillu, nie wypadało mi odmówić pomimo tego, iż jedyne o czym wtedy marzyłam to sennnnnnnnnn........ Piątek też jakoś szalenie szybko mi zleciał, ale po południu udało mi się troszkę zdrzemnąć. A wczoraj znów 12 godzin spędziłam na festynie (przez 10 godzin sprzedawałam piwo).... Na szczęście dziś mężuś i córeczka pozwolili mi pospać do 9 :D No i jeszcze się pochwalę, wczoraj mąż wysprzątał trochę naszą część domu, bo ja się ostatnio zaniedbałam w tej kwestii :O To fotki z Fikolanadu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/053d17d4ee09392f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c86f348bd3fe5abb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c311bf61b4307284.html A tu urządzona przeze mnie piaskownica http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a46750af45946788.html A tu prezent z okazji Dnia Dziecka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2aee1def97eb4086.html Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:D Ze swoją własną prywatną Kalą:D:D:D Jutro fotki:) Ide spać,przemierzyłąm ponad 1000km pociągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudkaaaa:D:D:D:D:D Nie mylić zemną, ja jestem u siebie na wsi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka baby kosiane👄 Basiu, twoja Kalusia przesłodka, aż się chce pieska:D ale to urośnie duuuży piesek:D Nie było mnie cały weekend:D Grill w sobotę sie udał, rano lało jak z cebra, ale po południu wyszło piękne słoneczko:D i był ciepły wieczór. W niedzielę byliśmy u teścia na wiosce, ale uniknęłam jego towarzystwa, bo całą wizyte poświęciłam na zabiegi kosmetyczne naszego autka:D Chyba jakieś świnie w nim jeździły bo syf był niesamowity w środku, a pasty i wosku to te blachy dawno nie widziały:O Po 6 godzinach gimnastyki wygląda jak nie to auto:D i pachnie w środku:D Ale dziś wstałam połamana i zdrętwiała, dawno się tak nie nagimnastykowałam, zakwasy się odezwały, nie mogę ręką ruszyć:( U nas ostatnio dni grozy, w naszym powiecie, jedna masarnia przyjmowała nie badane mięso i kilkadziesiąt osób zachorowało na włośnicę, brrr, dobrze, że ja nie kupowałam produktów z tej masarni. Afera niesamowita, media szaleją:O Ktoś nawet kupił w Szczecinie 40 kg kiełbasy Polskiej i wywiózł do Irlandii i tam też ludzie zachorowali:( Straszna ta choroba, w naszej miejscowości 7 osób, sami znajomi:( To dziadostwo jest nie uleczalne. Pogoda dziś znowu do dupy, pada od rana:O Meldujcie, kto ma słoneczko??? Robie wielkie prańsko... Buziaki dla Was i dzieciaczków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam słoneczko, ale w pracy siedzieć muszę....a tu same problemy 😭 Basiu, psinka śliczna :) Kiedy poggadamy? Postaram się być dziś wieczorem. Kala, Manika 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wcześniej mieliśmy zaplanowane badania, dziewczynki miały zostać w szpitalu na 3 dni, mój wzioł sobie urlop żeby z nimi zostać, pojechał założyć im karty a tu strajk😭 i wielmożni doktoży powiedzieli że może za tydzień będzie to możliwe One od zeszłego roku mjały mieć zrobione te badania i się nie dało bo były na antybiotyku albo po nim, i teraz taka okazja TO NIE- LEKARZE TO ŚWINIE 😭😭 ps. poszłam do krawcowej odebrać żakiet, to nieodebrałam bo jeszcze nieskończony, wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret to miałaś cudowny dzień dziś😘🌻😍 Olinka własnie sama je obiad tzn bierze do ręki ziemniaka i nadziewa na widelec:D tak samo z kotletem hihihi;) My wczoraj grilowalismy, tak nas nagle wzieło, poszliśmy nad wisłę na plażę, dzieciaczki biegały jak szalone-potem padły moment spać:p Miłego podwieczorka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas pogoda w kratkę.Raz troszkę pokropi,słoneczko i znowu deszczyk.Ale nam to nie przeszkadza i z Julką zaliczyłyśmy prawie 5 godzinny spacer.W sobotę byłam u fryzjera.Nie ma jak krótkie włosy.Kuba też ma super ścięte włosy i na dodatek od soboty jest u teściów.Wczoraj trochę marudził jak byliśmy na obiedzie,ale potem kazał nam jechać do domu.Ma być u dziadków do środy a może i dłużej.Więc odpoczywam.Julka jest słodka.Dziś dałam jej pierwszy raz zupkę-marchew z ziemniaczkiem.I co?zjadła 4 łyżeczki a potem zaczęła pluć.Trudno nie zrażam się spróbuję póżniej.Kończę bo mąż wrócił z pracy i może jeszcze na spacerek pójdziemy. Gumijagoda psiaczek śliczny A wszystkie dzieciaczki na zdjęciach słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyście w którychś wiadomościach o aferze z włośnicą??? ta masarnia jest w wiosce 12 km ode mnie:O w kazdym naszym sklepie były ich produkty, sama od lat kuowałam, bo dobrej jakości, a tu taki numer. ostatnio na szczęście nie kupowałam ich wyrobów. margaret❤️ masz dziś fatalny dzień, ale na szczęście niedługo się kończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudkaaaa Mam tak fatalny nastrój że nic więcej nie napiszę i mykam się wyżyć na sprzataniu żeby przypadkiem kogos nie pozabijać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala złość piękności szkodzi ,a porządki i tak trzeba robić. Basienka odezwij się troszke. u mnie tak praży że z domu lepiej nie wychodzić, najlepiej wieczorem. dziewczyny jeszcze śpią a ja buszuje po necie. milego dnia i żadnych złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta😘 U nas leje:( Musiałam chwilkę odpocząć bo mi biodro siada, po Olince wogóle mam problemy, w ciąży juz miałam:( także tak mnie teraz napieprza że szok😭 Do dupy ten dzień dziś😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×