Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Marteczka kochana kogo ja widzę?:) Buziaki dla Twojego przystojnego przedszkolaka:) Zuziu buziaki dla dzielnej Pauli❤️ Margarett Ty przynajmniej nie musisz wstawać i odprowadzac swoich do przedszkola,wiec nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. Zapomniałm dodać,że Julka jest raczej pozytywnie nastawiona do szkoły bo z uśmiechem na twarzy mówiłą ,żę jutro będzie jadła śniadanie i piła herbatkę z dziećmi.|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiełki:D sorki za długą nieobecność, alem zalatana straszliwie była. słowo harcerza, będę już z wami codziennie, bo synuś w szkole, to nie będzie mi kompa zajmował:) Kamil jest już w szóstej klasie, za rok gimnazjum, a on sobie zażyczył żebym poszła z nim na apel do szkoły:O Bo pani powie dużo informacji dla rodziców, a jemu się nie chce spamiętywać, więc powinnam sama sobie tego wysłuchać. Poszłam z Mają tak rano na to zimne boisko i zmokłam cholernie:( potem biegiem na szczepienie z małą i oczywiście bieganina po sklepach, żeby uzupełnić braki w wyposażeniu. Wiecie taki 12latek to cholernie wybredny jest, nie zawsze to co mi siępodoba, to i jemu. Na dodatek co chwila słyszę tekst: mamo, tak się ubierają wapniaki! rany, co ja wychowałam? Na dodatek zrobiłam remament w szafach i dzieci mi wyrosły prawie z wszystkich ubrań:O Ile ja muszę nakupic na jesień i zimę, ło matko, o sobie to już będę musiała zapomnieć:( Budowa idzie jak krew z nosa, ale może w tym tygodniu w końcu zrobimy ten strop nad piwnicą:) Dobranoc kochane💤 bo ja też idę odsypiać tak wczesne wstawanie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj nikus byl pierwszy dzien w przedszkolu. bylo dobrze, zaprowadzilam go posiedzialam chwile i powiedzialam ze przyjde niedlugo po obiedzie. bawil sie podobno ladnie, ale juz po obiedzie ppanie dzwonily do mojej mamy (pracuje obok p[rzedszkola w szkole) ze nikus płacze i chce zeby po niego przyjsc. no i mama go wzieła. okazalo sie ze nie robil siku i kupy tam wogóle bo chyba sie wstydził. dzius odwiózxł go tata i strasznie tam schizuje, nie chce go puscic :-( nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki🌻 monika współczuję, Kamil jak szedł do przedszkola nie było problemu, ale on zawsze był otwartym dzieckiem i niczego się nie bał:) wklejam wam zdjęcia Majki budowniczki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae9cf2fd802a410d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e747b91b19c6fc50.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ad9b31594795015.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2cea870cf6e2a793.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1013c91c93ba2de8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9c40e6aac791756.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13ec1575e56ab613.html ona bardzo lubi wizyty na budowie, bo to dla niej super plac zabaw:D :D :D miłego dnia kobitki i bezstresowych przedszkolaczków❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć mamuśkl. Monika i jak wreszcie z NIkosiem??? Napisz :)\\ Dzisiaj JUlka rano popłakała sie jak wychodziłam ,ale szybko się uspokiła,tyle tylko ,że już usłyszałam skarge ,pierwszego dnia:( Że JUlka wcale sie nie słucha,robi co chce i uzna za wygodne dla niej. Manika super fotki,jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka -no to byłaś niezbyt miło zaskoczona u tego okulisty, +3 to bardzo dużo. Brylka a ty wcześniej nic niepodejżewałaś? jak można w warunkach domowych sprawdzić tak chociaż pirazy oko, czy małe dzieci mają jakąś wadę wzroku, moja Ola jak jej pokazuję jakieś plansze to często pociera oczka, albo twierdzi, że ma rope a wcale jej niema. Gdzie im badałaś wzrok, prywatnie? Gumijagoda- Julcia chodzi do tej samej zerówki co w ubiegłym roku? Mańka - jakie u was mundurki obowiązują, dla wpniaków czy dla cool kolesi? Zdęcia jak zwykle zakorbiste:) Monika-nie daj za wygraną Marteczka trzymamy łapki za pracę Byłam dziś u mojego siostrzeńca, bo mu się córa urodziła, jest prześliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marteczka oczywiście trzymam kciukasy:D| Margarett moja JUlka chodzi do pierwszej klasy szkoły specjalnej. Gratuluję Ci kolejnego maluszka w rodzinie,to chyba już drugi raz w tym roku zostałaś ciocią?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret ja byłam u zwykłego okulisty na książeczkę jeździmy tam z babcią to i dzieci przy okazji przebadałam. Ola nie miała żadnych oznak (ja nie zauważyłam) że słabiej widzi, może tylko czasami bardziej pochylała się nad kartką jak rysowała. Pierwsza wizyta wygląda także każą dziecku powiedzieć jakie obrazki znajdują się na tablicy wypisują atropinę , którą wkraplam przez 5 dni idę już bez kolejki na badania komputerowe i dno oka ( tam już dziecko nic nie mówi). Manika fajnego masz majstra na budowie tylko musisz mieć mniejszą łopatę i taczkę a dom powstanie w mig. Monika trzymam kciuki za Nikusia Dzisiaj chłopcy przyjechali zachwyceni z przedszkola. Najbardziej śmiałam się bo wysiadając z autobusu wcinali bułki słodkie (a Marcin ich nie je bo jak twierdzi że nie lubi) Marcin powiedział ze PANI mu dała i powiedziała że trzeba zjeść bo to dobre więc zjadł (a mamy to nie słuchał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Brylka za informacje:) a chłopcy jak słuchają pani to dobrze:) Gumijagoda w żeczy samej pierwszy (najstarszy) siostrzeniec został tatą w czerwcu i ma Michałka, a drugi(średni) siostrzeniec ma Nikole:), a najmłodszy to już niewie co jest grane i się wyniusł na jakiś czas do innej mjejscowości, może boi się, że to zaraźliwe:P To jak Julcia chodzi do specjalnej szkoły, a wychowawczynie mają odpowiednie ku temu wykształcenie, to niech się starają prowadzić tak lekcję, aby zwrucić uwagę dzieci na przeprowadzane zajęcia. Mam dziś ogromny apetyt, od mielenia już żuchwę czuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba przechwaliłam moich chłopaków. Marcin jeszcze przed wyjściem z domu płakał w autobusie spokój a w przedszkolu darł sie pełną mordą, że chce do domu. Uspokoił się i ja poszłam do domu a później pani dzwoniła (o godz 10) żeby przyjechać o 12.10 jak będzie po obiedzie bo on cały czas płacze. Pani nie chciała żebym przyjeżdżała od razu bo później dziecko się przyzwyczai i będzie chciało do mamy na zawołanie. Przemek był bardzo grzeczny i nie płakał bo bał się , że Kacper (kolega) powie mu tak jak Marcinowi że jest beksa lala, a on jest duży i silny Ja już nie mogę wytrzymać nerwowo tak się przejmuję tymi dziećmi mąż się ze mnie śmieje a mi wcale do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcony mam ten tydzień,ledwo rok szkolny się zaczął i JUlka już miała \"bumelke\".Byłyśmy dzisiaj na zajeciach w ośrodku zaburzeń mowy i pani psycholog była bardzo zadowolona z JUlki postepów. Bartusia zostawiłam u kuzynki,podstepem mu znikłam i był bardzo grzeczny ,tylko chwilkę zapłakał. Owiele lżej mi było bez niego,bo musiałąm biec z tramwaju na autobus i cudem zdązyliśmy:) następny byłby za 3godziny. A w piątek będe miała nowy telefon :):):) Gorsza wiadomośc ,że laptopa musze oodać do serwisu na pare dni.Jednak kontakt a netem będe miałą,trochę ograniczony ale jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam was w deszczowy dzien ! my dopiero wstalismy :) ja i ksawery juz w polsce mezus przylatuje pierwszego sierpnia pozalatwiamy wszystko w i w kwietniu lecimy do stanow na rok takie sa przynajmniej plany a przez ten czas co bedziemy w polsce chcialabym zeby ksawery chodzil do przedszkola poniewaz mam mozliwosc pojscia do pracy a bardzo chcialabym chociaz przez chwile popracowac w zawodzie tylko teraz musimy czekac az zwolni sie jakies miejsce w przedszkolu bo w kwietniu ksawery nie zostal przyjety ide robic sniedanie - jajka na miekko ksawery poprostu je uwielbia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz przylatuje oczywiscie pierwszego pazdziernika a nie sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
czesc mam pytanko jak pielegnuje sie chlopca skarby. u mnie w rodzinie sa same dziewczynkie a ja za miesiac mam urodzic chlopca i nie mam pojecia jak sie nim zajmowac. prosze poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
hej mamusie !!! znalazlam Wasze forum tak zupelnie przypadkiem i bardzo mi sie spodobalo ! Jestem mama 4,5 letniego Jakubka i 2,5 letniej Weroniki ,w marcu spodziewam sie kolejnego bobaska :) i tak jak Wy przezywam wzloty i upadki zwiazane z wychowywaniem dzieci . Dwa miesiace temu przeprowadzilismy sie do Wroclawia ,wczesniej mieszkalismy w Szczecinie .Jest mi troszke ciezko,nowe miejsce ,ludzie .Mysle ze to forum bedzie dla mnie mala odskocznia od rzeczywistosci . Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuśki🖐️Stokrotko :) Jeżeli chodzi o pielęgnacje chłopięcych klejnotów to sie nie martw:)jak już będziesz miał maluszka w domu to sie nauczysz ,zresztą jeszcze w szpitalu pokaża co i jak,nic trudnego.Nawet łatwiej niż u dziewczynki. Mamo Zuzi GDZIE JESTEŚ?????????????????????????????Odezwij sie do mnie prosze. Kala pezesyła pozdrowienia i bardzo tęskni za nami:( Witaj Anet na ojczystej ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciuki za powrót Kali ,może już jutro!!!!!!!!!!!! Przywitajmy ją goraco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy 🌻 A u nas dzisiaj cały dzień świeciło słońce którego życzę wszystkim tam gdzie pada. dzisiaj w przedszkolu było dobrze Marcin nie płakał bo Przemek jak na razie cały czas dzielny. Ja dzisiaj całe popołudnie pomagałam przy przygotowaniach do gminnych dożynek, które odbędą się w naszej wiosce w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
Dziekuje za tak cieplutkie przyjecie mnie do Waszego grona :) Moje maluchy jeszcze szaleja z tata ,mam nadzieje ze nie bedzie z tego malej afery typu pukajacy sasiedzi do dzwi :/. Zycze wszystkim spokojnej nocki i udanego poranku .U nas pada ... Mam nadzieje ze niebawem zawita slonko bo jakos tak sie jesiennie zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
Dziewczyny pomocy! Zalozylam sobie nic (tak chyba to nazwe) i nadal wyswietlam sie na pomaranczowo,co powinnam zrobic ,jak tu sie loguje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PObudka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Stokrotko musisz wejśc w rfeferencje i tam zarezerwować swój nick. MIłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
Cos nasze mamusie bardzo zajete :) Ja od rana bylam na badaniach .Pani pielegniarka pochwalila mnie za cisnienie krwi i z tej radosci uzbieraly sie pelne po brzegi 3 probowki ;). Slonko nareszcie do nas zqawitalo wiec dzisiaj obowiazkowo dluugi spacer z maluchami . Sle gorace buziaczki 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
gumijagodo :) kurcze dalej nie umiem sie zalogowac ,juz mam zarezerwowany nic w preferencjach i nic z tego.jak chce odpowiedziec to mi wyskakuje zebym wpisala pseudonim ,moze ja cos taka z tych tepawych i mi nie wychodz ,hihi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny a co tu takie pustki :) stokrotkapolna _ wejdz do internalto zarezerwuj swoj nick jest tam min punkt A - jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj klikasz wpisujesz swoj pseudonim nastepnie haslo i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny słabo trzymacie kciuki za powrót Kali skoro jej nie ma:( Rozmawiaąłm z nia i moze jutro:D Jak wróci to i topik wreszcie sie ruszy:):):) Manika gdzie jesteś?? Marteczka co z pracą?? Mamo Zuzi co u Ciebie??? Urodziłaś już???Odezwij sie proszę. I specjalne mocne uściski dla Zuzi naszej kochanej ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
sprawdzam czy juz jestem na czarno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
:( i nic z tego ,chyba na nowo sie zarejestruje :( dam Wam zanc ze to ja oki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×