Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hejoł kobity a no jestem , jestem, tylko mi obowiązków przybyło bo mam nowego członka rodziny..... MAMY SZCZENIAKA w domu i jak Kamila nie ma do południa to biegam z nim co chwila na dwór, bo leje w domu na wykładzinę:D :D :D szczeniak pod jedną pachą , Maja pod drugą i tak latam z drugiegi piętra co godzinę:O to kundelek ze schroniska, ale jest boski!!! Zdjęcia później. Stokrotko witaj 👄 Ja mam dwoje dzieci z marca:D to super miesiąc na urodziny. wklejaj jakieś fotki swoich dzieciaczków.:) Anet , 👄 witaj w ojczyźnie:D to teraz będziesz częściej na topiku mam nadzieję:P Dla reszty gwardii po buziaku👄 No właśnie ,ciekawe czy mama zuzi już urodziła, bo jakoś dawno się nie odzywała? Kala, wraaacaaaaj, kosiana babo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika ja tez zastanawialam sie nad jakims malutkim pieskiem dla ksawerego ale wszystkie obowiazki z tym zwiazane spadly by na mnie a ja jestem zbyt leniwa rozpatrzylam wszystkie za i przeciw i kupilam .... rybke :) dzisiaj kupilam ksaweremu dwa samochodziki ktore trzeba bylo zlozyc z klockow zabawka przeznaczona jest dla trzylatkow skladalam je ponad godzine... elementy byly tak male ze nie moglam ich przymocowac niby trzymalam sie instrukcji ale i tak zostaly mi trzy elementy ktore zanic w swiecie do niczego nie pasuja :) ale autka wygladaja ok :) nie wierze ze jakikolwiek trzylatek zdolalby to zlozyc ide zrobic sobie hod - doga spokojnej nocy dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
hej mamusie :) Pewnie zaganiane w natloku porannych zajec,ja wykozystuje moment ze moje maluszki jeszcze spia i klikam po raz kolejny w nadziei ze bede zaczerniona :).to sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
eh :( no trudno,maz probowal ja tez robie wszystko tak jak trzeba ... nie mam juz sil na dalsze proby,moze kiedys przez przypadek mi sie uda . manika74 !gratuluje slodkiego czlonka rodziny :) na poczatku bedzie ciezko ale poznie to dzieciaczki beda w nim mialy najlepszego przyjaciela,a jak nazwaliscie Waszego pupila?? anet.d ,rybka to tez swietny pomysl,maly moze poczuwac sie do obowiazku codziennego karmienia rybki,mowie Ci ile przy tym radosci (tez mielismy rybki i to spora gromadke ,ale w zwiazku z przeprowadzka trafily w dobre rece kuzynki ). Pozdrawiam cieplutko ! Dzisiaj ulubiony dzien mojego meza,ZAKUPY,ciekaw jak to zniesie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w bardzo ponurą sobotę:( Stokrotko kiedyś Ci sieuda ,a narazie jesteś bardzo ładną \"pomarańczką\":D DZisiaj idziemy na urodziny do 4letniego Jakuba ,rozwydrzonego dzieciaka delkiatnie mówiąc :(Ciekawe jak ja to zniose:( Kala- Babo długo mam jeszcze na Ciebie czekać?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufia- jak tu jeszcze zaglądasz to pomachaj , ja mam dwie dziewczynki to zabardzo nieorjętuję się w pielęgnacji chłopców, ale mogę wypisać Ci jakieś konkrety z książki, no i jak sądzę i Gumijagoda stwierdziła jak np. dziewczynka zrobi żadką kupkę do pampersa to jest o wiele bardziej sprawa skonplikowana niż u chłopca:) Anet- super, że jesteś, teraz można się nieźle pobawić tymi zabawkami dla 3-latków i przytym nagłoówkować:) Stokrotkapolna witamy, może twój psełdonim już występuje na liście urzytkowników i dlatego nie możesz się przyczernić. Brylka- miłego pobytu na dożynkach:) Kala babo gdzieeeeeeeeeeee jesteś? Mańka Gumijagoda-jak przetrwałaś te urodziny? Miłego wieczoru Ps. serducho mi już od jakiegoś czasu napie.dala, nieraz budzę się w nocy z uczuciem duszności, odczuwam kłucie i pieczenie w klatce piersiowej, czasami w ciągu dnia:( a milokardina już na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny przetrwaliśmy nawet znośnie,moje dzieci były bardzo grzeczne ,za to jubilat....miał swoje swięto:( Margarett ty zap.....to lekarza z tym serduchem !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł laski:D pies co dzień miał zmianę imienia:D ale klamka juz zapadła i ostatcznie została Fifka, bo to suczka jest:) Mały wariat jest z niej, zaczepia Majkę do zabawy, muszę kiedyś strzelić zdjęcie jak ciąga Majkę za sukienkę:D o ile uda mi się zdąrzyć, bo Majka nie jest jej dłużna i ciąga ją za ogon i uszy:D :D :D Na zakupy pędzę wózkiem, Majka na piętrze, a Fifka na dole w koszyku:D :D :D a to zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3771d3c5ccf41fc1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26e979bd835f2364.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2da48d3fb2eec711.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df394fd85506b489.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, kosiana babo, ty rzeczywiście idź do tego lekarza i nie strasz nas❤️ Stokrotka jak próbowałam zarezerwować twój nik to mi wyskoczyło że już taki profil został zabezpieczony hasłem:) pogoda dziś była do dupy, ale chłopaki i tak strop układali na budowie, więc mam już piwnicę przykrytą:) http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/l/9/9/0/26931352_d.jpg dobranoc moje babiszony i udanego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
hej laseczki :) Jak tam uplywa Wam niedziela? my jakas godzinke temu zjedlismy dopiero sniadanko ,maluchy dokazuja z tatusiem (nareszcie ma wolne) .Wczorajsze zakupy udane,maluchy obkupine na obecne i nadchodzace chlody,ja tez kupilam juz dla rosnacego brzuszka cieple spodnie i sweterek ,zeby moja kochana fasolka nie marzla na dluugich spacerach(nie wiem dlaczego moj brzuszek juz wyglada jak by mial z 5 msc ,a jest dopiero w trzecim ?). gumijagodko a powiedzmi gdzie Ty slonko mieszkasz ? MARGARET777 !!!!!! DO LEKARZA !!!I TO KONIECZNIE !!!! manika74 ,ja juz mam swoj nic zabezpieczony haslem,ale nadal jestem na pomaranczowo ,moze poprostu zmienie nic i tyle .dam znac ze to ja oki :).imie sliczne , Fifka ,hehehehe:) ,slodziutka jest ta Wasza psinka!! Pomyslowa z Ciebie kobitka :) gratuluje patentu z wozeczkiem !! Buziaczki ,lece cos upichcic :) (czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Niedziela upływa sennie i leniwie:)Czasami słoneczko zza chmur się wyłania:) MOże zaraz na spacerek sie wynurzymy. Stokrotko mamy taką tabelkę informacyjną ,nasz nik,imiona dzieci ,wiek możesz też sie wpisać. Dlaczego pytasz gdzie mieszkam??CZyżbyś mnie z kimś kojarzyła?? Zaintrygowało mnie to lekko:) Jestem dolnoślązaczką:D Manika🖐️[Margarett🖐️ Gdzie reszta?????????????????????????????????????????????????????????????? Kasiuuuuuuuuuuu OLkaaaaaaaaaaaaa Marteczkaaaaaaaaaaaaa Zielnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Żyjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
:) to dopisuje sie do listy : stokrotkapolna_ .28/Jakub- 25.01.2003,Weronika-29.12.2004, fasolka -17 tc./Dolny Ślask gumijagodko ,a tak cos mnie to zaciekawilo ,bo moja znajoma ktora ma syna Jakuba wyprawiala wczoraj urodziku i tez konczyl 4 latka,cos sie tak tym zasugerowalam,ale i tak widze ze musimy mieszkac gdzies w tych samych rejonach .Mieszkam we Wroclawiu :) Buziaki i duuuuzzzooo ciepelka w zimna niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie stokrotkapolna_ .28/Jakub- 25.01.2003,Weronika-29.12.2004, fasolka -17 tc./Dolny Ślask Sokrotko we Wrocłąwiu bywam teraz conajmniej raz alebo 2 razy w miesiącu:) MIeszkam niedaleko 85km od:) w Złotoryi...Nareszcie ktoś mieszka blisko mnie ,bo wszystkie fajne dziewczyny z netu to albo na wschodzie albo na pomorzu:( A ten Jakub to sun Eli i Władka:) Stokrotko jak masz na imię??Jak się czujesz w ciązy i jak dajesz sobie radę ze wszystkim? Pozdrawiam sedrcznie i cieeszę sie ,ze do nas dołączyłąs:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda manika margaret stokrotka witam was w deszczowa niedziele!!! dzisiaj zaliczylismy tylko godzinny spacer bo pomimo plaszcy od deszczu i parasoli zmoklismy niemilosiernie dzisiaj rano dzwonil moj maz ksawery bardzo sie ucieszyl ze widzi tate na komputerze ale jak mu tatus powiedzial ze za nim bardzo teskni to zrobilo mu sie smutno i zacza plakac ja do niego dolaczylam nastepnie moj maz i tak poplakalismy sobie troszeczke :) widze ze ksawery teskni za nim caly czas sie pyta kiedy tata przyjedzie do domu zycze milej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! witam nowe mamy❤️ nie bylo mnie bo nie dzialal mi net:-( na szczescie juz jest. Brylka, wiem jak sie denerwujesz tym przedszkolem, bo ja w tamtym tygodniu chodzilam jak struta. dzis byl pierwszy dzien rozstania bez płaczu..:-) dostałam decyzje z powiatowego zespołu do orzekania o niepełnosprawnosci -pozytywna. w srode jade do opieki, wypełniac te wszystkie papiery, i oodrazu spyttac czy prrzyjma mnie od pazdziernika na praktyke- bo potrzebna mi na studia.. wyklady z prawka skonczylam. 20go mam pierwsza jazde. piore dzisiaj choc pogoda niespecjalna, ale wkoncu trzeba.. 🌼 milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
hej mamusie:) gumijagodko :) mam na imie Magda ,czuje sie nareszcie znacznie lepiej ,jakis czas temu bylo fatalnie ,wszystkie zapachy te mile i te mniej wyczuwalam na kilometr i wiekszos przyprawiala mnie o potworne mdlosci .Nareszcie minelo :) ,jestem w 17tc ,jakos sobie radze z natloekiem zajec i nie jest tak zle.Najgorzej bylo jak tylko przeprowadzilismy sie do Wroclawia,mieszkamy od czerwca i tak klimatyzowalismy ze az poczelismyfasolke :).Wczesniej mieszkalismy w Szczecinie ,meza delegowali i postanowilismy przeprowadzic sie cala rodzinka.Nie zniosla bym rozlaki .gumijagodko to moze ktoregos razu uda nam sie umowic na kawke i pyszne lody ;)! anet.d ,slonce kochane ,nie smutajcie z Ksawerym !!juz niebawem bedziecie w kaplecie cala rodzinka:) Pozdrawiam wszystkie mamusie !!!!! ps.Co do urodzinek na ktorych bylas ,to skojarzylam wlasnie Ciebie ze Szczecinem i moja znajoma ;)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w okropnie ponury poniedziałek:( Też piorę. Monika fajnie ,że jesteś z powrotem:) O jakiej praktyce piszesz?? Chodzi o rehabilitację?? Jak się miewa MIłoszek? NO i wielkie brawa dla NIkodemka za dzień bez płaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko:D może kiedyś się napijemy kawusi ,czemu nie?:) I trzymaj sie cieplutko ,dbaj o malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisia, nie chodzi o rehabilitacje, tylko do konca studiów musze odbyc praktyke (120 godzin) w jakiejs placówce zwiazanej z kierunkiem studiów(socjologia) czyli np: w domu dziecka, w policji, w agencji reklamowej ,w osrodku pomocy spolecznej itp. ja mam najblizej do ops wiec tam bym chciala. jesli chodzi o miloszka to bez zmian, jezdzimy na rechabilitacje, musze sie zarejestrowac do poradni psych.-pedagogicznej i ttam bede sie starac, po zlozeniu wszystkich papierrów, zebty rehabilitantkka przyjezdzala do na dwa razy w tygoniu , a dwa razy my do niej(narazie mamy tylko dwa razy my do niej) podobno wójt gminy daje na to fundusze. pozatym 20go jedzimy do witkowic do kjontroli a 21go do neurologa tez do krakowa/ pozatym jezdzimy raz w miesiącu do krakowa do bioenergoterapeuty. wynikow z warszawy,które byly roobione juz dawno, o podejrzenie choroby metabolicznej nadal nie m,a...dzis bede dzwonic znowu, moze sie cos wkoncu dowiem.. narazie nie leje, czasem przyswieca sloneczko. mam nadzieje ze mi wyschnie pranie.. dzis jestem strasznie zaspana. padam. najchetniej bym poszla spac.ale niestety nioe moge.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _
Moniko ,przepraszam ze sie wczesniej z Toba nie przywitalam,ale jakos tak ....eh wstyd mi!!:/ Jestes bardzo dzielna kobietka ,naprawde ,zazdroszcze Ci takiego zapalu ,przy tylu obowiazkach jeszcze studjujesz ,gratulacje !!! Ja jakos jestem dziwnie nakrecona dzisaj ,latam po chalupce i sprzatam,maluchy tez ladnie zajmuja sie soba :) ,widze ze dzisiaj wielkie forumowe pranie :),ja juz 2 pralke wlaczylam i tez zyje nadzieja ze wiaterek przedmucha i do wieczorka chociaz te lzejsze ciuchy przeschna . Buziaczki kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko :D brawa za nową stronkę:) Czy ja też pisała m o praniu??? BO własnie zdjęłam z dworu i musiałam na strych powiesić bo zaczęło mżyć:( MOnika jesteś niesamowita naprawde:) powodzenia mnóstwo życzę:) Z tego co wiem to na wyniki badania genetycznego czeka sie bardzo długo:( Ale brak wiadomości to dobra wiadomośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu❤️❤️❤️ \"Ty, Panie tyle czasu masz, mieszkanie w chmurach i błękicie a ja na głowie mnóstwo spraw i na to tylko jedno życie. A skoro wszystko lepiej wiesz, bo patrzysz na nas z lotu ptaka, to powiedz czemu tak mi jest, że czasem tylko siąść i płakać. Ja się nie skarżę na swój los, potulna jestem jak baranek. I tylko mam nadzieję, że...że chyba wiesz, co robisz, Panie. Ile mam grzechów? Któż to wie...a do liczenia nie mam głowy, wszystkie darujesz mi i tak, nie jesteś przecież drobiazgowy.Lecz czemu mnie do raju bram prowadzisz drogą taką krętą? I czemu wciąż doświadczasz tak jak gdybyś chciał uczynić świętą? Nie chcę się skarżyć na swój los, nie prosze więcej, niż dać możesz i ciągle mam nadzieję, że...że chyba wiesz, co robisz, Boże. To życie minie jak zły sen. Jak tragifarsa, komediodramat a gdy się zbudzę westchnę - cóż, to wszystko było chyba...zamiast. Lecz póki co w zamęcie trwam, liczę na palcach lata szare i tylko czasem przemknie myśl, przecież nie jestem tu za kare. Dziś czuję się, jak mrówka gdy czyjś but tratuje jej mrowisko. Czemu mi dałeś wiare w cud a potem odebrałeś wszystko? Ja się nie skarże na swój los choć wiem,jak będzie jutro rano. Tyle powiedzieć chciałam ci zamiast...pacierza na dobranoc.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawa na dożynkach super chociaż trochę popadało dzieciaki zachwycone. Wczoraj byłam z koleżanką w kinie na filmie u Pana Boga w ogródku uśmiałyśmy się po pachy. Dzisiaj jedziemy na urodziny (17) chrześniaka męża więc wieczorkiem też mnie nie będzie. Juro nadrobię zaległości i napiszę coś więcej. Byłam dzisiaj na grzybkach i nawet sporo znalazłam. Witam Stokrotkapolna 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkapolna _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko polna to wyżej to ja się podszyła sory ale chyba po stokrtotkapolna robisz spację a później _ bo ten pseudonim jest wolny a bez spacji zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylko !!!!!!!!!jestes kochana !!!!!!!!! normalnie jak super informatyk :)!!!!!!!!!!!!!!!!! wielkie buziole dla Ciebie za dociekliwosc ,hihihhi jestem CZARNA I LEGALNA :) !!!!!!!!TRALALLLALLLA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj nikus znów płakal a ja z przejęcia wychodzac z przedszkola poslizgnełam sie na schodach mokrych od deszczu, wyrąbałam sie i zjechalam po wschodach. scharatałam sobie ręke i obiłam kark i kręgosłup który do tej pory mnie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×