Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam:) Wcinam pączuszki i Wam życzę smacznego :) Ja już mam lepszy nastrój, bo skończyłam tą najgorszą papierkową robotę :D Teraz mogę resztę na spokojnie robić. A po południu idę do gina ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A mnie chyba trafi.Jak Julce przechodzi to Kuba znowu.Wczoraj postawiła mu teściowa bańki,bo miał duzy katar i po nich zawsze mu przechodziło.Zaczęło się w nocy,płacz,marudzenie.Jak przyszedł do mnie rano do łóżka juz miał stan podgorączkowy.Nie chce nic jeść,na siłę dałam mu zupę,aby podać mu lekarstwo.Spał do południa z Julką co nigdy mu się nie zdarza.Nie kaszle, nie ma chrypy,więc skąd ta gorączka?Julka marudna bo nie poświęcam jej tyle czasu co przedtem .Już zaczyna być w swoim żywiole.Od kąt odstawiłam lek jest wszystko dobrze.Wrócił apetyt,nie wymiotuje,nie robi już tylu kup.Zobaczymy co będzie dalej z Kubą.Mam nadzieję,że tą gorączkę wywołały bańki i to w pozytywnym znaczeniu.Dobra dość tych chorubsk. Zuzia cieszę się,żę masz trochę luzu w pracy. Margaret🌼 stęskniłam się za Toba. Manika zdjęcia śliczne a córcia słodka Gumijagoda tłusty czwartek a ja nie mam ochoty na pączki. A ,mama dziś zrobiła imprezę pożegnalną w pracy i do tej pory jeszcze baluje.Smieją się wszyscy że zorganizowała małe przyjęcie weselne.Nikomu nie chce się pracować,bo taka świetna impreza. I rzeczywiście jak Sylwi nie ma to marnie idzie nam to pisanie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ciasto na pączki nie wyszło i nie chce mi sie wiecej pisać .😭 Luiza zdrówka dla Jakuba i gratulacje dla mamy -emerytki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia 😘 Luiza, jak moja teściowa odchodziła na emeryturę to faktycznie zrobiła małe wesele. Wynajęła gospodę i balowali do rana. Mam nadzieję, że dzieciaczki szybko wyzdrowieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Gumijagoda ja też bym była wściekła Zuzia moja mama jeszcze jutro idzie balować.Nie chcieli jej puścić z pracy.Pytali po co idzie na tą emeryturę.Wszyscy bardzo ją lubią,mama aż się popłakała,ale to miłe z ich strony.dostała piękny prezent-srebrną bizuterię z bursztynem i znak zodiaku mamy ze srebra. Julka szaleje,nadrabia te dni kiedy była chora,Kuba gorączki juz nie ma popołudniu na naszej klasie odezwała się do mnie koleżanka ze szkolnej ławy,kupę lat sie nie widziałyśmy.Pogadałyśmy sobie i cały czas buśka mi się smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🌻 a ja jestem zadowolona, bo pierwszy raz robiłam pączki i mi super wyszły i bardzo szybko zniknęły:D :D :D a jutro cały dzień imprezuje:) koleżanki z byłej pracy zaprosiły mnie na śledzika w babskim gronie:D Znając życie to będziemy plotkowały przy drinkach cały dzień:P a zaczynamy o 14.00. Najgorsze jest to że byłam umówiona z przyjaciółką wieczorem na piwko i babskie żale, ale czy ja będę miała jeszcze siły??? Muszę jeszcze jutro znaleźć czas i upiec ciasto dla mamy na sobotnie imieniny:O u nas strasznie wieje:( znowu się zmieni pogoda, oby tylko zima nie wróciła:O buziolki dla was kochane👄 i zdrowia dla chorujących dzieciaczków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylka dziekuje jednak usmazylam te piersi z kurczaka wolalam nie ryzykowac :D zuziu chcialam sie Ciebie zapytac jaki lakier do paznokci masz na tym zdjeciu co mi kiedys przyslalas ( to przy kwiatku ) moglabys mi podac firme i numer - BARDZO MI SIE PODOBA uzywalam z soray nr 57 ale wycofali go i nigdzie nie moge dostac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gumijagoda ja też. Wczoraj zapowiedziałam mojemu mężowi,że jak dziś wróci z pracy zajmuje się dziećmi przez weekend.Mam dość kup,wymiotów,marudzenia itp.Chciał się wymigać,ale argumenty moje zadziałały. Julka zdrowa,apetyt zaczyna Jej dopisywać.Zaczęła pyskować dokuczą Kubie.Natomiast Kuba nie chce jeść,ale jak się go pytam czy by zjadł słodkie to od razu przychodzi.Więc nic nie dostaje tylko pije.W końcu zgłodnieje to sam poprosi o jedzenie.Dzisiaj cały dzień piorę,bo trochę się tego zebrało.Dobrze,że z prasowaniem jestem na bieżąco. Muszę kończyć,bo mam małą przylepę przy nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A mi dopiero teraz udało się do Was zajrzeć. W pracy siedziałam razem z koleżanką, a nie lubię, jak mnie ktoś obok podczytuje. A po południu miałam wizytę koleżanki. Generalnie dzień spokojny, ale bardzo senny. Luiza, cieszę się, że dzieciaczki zdrowieją. Gumisia, następnym razem poproś męża, aby Cię utulił, jak nie będziesz mogła spać :) Anet, odeślij mi z powrotem to zdjęcie, to Ci może powiem, bo ja teraz nie pamiętam lakieru, a zdjęcia nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet, zaraz sprawdzę :) Byłam rano z Paulinką u lekarki, znów infekcja gardła i antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, to jest lakier Da Vinci firmy Vollare Cosmetics. Ale niestety nie widzę na nim numeru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, będzie miała Sylwia powód do złośliwości ;) Jej nie ma i topik spadaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooolga
czesc dziewczyny nie bylo mnie tak dlugo bo nie mialam dostepu do kompa sory ale teraz tez nie popisze bo wlasnie moj maly meczy mnie ze chce cyca jestem zmeczona a on nie chce isc spac wisi na mnie musze spadac moze odezwe sie jak zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ o świecie raju ledwo żyję robię mojej mamie imprezkę z okazji imienin i wykończylam się tymi przygotowaniami mam dużą rodzinę więc będzie dużo gości :):) dziś baluje sylwia ciekawe czy jej już dobrze szumi w głowie hahaha :):):) idę poczytać coś dla relaksu w łóżku miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja dziś bez humoru i niewyspana. Pół nocy przesiedziałam z Paulinką, żeby jej mierzyć gorączkę i leki podawać, albo po prostu ją lulać. Po południu mięliśmy jechać do znajomych na imieniny, ale nie wiem, czy teściowie zechcą z małą zostać. Zwłaszcza, że chcemy prosić teściową, aby jutro z nią posiedziała, bo akurat ani ja ani mąż nie możemy wziąść urlopu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla Paulinki Aniu❤️ Ciekawe jak Sylwia po weselisku?:) NO i Manika jak sie udały \"ostatki\"w babskim gronie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla Paulinki Aniu❤️ Ciekawe jak Sylwia po weselisku?:) NO i Manika jak sie udały \\\"ostatki\\\"w babskim gronie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o rany, myslalam, ze nie nadaze z czytaniem, a tu wiele nie przybyło:-) ale to dobrze, bo jestem na bieżąco w miare;-) nie bylo mnie bo mialam zjazd. u mnie w miare jakos leci.Milus zdrowy, Nikus jeszcze kaszle.ale siedzial tydzien w domu, jutro chce isc do przedszkola. Dobrej nocki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochanieńkie imprezki sie udały, wróciłam w nocy lekko na rauszu, a tu mój synio \"umiera\" z gorączki. Miał dreszcze i 39,5:( w sobotę goniłam do lekarza, ma silne przeziębienie i powiększone węzły chłonne na szyi. Dostał antybiotyk:( dziś maja wstała i ma 37, rany chyba się zaraziła od Kamila:O Lecę dziś do pediatry, bo jutro nie przyjmuje, a do jutra to majkę rozłoży na amen. Otwieram szpital w domu😭 zuziu, zdrówka dla Paulinki👄 pozdrawiam, kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na moment, bo w pracy jestem. Paula już zdrowieje, dziś została z teściową, a jutro ja biorę dzień wolnego :) Manika, zdrówka dla dzieciaczków. Gumisia 😘 Monika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że topik ledwo ledwo.... MI teraz sie trochę zwaliło na głowe wiec nie mam nastroju na pisanie:( Manika zdrówka dla Majeczki i Kamila MOnika🖐️ Zuziu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Ola obchodziła urodziny. Dziś jestem u siostry i zgoniłam siostrzeńca z kompa żeby wam pomachać Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza zchorowane dzieciaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT 🌻 🌻 🌻 🌻 niech żyje Ola nam. Margaret życzę Twojej córeczce przede wszystkim DUUUUUUUZO zdrowia. Nie ma Sylwii to i pisanie jakoś nam nie idzie. Ja miałam sporo roboty bo świniaka obrabiałam. W sobotę byliśmy na zabawie karnawałowej dla dzieci w nas we wsi. Dzieciaki zachwycone dobrze się bawiły. Ostatki spędziliśmy w domu ze znajomymi jakoś nie chciało nam się iść na jakiś bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett przepraszam ze zapomniałam:( Przekaż Oli 3 ogromne buziaczki👄👄👄 Brylka Tobie to medal za gospodarnośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkiego naj naj lepszego dla OLI , dduuuuzo zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka ❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼 Miłego Dnia babeczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×