Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zuzia super,ze neta masz juz w domu:)🖐️bo sie nie przywitalam. A co do kolezanki to potraktuj ja jak Ci Gumisia nasza radz;) Gumisia🖐️co zrobic:(smutno mi z tego powodu,a tych dzieci tylko szkoda rozczarowane biedne maluchy:( A o tej zalobie dowiedzialam sie wczoraj jak Dawidek mowi do mnie:)mamusiu,a czemu polsat jest na czarno,a ja oo synku chyba jest zaloba narodowa i dawaj szukac widomosci o boszzz tragednia szok:(Zycie jest strasznie okrutne😭 Zycze milego dnia i udanego weekendu🌼👄 Zapomnialam dodac,ze dzis tak mnie buzia pali po tym solarium,ze hej i wygladam jak rak:(ale do jutra to mi zejdzie mam nadzieje??:( troche mnie z zimna telepie,chyba sie podziebilam wczoraj jak wyszlam z tego solarium:( Iza co u Ciebie czemu nie piszesz??? Fluidki dla dla potrzebujacych juz wysylam.........................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Piękne słoneczko i wiatr:)nawet pranie mi wyschło na dworze.Tylko poprasować sie samo nie che:( Ja to i nawet chęć mam do tej czynności ,tylko ,ze zaraz przyjdą goście na kawke więc wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też piękne słoneczko.Z Julką byłyśmy na długim spacerku.Jestem szczęśliwa bo rodzice pojechali na wycieczkę i wrócą dopiero w niedzielę.W końcu odpocznę od nich.Kuba poszedł do teściów na weekend,bo stwierdził,że z nami nie może wytrzymać i Julka nie daje mu spać.Więc dzień zaczął się cudownie i mam nadzieję że tak też się z kończy.Z wszystkimi pracami łącznie z obiadem wyrobiłam się do 11.Teraz mam relaks nic nie robię.Uwielbiam to.Mam troszkę prasowania ale to na jutro zostawię. Zuzia cieszę się że bedziesz teraz częściej z nami. Manika zdrówka. Monika powodzenia na egzaminach i zdrówka dla dzieci Gumijagoda szkoda że zabawę przenieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Luiza to sie ciesze,ze masz luz:)i,ze sobie odpoczniesz od rodzicow;) Ja usypiam malego,a potem umyje podloge w kuchni i wolne,aaa nie:(musze jeszcze cebulke usmazyc do hamburgerow,bo chlopcy to na dzis chcieli,a dla mnie tym lepiej,bo szybko to zrobilam;) Mialam dzis isc na to solarium ale siorka mowila zebym sobie dzis odpuscila niech skora odpocznie i zebym poszla jutro dopieo. Ale ja cekoladka bede;):D:D:D:D:D Gumis co porabiasz??:) Manika fluidki prosze....................🌼 anet.d🖐️ anianiania🖐️ Brylka🖐️ I calej reszcie🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no z tym ginkiem Ci sie udalo:D:D:D:D:D:Dusmialam sie z Ciebie,wyobrazam sobie jaka mialas mine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis dopiero zobaczylam posta Twojego z tym praniem co pisalas:(ja nie wiem co sie dzieje z kaffe???raz posty sa,a raz ich nie ma😭wrrrrr. A tak wogole to mnie widac🖐️🖐️🖐️?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis teraz to sie kawka nazywa;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Baw sie dobrze;)👄udanego kawkowania;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia posłuchaj siostry i dzisiaj odpuść to solarium jak Cię skóra piecze to mogłaś się poparzyć może trzeba mniej minut albo słabsze ja chodziłam tylko przed swoim ślubem ( 7ipół roku temu) a obecnie jak chcę mieć opaloną skórę to używam kremów. A ten chodzik to do kosza albo sprzedaj. U nas też było słoneczko ale wiatr tak strasznie silny Monika zdanych wszystkich egzaminów życzę Dzwonię codziennie do córci i bardzo się jej podobają ferie u dziadków jedziemy po nią w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj izabela 🌻 🌻 🌻 Sylwia ja mam pytanko czy starościna to to samo co świadek czy zypełnie coś innego bo ja się nie orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staroscina to nie to samo co świadek, przynajmniej u nas:-) starostowie, to najczesciej malzenstwo, maja za zadanie bawic gosci, a swiadkowie, czyli najblizsi to wiadomo swiadkują:D my nie mielismy starostow...tak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisia, poprostu moderator mnie ppolubil, i widzi ze zadko otwieram stronki, i zrobil dla mnie czary mary;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki🖐️ Brylka:)u nas staroscina kupuje obraz i nie musi byc to malzenstwo:)ja bede miala super kolege co znamy sie od malego praktycznie;),a starsi to u nas jeden swiadek jest z mlodej strony,a drugi z 2:) i tak to wyglada. No napewno calowac sie nie bede ze starosta:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D o nieeeeee!Bo u nas spiewaj piesn tam jakas,ze staroscina musi dac staroscie czy jakos tam,a zreszta nie pamietam jak to szlo:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Zdjecia jak bede miala napewno pokaze;):)jak sie Sylwunia bawila;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dzieki brylka za rade:)🌼 Gumis jak tam kawka;);):D:D:D:D:D:D:D:D Monisiu gumisia sie nie przejmuj ona po prostu zazdrosna jest;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Moj maly meczy mnie od 14 i spac nie poszedl jak go kolysalam:(teraz sie pelza po podlodze i kweka:D:D:D:D:D Ide Go wykapac potem zajze :)ja jestem jeszcze sama M w pracy,ale tylko patrzec jak wroci:) Narazie 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz Dominika wykapalam teraz kapie sie Dawidek:) M zaraz bedzie z pracy i ma mi przywiesc piwko;)tak ze zapraszam wszystkie chetne;)tylko nie pchac sie dla wszystkich wystarczy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A i prosilam M zeby mi kupil balsam do ciala bo tak piecze mnie,ze hej,a siorka mowila zebym duzo nawilzala zeby mi skora nie zeszla:(bo za 1 razem jak mnie tak spieklo to moze mi zejsc:(o nieee jak bym ja wygladala:( Ide do Dawidka,a Wy babeczki piszcie co tam u Was???:) Luiza rodzice wyjechali i masz luz,a gdzie sie Ty podziewasz??? Potem napisze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sie z Wami dzieje???? Albo piszecie i Was nie widze,albo nie piszecie,bo ja juz nie czaje o co kaman z ta kaffe😡 Dominik juz zasna:) Dawidek zanim pojdzie spac to 22:( Ja sie robie brazowa;(M mi balsam kupil i juz sie nasmarowalam uffff ale ulga:) Mnie nawiedza goscie znowu;) Ja dzis dzieciaczki pokapalam nakarmilam i sobie odpoczywalam:)buszujac po NK i takie tam:) Dobra ja koncze,bo i tak zadnej z Was nie ma buuuuu:(:( Udanych imprezek zycze;)👄 Oraz spokojnej i przespanej nocki dla Wszystkich🌼 Do jutra 🖐️lasencje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko macham łapką i muszę uciekać, mąż mi cały dzień kompa oblega, bo kominów szuka, a ma urlop dziś:O dziękuje za fluidki kochane🌻 szczególnie Sylwio tobie;)dziś czuję się wspaniale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis;)oki ja narazie czekam na gosci:(maja byc o 20 Ide zaraz przeloze malego ,bo juz chrapie:( I nie wiem czy to normalne???? Wasze dzieci tez chrapia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela gdzie sie podziewasz??? Pisalam zebys cos o sobie jeszcze opowiedziala itd,a tu ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak makiem zasial o co kaman???? Moze nie masz dojscia do kompa ,albo cos innego sie stalo???? Juz kilka bylo takich co mialy pisac i je wcielo:( Dlatego ja steptycznie podchodze do takich osob:(bez urazy! Brylka🌼 Monika🌼 Luiza :(myslalam,ze czesciej bedziesz pisala:(🌼ale pewnie zamiast siedziec przed kompem ciesz sie swoboda:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania jak synek sie miewa??? duzo zdrowka zycze dla niego,a dla ciebie duzo sily i cierpliwosci na dalsze lata zycia...................🌼pozdrawiam serdecznie i sle 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w naszym regionie nie ma takiego czegoś na weselu jak starosta i starościna a my właśnie wróciliśmy od sąsiadów z piwkowania a tu niespodzianka dzieci jeszcze nie śpią i czekają na mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z regionu gdzie są starościny na weselisku:) Sylwia a co to goście już poszli?? I dzięki za zrozumienie w wiadomej sprawie👄 Brylka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Chcialam przeprosic 🌼🌼🌼pewna Pania 31;)jak ja urazilam tematem drazliwym dla mam.Przepraszam i jeszcze raz przepraszam🌼🌼🌼 Glowa mi peka:(Gumis,a tak wczesnie poszli:)wiekszosc facetow byla,wiec ja moglam sobie pisac;) Nie mam sily teraz pisac:(ide zaraz poloze sie razem z Dominikiem spac.Potem zajze do Was narazie🖐️ Zycze milego dnia:)🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam huraaa...wruciłam do żywych dziś b.dobrze się czuję :):) sylwunia dzięki za troskę ja też ci życzę wszystkiego dobrego jesteś super mamą 🌼 wczoraj byłam w szkole po syna i kończyła sie akurat religia słyszałam krzyki katechetki -łeb ci urwę i f...wyrwę...nie chcę pisać dalej jestem w szoku!!!!! rozmawialam też z drugą panią i mowiła ze syn może jest dysgrafikiem bo bazgrze jak kura pazurem mam iść do poradni no i byłam po drodze u lekarza bo po tym propolisie jakoś blado wygląda i kaszlał i dostal antybiotyk i nic się nie zmienilo co 3 tyg jest chory jak w zegarku u nas też są starostowie ja mialam okazję być starościną fajna sprawa nic nadzwyczajnego nie trzeba robić a całować to każą sie mlodym i drużbom pozdrawiam 👄 dla wszystkich jadę na zakupy bo w lodowce tylko światło no i może jakiegoś placuszka bym upiekla moim mężczyznom!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja na chwilkę.Zaraz z mężem zjemy spagetti i jedziemy do znajomych. Sylwunia jak nie ma rodziców i chatę mam wolną to nie siedzę przed komputerem.Wczoraj niespodziewani goście nas odwiedzili.Szybko zrobiłam sałatkę warstwową z tuńczyka ,oni przynieśli ciasto i winko i miło sie gadało oraz grało.Moi znajomi tak jak my uwielbiają grać w remika.Gramy na zapisy i mamy przy tym nie zły ubaw.Wygraliśmy z mężem.A jak goście poszli wieczór bardzo miło spędziłam z mężem,dziś wieczorem robimy powtórkę. Starościn w naszym regionie nie ma.Są tylko świadkowie ,ale oni muszą być pannami i kawalerami.Oni zajmują się gośćmi i weselem. Dobra kończę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×