Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość Cypryjskie sloneczko
Hej dziewczyny!Dzisiaj ja jestem pierwsza-moja mala nie dala pospac.W nocy przeszla wielka burza,ale teraz jest slonko i wyjdziemy na spacerek.A co wy porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś muszę skończyć projekt, więc tylko życzę miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryjskie sloneczko
Zagladam tu od czasu do czasu,ale cicho jakos...W miedzyczasie ogarniam chate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D Mówię dziś do Pawełka,że mamy sierpień a on na to :gdzie mamy? dobre pytanie!ja za oknem mam październik,zero słońca,deszcz wisi w powietrzu... Ja to z moim synem z jednej strony miałam dobrze,bo on jak miał5miesięcy to już spał od 22 do rana[pewnie dlatego,że już wtedy karmiłam go butelką,bo pokarm mi się skończył]szkoda,że tak krótko karmiłam.ja jestem nocny marek i on zdaje się też,za to rano lubimy pospać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystki mamusiom i witam - bo jeszcze nie robiłam te \"nowe\" mamusie. Wczoraj wyjechali od nas ostatni goście, zaraz zabrałam się do sprzątania domu a uwierzcie było co. ....Jestem tymi wizytami zmęczona, bo jak wiecie wczesniej byłam z Iża w szpitalu dwa tygodnie i potem przez dwa tygodnie goście, więc same możecie się domyślić. Cieszyłam się, że się wyśpie aż mnie telepało na widok łóżka i co i nic wclae nie spałam , bo znowu Natalia 39,2 temperatury i na 13 do lekarza . ...Martwie się o Ize aby się nie zaraziła. ...W niedziele chrzciliśmy Izunia na początku bardzo płakała a nawet krzyczała w niebogłosy i nie wiedziałam co się dzieje, potem zasnęła i spała już do końca. Pojechaliśmy do restauracji na obiad a obok były poprawiny muzyka głośno a Izunia smacznie sobie spała. Potem wszyscy goście na grilla i popijawa ( ja oczywiście nie) szkoda tylko, że strasznie padało. W tym wszystkim aby było lepiej pszczoła ugryzła Natalie w rączkę, i byłam przerażona jak jej rączka spuchła, ale wszystko jest dobrze już. ....Marteczka wczoraj byłam na szczepieniu Iza waży 6,100 waga urodzeniowa 3,500 a ma 3 miesiące i 13 dni, dziwne bo przez dwa tygodnie przybrała tylko 7 dag i lekarka nic nie powiedziała ale nie jest nienajedzona, bo śpi spokojnie i je tak jak jadła wcześniej. .. ...Moja waga jakaś dziwaczna po ciuchach czuje że jest mnie mniej a na wadzę ciągle tyle samo - o tyle dobrze że zapas już straciłam. My rocznice slubu mieliśmy w czerwcu jakoś specjalnie jej nie czciliśmy co nie powiem, że marzy mi się jakiś romantyczny wieczór - może za rok:))) ...Za to we wtorek mam urodziny i zobaczymy czy mąż nie zapomni Tymczasem popijam sobie kawke i zjadłabym coś słodkiego do niej , al e nie mam a nwet jakbym miała to bym nie zjadła bo nie mogę a tak kocham słodyczne:)) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazuzi
Witam wszystkie mamusie :) Gumijagoda!!!! Samych radosci i czulosci w kolejnych latach malzenstwa :) Wczoraj nawet nie zyczylam Wam dobrej nocy bo mialam akcje z mezem :( Polozylismy sie spac na dwoch biegunach lozka ale czulam w nocy jak mnie zaczepia noga, i... nawet nie protestowalam :P Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej... Witaj Mamka :) Przykro mi ze jeszcze przechodzisz przez burze w zwiazku... :( Paula....Milego urlopiku :) Ciekawe kiedy wroci Zuzia30??? Kurcze...cos mi zjada tekst. Moze mam wirusa??? Teraz kawka i podobne przyjemnosci :) Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam śniadaniowo :D u nas też październikowa pogoda a wczoraj był taki ładny sierpień:( Zielna owocnej pracy żczę:) Mamka zaglądaj częściej i możesz smucić ile chcesz,będzie ci lżej❤️ pozdrowienia dla wszystkich bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryjskie sloneczko
Asmana,gdzie mieszkasz w Olsztynie?Bo ja z Olsztyna wlasnie pochodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie słoneczko pochodzę z Tarnowa ale w Olsztynie mieszkam od dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryjskie sloneczko
Strasznie tesknie za Olsztynem,nie bylam juz dwa lata ze wzgledu na ciaze,ale jest nadzieja,ze we wrzesniu sie wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryjskie sloneczko
Mieszkanie mam na os.Sady-Jaroty.A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teżJaroty przy ulicy JArockiej bo pewnie nie wiesz gdzie jest Pomorska bo istnieje od niedawna, ale ten świat mały:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryjskie sloneczko
No rzeczywiscie,nie dosc ze jedno miasto to jeszcze tak blisko.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos mieszkania... Gumijagoda skad jestes z Dolnego Slaska jesli mozna wiedziec ? Bo ja tez jeszcze do marca mieszkalam na Dolnym, a konkretnie w Kotlinie Klodzkiej o ile kojarzysz...bo to nasze wojewodztwo rozlegle bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Mamo Zuzi dziękuję za życzenia:D i odpowiadam ci na pytanie-mieszkam w mieście płukaczy złota,w Złotoryi. a jeśli chodzi o teoją Kotlinę to blam w Kłodzku chyba 20lat temu a konkretnie w Bardo Śląskim na zielonej szkole i strasznie mi się tam podobało. skończylam prasować,dzisiaj nie robię obiadu -bunt.wychodzimy na miasto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda-STO LAT Z JEDNYM CHŁOPEM!!!!:D🌻🌻kwiat] Monika-serdecznie GRATULUJĘ DZIDZI!!!!🌻🌻🌻 Właśnie robię zapiekankę z przepisu Zuzi30-mniam-mniam:)Dla Zuzi:👄 ...a poza tym to mój mężulek dziś ok.17 jedzie w Beszczady z kumplami po górach pochodzić..a w dodatku w poniedziałEk pracuje cała dobę..więc czekaja mnie ciężkie chwile z synkami;)ale ja byłam tyle czasu u rodziców i odpoczełam...niech i mężuś wyskoczy odsapnąć-a niech tam..!:) Zapiekanka zaraz będzie gotowa:D więc smacznych obiadków także Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to smacznego obiadku :) Ja jestem z Polanicy, takie uzdrowisko kolo klodzka. Bardzo ladne. Tesknie z tymi rejonami :( No ale dosyc rozczulania, bo w dol wpadne. Dzis mam nie najlepszy dzien... niestety... to chyba przez ta klotnie z mezem wczoraj.... moze potem bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej... u mnie dalej październik i nic mi się nie chce....więc tak czytam sobie... Asmana-u mojego Pawełka też były takie 2 tygodnie w których przybyło go 7dag,to było tak na początku,lekarka mi powiedziała,że muszę bardziej dbać o swój jadłopis,a ja nie miałam wcale apetytu.Ale potem już więcej ważył,właśnie zerknęłam do jego książeczki i jak miał niecałe 4 miesiące to ważył 7kg,to chyba tak jak twoja Iza.Dużo zdrówka dla Natalki🌻Mój mąż pamięta o moich urodzinach,ale nigdy nie wie co mi kupić,a ja bym chciała,by tak sam od siebie coś pomyślał... dalej sobie przeglądam ten topik i powiem Wam-wszystko mi się pomieszało.chyba muszę ściągę zrobić:D a mój chłopiec znowu na chałupki poleciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Ja dzisiaj mam urodziny,koncze 28 lat,chociaz na tyle sie nie czuje,uciekam bo oliwia sie obudzila,wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu październikowo:( najlepsze życzenia dla VIKI2,wiedziałam że któraś z was ma dzisiaj też swoje święto ale chyba nieuważnie przeglądałam wpisy i nie mogłam znaleźć która. wogółe to mam nerwy bo jak wracaliśmy z pizzerii to strasznie zmokliśmy a Bartuś całą drogę darł się jakby go ze skóry obdzierali:( trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko dziękuję za życzenia i mam nadzieję żę wytrwam z moim mężem jak najdłużej:) teraz tak siedzę i wspominam nasz ślub.... i to że nawet nocy poślubnej niebyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANDZIUS
CZESC MAMUSKI JESTEM TU NOWA WIEC SZUKAM BRATNICH DUSZ KTORE CHCOL POGADAC PRZY PORANNEJ KAWIE.MAM 26-LAT OD SIEDMIU JESTEM SZCZESLIWOL MEZATKOL I MAMOL TROJKI URWISOW W WIEKU;5..4..2 LATA.I SAME WIECIE JAK TO JEST...BYC PELNO ETATOWOL MAMUSKOL RAZ USMIECH RAZ LZY........POZDRO.ANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×