Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej sylwuś dobrze,że wszystko ok u Ciebie:)dbaj o brzusio i siebie:) toik juz od dawna pada :(u nas pogoda dopisuje więc całe dnie na podwórku spędzamy:)Hania i Nadia grzeczne,choć Hania baaardzo mało spi w dzień,takie drzemki tylko sobie ucina,więc ja nie wiem za co się brać,gdzie ręce włożyć,bo ciężko cokolwiek przy nich zrobić.Karmię nadal piersią,wielka baba mi juz urosła:)chyba z 6 kilosów ma.JUtro jedziemy na szczepienie,więc się okaze ile wazy:) pozdrawiam,buziaczki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasbak no to ci ladnie rosnie :)jeju slodkie takie malenstwa choc ja jak na razie to tylko bym chwile sie pobawila i dziekuje Kuba tak mi nieraz da popalic ze ho ho dzis moj panicz sobie przzysnal po poludniu i wlasnie pare minut temu wstal nie wiem jak ja go dzis poloze spac w sumie to o tej godzinie szykuje ich zawsze do spania no ladnie u nas pogoda tez dopisuje goraco ,podobno troche ma popadac ale zobaczymy na razie nie zanosi sie :) dobra na razie zmykam buziaki dla reszty 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,zawsze latem były tu pustki,ale żeby az takie:( odezwijcie sie choc czasami:) pozdrawiam,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) U mnie wszystko gra i buczy;) I wlasnie dzis zostalam oficjalna goraca 30-tka;):D:D:D:D Boszzzz jaka ja stara jestem;):D:D Zawsze w lece sa tu takie pustki wiec nie ma co sie martwic;)na jesien babeczki wroca jak beda w domu siedziec z dziecmi;) Pozdrawiam serdecznie Wsie👄 Zycze milego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś wszystkiego naj naj najlepszego!!!!Dużo uśmiechu i radości!!!Buziaczki dla brzuszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasbak pewnie mnie już nie pamiętasz bo ja pisałam tutaj gdzieś w czerwcu :/ jak Twoje dziewczynki się mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justysia,kojarzę:) dziewczynki ok,ale wczoraj popisać już nie dały:) wpadaj częściej na topik,pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje chłopaki wyprowadzają mnie często ostatnio z równowagi Seba to tai ciężki wiek,pyskuje,histeryzuje,aby tylko oczy otworzył to odrazu na spacer :/ z jedzeniem też na bakier ehh sił już nie mam. Zwłaszcza że mąż nadal za granicą wróci dopiero w grudniu :( A Kubuś zachodzi mi się przy płaczu,dosyc poważnie to wygląda. Jesteśmy na etapie dochodzenia co może byc powodem. 20 sierpnia mamy wizytę w poradni neurologicznej. W następną niedzielę robię Kubusiowi imprezkę urodzinową na roczek :D Narzie myślę jak skonstruowac torcika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27[czesc]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ta wyzej,to ja;):D:D Pozdrawiam serdecznie Wsie🌼szkoda,ze Was juz nie ma:( 🖐️;) Ja mimo wszystko bede tutaj zagladac;) Kasbak buziaczki dla Twoich pociech....👄👄👄 Buziole dla Wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):) pozdrawiam i na piszę w nie długim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłam po kłopotach z internetem :-( co u was? u nas czas leci , Adi skończył 3 latka a Lena zaraz skończy 4 miesiące, szok. poza tym kończę pracę mgr więc mam czasu jak na lekarstwo.10 września mam oddać całość a 27go bede się bronic. Trzymajcie kciuki i piszcie co u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anna:) czas rzeczywiście leci,ja tez nie mogę uwierzyć,że Hania lada moment skończy 4 mies. A jak tam u Was się układa??Adi zazdrosny o malutką??Ja przy mojej dwojce czasami wysiadam.Ale ogólnie dajemy radę:)A karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasbak nie przejmuj się, też czasami wysiadam przy moich maluchach. Lenka jest grzeczna dużo śpi ale Adi zawsze był ruchliwy, nie usiedzi w jednym miejscu długo, stale trzeba mu jakoś czas organizować bo najgorzej jak zaczyna się nudzić;-) Najgorzej jak bedzie zima, jest nauczony prawie cały dzień na podwórku się bawić i już teraz jak pada to ciężko mu wytrzymać w domu. Nie karmię już niestety piersią. POpękały mi strasznie brodawki ale starałam się jakoś wyleczyć, tony maści, wietrzenie i różne różniaste sposoby. jeszcze dwa tygodnie odciągałam pokarm ale jak już zaczęło mi ropieć to sama lekarka która zazwyczaj jest wielką zwolenniczka naturalnego karmienia doradziła mi żeby odstawić małą, żeby jej nie zaszkodzić. no i było po. a Ty karmisz? A śpi Ci Hania w nocy? Lena spi jak susełek, jest niesamowita pod tym względem. Całkowite przeciwieństwo Adriana ;-) A co u reszty dziewczyn? Odezwijcie się coś! :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,to szkoda,że nie karmisz,to jednak wygoda...ale czasami niestety jednak się nie da.Ja chcialabym karmic choc do skończenia przez Hankę pół roczku:)Narazie pije tylko cyca,i chyba jej to wystarcza,bo waży ponad 8 kilosów:D co do spania,to róznie to bywa,czasami spi od 21 do rana,z dwiema przerwami na cyca,a czasami ma ich chyba z 5 ,a wstaje o 5 rano.Nadia była bardziej "ospała". moze napiszę cos więcej potem,teraz obowiązki juz wzywają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze 8 kilo?? no to ładna kluseczka. Ja dzis byłam z małą na szczepieniu i waży 6900 kg. Wszystko jest w porządku to najważniejsze. Jaka pogoda jest u Was? bo u mnie wiało dzisiaj jak nie wiem. Wczoraj znowu deszcz padał i nie wiadomo co robić z Adim w domu bo się nudzi. Już wszystko leci...czytanie książeczek, ciastolina, farbki....ale żeby on jeszcze umiał usiedzieć choć 5 min. przy jednym zajęciu ;-) pozdrawiam wszystkie mamcie :-) :-) może jeszcze oprócz mnie i Kasbak któraś tu jeszcze zagląda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć natalia czym sie zajmujesz na codzień? ja wychowuje dwójkę szkrabów, Adi ma 3 latka a Lena 4 miesiące :-) Nie pracuje, jestem w domu. A dziś OBRONIŁAM PRACĘ MAGISTERSKĄ !!!!!!! HURRRRRRAAA :-) Nawet niw iecie jak się cieszę że mam to za sobą. pozdrawiam wsie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zdania magisterki :D ja mam to jeszcze przed sobą ;/ ale tak apropos tematu mamusiek siedzących w domu z dzieciakami to znalazłam fajną alternatywę dla mam z KRK i okoli. wpadła mi w ręce(albo raczej w oczy ;p) taka stronka http://www.rodzinny-krakow.pl/wydarzenia.aspx ; i piszą tam na tej stronce właśnie o miejscach w które możemy się wybrać z dziećmi :) nie muismy siedzieć w doooomuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna gratulacje! to co dziś stawiasz? :) EwaPióro- ja też jestem z okolic Krakowa Ja w domu nie siedzę, a jak siedziałam to często ten topik nawiedzałam, to były(są) wieloletnie znajomości. Z jagodą to się nawet zaprzyjaźniłyśmy. Pozdrawiam wszystkie mamcie(cześć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć oo jak fajnie, zesie dziewczyny odezwałyście bo troche pusto zaczynało się robić :-(( Ewa jaki kierunek studiujesz? Ja pedagogikę. Margaret stawiam winko ;-))) może być. ja już pare lampek wypiłam pod ta magisterkę ale maz rozumie ze taka okazja jest tylko raz wiec on przejął opieke naddziećmi hihi pozdrawiam mamcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×