Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć :D Kasbak pogrillowaliście? Bo u mnie sezon grillowy można uznać za rozpoczęty :D Pogoda fantastyczna :D Więc wczoraj żeśmy grillowali. W sobotę mąż wcześniej wrócił z pracy więc go zagoniłam do sprzątania uff zeszło nam do wieczora, ale widać efekty. ostatni pokój można gospodarować jak należy :D Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keisi
Witam wszystkie mamy.Mam 29 lat i 2,5 letnią córeczkę.od wrzesnia moja córcia ma isc do przedszkola ale nie wiem czy pójdzie bo ciąle jej coś dolega.Ogólnie to jestem zmeczona siedzeniem w domu,wykonywaniem wszystkich czynnosci domowych w kółko.chciała bym wyskoczyc gdzies ale nie bardzo z kim mam zostawic moją Amelie,zawsze chodzimy wszedzie razem,prócz wyjatkowych sytuacji.Mąż pracuje na trzy zmiany.Wiec ogólnie jestem ciągle z córcią.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc mamuski,wracam do was!!!:D:D Dziekuje jeszcze raz za gratulacje,naprawde jestem z siebie taaaka dumna ,haha...tak długo czekalam na to prawko!!Teraz jestem juz niezalezna kobietka,na zkupy moge jechac sama-bo to o to chodziło:)a przeciez która kobieta nie uwielbia zakupów:) Witam nowa mame:) Dziewczyny nie napisze jeszcze duzo bo musze nadrobić zaległości a mam ich dużo:P :P :P Justysia współczuję ci tej rozłąki bo tez to przechodziłam:(..tyle ze teraz jestesmy juz razem:)..ale i tak tęskni mi się do Polski i to bardzo:(a w tym roku poszło mi tyle pieniedzy na to prawo jazdy że nie wiem czy bedziemy mogli polecieć:(..no ale niestety nie mozna miec wszystkiego.. bobasekm...ale mi narobiłas chęci na tego grila..mmmmm...by sie pojadło,chyba w niedziele namówię męza tez na małe grilowanie:P:) Dziewczyny ja w tym roku mam 10-tą rocznicę slubu i zapytałam się ostatnio mojego męza co mi kupi-a on na to powiedzial tak,kochanieteraz masz juz prawo jazdy wiec spokojnie moge ci ofiarowac taki prezent który zapamietasz i bedziesz miała do końca zycia:)......zaproponowałam mu ze moze jakiś innyale nie daje mi dojśc do slowa..wiecie o jaki prezent chodzi...o dzidzię!!!!!!!!!!!oczywiście zgadzam się że to najpiękniejszy prezent jaki moze byc ale.....no wlasnie ja juz mam duze dzieci i nawet nie myslę znowu o pieluszkach:P :P a mój mąz jest uparty-oj bedzie cięzko:P:P:P:P:P:D.. NO lece zaraz po dzieci do szkoły.na razie buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cieplo sie zrobilo wiec jezdze na wies do mamy,maly tam szaleje poza tym wszystko ok.mateuszek zaczal sporo slow mowic:)jestem z niego dumna.witam nowa mame pozdrawiam wszystkie i gratuluje zdania egzaminu na prawko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) Witaj nowa mamusiu! Ja tylko na chwile. Korzystam z okazji, bo mama zabrala mala na spacer bym mogla skonczyc wreszcie pierwszy rozdzial. No i wlasnie skonczylam :D A w przyszlym tygodniu jade wreszcie do mojego promotora. Ciekawe czy mnie jeszcze pamieta ??? ;) U nas w porzadku. Malej minelo przeziebienie, obylo sie bez antybiotyku. Nadal lobuzuje, wspina sie na wszystko co sie da. Ostatnio nauczyla sie wchodzic na lozeczko, wchodzi tez sama do wozka czy na fotele i kanape. Takze z oka jej spuscic nie moge. My tez otworzylismy grillowy sezon w niedziele. Byli u nas znajomi, kumpel mial imieniny-zrobilismy taka mala imprezke. :) pyska-gratuluje zdania egzaminu. Ja tez sie chyba wybiore, bo czasem to choleramnie bierze jak musze gdzies jechac busem a auto stoi w garazu... kasbak- ja nie chodzilam do solarium przez caly okres karmienia piersia az do zeszlego poniedzialku. Powiedzialam sobie dosc-jestem juz tak biala, ze niemal swiece. A mala karmie jeszce raz lub dwa razy w ciagu dnia. Uciekam, zrobic malej jakas pyszna kolacyjke, bo pewnie zaraz wroci. Moze tym razem zje z apetytem??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyska masz już duze dzieci,w dodatku dwóch chłopców więc pora na dziwczynkę :) a wiecie co mój Kuba mówi już tata i dada :) spryciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny cos żeczywiście u nas puściutko:( No nic zbierac sie i stawiac mi tu na kawke,stawiam do tego minicytrynowe wafelki,pycha wczoraj kupialm:P U mnie tak goraco że w całym domu pootwierane okna..lato idzie i to duuzymi krokami:D Wczoraj bylam u fryzjera,niestety mój maż stwierdził co to ja sobie zrobiłam,ale powiedziałam że najwazniejsze że mi sie podoba hehe:P :PP:D nic wiecznie się im nie podoba a my przeciez lubimy-tzn ja bardzo lubie zmieniac kolor włosów i fryzurkę:P no czekam kto wpadnie na kawke,lecę podszykowac obiadek,dzisiaj mam mielone z kurczaka,ziemniaczki i mizeria..mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ponura pogoda na obiad kopytka mielone sosik:)synus spi i rowniez sporo mowi buzia mu sie nie zamyka:)maz idzie do pracy na 2zmiane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam nadzieję,że u Was wszystko ok i pogoda dopisuje:)Pyska Tobie to tylko pozazdrościc tego słoneczka:) a u nas choroby sie zaczęły,Ja jestem przeziębiona i Nadii tez zaczyna sie infekcja. Mam nadzieję,że obędzie sie bez antybiotyków... I dziewczyny poradźcie,bo nie wiem czy to cos groxnego czy normalne,ale w nocy budzi mnie lekki ból brzucha w dole,i robi się on bardzo twardy caly.Nie wiem czy dzwonić do gina i się pytac,czy to nic groźnego.Gdy byłam z Nadią w ciąży nic takiego się nie dzialo.Termin mam na 27 maja,wiec jeszcze miesiąc,a wizytę u lekarza dopiero 11 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) Kasbak ja na twiom miejscu bym zadzwoniła,spytac się nie zaszkodzi-a bedziesz spokojniejsza-bo na pewno sie denerwujesz no i dzidzia razem z toba,zadzwoń i powiedz o co chodzi,a jak trzeba będzie to lekarz na pewno przyśpieszy ci wizytę:)buziaczki-wczoraj nie wpadłaś nawet na kawkę:Pco to miało znaczyć??:P:P:D Iwonka tylko wpadła jak burza i poleciała..u nas dzisija słońce od rana,pózniej jadę na zakupy bo w sobote jest swieto i wszystko pozamykane,a jutro pewnie bedzie ludzi co nie miara..lece szykowac obiadek:) dziewczyny a gdzie reszta co z wami????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka od rana probuję się dodzwonić do gina,ale nie odbiera,a na komórkę nie chcę go niepokoić,bo to nie aż taka pilna sprawa.Mam nadzieję zresztą,że to nic poważnego.Ruchy czuję normalnie,więc chyba jest wsio ok:) u nas tez w sobotę pozamykane wszystko,więc ja tez wybiore sie jutro na zakupy.Jakieś mięsiwo na grilla trzeba kupić,skoro długi weekend się szykuje:D u nas dziś dość ładnie,ale ja za dużo na powietrzu nie przebywam ,ze względu na moje przeziębienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki U mnie też pogoda ładna, słonko świeci i cieplutko jest :D Aż chce się żyć :) Byłam wczoraj na zakupach, bo stwierdziłam, ze dziś będą dzikie tłumy, już wczoraj była masa ludzi, ale w kolejce nie staliśmy długo (na szczęście). Wybieramy się na zakupy, a syn mówi - mamo jak ty ładnie wyglądasz, tylko brzuszek ci trochę wystaje. Myślałam, ze mąż nie wytrzyma ze śmiechu :D Kasbak z tego co piszesz to masz skurcze przepowiadające, to normalne zjawisko, ale dla pewności zadzwoń do gina. Jakie macie plany na długi weekend? My jutro idziemy na 18 kuzyna, w niedzielę zrobimy chyba grilla, a w poniedziałek chcemy jechać do Inwałdu. Oby tylko pogoda dopisała:) Miłego dnia życzę i pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ hejka wszystkim u nas ladna pogoda bardzo cieplo tylko slonca nie ma ale cieple powietrze takze spacerki sa super sezoz grillowania u nas zacznie sie od jutra albo niedzieli kasbak ja tez uwazam ze to skurcze przepowiadajace nic groznego ale lepiej dla pewnosci zadzwon do tego gina buziaki dla brzuszka :)👄 tyle mojego pisania odezwe sie potem bo teraz obiad :) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie,ja doslownie na sekundke,chcialam tylko sie pochwalic ze od tygodnia mieszkam na swoim !!! :) nie jestem sama... jestesmy we trojke i jestem szczesliwa :)Nie mam netu wiec jak wpadam do rodzicow bede zagladac,natsepnym razem postaram sie poczytac. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KASBAK
to nie nazywa stawianie sie macicy... lepiej skontaktuj sie z lekarzem bo moze to grozic przedwczesnym porodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KASBAK
moga tez to byc skurcze przepowiadajace. ale to moze tylko okreslic lekarz, bo zbyt czeste i intensywne skurcze przepowiadajace tez moze grozic porodem przedwczesnym... wiem to z autopsji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,o stawianiu sie macicy nikt tu nie pisał,więc to nie to.Może to i skurcze przepowiadające:)Ja zaczynam 37 tydz ciąży,więc przedwczesnego porodu az tak sie nie obawiam.To druga moja ciąza ,więc możliwy jest poród przed terminem.Do gina nie dodzwoniłam się,ale jestem spokojna,ruchy naszej Hani czuję intensywnie,i tej nocy nic sie nie działo,może po prostu byłam przemęczona i przepracowana.Ale dzięki za rady:) Iva gratulacje!!!!Nareszcie na swoim wymarzonym mieszkanku:)Widzisz,zawsze wierzyłam,że i Tobie zaświeci słoneczko:DMasz mieszkanie,pracę w której sie spełniasz,wspaniałego synka:DI piszesz,że jesteście we trójkę,tylko nie wiem jak to rozumieć...najważniejsze,że jesteś szczęsliwa,trzymam za Was kciuki:)Buziaczki a tu pewnie w weekend zaś pustkami zaświeci.Pogoda w miarę dopisuje,więc żal przed kompem siedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak to skurcze braxtona-hicksa, przygotowujace do porodu. najczesciej sie ich nie odczuwa, ja odczuawalam. przez 3 dni :/ no ale samo przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mężusia :) przyjechał wczoraj na tydzień :) :) :) dziewczyny tak się cieszę kasbak życzę szczęśliwego rozwiązania,czasami możesz nie zdążyc zajżec tutaj więc piszę wcześniej,trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mężusia :) przyjechał wczoraj na tydzień :) :) :) dziewczyny tak się cieszę kasbak życzę szczęśliwego rozwiązania,czasami możesz nie zdążyc zajżec tutaj więc piszę wcześniej,trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mężusia :) przyjechał wczoraj na tydzień :) :) :) dziewczyny tak się cieszę kasbak życzę szczęśliwego rozwiązania,czasami możesz nie zdążyc zajżec tutaj więc piszę wcześniej,trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia super,to nie przesiaduj na kafe,tylko zajmij sie mężem:D;P dzięki kochana,trzymaj kciuki,bo strasznie boję sie porodu... ivette a Ty to się nie rozpisujesz za bardzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia bardzo się cieszę, ze masz męża w domu :D Kasbak jak tam brzusio? Dziewczyny jak po weekendzie majowym? U mnie udał się wspaniale, nawet pogoda dopisała, a już myślałam, ze będzie klapa z naszych planów z powodu pogody, na szczęście pogoda się poprawiła i wszystko przebiegało jak należy :D:D:D Tylko teraz jestem ciut padnięta, ale to nic. Ściskam o pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaa23
czesc mamuśki justysia gratulacje pilnuj go żeby ci nie uciekł . lece nie mam czasu bo mała jest znowu chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaaa już dzisaj mąż kupił bilet na sobotę :( ale muszę się nacieszyc tą chwilą którą mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:) Justysia super że masz meza,szkoda tylko ze juz w sobotę wyjezdza :(..no ale co zrobisz:(...najwazniejsze że jeszcze go masz,do soboty zostało jeszcze troche:P:) Kasbak jak się czujesz??dodzwoniłas się wreszcie do tego lekarza?? Mnie teraz nie ma w domu,jezdze cały cza gdzies:Pmaz mówi że miesiac i mi przejdzie ta jazda:P :P :P:D:D Dziewczyny a gdzie cała reszta??halo zapomniałyście o nas? dzieczyny macie jakis dobry przepis na placek,szybki i dobry...tak mam na cos chęc a sama nie wiem na co:)idezaraz szykowac kolacyjkę bo maz wróci z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×