Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

na frytki oki;) Gdańsk jest pięknym miastkiem warto zobaczyć;) morze kocham od dziecka;) plaża piasek , wiatwrek;)miłe... lubie lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj noooo :D tak na chwile zajrzałem, już chyba jestem zmęczony tym przesiadywaniem do późna i musze to kiedyś odespać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odturlajcie się od moich frytek :p Zresztą frytki to już wspomnienie, zastanawiam się czy nie usmażyc drugiej porcji. Pozdrawiam , zmykam na inne topiki pociachac trochę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo >> juz myslalam ,ze ucieklas od nas ;) odpowiedz na pytanie bo...😠 powiatowy >> zgubiles sie czy cóś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> nie niezgubiłem się tylko :(.................................... ..........przysnełem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> nie wiem jeszcze kiedy ,ale napewno dam Ci znac ;) noooo >> no nie wierze :D to mamy blisko do siebie :) oj kobietki musimy sie spotkac ;) Cheriess jak przyjedziesz do Torunia to wtedy noooo musisz do nas dolaczyc i zaszalejemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo moja młodsz siostra zdawała egzamin do liceum w Wałczu;) to blisko Twojego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chriess
Powiatowy to może Adam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chetna na spotkaniie w realu:D powiatowy co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi25 ja jestem zwyczajną małą istotką ale myśle że Ty jesteś bardzo wyjatkową osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×