Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

czesc 🖐️ wszystkim ;) halo- Gdańsk- pobudka ;) dzisiaj będzie czule ;) z buziakiem 👄 i kwiatkiem 🌼🌼🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ale mi sie spac chce ,ostatnio stanowczo za dlugo siedze :O Milego dnia wszystim zycze :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
Witamwszystkich serdecznie i czule😘 niech będzie jestem śpiochem:D może nie dokońca , miałam już miłego gościa i mam szampański humor;) Barbi25 Jesteś niezwykłą Osóbką:) miłego dnia , do pisania wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
Powiatowy ja się poprawie :Pteż idę zjeść śniadanko dzięki za kwiatki i 😘 to miłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
zaczełam od kawy , z miłym gościem a teraz czas na pyszne śniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
zmykam na śniadanko , chce przytyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
Powiatowy a może miła Diano..? Zgadłam ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
nie niestety nie mam tak pięknie na imie :( sorki , nie trfiłam;) pije herbatke i zmykam bo wkońcu ktoś mnie zamorduje za to moje spanko i siedzenie przed kompem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
Powiatowy miłego dnia i dobrego humorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
Barbi25 czy będziesz wieczorkiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>>> nie nie mam zielonych oczek, tylko chyba pronsofe ;) dobrze, ze zrobiłaś się na czarno, bo wczoraj w pewnym momencie pogubiłem się z kim pisze :P fajnom masz stopke ;) gdzieś takom już widziałem ;) a Tobie barbi niczego ona nie przypomina ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chariess
Powiatowy bronzowe oczka , takie jak moje :( Bari25 zgadzam się z jej stopką ,jednak wiem że życie ogólnie jest oki. wiesz lubie Barbi jest wyjątkową osobą;) tak ją odbieram:D a Ty co sądzisz o życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również, jestem optymistą i cieszę się z każdej chwili :D mimo to, że miałem kilka dołków w życiu (nie z mojej winy) nie jestem na nikogo zły, ani nie mam do nikogo żalu. poprostu wychodze z założenia, ze takie jest życie i z problemami trzeba sobie radzic :D a co się dzieje z barbi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
Powiatowy Będziesz o 19;00 ? mam nadzieje że Barbi wróci do nas ;) tak w życiu warto się uśmiechać , każdy ma dołki , dołeczki i doły... ale warto isć do przodu i nie oglądać się za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheries
Barbi , bardzo Ciebie lubi , przesadzasz ... wieczorem , moze mała impreska :) może wróca dziewczyny i właścicielka topiku ;) miałam zaproszenie na imprezke do znajomych ale zrezygnowałam:D wole mojego kompa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheries>>> znowu jesteś ruda :P ty naprawde już uzależniłaś się ;) ja zresztą chyba też :D to co do wieczorka ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×