Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Martinii wyjechała do rodzinki , a reszta nie mam zielonego pojęcia Powiatowy pewnie imprezuje , wiesz Barbi , miałam przyjaciółke znałyśmy się od zawsze , kiedys zobiła zle a ja ją oceniłam , bardzo mi przykro że byłam podla ale może udało mi się uniknąc problemów wiekszych jak miałam, nauczyłam się jednoego nie można oceniac ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo >> zajrzyj na dluzej bo my tu o Bydgoszczy rozmawiamy ;) Chariess>> :) Powiatowy >> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi ;) 🖐️ widze, że wakacje macie już zaplanowane ;) a jak się czujesz, bo czytałem, że jesteś chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy>> narazie to tak sobie rozmawiamy ;) Czuje sie juz duzo lepiej :) A Ty tez przyjedziesz na \"nasze \" spotkanie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> jeżeli tylko będe mógł :D to napewno :D dzięki za zaproszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że nie będe Wam przeszkadzał ;) bo Wy kobiety żyjecie w innym świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Powiatowy no tak jak już jesteś to powiedz , czy jesteś kłamczuszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy>> i zeby mi to bylo ostatni raz :D noooo jak zwykle gdzies lata ;) Cheriess >> fajnie ,ze juz wrocilas do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spox , na żartach się nie znasz ;) dołączysz do nas w wakacje ? ;) Barbi , Noooo i ja mamy większe plany ale na frytki w Toruniu to chyba dasz se zaprosić , no i oczywiście to bieganie na `czterech ` po romantycznych uliczkach Torunia:D:D:D:D Barbi jesteś oki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ,ale ja mam spozniony zaplon :O Cheriess>> :D frytki jak frytki ,ale to zwiedzanie na czterech ...ah juz to widze :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>>> wie, że Ty dałabyś Mi ten urlop :) ale Ja nie moge go sobie przyznać :O tak to jest, jak jest się dla siebie szefem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co Ja Jsa sobie \"sprawiłem\" żeby tu z wami klikać ??? to zagadka dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy>> ok idziemy na kompromis : jeden dzien Torun ,drugi dzien Bydgoszcz ,a trzeci dzien Gdansk i wtedy pracuj ile chcesz ;) Jak ja lubie zagadki :O Wy chyba mnie bardzo mocno nie lubicie , najpierw Cheriess ,teraz Ty same zagadki i niespodzianki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... a to przepraszam Wasza wysoka Sefowość ;) ja jestem osobą która ....ehhh :) co tam ja ciesze się że się spotkamy w Toruniu i wasza Szefowość pozwiedza z nami na czterech ;) a następnym razem to zapraszam pod prysznic moje plecki trzeba wymasować :D:D:D;) drogi szefuniu ;) bez urazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> ale jeśli dobrze licze, a umiem liczyć ;) to to jest trzy dni ;) no chyba, że się myle ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×