Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Cheriess >> z noclegiem to jest najmniejszy problem ;) jesli chodzi o zwiedzanie ,to nie wiem czy cos z tego bedzie ,jak jeszcze noooo do nas dolaczy to bedziemy go zwiedzac ,ale na czterech :D Powiatowy tez cos pisal ,ze sie do nas dolaczy ...oj juz widze co to bedzie za spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam 25 lat :) A Wy nadal nie chcecie powiedziec ile macie :( noooo >>gdzie jestes ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Ty tez będziesz na spotkaniu ;) dziewczyny , wiem że będziecie bardzo zaskoczone ale ja tak lubie, uwielbiam niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> ale Ty jestes tajemnicza ;) czym mamy byc zaskoczone ? Ja tez lubie niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi25 na 4 jesze nigdy nie zwiedzałam:D moze warto spróbować:D:D:D ale mnie rozbawiłaś ... hhheee... już sobie wyobrażam jak biegamy po tych romantycznych uliczkach na kolankach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> :( Ja tez jeszcze nigdy nie zwiedzalam na 4 ,ale kiedys musi byc ten pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj 🖐️ :D ale gdzie noooo sie znowu schowala to nie wiem i cala reszta z topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi mieszkasz w centrum Torunia? ciekawa jestem jekie są ceny hoteli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo>> oswiecam ! o nasze spotkanie w piernikowie w wakacje :) pamietasz juz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mieszkam to jest tajemnica ;) zobaczysz jak sie spotkamy :) Nie wiem ile kosztuja hotele ,tak jak Ci juz pisalam noclego to nie problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo mam nadzieje że będziesz :) naprawde mam ogromną chęć porozmawiac z ludzmi nie z monitorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ja mam nadzieje że przyjedziesz do Gdańska o nic sie nie martw ;) będzie super , wieczorkiem pogrilujemy na tarasie ;) zwiedzisz Gdańsk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> kielbaski z grilla uwielbiam ! :D W dzien zwiedzanie Gdanska , spacery nad morze ,wieczorkiem imprezy i grill ...super! !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie impreski ;) mozemy w domku spreparować , mam dużo miejsca;) morze też bardzo lubie ;) kilka dni w Gdańsku dobrze Tobie zrobi odpoczniesz od Torunia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> A lubisz chodzic na zakupy ? to jeszcze by sie po sklepach polatalo :D noooo>> dokladnie tak ,zapowiada sie bardzo ciekawie :D Cheriess>> jak bedziesz mogla zostac dluzej to bysmy zrobily sobie jeszcze wycieczke do Bydgoszczy ;) noooo by nam pokazala fajne miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosze moją przyjaciółke Anie z synkiem , wspominałam wcześniej rozwodzi się , przykre bardzo mi jej zal w kwietniu ma 2 rozprawe , będe świadkiem , koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy jak każda rasowa kobieta , cały dziń moge biegać po sklepach , Bydgoszcz bardzo chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheriess >> fakt rozwod jest przykrym doswiadczeniem i jeszcze do tego ma dziecko ...wspolczuje jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo >> gdzie Ty sie podziewasz jak my tu planujemy wycieczke do Bydgoszczy !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ma 4l. synka fajny maluch bardzo lubie dzieci i kocham jak rozrabiaja;) sa takie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi zmykam na godz. musze przeleciec się z odkurzaczem po chacie bo mnie tu zabiją za lenistwo , jak się czujesz , czy byłaś u lekarza? teraz grypa i przeziebienie jest niebezpieczne może powinnaś brac antybiotyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie dzieci ,sa takie kochane :) Cheriess>> zauwazylas ,ze ten topik zyje dzieki nam ? Jak narazie to tylko my od kilku dni tu rzadzimy z Powiatowym i czasami zajrzy noooo .A gdzie nosorry ,martiniiiiiiiii i cala reszta to nie mam zielonego pojecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem latam z pokoju do kuchni,ale zaglądam co jakis czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×