Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Barbi jesteś wspaniałą osóbką i poprosze nigdy nie myśl że Ciebie nie lubimy , bardzo Ciebie lubimy a żarty to Sama Wiesz 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>>> :D :D :D jak wcześniej chciałem iść z Tobą pod prysznic to nie chciałaś, a teraz jak napisałem, że jestem szefem to zapraszasz................pomyśle :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy >> oczywiscie ,ze sie mylisz ;) to jest dzien tu dzien tam ,ale zawsze jeden dzien ;) Cheriess >> nic nie wiem 😭 Ty mi mowisz ,ze Twoj wiek to jest niespodzianka dla mnie ,teraz powiatowy ma jakas zagadke 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> :D :D :D :D :D :D rozbawiłaś Mnie wtęż swoje szare komórki i zgaduj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie o tego szefunia chdzi tylko ja zawsze w nocy biore prysznic i możesz mi wymasować plecki , zgadzam się ;) a jak nie to nie , mam 2 rączki i sama świetnie sobie radze :) czy Ty pracujesz w Toruniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co, czy to ważne , chyba nie szukasz żonki przez neta ;) a wiesz że ja chyba Ciebie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic nie wiem 😭 chyba pojde spac ,albo przeniose sie na inny topik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy u mnie czarne to sluchawki i mikrofon....... wiecej powiedz..........ale już.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci się przeniose !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zgaduj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto tu jest szefem, co ???????????????????????????????? Ja tu rządze i mówie , że masz zostać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy >> strach sie bac :D i nie zapominaj ,ze ja tez jestem dla siebie szefem :P A tak serio to nie wiem co jest czarne i ma piec nog :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,przepraszam ale szefuniów to ja mam w nosku :P drogi I..... a szefuniem tu przed kompem , to jestem właśnie ja dla siebie..........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×