Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość martiniiiiii
witajcie :)) ale żeście tu popisali przez te parę dni... w życiu tego nie przeczytam... ;) na razie wpadłam na chwilkę, potem zjawię się na dłużej, jak mój mały szkrab usnie :)) z piwkiem w dłoni oczywiście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest ja chyba śpie- dużo - ehh.. wybacz ale mam jakieś oczka zaspane:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej a kto tu dzisiaj czuwa ? moja kochana rodzinka uciekła na inne topiki :( a ja w ksiązce do angielskiego topie mój czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
puk puk... już jestem :)) co słychać? ja właśnie kończę jedno piwko i zaraz lecę po nastepne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ martiniiii >>> nie pij tyle ;) bo niedługo będe musiał założyc topic dla: A.A.I :D witam 🖐️ wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheriess>> czuwam caly czas ;) martiniiiiiii>> 🖐️ :) pisz co u Ciebie bo dawno Cie tu nie bylo . Chyba tez sobie cos wypije ...jakos mi tak smutno dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wpadłam na chwilke ja dzisiaj grzecznie sącze herbatke ;), jaką miałaś podróż Martinii? Barbi gdzie jesteś siostrzyczko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
witacie łobuzy... :)) byłam u mojej kochanej rodzinki, bawiłam sie donbrze, z siostrzyczka wypiłam flaszeczkę whisky... :)) a Wy widze dzielnie czuwacie na placu boju... :)) barbi... smutki precz!!! wiosna idzie!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
Cheries... - dzieki, podróż ok, nawet w miare szybka - 350 km w 4,5 godziny :) pogoda tylko dzisiaj taka sobie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Powiatowy ;) jak mineła niedziela braciszku ;) Barbi jeżeli bierzesz lekarstwa to nie pij herbatki z% szkoda wątróbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Powiatowy ;) jak mineła niedziela braciszku ;) Barbi jeżeli bierzesz lekarstwa to nie pij herbatki z% szkoda wątróbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess 🖐️ dzisiaj obijałem się troszke i uczyłem się angielskiego :D poza tym pogoda u Mnie jest do d....y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiiii>> czuwamy :) szkoda by bylo zeby taki fajny topik umarl ;) Cheriess>> Ty jestes jednak moja kochana siostrzyczka ...zupelnie zapomnialam ,ze biore lekarstwa ... jak dobrze miec rodzenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem jest mgła :( i pewnie jest jeszcze bardziej do d..y jak u Ciebie ja mam jutro angielski i musze się uczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> tylko jedno mnie ciekawi ,jestes starsza czy mlodsza siostra ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
oj... widze, że Cheries bardzo jest tajemnicza... ciagle nie wiecie ile ma lat? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi czy to ma dla Ciebie duże znaczenie zobaczysz w wakacje ;) Powiatowy ja mam na 19;00 - 20;00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiiii>> Cheriess nie chce nic powiedziec ciagle tylko jakies niespodzianki i tajemnice 😠 Cheriess >> :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście bbbbbbbuuuuuuuu i nie lubicie niespodzianek oki. Barbi jestem od Ciebie ej ... a co z tą niespodzianką:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
nie mam zielonego pojecia ile ma lat... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam bo mnie jutro teacher udusi :D:D:D ale jesteście już mnie nie kochacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×