Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość martiniiiiiii
Cherries... jak milo Cie widzieć... :)) pracę napisałam... jakos poszło ;) domek nieposprzątany.... ale co mi tam... :)) ja to może jestem właścicielką... ale ten topic to bardziej jednak Wasze dzieło... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
powiatowy... Łobuzie... :)) kiedys pisałam.... :)) Uć... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
barbi... for you :)0 Kochanie, wyrzuć śmieci! - Cholera, dopiero co usiadłem! - A co do tej pory robiłeś? - Leżałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
no... to piwko nr 3 mi się należy... :)) lecę do lodóweczki... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
no... komu piwko komu!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dzisiaj jestem ale jutro już nie:( Martinii ciesze sie że Tobie dobrze poszło moje gratulacje;) Setunia ;) \\_/\\_/ zdrówko ;) Barbi siostrzyczko ja też sie ciesze że jestem ;) a Ty braciszku Powiatowy jak zwykle tylko dokuczasz :( miało ...miało ale Jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
dzięki Cheries... bo ze mnie to zdolna bestia jest... :P no... to za jajeczka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiniiiiiiii>> kusisz mnie tym piwem oj kusisz ;) Cheriess >> ja wiedzialam ,ze nie wytrzymasz i zajrzysz czulam to w kosciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>>> już taka jest ze mnie niedobra bestia :P martniiii >>> a ja sącze...................................FERWEX :D Wasze zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
powiatowy - Fervex jest dobry na wszystko... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
oj barbi... - dawaj szklaneczkę... naleję... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi;) zwykle to ja używam zwrotu`w kosciach` :D:D:D tak niestety:(ciężka sprawa z dotrzymaniem właśnie tego słowa ale paluszki okrutnie mnie bolą od mycia okien:D;) musiałam obciąć paznokcie na 3mm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
barbi... - all for you.. :)) ja bardzo lubie takie kawały... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
Usłyszała to moja koleżanka stojąc nieopodal baru: >- Moge ci postawić piwo??- przystojniak do ślicznej dziewczyny >- Piwa nie... ale cola bych se bachla... > >* * * > >(Autentyk z "zabawy w remizie") >Chłopak do dziewczyny: >- Ku**a, ale jesteś ładna z ryja. > >* * * > >W dawnych licealnych czasach mój kolega "zapoznał" na jakiejś dyskotece dziewczynę. Chciał być romantyczny, więc zabrał ją na spacer do lasu. Zasiedli na jakiejś kłodzie, on rozpoczyna: >- "Zobacz, jak tu pięknie, księżyc świeci, drzewa szumią, gwiazdy, piękna ciepła letnia noc..." >- "No i ch*j." - ona na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
Piraci zdobyli i zatopili na pełnym morzu statek pasażerski. Pasażerow przenieśli na swój okręt i ustawili kobiety przy lewej >> burcie, a mężczyzn przy prawej. Po godzinie wyszedł na mostek pijany >> kapitan korsarzy i powiedział: >> - Kobiety za burtę, a meżczyzn wyruchamy. >> - Ale meżczyzn się nie rucha ! - krzyknęły chórem kobiety >> - Rucha się, rucha ! - krzyknęli chórem mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro Setunio kochana jade na 1 dzionek do Koszalina;) a potem wracam na święta w sobote będe przed kompem i nikt nie odbierze mi przyjemności siedzenia w neciku;):D:D;) Twoje zdrówko \\_/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wybija północ, więc Wasz niedobry powiatowy idzie lulu ;) czesc 🖐️ ;) tylko nie siedzieć mi tu za długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy sączysz Ferwex to Ty braciszku jesteś chory :( biedactwo do świąt musisz byś zdrowy;) Twoje zdrówko\\_/ \\_/ braciszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
dobranoc powiatowy... :)) a do fervexu weź sobie 1g wit.C, czyli 5 tabletek 0,2... pomaga :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszku ;) otul się kołderką i milusich😘 Barbiś siostrzyczko Twoje zdrówko\\_/\\_/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×