Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość zmp
ja tak tylko na chwile......................zobaczyc co w trawie piszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiiiiiii
ło matko a kto to odkopał nasz stary topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
tak tylko czytam............co w trawie piszczy ;) bo jakos nudno na kafe. ehh tam,ide spac chyba. jakby kto pil jeszcze to wypijcie za moje zdrowie bo ja juz wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiiiiiii
kim ty możesz być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
zgaduj zgadula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiiiiiii
i tak wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiiiiiii
dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
to ja juz nic nie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
a ja chyba przedwczoraj zagladalm, czy cos nowego tu nie widac... no prosze :)))))))))))) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ho ho nie sądziłam że znade ten topic:D nie było mnie chyba od 20 strony.......... troche długo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju nie wierze martiniiii , nosorry :D cuda sie zdarzaja :P martiniiii >> to Ty zagladalas na swoj topic i zadnego sladu ,ze tu bylas nie zostawilas 😠 nie ladnie ;) nosorry >> no chyba troszke dlugo biorac pod uwage ,ze to juz 100 strona :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszke sie zdziwiłam że już setka Wam stuknęła:D( gratuluje ogkrągłej rocznicy;) ) fajnie że mnie jeszcze pamiętacie:) i nie tylko ja mam zaległości(choć nie takie jak ja,ale to nic:) ) kiedy ja to wszystko przeczytam???? no cóż dostępu nie miałam,potem czasu:O i przeróżne życiowe zawichrowania ale ciesze sie że trafiłam spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo 🖐️ :) no prosze jaka sie elita zebrala :D nosorry >> pewnie ,ze Cie pamietamy :) i nie tylko Ciebie wszystkie Was pamietamy :) jak juz sama zauwazylas od 2 miesiecy zastoj na topicu ,ale setke udalo nam sie zrobic ;) a jesli chodzi o to kiedy to przeczytasz ...hmm wiesz 80 stron to nie jest az tak duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrzyłam to jeszcze na 30 str byłam:)(dalej sprawdzać ni sie nie chciało...:) )no ale kiedyś nadrobie zaległości:) kiedy Wyście tyle tego napisali;) appropos tematu właśnie sącze piwko(niestety je kończe,no ale trudno).....będzie kiedyś następne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj niestety nic nie pije bo mam kogos \"pod opieka \" ;) Trzeba powoli isc do lozka :) dobranoc 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
Barni, Nosorry !!!! :))))) dzień dobry :)) nie pisałam tu, bo widziałam, że topic juz umarł... ale jednak - reaktywacja!!!!!!!! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
przepraszam - Barbi :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ martiniiii >> zobaczymy vzy bedzie reaktywacja :) milego dnia 🌼 pozdrawiam wszystkich zagladajacych :) milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foczkka >> 🖐️ narazie to probujemy go reanimowac ,a czy cos z tego bedzie np. kolejna setka (w co watpie) to sie okaze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wątp jak powiatowy będzie miał czas to na 100% będzie pisał :D i cała reszta też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foczkka >> zobaczymy czy \" stara zaloda\" wroci :) a Ciebie tez zapraszamy jesli masz ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ,ale bledy dzisiaj robie :O to znak ,ze czas na druga kawe :D mialo byc oczywiscie zaloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ale nie będę wam przeszkadzać :) , chyba nie pasuję do waszego towarzystwa :O wystarczy że mój misio pisze a raczej pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×