Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość nosorry
witajcie kobitki:) ja wstalm rześka i wypoczęta,nawet śladu kaca nie miałam:)oby tak dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25 --> jasne że tak!!!! trzeba się bawic jak nie na imprezie to w domku co tam!! żyje się raz a na % gada się o wiele płynniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie z Toba najeri ,ale ja dzisiaj bez % :( mam nadzieje ,ze mi wybaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy Kupa
a ja wynalazłem niesamowity napój na kaca, mianowicie woda z ogórków kiszonych zmieszana z sokiem pomidorowym, tak pół na pół, serio naprawdę działa. I jest nawet niezły w smaku. Wyleczyłem nim dziś kaca giganta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorry
barbi25-->ja też dziś bez %,no ale zbliża się łikend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dont Leave Home
najeri niechcialbym być nigdy na miejscu Twojego faceta :o :) ładnie go w rogi walisz. a ja własnie powróciłem ze sklepu, ktory mam na przeciwko domu, to chcialo mi sie isc :) 2 piwka są :D Slucham Dido Dont leave home ..... mmmm :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki to że bez % to nic nie szkodzi poklikać zawsze można:) a co do tego preparatu na kaca kiszonka i sok pomidorowy u mmnie wywołałby to tylko i wyłącznie wymioty i jeszcze gorsze samopoczucie:) co do weekendu... oj ja sobie bede siedziec caly weekend sama w domu może macie jakieś pomysły co można by było robić samemu na chacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONT LEAVE HOME--> heh mój facet nie ma tak źle nie przyprawiam mu rogów a to że myśle ? każdy myśli... pozatym moj facet wie ze podoba mi się ktoś inny a ja iem że mój związek nie ma sensu tylko że po 1,5 roku bycia razem i pol roku mieszkania razem to troche ciezko jest tak po porostu zerwać .... nie sądzisz? a myślałam że jesteś dziewczyną myliłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najeri>> pic wirtualnie (i nie tylko wirtualnie) z kolezanka drinkówką na topiku \"wlasnie sacze martini\" :D .Ja niestety tez bede sama w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25--> no to będzie już nas dwie:) popijemy sobie pogadamy i nie damy umrzeć topikowi :) moij facet jest niestety kirowca autobusu w pewnej firmie i wyjezdza wlasnie na wekendy bo w tyg w tej samej firmie jest mechanikiem i tak w kolko go nie ma w domu juz chyba wolalabym byc sama na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorry
no to jesteśmy umówine:Dteż chyba będe siedzieć w domu a na kaca najlepsza jest coca-cola i pomarańcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dont Leave Home
Myślę, że dobrze macie siebie nawzajem i to jest dobre. Ciężej byloby Ci odejść jak przyjdą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najeri>> juz jestesmy 3 :) nosorry>> sobota od godz.20.00 impra na topiku \"wlasnie sacze martini\" tzw.piżamowe party ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie jesteśmy nawet małżeństwem i raczej nie bedziemy nim nigdy... nudzi mnie życie z nim... tak po prostu dlatego rozmyślam nad zerwaniem pozatym pogrywa sobie na moich uczuciach nie chce żebym wyjechała na studia do miejscowości oddalonej o dwie godzin ydrogi od naszego miejsca zamieszkana zwalone to wszystko;/ co do weekendu im wiecej ludzi tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorry
no to będzie sie działo,heh::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needless2say
red red wine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorry
nie,niektórzy oglądają Kamienie śmierci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorry
i znowu,wszyscy sie pięknie zgrali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymac :) A w sobote ma tu nikogo nie zabraknac ,topik ma tetnic zyciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorry
ojjj,będzie tętnić....:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorry
zaraz będzie zajebiście, walnę jeszcze z jedno piwko kurde, no troszku już wypiłam,chyba z pięć, ale słabe są te szczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×