Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helaagencja

kto chce pracować jako niania

Polecane posty

Gość sunia___DE.
a ktora chce do niemiec? pomoge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, jeśli jesteś zainteresowana to wyślij kwestionariusz z naszej strony adres to: www.agencja-wsparcie.pl pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moresweet
pilenia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_89
witam interesuje mnie praca we Wrocławiu lub w Świdnicy. prosze o kontakt aga_m1989@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom-pomoc
AGENCJA OPIEKI Opiekunki, sprzątaczki, pomoc domowa Agencja "AD ASTRA" - Iwona Timingeriu oferuje pomoc w wyszukiwaniu osób mogących świadczyć usługi domowe: - - fizjoterapeuty - - opiekunki do dziecka - - opiekunki chorego - - asystenta osoby starszej lub niedołężnej - - sprzątaczki - - gosposi - - ogrodnika Oferowane przez nas kontakty są weryfikowane na podstawie szczegółowej ankiety i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami. Baza danych jest wciąż aktualizowana. Kontakt z nami: AD ASTRA - AGENCJA OPIEKI 53-124 Wrocław, Aleja Lipowa 16, tel./fax 071 795 86 22 e-mail: dom-pomoc@wp.pl wyłącznie kontakt telefoniczny, lub e-mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAgodinka1987
poszukuje pracy jako niania na terenie poznania w godzinach od rana do 13-14 . hequida@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka***
privi1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdAstra
AGENCJA OPIEKI Opiekunki, sprzątaczki, pomoc domowa Agencja "AD ASTRA" - Iwona Timingeriu oferuje pomoc w wyszukiwaniu osób mogących świadczyć usługi domowe: - - fizjoterapeuty - - opiekunki do dziecka - - opiekunki chorego - - asystenta osoby starszej lub niedołężnej - - sprzątaczki - - gosposi - - ogrodnika Oferowane przez nas kontakty są weryfikowane na podstawie szczegółowej ankiety i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami. Baza danych jest wciąż aktualizowana. Kontakt z nami: AD ASTRA - AGENCJA OPIEKI 53-124 Wrocław, Aleja Lipowa 16, tel./fax 071 795 86 22 e-mail: dom-pomoc@wp.pl wyłącznie kontakt telefoniczny, lub e-mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena24
Mieszkam blisko dworca PKP w Sochaczewie.Zaopiekuje sie każdym dzieckiem niezależnie od wieku.Mam doswiadczenie bo pracowałam już jako opiekunka i sama jestem mamą.Jestem odpowiedzialna w 100% cierpliwa,kochająca wszystkie dzieciaczki, jestem bez nałogów,mam wiele pomysłów na spędzenie czasu-np.różne zabawy z dziećmi,czytanie bajek,spacery.Czekam na poważne oferty.TEL606182529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena24
Mam 24l.Mieszkam blisko dworca PKP w Sochaczewie.Zaopiekuje sie każdym dzieckiem niezależnie od wieku.Mam doswiadczenie bo pracowałam już jako opiekunka i sama jestem mamą.Jestem odpowiedzialna w 100% cierpliwa,kochająca wszystkie dzieciaczki, jestem bez nałogów,mam wiele pomysłów na spędzenie czasu-np.różne zabawy z dziećmi,czytanie bajek,spacery.Czekam na poważne oferty.TEL606182529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmann
dam prace niani w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziczna
Czyżby pojawiła się nadzieja na prace???? Jestem studentka studiow zaocznych (pedagogiki) Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, a co więcej one naprawde mnie lubią...oto mój meil marzenakonsek@buziaczek.pl 504681216 Jestem z okolic Katowic,ale mogę dojeżdzac....dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
ja chce .... Łódź , kontakt ... aniaangelika@op.pl , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLA 1
opiekuje sie dzieckiem w likend w okolicach warszawy najchetniej WAWEL.falenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLA 1
chetnie zaopiekuje sie dzieckiem dorywczo najczetniej warszawa WAwel, falenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita25
Cheynie zaopiekuje sie osoba starsza,niedolezna (sprzatanie pranie prasowanie tez) lub chora na terenie WARSZAWY z mozliwym zakfaterowaniem mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Prowadzę w Warszawie agencję opiekunek. Jeśli ktoś jest z tego miasta zapraszam do odwiedzenia biura naszej firmy Warszawa ul. Poligonowa 3 lok 409 tel 022 810 97 69, 500 843 767 pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna56
Witam, zaopiekuję się dzieckiem lub osobą starszą z zamieszkaniem.Mam 56 lat emerytka mam doświadczenie w opiekowaniu sie dziećmi, a także osobami starszymi.Ostatnio przez pięć lat opiekowałam się dwójką dzieci bardzo mi ta praca odpowiadzła.Jestem odpowiedzialna,uczciwa,wesoła bez żadnych nałogów.Dostosuję się do Państwa potrzeb,praca na pełny etat dyspozycyjna całodobowo Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimek
od 3 miesiecy szukam pracy w W-wie jako opekunka zarówno do dzieci jak i osoby starszej również lezacej. Opieka zajmuje sie od kilkunastu lat ,godziny pracy do uzdodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szukam pracy jako opiekunka zalezy mi na pracy w pelnym wymiaze godzin szukam juz tak 5 miesiecy jezdze na rozmowy panie zawsze mowia tak dobrze zadzwonimi do pani jestesmy zdzecydowani pania czekam i czekam na telefon a tu nic nawet sie nikt nie odezwie to jest bardzo beszczelne czlowiek jedzie tyle kilometrow zeby miec prace siedzi tak 3,4 odziny a tu nic ani telefonu ani esemesa najgorsze jest to ze jak sie ma juz ta prace a ktos ci inny zaproponuje lepsza oferte i zaraz nawet do ciebie nie zadzwoni a ty zrezygnujesz z tamtej ludzie sa bezserca dosc ze ci dadza 5 zloty z godzine i opiekuj sie ich skarbem to mysla ze im wszystko wolna ja z warszawy ostatni dostalam duzo propozycij z zamieszkaniem i to bardzo dobrze placa ludzie z tamtad prosz sie opiekunki zeby opiekowala sie dziecki a w krakowie przebieraja za dobrze maja taka jest prawda lubie dzieci i lubie sie nimi zajmowac pracowalam 2 lata u takiej rodziny traktowali mnie jak bym byla ich kuzynka mowilismy sobie na ty jak mialam jakis problem zawsze moglam isc do nich byli bardzo dobzi dobrze u nich zrabialam ale oni sie liczyli z tym ze niemm umowy ja za 5 zlotych mam w sklepie umowe a tu robie bez umowy to traktowali by czlowieka jak sie nalezyjak sie jedzie na rozmowie to sie najpierw wypytuje o czlowieka z kad jest a nie puzniej za daleko pani ma albo znalazlam sasiadke ktora sie zaopiekuje moim dzieckiem za darmo w kto to uwiezy kto terez bedzie robil za darmojak sie jest fer to byc dokonca a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigusik
witam. chetnie podjęłabym się pracy jako sprzątaczka lub opiekunka do osoby starszej w Poznaniu i okolicach. to moj mail: amigusek@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Hella
Podejme prace jak pomoc w domu osobie starszej na terenie Niemiec.Moze ktoras z pan poszukuje zmienniczki do pracy? Jestem osoba odpowiedzialna , uczciwa,zyczliwa i kontaktowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 25-latki
Witam! Poszukuje mlodej, milej i odpowiednio wysokiej kobiety, ktora pomoze mi w opiece nad corka. Jest ona ze wzgledu na chorobe miesni skazana na poruszanie sie na wozku inwalidzkim. Poza tym jest zupelnie normalna, wesola i ciekawa zycia osobka. Mieszkamy za granica. Jesli znacie kogos, kto moglby wyjechac z kraju i w zamian za mieszkanie z pelnym utrzymaniem, zwrot kosztow przejazdu i 350 euro/m-c podjac sie takiego zajecia, prosze o kontakt. Bede wdzieczna, jesli znajdzie sie ktos, kto zechce zastapic nasza dotychczasowa opiekunke, ktora po prawie 2 latach musiala wrocic do swojej wlasnej rodziny. Serdecznie pozdrawiam - grodziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 25 latki
Pani chyba szuka osoby do wyzysku!!!! Jak można takie nędzne wynagrodzenie proponować???? Już niektórym się w łepetynach przewraca,ciekawa jestem czy pani też by poszła do pracy za 350 euro miesięcznie?????Za opiekę nad osobą niepełnosprawną płaci się w Niemczech od 1000 euro minumum ,do tego jest pokój i wyżywienie chytra babo!Takie właśnie babsztyle żerują na innych ludziach i uważają,ze Polka jest kimś do wyzysku i można ją traktować na zasadzie czarnucha.Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantka pl
Wydaje mi sie, ze malo jeszcze doswiadczyla Pani w zyciu. Jakie ma Pani wyobrazenie o zarobkach netto poza granicami Polski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantka pl
Takie osoby jak Pani, niestety, psuja krew i stawrzaja wyobrazenie ze na zachodzie "dolary na drzewach rosna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie osoby
jak pani staraja sie za wszelka cene wykorzystac nieuczciwie innych ludzi.Jak pani nie stac na nianie ,opiekunke to trzeba samej siedziec z dzieckiem ,a nie szukac glupkow,ktorzy za pol darmo beda pracowac,dla pani by bylo najlepiej zeby za darmo pracowali.Opiekunka zarabia od 900 eu a nie 350, jak sie nie ma z czego placic to sie samemu zajmuje dzieckiem,kogo stac ten zatrudnia opiekunke to chyba proste? Nikt nie szuka tu jalmuzny tylko godziwej zaplaty za prace i trzeba to sobie uzmyslowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady.....
Co to za oferta? Stać kogoś na opiekunkę to musi mieć i na zapłacenie jej wynagrodzenia.Nie podlega to dyskusji.Za wyższe wynagrodzenie są oferty pracy dla opiekunek w Polsce.Wystarczy przejrzeć oferty z Warszawy,placą 1500-1600 zł miesięcznie ,do tego dochodzi bezpłatne wyżywienie i własny pokój,o czym tu wogóle dyskusja? Polki mieszkające w Niemczech wyobrażają sobie,że można dać papu opiekunce i kieszonkowe na lody,a ta niech zasuwa jak jakiś osioł.Faktycznie wam się w głowach niezle poprzewracało polskie emigrantki.Trzeba zejść na ziemię z obłoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×