Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość rafcio1988
Do DWIE STRONY MEDALU A Ty kim jestes zeby tak pisac?? Stary pokaz mi miejsce w umowie gdzie pisze o zwrocie prowizji? Bo wiesz dzisiaj ja czytalem i nawet wzmianki nie ma. A Ty to co?? 300JP historycznie pewnie zrobiles i moze nie na rodzinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten z bloku
oj oj oj oj ludzie, myslenie naprawde nie boli. Umowa jest podpisywana na 10 , 20lat. Prowizja dla pracownika jest wypłacana nie za podpisanie umowy, ale za prowadzenie klienta przez ten wlasnie okres czasu. Skoro nie wypelniasz swojej pracy i nie serwisujesz klienta to ODDAWAJ KASE . pRosto Druga sprawa, ovb nie lubisz zgadzam sie, ale czy to oznacza rowniez to ze nie lubisz swoich znajomych? dlaczego jeden drugi szanowny pracowniku nie pilnujesz pieniedzy swoich klientow. 1. Masz ich w d..ie (wiec oddajesz kase) 2. Jestes troche przyglupi i nie potrafisz zadbac o jego pieniadze bo za ch....lere nie kumasz co mu sprzedales) wiec oddajesz kase) Reasumujac Kase latwo zarobiona w ovb wydaje sie lekka reka, ale oddac cos czego nie dopilnowalismy to trudno. Ludzie przyklad. Robotnicy wstawiajacy okna doskonale zdaja sobie sprawe ze jesli im sie stlucze z ich winy to pokryja koszty (chyba ze jest oc firmy), bezkarni i bezmyslni ovb nawet jak nieudolnie sprzedaja produkt to sa zadowleni i mysla ze im sie nalezy. POMYSLCIE aby przez chwile. Odpowiedz na pytanie, co zrobic z listami do zaplaty, isc na poczte i placic. OVB zaczyna wspolprace z bardzo dobra firma windykacyjna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten z bloku
oj oj oj oj ludzie, myslenie naprawde nie boli. Umowa jest podpisywana na 10 , 20lat. Prowizja dla pracownika jest wypłacana nie za podpisanie umowy, ale za prowadzenie klienta przez ten wlasnie okres czasu. Skoro nie wypelniasz swojej pracy i nie serwisujesz klienta to ODDAWAJ KASE . pRosto Druga sprawa, ovb nie lubisz zgadzam sie, ale czy to oznacza rowniez to ze nie lubisz swoich znajomych? dlaczego jeden drugi szanowny pracowniku nie pilnujesz pieniedzy swoich klientow. 1. Masz ich w d..ie (wiec oddajesz kase) 2. Jestes troche przyglupi i nie potrafisz zadbac o jego pieniadze bo za ch....lere nie kumasz co mu sprzedales) wiec oddajesz kase) Reasumujac Kase latwo zarobiona w ovb wydaje sie lekka reka, ale oddac cos czego nie dopilnowalismy to trudno. Ludzie przyklad. Robotnicy wstawiajacy okna doskonale zdaja sobie sprawe ze jesli im sie stlucze z ich winy to pokryja koszty (chyba ze jest oc firmy), bezkarni i bezmyslni ovb nawet jak nieudolnie sprzedaja produkt to sa zadowleni i mysla ze im sie nalezy. POMYSLCIE aby przez chwile. Odpowiedz na pytanie, co zrobic z listami do zaplaty, isc na poczte i placic. OVB zaczyna wspolprace z bardzo dobra firma windykacyjna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj oj
A jak klient ma program BEZ SUMY UBEZPIECZENIA, tylko inwestycyjny ze skłądką regularną. I nagle choruje tak, że nie jest w stanie płacić. Albo ginie w wypadku samochodowym. Albo współmałżonek mu umiera, to co WTEDY TEZ ODDAJE KASE BO NIE DOPILNOWALEM KLIENTA? Tylko nie wyskocz mi tu za chwile z trójkątem finansowej wolności, zabezpieczenie, budowa, rozbudowa, bo gówno prawda. wciskacie wszystkim inwestycyjne nei patrząć czy ma jakies zabezpieczenie. Chodzi tylko o prowizje. Wiec skoncz pievrdolić ze jak umowa upadnie to jest wina doradcy finansowego( lub jak kto woli ulicznego domokrążcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
Jak w każdym MLM tak i w OVB panuje zwyczaj mówienia o pieniądzach których się nigdy nie zarobiło. Za czasów kedy jeszcze byłem kod (baaardzo dawno temu) to usłyszałem rozmowę ówczesnych dyrektorów na temat storna. Ludzie, to że oni wam mydlą oczy prowizjami typu 70 000 miesiecznie, to odliczcie storno 60%!! Taka liczba padła wtedy, storno na poziomie 60%. Sprzedaż na emocjach, ludzie zaczynają prace, napaleni, rodzina, znajomi, program dla siebie itd. Wszystko luz, ale jak nie zostanie kierownikiem czy nie awansuje na kogo by tam chcial to poddaje się, i lecą umowy w storno. Stąd biorą się takie liczby. Dobrze wyżej jest napisane, nie tylko przez niedbalstwo umowy padają. A to psuje wizerunek firmy. Powiedzcie mi doradcy, jak zaczynacie ANALIZE, pada pytanie Czy słyszał Pan o firmie OVB? Ilu ludzi opowiedziało TAK TAK SLYSZAŁEM znajomy inwestuje u nich pieniądze i jest zadowolony.?????? Zaraz jakis internetowy napinacz mi powie, że OVB jest tak dobre, ze sie nie reklamuje. To ciekawe po co się reklamuje coca-cola, mercedes, bo co, są hvjowe? Nie sądze. Bywałem w niemczech czasem na jakichś seminariach..tam wygląda to inaczej(przynajmniej z pozoru). Tylko w polsce doradca z ovb przyjezdza autobusem do klienta bo prowizje dostanie dopiero za 3 miesiące żeby auto zatankować, a jak już zatankuje, to przyjedzie starym fordem i zostawi oprócz umowy i ogólnych warunków u klienta - plamę oleju na kostce przed jego domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a n k a
Całkowicie popieram dwóch ostatnich przedmówców. przyznaje dałam się złapać na tą ściemę co wciskają może dlatego że wielu moich znajomych zaczęło tam pracę. I wspinali sie na KO. Ty co twierdzisz że upadłe umowy to nasza (Doradców) wina. GÓWNO PRAWDA spotkałam się z nie jednym swoim byłym klientem i wersje były podobne np że jedno z małżonków straciło prace, albo jest na wymówieniu a mają jeszcze jakiś kredyt itp. A wiem że to prawda bo to moi znajomi albo sąsiedzi. Żal im tylko stracić tej kasy którą już wpłacili. A skoro ja nie pracuje to umowę powinien przejąć mój przełożony i jego przełożony itd. To do K... czyja to jest wina chyba samej góry co.. OVB to złodzieje jeżeli chodzi o pracowników bo polisy sa podpisywane i tak z inmi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
RAFCIO 1988 MŁODY JESZCZE JESTEŚ I TROCHE NARWANY. BYŁEM 3 LATA W OVB I NIE 300 LECZ ILES TYSIĘCY , NIE PAMIĘTAM. JAK ZNAJDĘ UMOWĘ TO CI NAPISZE GDZIE TO JEST ZAPISANE , WIESZ PONAD 5 LAT MINEŁO. A TERAZ O STORNIE , ZA MOICH CZSÓW BYŁA WIENNA LIFE , TERAZ TO COMPENSA I TA WIENNA LIFE JAKO JEDYNA PŁACIŁA PROWIZJĘ OD ZAINKASOWANEJ SKŁADKI. CZYLI STORNO BYŁO NIEMOZLIWE, BO KLIENT ZAPŁACIŁ SKŁ. MIES. TO TY DOSTAWAŁEŚ PROW OD TEJ SKŁADKI. OCZYWIŚCIE NIKT TEGO NIE CHCIAŁ ROBIĆ.......BO WIECIE SAMI. A CZY W OVB PRACUJE DALEJ DK STANISŁAW P. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
żeby była jasność - bo jak wejdzie to jakiś klient, przeczyta to, i przestanie płacić. Nie o to chodzi, programy takie są dobre, uczą oszczedzania itd. Chodzi o to, że akwizytorzy nie mają pojęcia o czym mówią, a mówią. Pranie mózgu robi swoje. Serwis to ściema jak stąd - dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
RAFCIO 1988 MŁODY JESZCZE JESTEŚ I TROCHE NARWANY. BYŁEM 3 LATA W OVB I NIE 300 LECZ ILES TYSIĘCY , NIE PAMIĘTAM. JAK ZNAJDĘ UMOWĘ TO CI NAPISZE GDZIE TO JEST ZAPISANE , WIESZ PONAD 5 LAT MINEŁO. A TERAZ O STORNIE , ZA MOICH CZSÓW BYŁA WIENNA LIFE , TERAZ TO COMPENSA I TA WIENNA LIFE JAKO JEDYNA PŁACIŁA PROWIZJĘ OD ZAINKASOWANEJ SKŁADKI. CZYLI STORNO BYŁO NIEMOZLIWE, BO KLIENT ZAPŁACIŁ SKŁ. MIES. TO TY DOSTAWAŁEŚ PROW OD TEJ SKŁADKI. OCZYWIŚCIE NIKT TEGO NIE CHCIAŁ ROBIĆ.......BO WIECIE SAMI. A CZY W OVB PRACUJE DALEJ DK STANISŁAW P. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio1988
Do DWIE STRONY MEDALU Z tego co wiem to nikt taki nie pracuje. Prowizja od zainkasowanej skladki dobra rzecz ale fakt w ovb nikt by tego nie robil. Moze sam jestem sobie winien za te storno... Nie wiem juz sam. W OVB zawsze obskakuje sie rodzine z poczatku, tak ucza niestety. Wkurza mnie tylko to ze pracujac w OVB wydawalem kase ze swojej kieszeni za szkolenia swoje i moich pracownikow a teraz nie wiem co z tym zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miqsiaa
do dwie strony medalu: dk Stanisław P. jest w ovb w dalszym ciągu. a dlaczego pytasz? tak się składa ze od miesiąca mam z nim do czynienia.. mam się bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
do pani miqsiaa absolutnie nie , dlaczego masz się bać do OVB przychodzi się pracować i uczyć nowego w zasadzie zawodu , ważne jest , aby woda sodowa nie poszła do głowy oraz trzeba mieć oczy otwarte i rozum pracujący na bardzo wysokich obrotach. nie wierzyć nikomu w błyskwiczną karierę , szczególnie pisaną na rodzinie i najbliższych. top powoduje wypalenie i niechęć do nkontaktu z osobami obcymi. DK Stanisław P. widać poprawił się , skoro uchował sie w firmie do tego czasu. chodziło mi o sprawę starą z 2004 roku , kiedy to grupa DK Andrzeja R. zmuszona była odejść z OVB z powodu wysokiego storna , StanisławP. wterdy DR , złożył samokrytykę i pozostał w firmie wskakując na miejsce swojego bezpośredniego przełożonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
DWIE STRONY MEDALU widzę że piszemy o tych samych starych czasach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Do p. prowizion ber alle Tak , o tych samych starych czasach , ale nic się nie zmieniło , dalej chwytliwe hasełka rodem z firmy made in Amway lub sdjełano w Herbalife. Ja byłem w grupie Andrzeja R. , dlatego pytałem o Stanisława P., bo on był prekursorem produkcji "" dmuchanej "" i serdecznie ją polecał na zamkniętych spotkaniach , często alkoholowych. A potem publicznie się "" WYCHŁOSTAŁ "" i jest sobie DK. Ale.........ja dalej w zawodzie , tylko już sam sobie , Skandia , AXA , i szeroka gama innych usług finansowych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
Ja też dalej w ubezpieczeniach, ale dla siebie, bez MLM, pracownicy na umowie o prace.Zarabiają normalne pieniądze, nie jest to 10000/m-c jak wszyscy w OVB ale nie narzekają. Bez mydlenia oczu. Czasy emłejów XX wieku się już kończą powoli myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁY OVBOWIEC
A czy pan DK Andrzej R. nie stworzył z tych ludzi potem struktury w Euro Finanz Service gdzie też jest dK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancet
Nie warto. Wg mnie powinnaś spróbować swojego szczęścia na www.energa.pl/konkurs gdzie trwa konkurs o pracę. Można wygrać naprawdę intratny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomka
Ja mam tam domenę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Nie mieszamy much z kotletami, muchy sie panieruje i je solo. Ja nie zarzuciłem nic systemowi MLM, tylko krytykowałem robienie młodych w bambuko podczas rekrutacji , oraz namawianie do nieetycznych działań w ramach pracy. Czy to coś złego ? Ja wchodzac do OVB 9 lat temu wiedziałem co będę robił, ile zaeabiał itp. I w mojej grupie wszyscy wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
DOOOOOKLADNIE jak Dwie strony medalu. !! Kiedyś było wiadomo co trzeba było robić. każdy wiedział że jest SPRZEDAWCĄ! A teraz? Gadki że nic nie musisz sprzedawać, że emerytura za 5 lat (teksty do 22-latka), ze to żadna akwizycja. I nazwy - doradca finansowy, doradca klienta, doradca finansowo-ubezpieczeniowym, doradca inwestycyjny (to już w ogole przesada). Wiec jeśli mówisz nam, że nie wiemy o co chodzi, to wróc do gimanzjum, i naucz się czytać ze zrozumieniem. Bo powinienes wyczytać że w OVB siedzielismy ładne pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
CO ZA pierdoły! Tylko w OVB mozesz osiągnaĆ WOLNOŚC finansową!! Całe życie chcesz pracować za 1200????? Jak chcesz zarabiać w końcu normalne pieniądze (powyżej 15 tyś) to napisz a pomoge cie to zrobić!! michał90.ovb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
właśnie o tym mówie, nie mam więcej pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
A co myślisz że majac 1200 na reke to odlozysz coś?? wybujesz chate?? Trzeba sie piąc wyżej i wyżej ! Jak sie w zawodzie nie rozwijasz to zawsze bedziesz na szarym koncu! A w sklepie bedziesz kupowal to na co cie stać a nie to na co masz ochote! Zrobcie coś ze swoim życiem bo tylko tak może byc lepiej. nikt tego za was ludzie nie zrobi. Ile mozna robić na kogos jak można robić dla siebie a z miesiaca na miesiac zarabiać tylko wiecej i wiecej! Pomysl co bys teraz zrobił jakbys miał zarobić w miesiacu 50 000 ?? a w nastepnym 100 000 ? a w nastpępnym 150 000?? widzicie do czego zmierzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
Motywacja rodem z kaset Amway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Do aaaaaaaaaadddddddu coś tam Michał kpisz , czy o drogę pytasz ? Bez OVB też można zarobić jakieś pieniądze , może nieduże , ale te 15-20 tysięcy to jest troszkę. I bez zjazdów , Mariotów itp spędów szkoleniowych. A wolność finansowa , fajna jest , ale czy ty wiesz do końca co to jest ? OVB szasta tym terminem na prawo i lewo , a naprawdę to nawet niedzieli nie mają wolnej , bo : szkolenia , seminaria , zaliczenia , motywacje....... I to przy zarobkach 70.000/ mc. Ja wolę 15-20 , ale w niedzielę to mam w d...ie pracować. Spytajcie waszych GURU finansowych , co robią w Szabas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
do michała aaaaaaaadddddddd coś tam. Jesteś chodzącym przykładem człowieka opętanego szkoleniem motywacyjnym. Życzę ci , abyś zarobił 20.000 /mc i nie musiał zwracac tego po 3-4 miesiącach. I abyś zrobił to na osobach całkowicie obcych , nie na kumplach i rodzinie. Ja nigdy nie pracowałem za 1200/mc. Od wielu lat mam swoja firmę i wiem co mówię. A twój wpis to słowo w słowo szkolenie motywacyjne. śmiem twierdzić , że jesteś w OVB 2 miesiąc i masz jeszcze makaron na uszach. Odezwij się za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
do michała aaaaaaaaadddddddd coś tam Wejdź na youtube i wklep sobie "" witajcie w życiu "" Czyż oni nie sa żałośni ????? Nie , to są kanalie manipulujący emocjami biedaków , i robią świadomie z nich idiotów wierzących , że każdy może być milionerem w trzy miesiące. Owszem , próbować trzeba , ale , jak mawiał mój znajomy milicjant jeszcze , w każdej wsi musi być K.órwa , Ksiądz i Złodziej. Bo tak jest świat skonstruowany. W tesco czy innym markecie też ktoś musi siedzieć na kasie , bo w końcu komu sprzedaz polisę, rodzinie ile można 5 , 10 , sobie też 2,3 i co dalej ? No i jeszcze gdzie sobie kupisz to na co masz ochotę , jeśli wszyscy będą budować biznesy w OVB ??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
W OVB zostają wytrwali, i to oni zarabiają, widac mało wiesz o biznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
Nie ma co chłopaka demotywować, do demotywacji jest odpowiednia strona. Pamietam już pod koniec jak byłem, jak już syf na maksa się robił, był też taki magik, po licencji od razu, czyli dość na początku, jaką bajere cisnął komuś w przerwie na szkoleniu podstawowym, że właśnie wolność finansowa, jakich to on już biur nie planuje, jakich klientów ma już ponakręcanych. I wiesz, zaraz papieroski jakieś lepsze, koszula ze spinkami "złotymi". Chłopak miał z 21 lat może, przyszły kierownik. Ale niedoszły kierownik, wysypał się potem, bo pisał lewe umowy, wpłacał składki za klientów (zeby awansować oczywiscie), a potem umowy w storno. Takie to były czasy. Tylko że teraz jest dwa razy gorzej, czyli dno i 3 metry mułu. Dobrze że mi chodzisz wyrzuty sumienia przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
To dziwne że nie słyszałem nic takiego, Moj kierownik również twierdzi że sciemniecie bo już jest w firmie kupe czasu a o takich rzeczach się mówi! Wiec wniosek prosty - konkurencja nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×