Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość OVB_Wroclove
chwila moment - mieszasz 2 pojęcia tematy. Pytałem dlaczego poprzednik szkalował nas jako oszustów wciskających ludziom kit w trakcie naszej pracy. Jeśli chodzi o sposób rekrutingu, który opisałeś - sorry nie wiem na kogo trafiłeś. Ja wolę nie marnować swojego czasu i dobierać sobie do zespołu ludzi, którzy wiedzą o co w tym chodzi i mają motywację - zamiast jak to opisałeś "mięsa armatniego". Sprawa ostatnia - tu cyt: "postaw sie w sytuacji osoby , która jest bez pracy np. rok , pozycza pieniądze na wyjazd i ...." a jak ma się nadawać ktoś kto pozostaje na tyle bierny że przez okrągłe 12 mscy nie mógł znaleźć zajęcia? Człowieku proszę Cię - miesiąc, no może dwa....ale 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OVB_Wroc......
nic nie pomieszałem , przeczytaj jeszcze raz , ze zrozumieniem, potem odpowiedz , zamieszkaj gdzieś na ścianie wschodniej , to zobaczysz , jak z pracą ja ciebie rozumiem , też mieszkam w wielkim mieście , i ani minuty nie byłem bez pracy , mało tego nigdy nie pracowałem na etacie , ale..................... są ludzie , którzy inaczej nie potrafią. na koniec , nie denerwuj się , nie klikaj tyle , wystarczy jak raz odpowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsmieszony OVB
Już dajcie spokój z tą akwizycją, juz mi sie smiac nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB_Wroclove
"rozśmieszony" - > a coklwiek więcej możesz napisać? Cóż Cię tak niby rozśmiesza? jakieś argumenty? ale rzeczowo proszę! :) i merytorycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB_Wroclove
Oszustwo, wyłudzenie - przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Pojęcie rozporządzenia mieniem ma na gruncie prawa karnego autonomiczny charakter i nie może być utożsamiane z rozporządzeniem rzeczą w rozumieniu prawa cywilnego. Rozporządzeniem będzie każda dyspozycja pokrzywdzonego prowadząca do zmiany stanu majątkowego własnego lub innej osoby. Znamię niekorzystności nie jest równoznaczne z wystąpieniem szkody po stronie pokrzywdzonego. O niekorzystności rozporządzenia można mówić już wtedy, gdy zmiana stanu majątkowego nosi zdecydowanie ujemny charakter, choć nie przejawia się w postaci konkretnego uszczerbku. Dyspozycją taką może być prolongata długu lub udzielenie kredytu bez należytego zabezpieczenia. Ocena niekorzystności następuje na chwilę doprowadzenia do rozporządzenia, co oznacza, że późniejsze działania sprawcy np. spłacenie udzielonego kredytu, nie mają wpływu na byt przestępstwa, choć mogą rzutować na wymiar kary. Wprowadzenie w błąd polega na podjęciu przez sprawcę zabiegów mających na celu wytworzenie w świadomości pokrzywdzonego nieprawdziwego obrazu rzeczywistości. Błąd może przejawiać się w postaci urojenia nieistniejącego faktu lub nieświadomości prawdziwego stanu rzeczy. Przedmiot błędu musi obiektywnie stanowić przyczynę dokonania rozporządzenia i powinien ściśle wiązać się z jego niekorzystnością. Zachowanie sprawcy może polegać na działaniu (nieprawdziwe zapewnienie o pewnych okolicznościach) lub zaniechaniu (zatajenie pewnych okoliczności). Sprawca wyzyskuje błąd, gdy wie o błędnym przekonaniu pokrzywdzonego co do określonego fragmentu rzeczywistości, ale nie czyni nic, by go z tego błędu wyprowadzić. Wykorzystanie niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania zachodzi w każdym przypadku, gdy sprawca doprowadza do niekorzystnego rozporządzenia mieniem osobę, która nie jest w stanie rozeznać się w skutkach podejmowanej czynności z powodu wieku, upośledzenia psychicznego, odurzenia alkoholowego lub narkotycznego. Zamiarem sprawcy objęte jest uzyskanie korzyści majątkowej dla siebie lub dla kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB_Wroclove
po pierwsze to ktoś pisał to pod moim nickiem ;) po drugie, w którym miejscu w OVB robimy w opisany sposób? sam zapis prawny jest jasny i klarowny - Kolego wskaż miejsca w której pracownik naszej firmy tak czyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu OVB
Witam Państwa ! AKTYWNIE działam w OVB od 4 lat. Mam 24 lata i mieszkam we Wrocławiu. Możecie mnie nazywać akwizytorem, doradcą, pośrednikiem, agentem itp... ale to nie zmienia faktu że ostatecznie to Wy (sceptycy OVB) macie problem ze sobą a my prężnie się rozwijamy i otwieramy kolejne biura, zatrudniając i szkoląc kolejnych "młodych" współpracowników. Zaznaczam, że po czterech latach działalności w OVB zamieszczam swój pierwszy post :) Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim szczęśliwego roku. adam.jagielka@ovb.wroc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB_Wroclove
Dokładnie Adam - jedna dyrekcja :)! poza tym jak mawia nasz wspólny znajomy - po domach chodzą kominiarze, a po ludziach masażystki z Azji! :) my natomaist oprócz wymiernych efektów czerpiemy również wiele satysfakcji z tego co każdego dnia robimy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarson
Witam . Mam rozmowe w jednej z krakowksich struktur Ovb . Warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarson
Mam rozmowe o prace w Ovb w jednje z Krakowskich struktur . Waro tam pracpwać, ciagle slysze sprzeczne opinie zwłaszcza o krawskich strukturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB_Wroclove
Klarson - czy warto? nie będę CIę namawiał - bo zaraz ktoś wyzwie mnie od sekciarzy i powie, że mam wyprany mózg! Mogę CI jedynie poradzić jedno - sprawdź sam! Umów się, pójdź i pogadaj! Przemyśl i podejmij samodzielnie decyzje! Lepiej nawet po jakimś czasie powiedzieć sobie, że to nie jest dla Ciebie niż potem żałować zmarnowanej szansy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB_Wroclove....
Chuje pazerne z OVB Wystarczyłoby , aby OVB renegocjowała swoje umowy akwizytorskie z TU na zasadzie płatności inkaso , jak robi wiele firm akwizytorskich typu OVB. Polega to na tym , że dostaje się prowizje od każdej wpłaty miesięcznej , kwartalnej czy rocznej. Ale wtedy nie można ściemniać o kolosalnych zarobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbowiec
Cze! Robie f tym OVB OWuBe DVD 8 lat ! Jest Mega Kuul :-) zarabiam se spore kasee ... i bede jeszcze pefnie przez znofu kolejne pińcet lat ... wy co nie kumacie co to jest to sie nie odzywajcie tu na forum ! fku...wia mnie te fszystkie zagramaniczne słowa typu akfizytor aghent doratca ... akwizytor to może byc pan co chodzi po domach i sprzedaje garnki zepter agent to może być 007 a doradca to może być prezydenta ... :P zapraszam wszystkich jest Mega Super Tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozśmieszony ovb
ovb - firma w ktorej pracownicy to ludzie z ulicy(przypadkowi z masowej łapanki zwanej rekrutacją), wciskający na siłę innym kit (wytrenowane teksty). Mam tam kolegę, który pracuje tam jakis czas ale mowi ze za dlugo i juz ma dosc nacskania na ludzi. Najgorsze że na początku w ovb każą po rodzinie chodzic i naciągac. W ten sposób sklocony jest bo jego brat jest zly ze wsadzil tam duzo pieniędzy. Śmieszni są także przyjezdni niemieckojęzyczni menagerowie w rodzaju malfiego. To jest dopiero brecht :) Polecam też obejrzeć wręczanie tzw. "IGŁY" mozna boki zwijać. Nie ma to nic wspólnego z doradctwem i inwenstowaniem pieniędzy. oVB ma podpisane umowy z kilkoma firmami i tylko ich produkty "oferuje" (żeby nie było że wciska) ludziom. Na pierwszej rozmowie mowią że w OVB można zarobić na Ferrari :) To jest najlepsze ! Ciekawe czy w polsce jakis pracwonik ovb ma ferrari :) Pozdrawiam zestresowanych ovb'owców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już raz napisałammmm
ja pracuje razem z Bobkiem Leszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
Rozśmieszony ovb przestań pier.....dolić, ciekawe komu zależy na psuciu opinii OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB.
"..... Lepiej dalibyście podstawy 1000 zł......." No pewnie i co jeszcze... bycie w OVB to jak prowadzenie własnej firmy , tylko logo OVB. W OVB odnajdą się ludzie przedsiębiorczy, którzy wiedzą, że nie ma nic za darmo, prace trzeba sobie samemu wykombinować...ciekawe który szef mikro bądź makro przedsiębiorstwa dopomina się .. "dajcie mi 1000zł ..... " NIE TO MYŚLENIE Jestem szefem swojej struktury. To mój biznes. Moi ludzie i moje zasady. a w sumie... czego można spodziewać się z forum dla kobiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB my WAY!
w dodatku kupcie mi jeszcze kawkę i herbatkę i pozwólcie rano siedzieć w godiznach pracy z 2h na fejsiku i innych syfach a potem mi płaćcie :) Żeby się odnaleźć potrzebna jest też odpowiednia postawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy mi tu wszyscy pitolicie. Jak się jaj nie posiada to się zarabiać nie będzie. Kwestia prowizji dla przełożonych (jak ktoś tam nabazgrał PIRAMIDA) jest prosta jak budowa cepa, jeżeli idziesz do pracy na etat i jesteś na dole i jak coś sprzedasz to twoi kierownicy nie mają prowizji? Problem chodzenia po znajomych, hmmmmm......... niech no pomyśle, wiem nikt nie pomyślał może żeby zaproponować swoje usługi klientom biznesowym? z otwartymi rękoma Ciebie przyjmą bo kupa pieniędzy zostanie w portfelu (jeśli ktoś tego nie rozumie to się nie nadaje tzn nadaje się do kopania przipopy albo do holandii na blumkole i tomaty). Ktoś tam sobie pisał że sprzedaje się produkty z najwyższą składką, można oczywiście tylko pytanie kiedy się klient jorgnie że chyba ktoś go w rogi piznoł. Szkolenia tylko dojechać, posłuchać, wyciągnąć wnioski ii zdać egzaminy. Ciężka praca oj jaka ciężka, jak komuś się nie podoba pracować to zbierać złom i butelki aha to też forma pracy jaka by ona niebyła. Reasumując posty ludzi, którzy narzekają i marudzą i takie tam, są zwykłymi leserami i osobami. którzy ta po prostu nie nadają się do sprzedaży bezpośredniej, dlatego proszę was nie piszcie jak ta firma was skrzywdziła i skrzywdziła innych. Widocznie się do tego nie nadawaliście się do tej pracy. Pozdro Trzymajmy się ramy to się nie posramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
Szczerze to bardzo smieszy mnie wiekszosc postów umieszczonych powyzej, trzeba zauwazyc ze firma jest solidna, ponad 40 lat na rynku daje pewien obraz tego ze rzetelnosc to podstawa, wg mnie godna zaufania, zobaczcie tylko to co zrobila inna firma, ktora nawciskala ludziom porzadnych kitów i pieknych rozwiazan finansowych a teraz zmienila nazwe....kto nie wie o ktora firme chodzi niech sobie pogrzebie. Apropo OVB, zaczalem pracowac juz kawalek czasu, moze fakt kokosow nie ma, przynajmniej na poczatku, ale drzewko kariery jest wg mnie bardzo uczciwe, a wiecie dlaczego? bo kazdy zarabia na siebie i na to na co go stac, w ktorej innej firmie nie pracujesz na konto dla kogos innego? W zadnej, zawsze ktos musi zarabiac, jako pracownik etatowy harowalem az czasem nie mialem sily sie podniesc, jakis awans mi sie zdarzyl w ciagu kilku lat i podwyzka.... 2 zl brutto do pensji!!!! EXTRA!!! a na kogo pracowalem ? na szefa oczywiscie...on ciagnal takie kokosy a ja dostawalem grosze....(zysk ok 80zl na mnie za kazda przepracowana godzine) Do obecnych i przyszlych klientów OVB - polecam serdecznie ta firma....odzywaja sie tylko ci ktorzy sa niezadowoleni, czyli tak naprawde ci ktorzy zrobili cos za plecami doradzcy, nieprzeczytali OWU produktu itd...Inwestowanie w fundusze jest napewno czyms lepszym niz ZUS i OFE ( w wiekszosci zjedzone przez ZUS ). Bo w funduszach wiesz ile mozesz stracic a ile zyskac ( ryzyko strat jest minimalne ), a do pieknego powszechnego ubezpieczenia placicie skladki obowiazkowe a nie bedziecie miec z tego kompletnie nic bo mimo placenia na 100% nic za 20- 30 lat nie zobaczycie. Jak to sie mowi...Lepszy rydz niz ..... NIC!!!!!!! Apropo dowiadywania sie szczegolow zwiazanych z funduszami, ubezpieczeniami itd....Ci ktorzy naprawde chca sie czegos dowiedziec sami zglosza sie z tym do swoich przelozonych a gwarantuje ze te osoby dowiedza sie czego chca... Pozdrawiam Wszystkich OVBowcow i ich klientow oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB - trochę krytyki
Witam, Pracując w firmie muszę stwierdzić, że na szczęście OVB się zmieniło. Kiedyś był ostry przemiał, wiele osób w firmie, często przypadkowych... mówię o latach 2006-2009. Każdego brali.... , ale z tego całego przemiału, wyklarowały się naprawdę dobre osoby, które są dobre w tym co robią. Najsłabsi odpadli. Selekcja naturalna... może to i dobrze. Dziś jestem doświadczonym, zadowolonym pracownikiem i moi ludzie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnki mają dobre
Cokolwiek by nie mówić o umiejętnościach , garki mają zaje_biste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB_Wroclove
Skończony Bucu , jakie garnki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodor
"Rozśmieszony ovb" jeśli nie znasz żadnej osoby która pracuje odpowiednio długo w OVB i nie ma Ferrari to Twój problem... Ja znam co najmniej dwie takie osoby z czego jedna kupiła Ferrari po rozbiciu Audi R8 ze stwierdzeniem sąsiedzi mają głupio było nie mieć samemu... w tej firmie można naprawde konkretną kasę tylko trzeba chcieć i na początku trzeba włożyć bardzo dużo pracy i czasu żeby z czasem było coraz łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były OVB
Witam, pracowałem w OVB 3 lata. Byłem na konferencji w Wraszawie, na 40-leciu OVB w Kolonii w Niemczech, na darmowych wakacjach na mazurach trwających tydzień. To wszystko fajne ale nie zmienia to faktu że pracownicy OVB sprzedają jeden, max 2 produkty. To nie jest doradztwo. Sprzedaje się to co dyrektor bądź kierownik każe a im często się nie chce nic wymyślać bo i po co? Lepiej dać młodemu Super Fundusz niech trochę jednostek zarobi i tyle. Tak to wygląda w praktyce. Nie mówię że tam nie można zarobić, pewnie że można. Liczcie się tylko z tym że jesteście akwizytorami. Oriflame i Avon działają dokładnie (!) tak samo. Ta firma od Oriflame różni się tylko i wyłącznie produktem który sprzedają. Sprzedaż produktów, tylko w tym przypadku finansowych. Zrobiona ładna otoczka i tyle. Dzięki OVB mam teraz pracę o jakiej marzyłem, tylko dzięki umiejętnością które tam nabyłem udało mi się ją dostać. Chwała OVB za to. Pracujcie w OVB i czerpcie z tego jak najwięcej korzyści dla siebie bo nie znacie dnia ani godziny jak wasze drogi się rozejdą. A potem wykorzystajcie wszystko czego się nauczyliście by dalej piąć się w górę w karierze zawodowej. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda GALA OVB w warszawie. Jaki jest plan tego, ile godzin, czy jest jakaś potańcówka po, czy jest katering/ alkohol. Proszę sobie darować krytyczne wypowiedzi gimbusów którzy w życiu nie przepracowali więcej niż 1h/dziennie o firmie ovb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były OVB
Widzę że to ty jesteś gimbusem skoro jeszcze nie byłaś na gali w Warszawie. Poza tym skoro taka dobra jesteś to powinnaś jechać bez zastanowienia. To przecież dla najlepszych... Chyba że szkoda pieniążków bo prowizja przyszła 675zł a tu jeszcze do końca miesiąca daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedz na poziomie rozgoryczonego byłego pracownika ovb który nie poradził sobie z całkowicie prowizyjnym wynagrodzeniem i wrócił na etat za 1500zł. Na gali nie byłem bo pracuje od stycznia i właśnie jadę na jutrzejszą gale. Nie zastanawiam się czy jechać tylko czy nocować w warszwie czy jechać swoim samochodem. Spodziewałem się że zamiast otrzymać odpowiedz na pytanie to otrzymam krytyke własną lub firmy. Niestety jak firma bierze wszystkich z ulicy to potem są takie chamy. Nie wyobrażam sobie aby ktoś z moich znajomych czy współpracowników wyrażał się tak jak Ty były doradca/pośrednik finansowy. Życzę powodzenia na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były OVB
Przeczytaj kolego moje dwa ostatnie posty (na tej stronie) i jeśli pojedziesz na wakacje za wyniki w OVB, pokażesz ranglistę gdzie średnia za pół roku wynosi 270 jp to wróć tu i napisz coś sensownego. Wiem że wynikami świata nie zawojowałem ale życzę wszystkim co najmniej takich wyników. A na budowę to sam trafisz jak nie nabierzesz pokory. Teraz nie zarabiam bardzo dużo ale musiałbyś robić co miesiąc jakieś 300 jp żeby zarabiać tyle co ja. Oczywiście życzę Ci tego. Pozdrawiam i upojenia winem w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie przepierdol ich
Masz rację , też pracowałem 2002-2005 i mogę z czystym sumieniem polecić , ale... jako przedsionek do dalszej własnej kariery. Po trzech latach odszedłem z powrotem do pracy na własne konto już tylko w finansach i... każdemu życzę takiego startu. Z malutkiego miasteczka przeniosłem się do aglomeracji i działam. do młokosa milk_0 jak strasznie pasuje ten nick do twoich wypowiedzi !!!! 0 tak , to pasuje do ciebie przecież ty nawet jeszcze nie wiesz praktycznie nic poza sieczką motywacyjną , którą się po roku rzyga , i daruj sobie frazesy o etacie , gdyż nigdy nie byłem na etacie , ani godziny. Fraglesie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×