Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Tadeusz Podnaplet-Staryser
Witam, jestem BD (lub DO wg. polskiego nazewnictwa), jak czytam te wypociny ludzi którym się nie powiodło to śmiać mi się chce. OVB to droga jaką wybrałem 12 lat temu i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Proszę pamiętać że produkty które oferujemy naszym klientom są najlepsze w swojej klasie. Klienci którym proponujemy nasze rozwiązania po wnikliwej analizie potrzeb są zawsze zadowoleni i zabezpieczeni. Pragnę przypomnieć że od czerwca tego roku w naszej już bogatej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne filtry wodne marki "cewnik". POLECAM SERDECZNIE WASZ DYREKTOR OKRĘGU (NIEDŁUGO JUŻ DR (DYREKTOR REGIONU)) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Mokrapacha
Witam, działam od niedawna, ale mi się podoba! TAK SIE BAWI TAK SIE BAWI OVB. Uwielbiam szkolenia dwudniowe, zawsze można coś dorobić w pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Podnaplet-Staryser
Pani Moniko zapraszam do struktury :D I na szkolenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatol Grubypień
Kolego Hubercie, Vento w dizlu to nie dobry pomysł na lans, ja latam Siwikiem w benzynie to jest lans niezły i to gazu nie wąchało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niunia szmato ty jedynie jak mozesz robić karierę to wystawianie rowa na roksie lub odlotach - inaczej cie nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa z małpy....
nie nie idźcie pracować do OVB dobrze wam radzę , a ci debile co tak tą pracę zachwalają pewnie zostali naciągnięci przez znajomków co obiecali górki złota na pierwszym spotkaniu byssnessowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytki z banana
nie nie warto , byłam na rozmowie i jedna wielka ściema, chodziło im o znalezienie akwizytora do ubezpieczeń, a mi ściemniali ,że poszukuja pracownika do biura , nawet laska (jakaś gówniara 20 lat max w zastępstwie kierowniczki ) naciskała abym podpisała już umowę z nimi przed rozpoczęciem rozmowy kw, umowa była skonstruowana jak cyrograf jak się z czegoś zrezygnuje to się płaci albo jak się człowiek wycofa przed upływem kilku miesięcy to jakąś karę zapłaci... także zastanówcie się czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni Małyopadł
Witam, sprzedawałem umowy w OVB, jak nie będziecie dawać klientom gratisów w postaci garnków czy urządzeń do masażu to nie będą podpisywać umów, trzeba ich jakoś zachęcić, ale kierownictwo nie mówi o tym jawnie, wszystko załatwia się po cichu.... i nie od razu, tylko jak sie juz troche wdrożycie to kierownictwo zacznie wam sugerować prezenty dla klientów, oczywiście sami musicie je sobie zakupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żeś pojechał z tymi gratisami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja proszę o kontakt
Ja mam zamiar sie zapisać i szukam biura w Krakowie , czy ktoś może mi polecić ? Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy kwestionariusz podpisany na rozmowie kwalifikacyjnej zobowiązuje mnie do czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecują dużo, nie dostajesz nic. nie chodzi o gadane. mówią, że sami umawiają na spotkania, po czym przy managerze dzwonisz po swoich znajomych i umawiasz spotkania. płacą od podpisanej umowy,a nie przeprowadzonej analizy. nie polecam, kolejna firma która naciąga ludzi na bezpłatną prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient OVB
stargałbym jej rajtki, o ile miała by je na sobie :D chce zmienić doradcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie kilka osób ostrzegło
nie warto , jest wiele innych dobrych firm ubezpieczeniowych , nie miejcie nic wspólnego najlepiej z tą firmą ani jako agenci ani jako osoby płacące składki i nie daj boże potrzebujace wypłaty świadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23gosc23213
Przecież OVB to nie jest ubezpieczyciel tylko pośrednik finansowy !!! OVB nie ma własnych produktów !!! To samo co OpenFinance i Expander...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze. Ale proszę, niech mi ktoś napisze, czy klienci są bezpieczni? Założyłam lokatę w ergo hestii za pośrednictwem OVB. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam.. Nawet jeżeli nie zarobię, nie chcę stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23gosc23213
Ergo Hestia, jeśli to jest program Duo Invest to bardzo dobrze Pani zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś opinie o ovb w Gnieźnie? Ktoś z tego miasta działa w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynając współpracę miałam wiele wątpliwości właśnie przez takie fora. Jestem w OVB 2 m-ce i to co tu czytam jest chore. Totalne bzdury wypisują, Po pierwsze wynagrodzenie dostałam bez problemu i to nie małe jak na osobę "początkującą", umowę podpisaną również, za szkolenia nie zapłaciłam ani grosza, egzamin KNF zaliczyłam. Nie mam najmniejszych problemów aby uzyskać informacje od przełożonych na dane tematy, nikt mnie nie zbywa a wręcz przeciwnie. Na pierwsze spotkania jeździłam ze swoim kierownikiem, więc nie kosztował mnie ani grosz dojazd do klienta. Nigdy nie miałam sytuacji abym musiała dzwonić przy kierowniku do swoich znajomych i umawiać spotkania. Jeśli jest zrobiona dokładnie analiza możemy klientowi zaproponować różne rozwiązania i nie koniecznie za kwotę 200 zł. Wszystko zależy od zasobności portfela oraz potrzeb. Nikogo nie oszukuję, jeśli jest klient zainteresowany rozmawiamy na temat jego potrzeb, jeśli nie - umawiamy się na przyszłość. Mój kierownik mówi "lepiej jeść małymi łyżeczkami aniżeli się zadławić". Kochani nie czytajcie bzdur, które tu wypisują. Najlepiej spotkać się i dokładnie pytać o szczegóły kierowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koternickamalgorzata
Witam, Chciałam rozwiązać umowę. Mam Super Fundusz. Jaki wniosek mam wypełnić? Ten o wykup całkowity czy rezygnacje z umowy? Jeżeli złoże wniosek o rezygnacje to czy dostanę wtedy pieniądze? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto nierzetelna firma , w ogóle trzymajcie się od nich z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susan michael
zależy , jak długo masz ten SF musisz napisać pismo do Ubezpieczyciela o wyliczenie wartości wykupu , gdyż może się okazać , że masz zerową wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
zgadzam się z poprzedniczką (gość)... czytanie takiego forum nie pomaga dlatego, że piszą na nim wyłącznie ludzie, którym się nie powiodło, bo nie mieli odpowiednich predyspozycji i też sama miałam pół roku temu wątpliwości przez takie forum, a dzisiaj już wiem, że bardzo dużo zawdzięczam tej firmie... na wszystkie pytania zawsze dostaję odpowiedź, nie płaciłam za żadne szkolenie, a kierownik nie podpisuje żadnych umów na siłę (a już garnki to totalny wymysł ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją)... wszyscy moi klienci są bardzo zadowoleni, właściwie cały dostaję od nich kolejne rekomendacje :) jeżeli czyta to osoba ambitna i przedsiębiorcza, która używa głowy do tego żeby myśleć to polecam jej ovb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
no to szkoda mi Ciebie :( widocznie tylko do tego się nadajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcacuwdupeWchodzic
Otóż warto jak lubisz lizać tyłek i spiewac tak jak oni to warto jak tylko powiesz slowo, które sie im nie spodoba lecisz - oczywiscie Twoi ludzie zostaja i kasa z nich leci do odpowiednich rąk. Jedna wielka mafia bez zadnych zasad ale dla nich liczy sie tylko i wylacznie kasa. Polecam wszystkim, którzy chcą na nich zarabiac. Wczesniej napisany tekst o masturbacji bardzo dobrze pasuje do OVB. To wielka wspólna masturbacja szczególnie wrocławskiego biura na czele z Marcinem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz :) w ovb nie ma czegoś takiego jak ,,lecisz" nikt Cię nie wyrzuci za własne zdanie które możesz głosić kiedy chcesz, pomyliło Ci się z etatem, tam trzeba szefowi w tyłek wchodzić bo inaczej Cię zwolni :/ mam wrażenie ze tacy ludzie którzy piszą te kłamstwa po prostu zazdroszczą sukcesu innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrysth
Wrocek ma bardzo dobrą kadrę , jak w innych miastach, tego nie wiem ale można wiele się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. chciałbym się dowiedzieć jak sprawa wygląda z kasą - ile można zarobić na tym pierwszym poziomie, i jak w ogóle wygląda ta praca. o co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Koszalina
Sprzedajesz polisy i z tego tytułu masz prowizję. Bardzo małą , jako bezpośredni miałbyś 5 X większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB - mój sukces
Polecam, praca dla ambitnych i wymagających. Bardzo dużo oferuje, doświadczenie nabyte przyda się zawsze w życiu. Pracuję od ponad 2 lat. Jestem na stanowisku Kierowniczym i mam świetną grupę ludzi. Teraz wprowadzamy jeszcze sprzedaż filtrów do wody ale KNF musi jeszcze to "klepnąć". Wiem że w OVB na Węgrzech to bardzo dobrze idzie. I nie przejmujcie się że OVB widnieje jako firma pośrednictwo finansowe a sprzedaje nie tylko produkty finansowe. Ten tym asortymencie się lepiej zarabia a nie mamy ryzyka że klient zerwie umowę i trzeba będzie zwrócić prowizję. OVB THIS IS MY WAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×