Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość do stefannnn
tylko ze reszta firm tez nie ma marketingu :D widziales gdzies jakas reklame?? ;D I jakie tam sa szkolenia? Mozesz przytoczyc chociaz jedno?? OVB nie jest na miusie bo nie robi ludzi w chuja tak jak pozostali. I nie mamy jednego partnera a kilku, dzieki temu mamy wiekszy wybor. Trzeba miec naprawde najebane w dyni i miec totalnie wyprany mozg zeby takimi argumentami sie poslugiwac! ZALOSNA PSEUDOKONKURENCJA. Nie dorastacie tej firmie do piet i zostalo wam tylko szczekanie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannnnnnn
Hehe... Kto tu szczeka. Nie sądzę żeby Expander czy Goldenegg miał jednego partnera. I nie jest to żadna prowokacja. Chciałem tylko zaznaczyć ze to że OVB nie jest na minusie to nie jest sprawa nadzwyczajnych produktów jakie się tam sprzedaje, czy też nadzwyczajnych doradców, którzy tam pracują. Raczej ciężko żeby MLM był na minusie, chyba nie miałby wtedy racji bytu. Widziałem parę razy reklamy Expandera czy Finamo. Poza tym to że nie widać reklam danych firm to nie znaczy wcale że te firmy nie mają marketingu i nie pracują nad wizerunkiem. Co do szkoleń to mam na myśli choćby nawet te pierwsze które nie trwają 2 dni tylko co najmniej tydzień. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich firmach które przytoczyłeś, bo Efect na przykład to takie samo gówno jak OVB. OVB nie jest na minusie z tych powodów które przytoczyłem. No może jeszcze dlatego że robi ludzi w ch*ja, zwłaszcza swoich własnych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnyewu
Już się gubicie... Jeden pisze: "OVB nigdy nie było poważną firmą z jakimś np. konkretnym wizerunkiem. Nie jest w ogóle rozpoznawalna na rynku, na potrzeby współpracowników robi wielkie show-yw prestiżowych hotelach , wynajmowanych salach " a drugi: "Poza tym to że nie widać reklam danych firm to nie znaczy wcale że te firmy nie mają marketingu i nie pracują nad wizerunkiem." Ogólnie z wami to tak się rozmawia. OVB się nie reklamuje, to mieszamy z błotem, że nie pracuje nad swoim wizerunkiem, że robi ludzi w chuja ;D OVB by się reklamowało, to by druga połowa pisała, że to gówno, że na to idzie kasa klientów, że mamy drogie produkty i zarabiamy na klientach i wydajemy ich kasę na głupie reklamy ... I tak właśnie z wami można rozmawiać. Zastanówcie się ile kosztuje klientów Opena reklama i dlaczego ostatnio jest tendencja żeby przepychać produkty jednego banku u nich, który przy okazji zaczyna bawić się w produkty życiowe ? To już wiemy również dlaczego tak chętnie Open poleca produkty Aegona, który wypłaca największe prowizje wszystkim sieciom sprzedażowym (a co za tym stoi ma największe opłaty na rynku !) - jakoś trzeba budżet dopiąć dlatego na siłę wciska się tam te umowy, mimo, że dokładnie dlatego OVB z Aegona zrezygnowało - bo koszty dla klientów były zbyt duże, a konkurencja ma podobne produkty przy mniejszych opłatach. Stefan: "Nie sądzę żeby Expander czy Goldenegg miał jednego partnera." - ale więcej niż OVB partnerów to na pewno nie mają. Możesz sobie sądzić lub nie, a ja to wiem (wacel też pewnie wie, bo on wszystko wie). "Chciałem tylko zaznaczyć ze to że OVB nie jest na minusie to nie jest sprawa nadzwyczajnych produktów jakie się tam sprzedaje, czy też nadzwyczajnych doradców, którzy tam pracują. Raczej ciężko żeby MLM był na minusie, chyba nie miałby wtedy racji bytu." To chyba dobrze, że mamy taką formę działalności, skoro pozwala ona na zyski w ciężkich czasach.... czy też zaraz ktoś napisze, że mlm to wykorzystywanie klienta i pracownika i gówno obchodzi kogoś zysk operacyjny, skoro działamy jak sekta?:D A skąd wiesz, że akurat nie jest to sprawa nadzwyczajnych produktów ? Chcesz być kolejnym, który będzie próbował obalić tezę, że w OVB nie ma dobrych produktów ? To akurat wam się tutaj nigdy nie udawało i za ciency jesteście w uszach, żeby nawet z pracownikiem co pracuje 5 miesięcy na merytorycznym poziomie porozmawiać o produktach finansowych. Wiedzy brak, a gęby do gadania największe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB to Mega Ściemniacz
I na tej prostej zasadzie funkcjonuje w Polsce od ok. 17 lat. Opisałem to wczoraj i jeszcze raz powtórzę : ""OVB nigdy nie było poważną firmą z jakimś np. konkretnym wizerunkiem. Nie jest w ogóle rozpoznawalna na rynku, na potrzeby współpracowników robi wielkie show-y w prestiżowych hotelach , wynajmowanych salach , a na codzień to wielcy Dyrektorzy i KO mają jakieś obsrane biurka , często bez internetu , telefonu , i nawet kibla na poziomie. Ale to jest tłumaczenie , że to po to , aby klienta nie obciążać. Sranie w banie. Identycznie jak Herbalife czy inne Amway-e. Cudowne firmy z tysiącami przewijających się co roku nowych niwniaków , wierzących , że w OVB stanie sie cud i zrobią się milionerami"" I do tego jeszcze pranie mózgu o najlepszych produktach i mnogości ofert. O.K. w ofercie macie parę produktów , ale ile z tego sprzedajecie ?? I na jakiej podstawie twierdzicie , że są najlepsze ?? Owszem , są dobre , ale podobnych jest wiele na rynku i można zrobić doktorat z OWU poszczególnych produktów , a i tak nie ustali się , który najlepszy. DO Onnyewu : nie gubię się , tylko prubuję fachowo wytłumaczyć mój punkt widzenia , bo tak jest , że 95 % OVB-owców na codzień pomyka starymi gruchotami i ledwie zipie finansowo , ale u klienta // czemu nie zapraszacioe do biur swojej FIRMY Z 40- LETNIĄ TRADYCJĄ // u klienta to są bossowie , nie wspominając o nadymanej pozie w MARIOTACH itp. p.s. nie jestem z konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe rzeczy i teorie
piszecie a ja wam muszę napisać, że byłem w strukturze, w której były szkolenia z produktów. Pani Dyrektor zapraszała na te szkolenia osoby z Generali, Compensy, które nam mówiły o produktach wspólnie potem ocenialiśmy je i to są szkolenia. To wszystko zależy od podejścia Dyrektora. Bo to on organizuje szkolenia itp. Byłem w strukturze w Rzeszowie prowadzonej przez Panią Dyrektor Krajową i nie mogę powiedzieć złego słowa na ten oddział. Nie udało się na dłuższą metę ale to tylko dlatego że miałem stałą pracę a to traktowałem jako dodatkowe zajęcie. I w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że do tego trzeba mieć predyspozycje. Ja niestety nie miałem a może byłem za bardzo leniwy by się postarać. Różni są ludzie - dyrektorzy, rożne mają podejście co do formy szkoleń. W tej strukturze, co opisuję i rki i kierownicy i managerowie mieli obowiązek być na szkoleniach co poniedziałek. Nie wiem jak jest teraz ale to co czytam tutaj na forum odnośnie innych struktur nie mieści mi się w głowie. W waszych strukturach to chyba powaga że dyrektorzy liczą tylko na kasę. Ja miałem przyjemność pracować w strukturze gdzie jednak i my się liczyliśmy i jeśli tylko będzie możliwość to zamierzam za jakiś czas tam wrócić. Pozdrawiam was mając nadzieję, że może i wy będziecie mieli szczęści współpracować z dyrekcją, która jednak dba o pracownika. P.S. taka jest moja opinia dotycząca tego konkretnego oddziału, nie uogólniam jak tutaj większość robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debb
dadak, debilu... co mają kursy akcji do zysku netto, o którym była rozmowa ? czy ty w ogóle rozumiesz cokolwiek czy tylko umiesz posłużyć się google ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannnnnnn
Onnyewu naucz się czytać ze zrozumieniem. Potem możemy rozmawiać. Reklamy w tv to nie jest wszystko jeśli chodzi o budowanie wizerunku. Ja mam wrażenie że OVB wogóle nic nie robi żeby polepszyć swój obraz. Naprawdę myślisz że OVB zrezygnowało z Aegona? Wejdź sobie na strony obydwu firm, Expandera i OVB a potem porównaj ilość partnerów. Po pierwsze nie napisałem że OVB nie ma dobrych produktów, bo tego nie wiem. Nie wmówisz mi natomiast że te produkty są dobre dla każdej grupy klientów. Po drugie z pracownikiem OVB to można co najwyżej o marzeniach i celach porozmawiać, o finansach już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnyewu
A pokaż mi inną firmę doradztwa, która jest według ciebie godna zaufania ? Lepszymi firmami będą te, które: - działają 3-4 lata zamiast 17 ? - działają tylko w Polsce, a nie w 15 krajach Europy ? - mają 2-3 partnerów i 4 produkty, zazwyczaj tylko życiowe ? - nie są notowane na giełdzie, bo nie spełniają kryteriów ? - płacą za reklamy, za które de facto musi zapłacić tak naprawdę klient ? - nie wynajmują dobrych hoteli na szkolenia centralne ? W moim biurze robi się połowę spotkań z klientami, druga połowa to dojazd do klienta, ale osobiście wolę zaprosić kogoś do biura. Jest się czym pochwalić jeżeli chodzi o biuro i auto, więc widocznie jestem w zacnym gronie 5% osób które nie narzekają ;) Co złego widzisz w tym, że są szkolenia w Mariocie ? PS. Kolejny raz powtórzę, wam nic się nie podoba - firma się nie reklamuje - źle, nie stać jej, nie dba o wizerunek, by się reklamowała - byłoby o wydawanie kasy klienta w błoto, marnotrawstwo, agresywny marketing... Firma robi szkolenie w Mariocie - to sekta, wydymane pozy, wszystko na pokaz, nie robiłaby tam szkoleń - to firma biedna, nie dba o pracowników, nie stać jej, w jakichś marnych biurach szkoli ludzi... Pracownik dojeżdża do klienta - akwizytorstwo, nachodzenie, sprzedaż garnków, brak biur, pracownik zaprasza klienta do biura - lenistwo, a co, nie stać pracownika na dojazd ?, ździerstwo, naciąganie klienta na dodatkowe koszty dojazdu... Idźcie do konkurencji, zobaczcie jak tam się pracuje, albo jak się tam jest klientem. Wrócicie jak wierne psy do OVB, bo mało gdzie pracownik ma taki komfort pracy, jasne zasady współpracy i mało gdzie klient może dostać dobrze dobrane produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłeś się onnyewusa
""Lepszymi firmami będą te, które: - działają 3-4 lata zamiast 17 ? - działają tylko w Polsce, a nie w 15 krajach Europy nie są notowane na giełdzie, bo nie spełniają kryteriów ??"" pogubiłeś się w czołobitności wobec OVB , twoje bałwochwalstwo wobec OVB sprawiło , że nie zastanowiłeś sie nad sensem swoich słów. OVB jest na giełdzie i nikt temu nie zaprzeczy , jednakże na wejście na giełdę potrzebowało 35 lat !!!!!!!!!!!!!!! Nie podawaj wobec tego argumentu , że konkurencja , która działa 3-4 lat jest zła , bo nie spełnia warunków wejścia na giełdę. Zamiast tego pomyś lco OVB zrobiło w ciągu swoich 17 lat w Polsce , aby mieć dobry wizerunek jako firma ???? Ja w OVB pracowałem 3 lata , odszedłem przed wejściem OVB na giełdę , sprzedawano właśnie akcje wśród wyższej kadry po 7 euro. Szefostwo polecało je , że w 2-3 lata osiągną nawet 40-krotną przebitkę. Może wiesz po ile teraz chodzą ??? Nie jestem z konkurencji , pracuję w finansach , ale na własny rachunek , dla banków , nie dla TU. I chwała wam za to , że nie zasilacie bezrobotnych , ale nie róbcie z ludzi buców , powiedzcie na rekrutacji , że jest to praca dochodowa , ale przez pierwsze kilka miesięcy trzeba sporo w nia zainwestować. Przykład "" truskaweczki "" , bo może młody człowiek pożycza np. od rodziców na bilet , na wyjazd na szkolenie i on musi wiedzieć, że jest szansa na zarobki 10-20 tys. / mc w OVB , ale musi wiele czasu upłynąć , i pare tysięcy trzeba najpierw zainwestować w tą pracę. Tak postawcie sprawę , to nikt vnie powie złego słowa o OVB , ale czy obrót j.p. to przetrzyma ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia37
Spotkałam się z Waszym doradcą bo miałam wolną sumę i chciałam ja na 2 lata zainwestować. Gdybym was posłuchała to byłabym dzisiaj sporo w plecy, bo jedyną opcją jaką dla mnie widzieliście to był fundusz inwestycyjny, i to w dodatku jeszcze zrównoważony. Dobrze że mój mąż miał głowę na karku i włożyliśmy te pieniądze w lokate, którą defacto założyliśmy za pośrednictwem waszej konkurencji. Co z tego że twierdzicie że macie dobre produkty, skoro nie dla każdego się nadają. Dobrze tu ktoś wcześniej napisał że sprzedajecie jedno i to samo każdemu napotkanemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb to shit
Powiedzcie mi jak tu gadać z ovbowcami?? wszyscy wiedzą że czarne jest czarne, a oni przekonują ludzi że czarne jednak jest białe... Pachnie mi tu kaczyńskim hahahahah ovb to shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha yebane ovb
Zobaczcie ile klientow tutaj tracicie :D bedziemy wam pierdolic na tym forum i obrabiac dupe zebyscie mieli ciezko!!!!! Muahahaha anarchia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
- działają 3-4 lata zamiast 17 ? - działają tylko w Polsce, a nie w 15 krajach Europy ? - mają 2-3 partnerów i 4 produkty, zazwyczaj tylko życiowe ? - nie są notowane na giełdzie, bo nie spełniają kryteriów ? - płacą za reklamy, za które de facto musi zapłacić tak naprawdę klient ? - nie wynajmują dobrych hoteli na szkolenia centralne ? 1. OF dłużej;) bo już 5 :P hehe:) ale takie firmy jak OF GoldenEgg ManyExpert itp zatrudniają ludzi (głównyh analityków i ekonomistów) którzy pracują w tej branży np od 17 lat:P bądź dłużej:) a w ovb mimo 17 lat w polsce znajdziej tylko garstkę ludzi a może nawet nikogo kto pracuje od 17 lat w ovb.. Pan Zieleniewski do OVB przystąpił 97 roku:P więc kiepski argument:) 2. Doradcy Finansowi z CitiBanku działają w 124 :P CitiGroup jest jednym z największych banków na świecie:) 3. Mają znacznie więcej partnerów... gdzie jest napisane że GoldenEgg ma 4 partnerów??? co za brednie.... Dżizas 4. ovb polska też nie jest notowana na giełdzie. 5. Tu masz rację:) ale klient zawsze wszędzie za wszystko płaci:) za doradcę ovb też:P 6. yyyy nie wiem co powiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matildii
No tak, OVB wynajmuje piękne hotele. Tylko płaci za to pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasdawdaw
a kto ma placic? swiety mikolaj?? :D A wycieczki dla twojego prezesa na etacie to kto sponsoruje... pracownicy debilu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina28
Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat OVB w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej kuciapka
jest fajnie możemy sie napić kawy za darmo czasem kierownik poczenstuje papierosem i ciastka albo paluszki ma w biurze , ale my też kupimy sobie komputery jak zaczniemy zarabiać kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matildii
hehe... zaraz pewnie wyjedziesz z Bedronką, i o pracy za 1000zł na kasie. Zryty beret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
Doradcy finansowi Citibanku w Polsce i nie tylko do 2008r sprzedawali ile wlezie i komu wlezie wszystko co związane było z Lehmann Brothers zapewniali kokosy i złote góry a teraz siedzą cicho...tacy wielcy doradcy byli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Ale nie o to chodziło w mojej wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
wacel... OF działa 5 lat :)) jest się czym chwalić. a jeżeli chodzi o ich analityków... nie masz pojęcia o tym, jak to wszystko działa, bo piszesz z naiwnością dziecka... oni nie mają swoich analityków, oni podkupują wizerunek i dla nich jakieś osoby z doświadczeniem wypowiadają się w mediach i za to dostają olbrzymią kasę... a jeżeli chodzi o wyniki ich analityków, to jak Euro było niemal po 5 zł, to widziałem portfele inwestycyjne u klientów, allokacje oparte w 90% na funduszach nominowanych w EUR :) a w grudniu ich "analitycy" trąbili że EUR wróci na poziom 5 zł w I kwartale 2010 i że warto inwestować w złoto :D jeżeli takich "analityków" chciałbyś mieć to śmiało - jest się czym chwalić :D, o ile w ogóle zrozumiałeś co do ciebie piszę ;] a że niby ilu GoldenEgg ma partnerów i ile produktów sprzedaje ? - słucham, udziel kolejnej śmiesznej odpowiedzi :D OVB Polska nie jest notowana na giełdzie, ale ogólnie OVB Allfinanz jest, możesz to powiedzieć o jakiejkolwiek innej firmie ? Klient za doradcę OVB płaci ? A ile brałeś od klienta kasy za spotkanie ? Bo ja 0 zł, jeżeli ty więcej, to już wiemy dlaczego tutaj nie pracujesz :) wacel, przypieprzasz się ty i wszyscy inni do nazwy doradca finansowy, i potrafisz napisać: doradca finansowy CitiBanku ? a co doradca CItyBanku może doradzić ? kredyt w BZ WBK i kartę kredytową w Deutsche oraz założenie konta w Volkswagen Banku ? twoja śmieszność powoli przerasta twój upór i brak wiedzy finansowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
wacel... OF działa 5 lat :)) jest się czym chwalić. a jeżeli chodzi o ich analityków... nie masz pojęcia o tym, jak to wszystko działa, bo piszesz z naiwnością dziecka... oni nie mają swoich analityków, oni podkupują wizerunek i dla nich jakieś osoby z doświadczeniem wypowiadają się w mediach i za to dostają olbrzymią kasę... a jeżeli chodzi o wyniki ich analityków, to jak Euro było niemal po 5 zł, to widziałem portfele inwestycyjne u klientów, allokacje oparte w 90% na funduszach nominowanych w EUR :) a w grudniu ich "analitycy" trąbili że EUR wróci na poziom 5 zł w I kwartale 2010 i że warto inwestować w złoto :D jeżeli takich "analityków" chciałbyś mieć to śmiało - jest się czym chwalić :D, o ile w ogóle zrozumiałeś co do ciebie piszę ;] a że niby ilu GoldenEgg ma partnerów i ile produktów sprzedaje ? - słucham, udziel kolejnej śmiesznej odpowiedzi :D OVB Polska nie jest notowana na giełdzie, ale ogólnie OVB Allfinanz jest, możesz to powiedzieć o jakiejkolwiek innej firmie ? Klient za doradcę OVB płaci ? A ile brałeś od klienta kasy za spotkanie ? Bo ja 0 zł, jeżeli ty więcej, to już wiemy dlaczego tutaj nie pracujesz :) wacel, przypieprzasz się ty i wszyscy inni do nazwy doradca finansowy, i potrafisz napisać: doradca finansowy CitiBanku ? a co doradca CItyBanku może doradzić ? kredyt w BZ WBK i kartę kredytową w Deutsche oraz założenie konta w Volkswagen Banku ? twoja śmieszność powoli przerasta twój upór i brak wiedzy finansowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do interrius
Interrius, to że OVB jest notowane na giełdzie świadczy, że priorytetem OVB jest zysk, czyli maksymalizacja prowizji, czyli ... "gdzieś" ma dobro klienta, liczą sie tylko "dobre" tabele prowizyjne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
"Interrius, to że OVB jest notowane na giełdzie świadczy, że priorytetem OVB jest zysk" - o really ? a znasz firmę, której priorytetem jest odnoszenie strat ?:D nie bądź śmieszny :) Każda firma dąży do osiągnięcia zysku, ale jak już ktoś tutaj napisał, mało której firmie doradztwa udało się go w ostatnim czasie osiągnąć. Choć oczywiście czy OVB będzie przynosiło zyski czy straty to i tak będziecie to znajdziecie powód do wylewania swoich żali... Z tą giełdą to chodzi mi o to, że trzeba spełnić szereg wymagań, żeby akcje danej firmy na giełdzie były w ogóle notowane, szczególnie na tak prestiżowej giełdzie jak we Frankfurcie. A polskim firmom nie udaje się załapać nawet na GPW w Warszawie... To że OVB Polska nie jest notowana, bo OVB Holding AG jest jeden i jest notowany na rodzimym rynku. Tak jak nie ma notowań Siemensa, Della czy Pepsi na giełdzie w Polsce... Ale i tak napiszecie że OVB jest najgorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
Ale cham francowaty z ciebie !!!!!!!! Idź się naucz kultury , gnoju !!!!!! Jakbyś był u mnie w strukturze , to zrobiłbym z ciebie człowieka , ja z takimi radze sobie doskonale , mam swoje sposoby , a na szkoleniach miałbyś zakaz śpiewania i skakania po krzesełkach , a to nasza ulubiona zabawa !!!!! I alkoholu darmowego dostałbyś tylko 50 gram i prosto do łóżka , ale bez panienki z przydziału od DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioci
nie macie sie już czego czepić to na kible najeżdżacie!! LUDZIE TO JEST ŻAŁOSNE!!!! OVB daje dobre warunki zatrudnienia nie pasuje to nie parcuj człowieku. Zamiast płakać na forum idź do pracy! A ubezpiecz się u agenta PZU on na pewno cie nie oszuka i na pewno ma kibel z porcelany!!! :D DEBILNE ŻALE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
Idźcie se konia wytrzepać , zamioast pisać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
Źródło: http://biznes.onet.pl/800-osob-w-kolejce-do-toalety,18861,3195631,1,fotoreportaze-detal-galeria Cel: C:\Documents and Settings\FUKS\Moje dokumenty\800-osob-w-kolejce-do-toalety,18861,3195631,1,fotoreportaze-detal-galeria Rozmiar: 12 KB (11912 bajtów) Pobrano: 68 KB (69269 bajtów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Ale pieprzenie:P taaaa wynajmują ich żeby budowali im markę?:D buhehehe:D a na centrali na Rydygiera jest dział "inwestycji klienta" :D jest tajny:D i tylko nie liczni wogóle mają do niego numer:D bzdury:) OVB nigdy nie było brane na poważnie:) przez nikogo:) TU widzą w was tylko dobrych murzynów do opychania SF:) nie myślicie za dużo, większość to ludzie niezbyt inteligentni:P więc łatwo się nimi manipuluje:) co do golden egg.... współpracująz 19 bankami 16 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi 12 TFI i 1 PTE więc pok kontem ilości partnerów biją was na głowę.... więc co to za pieprzenie że mają tylko 4 produkty??? produktów łącznie mają i tak z 3 razy tyle co ovb... i też mają compense axe generali dws... należą do ZFDF... czemu ovb nie należy?:) bo nikt was tam nie przyjmie :P wy ovbowcy przypominacie mi faceta który wychwala się że ma wielkiego penisa!ma ponad przeciętną! a wszyscy inni mają takie tycie malutkie... ale jak przychodzi co do czego do widać tam tylko marnego korniszonka... macie kompleksy.... nie macie się czym pochwalić:) więc najlepiej pojechać po innych:P I na giełdzie notowana jest tylko OVB Niemcy.... a nie całe ovb... gadałem nawet na ten temat kiedyś z Panem Franertem... mam nadzieję że wiecie kto to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×