Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość ehhgj
wacel, a ty przypominasz faceta co nie ma wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
Bardzo lubię jak ktoś podszywa się pod mój nick - oznacza to, że brakuje wam argumentów i posuwacie się do tego chamskich zagrywek. I takie właśnie osoby pracują w konkurencji - etyka i kultura na pierwszym miejscu !! :) Przykładowy wspaniały wpis konkurencji: "hahaha yebane ovb Zobaczcie ile klientow tutaj tracicie bedziemy wam pie**olic na tym forum i obrabiac d**e zebyscie mieli ciezko!!!!! Muahahaha anarchia ;D" Możecie sobie pisać co chcecie, a my i tak będziemy mieli wciąż najwięcej klientów i dobrą sprzedaż - a od pierwszego kwietnia wzrastają stawi o 1 EUR, czyli wszystko u nas działa dobrze, skoro zarząd decyduje się na taki ruch :) wacel, GoldeEgg - 19 TU ? :D to idź tam i zapytaj o OC aptekarza, zobaczysz co Ci powiedzą :D jaki to wybór mają spośród tych 19 TU :) naprawdę jesteś zabawny z tymi swoimi wypowiedziami; apropos opłacanych twarzy vel. "analityków" - o outsourcingu wizerunkowym nie słyszałeś ? i co myślisz na temat tego, co wcześniej napisałem o analizach: "a jeżeli chodzi o wyniki ich analityków, to jak Euro było niemal po 5 zł, to widziałem portfele inwestycyjne u klientów, allokacje oparte w 90% na funduszach nominowanych w EUR a w grudniu ich "analitycy" trąbili że EUR wróci na poziom 5 zł w I kwartale 2010 i że warto inwestować w złoto " Chciałbyś mieć takich analityków, którzy doradzają dokładnie odwrotnie niż powinni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik OVB
Witam! Jestem pracownikiem firmy OVB od 8 miesięcy. Przyznam, że po rozmowach kwalifikacyjnych dużo wahałem się czy dobrze zrobiłem. Miałem wątpliwości dzięki opinią na forum takim jak to. Jednak powiedziałem sobie, że spróbuje. I nie żałuje tej decyzji, od stycznia jestem kierownikiem oddziału, moje zarobki są różne, ponieważ wynagrodzenie jest prowizyjne ale zawsze wynoszą ok. 1500 - 3000 zł netto, oprócz tego pracuję również w innej firmie na etat z małą lecz stałą pensją, ponieważ nie ukrywam , że zawsze "bałem " się wynagrodzenia prowizyjnego, jednak w Polsce jest to jedyny sposób na zarobienie dobrych pieniędzy i godnego życia. Mówiąc szczerze gdyby nie OVB to nie nosiłbym teraz garnituru za 1500 zł czy zegarka za 600 zł , a moja przyszła żona nie miałaby biżuterii Kruka, svarovskyego , czy drogich perfumów. Następnie odniosę się jeszcze do sposobu rekrutacji, otóż nie przyjmujemy każdego, statystycznie na 20 złożonych CV tylko 10 osób zapraszamy na rozmowę , najczęstszym kryterium odpadnięcia jest wiek aplikantów, ponieważ nie może być doradcą osoba mająca 18 czy 19 lat. Liczymy za to na studentów, najlepiej tych , którzy mieli do czynienia z marketingiem,finansami czy prawem ubezpieczeń społecznych. Na koniec jedna rada, nie podejmujcie decyzji w oparciu o forum. Z wyrazami szacunku, Pracownik OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb to shit
post tego kolesia od garniaków zegarków i kruka pokazał wszystko o ludziach pracujących w ovb.... Koniec odzielania sie na tym forum, kto ma olej w głowie po przeczytaniu takiego postu powinien już wiedzieć czy chce z tą firmą wspołpracować czy nie.. ostani raz powtorze OVB TO SHIT!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
ja miałem 19 jak mnie zartrudnili. "ale zawsze wynoszą ok" :D to jest taki typowy post reklamowy:..jesteś już KO? hmmm a w umowie którą podpisałeś pisze że KO można być po 9 miesiącach pracy w ovb,.polecam przeczytać jak widać ovb to kupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannnnnnn
Najczęstszym kryterium odpadnięcia jest wiek powyżej 25 lat. Dlatego że osoba taka ma już trochę poukładane w głowie i rozmowa z nią byłaby strata czasu bo i tak nie zgodziła by się na warunki stawiane przez OVB. Po drugie osoba taka nie jest już studentem, a wszyscy wiedzą że studenci to najbardziej chodliwy towar jeśli chodzi o rekrutacje w OVB. Co do garniturów i zegarków to się nie wypowiem. Fajnie że jesteś kierownikiem. Nie wiem czy wiesz ale to kierownik oddziału to jest tylko nazwa stanowiska, i to wcale nie jest stanowisko kierownicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
do dudaka ko - kierownik okręgu 9 miesięcy kod- kierownik oddziału - 6 miesięcy czyli kod bo o nim była mowa tępaku można zrobić w 8 miesięcy naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem bo kod a ko to duża różnica Jesteś tępy buraczyno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
gst jest po 9 miesiącach.... sam sobie poczytaj ze zrozumieniem:) a pomyliły mi się tylko polskie skróty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akfe
chyba w strukturze słowackiej jest można być GST po 9 miesiącach, bo w polskiej - dużo dużo szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akfe
dudak, KO=Kierownik Okręgu, KOD=Kierownik Oddziału, więc nie masz racji i nie pajacuj tylko przyznaj się do pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb chyba nie takie zle
czepiacie sie tez , że w ovb sami młodzi pracują , ostatni korzystałem z usług open finance i przyszedł doradca,który nie miał 20 lat mysle, ze nie miał nawet 19 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
napewno by takiego nie zatrudnili :) tak golden ma 19 tu:) może nie mam racji?:) hehehe a jakie wy macie oc dla kosmonauty albo elektryka wysokich napięć?:P chłopie masz zdezelowane myślenie już na maksa:D dalej podtrzymuje to że ovb nie ma się czym pochwalić to najeżdża na innych:) normalka u was:) a nie jest w stanie odnieść się do tego co napisałeś bo się na tym nie znam:) chociaż pracowałem przez 3,5 roku w ovb;D to guzik mnie tam nauczyli:) ale za to świetnie potrafię sprzedać życiówkę i super fundusz:) fakt że z tego szkoleń miałem od groma:D hehehhe:) i jestem pewien że specjalistów od inwestycji w ovb nie ma :) prędzej tacy się znajdą w OF, Expanderze czy GoldenEgg:) to są firmy z klasą :) a ovb jest tania kobieta lekkich obyczajów:D tak na was patrzą ludzie i tego już na pewno nie zmienicie:) co do sprzedaży.... stoicie w miejscu od prawie roku.... widzę po Rang listach... a jak to mówiła moja Pani Kierownik.... Rang Lista nigdy nie kłamie:D po za tym nagminnie łamiecie prawo o danych osobowych;) aż się dziwie że nikt jeszcze nikt z tym nie zrobił:) ale to kolejny dowód na to że nikt nie traktuje was poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
znam kilku ovb-owców, z bardzo znanej na południu Polski struktury państwa N (a raczej tego, co z niej jeszcze zostało), którzy na pewno znają kruka, ale nie tego od biżuterii i zegarków, tylko tego z reklamy telewizyjnej "... jak zadłużenie rozłożyć na raty...". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
... tato!!! tato!!! KUPA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
Majoros, a co powiesz na temat egzaminów licencyjnych? To było dopiero nieporozumienie. KNF i prokuratura miałyby pole do popisu... Pamiętam jak p. Marek Zieleniewski mówił w Warszawie " jaka góra, taka struktura" Myślę, że miał rację, ale nie wierzę, że w innych Dyrekcjach egzamin wygląda lepiej. Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZesłaawa
Pracowałam w dyrekcji pana Vojtecka. Egzaminy w tej dyrekcji to jedna wielka ściema. Zresztą nie tylko egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoros
ovb to niezle bagno i ciesze się ze w pore si e ocknalem i dalem sobie z nimi spokoj.... co to jest za firma w ktorej gnoją cie i zmuszaja do "pisania jednostek" sam nawrat chyba nie rozumie ideii takiej firmy jak ovb. wyścig szczurów i nic więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erol
jestem pracownikiem i myśle ze jeśli w ovb byłby dział telemarketingu , który umawiałby spotkania dla doradców i jakies reklamy w tv to było by idealnie, maja : - fajna prowizja(oczywiście za życiówki,prywatna służba zdrowia i ofe) - mimo wszystko jest dużo produktów - i jest to sposób na biznes ( w polsce emerytury beda bardzo małe i media zaczęły bardzo to nagłaśniać, coraz wiecej ludzi się tym interesuje i jest to temat , który ludzi ciekawi) minusem jest zdobywanie klientów na własną rękę, ale ogólnie narazie daje jeszcze rade, co do prowizji to jak to prowizja raz jest 800 zł raz 3000 zł - ile napiszesz tyle masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
Erol masz rację. OVB jako firma jest ok. Ideologia doradztwa i pomysł na biznes wszystko jest super. Problem w tym, że niektórym ludiom nie wystarcza dobry pomysł i próbują robić coś na skróty. Inaczej mówiąc robią wałki, żeby szybciej awansować, więcej zarobić, potem wciągaja w to ludzi. Jak komuś włączy się ssanie (chciwość) i widzi, że wałki też dobrze funkcjonują, to przestają robić normalną robotę. To ma oczywiśie krótkie nogi, ale niektórzy decydują się na nieuczciwość, bo myślą, że zanim dopadną ich kłopoty, to oni już będą ustawieni (nietykalni). Znam pare osób, które wpadły w tą pułapkę. Oby u Ciebie wszystko grało. Życzę Ci, żebyś był prawdziwym doradcą i żebyś zawsze mógł swojemu klientowi spojrzeć prosto w oczy. Uczciwi w OVB też pracują, tylko jest ich jakby mniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erol
dokładnie jest tak jak mówisz, firma jest dobra ale reprezentują ją różni ludzie, na forum wszyscy mówią ze zatrudniają każdego bez żadnego wykształcenia itp itd , w naszym biurze np rekrutacja wygląda tak, że jak zaprosimy kogoś na drugą rozmowę kwalifikacyjną to mówimy mu , że ma się on przygotować z wiedzy na temat inwestowania, struktury emerytalnej, często przy tym trzeba sięgnąć do ustawy prawo ubezpieczeń społecznych i jesli taki kandydat pokaże na rozmowie odpowiednią wiedze to mamy pewność , że bedzie to prawdopodobnie dobry pracownik , oczywiscie w innych strukturach jest tak, że rzeczywiscie przyjmują osoby z zupełnie innej bajki a proces rekrutacji to tylko pic na wodę ja uważam , że znalazłem się w dobrych rękach, mój przełożony ma naprawde dużą wiedzę w finansach,wykształcenie wyższe mgr inżynier, w naszym biurze kadra kierownicza to osoby w wieku 27-35 lat a nei jakies małolaty a co do klientów, trzeba mówić prawdę ponieważ to my doradcy będziemy później odpowiadać za to co dzieje się z pieniędzmi klienta ja bardzo lubię tą pracę, klienci mnie szanują i nie jestem postrzegany jako "domokrążca" tylko profesjonalny doradca , cały czas pogłębiam swoją wiedzę bo zawsze musze odpowiedziec na pytanie klienta minusem dla firmy są opinie takich ludzi ja na tym forum, ale to nie ich wina może po prostu trafili na niekompetentnych pracowników ovb a to niestety się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
Cieszę się eol, że dobrze trafiłeś i życzę powodzenia. Ja nie miałem tyle szczęścia. o czym pisałem poprzednio. Pracy na rynku jest mnóstwo i na OVB życie sie nie kończy. Jak zaczynałem w OVB, to myślałem, że będę tam pracował do końca życia. Stało się inaczej z powodów, o których już pisałem. Szkoda, że dobrzy pracownicy odchodzą przez jakiegoś p o j e b a. Ale z DK nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb to shit
Laluś kogo miałes nad sobą? też byłem u nawratów?> oj przekrety niezle...hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
A co powiecie o Marcinie Mamica? wiem że też był od nawratów i ponoć ładnie go wychujali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoros
ooo Mamica? kojarze grubcia:) przecież to był najlepszy funfel z nawratami?czyżby się pozmieniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iti 2
chciałbym zapytać czemu firma ovb swoje ogłoszenia o pracę zamieszcza tylko na bezpłatnych stronach? Czynie stać ich na ogłoszenia w łatnych portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo firma
ovb nie zamieszcza zadnych ogloszen ani nic w tym stylu... robia to pracownicy tej firmy. dyrektorzy i kierownicy. to czy ogloszenie bedzie tak wygladac czy inaczej i czy bedzie na takiej stronie czy na slupie zalezy od nich. najlepiej zadzwon pod numer w ogloszeniu i zapytaj sie dlaczego ten pan czy ta pani zamieszcza ogloszenia na darmowych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iti 2
co proszę? nie firma zamieszcza ogłoszenia tylko dyrektrorzy? hahahha to cóż to jest za firma? zaczyna się wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jest
a co jest w tym takiego wesolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iti 2
znajdzcie mi poważna w firmę w ktorej zamieszczaniem ogłoszeń zajmuje się dyrektor hahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaakkk
Jest taki tekst... ty sie smiejesz z mojej pracy a ja z twoich zarobkow :) ha-ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×