Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Seniorita-22

WYBIELANIE ZĘBÓW------

Polecane posty

Witajcie mam pytanie ile kosztuje wybielanie zębów u stomatologa? czy ktoś kupowal np. na allegro jakies srodki wybielajace? widzialam takie za 50-100 zl ale czy to cos pomoze? boję się ze to moze zniszczyc szkliwo?Takie rzeczy w ogle maja sens czy to wszytsko pic na wode i nie warto wyrzucac kasy w błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybielalam u stomatologa.Takie wkladki wybielajace 600 zl. moze teraz mniej..??? efekt..!!! w skali od 1 do 10...9,5.. naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na górne i dolne zęby?? to w sumie niedrogo ale slyszalam ze to trzeba co 6-12 miesiecy powtarzac? No i ile trwa taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserowo 800 zl
obydwa łuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to jest bezpieczne??I ile czasu trwa taki zabieg -rozumiem ze roznego typu zele i nakaldki na zęby nie maja sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka jest stomatologiem i ostatnio właśnie na ten temat z nią rozmawiałam bo koleżanka z pracy wybieliła sobie za 800 zł własnie tą \"szczęką\" , którą zakłada sie na noc. Oczywiście koszt tego na allegro z płynem itd, itp to około 150 zł. Za tyle zrobiłaby mi kuzynka. ALE: Przede wszystkim wszystkie zęby muszą byc wyleczone, martwe zęby (czyli te leczone kanałowo) mogą odbiegać kolorem od pozostałych. Zabieg nie jest na całe zycie. Trzeba go powtarzać co jakiś czas szczególnie gdy ktoś np pali lub pije duzo kawy (szczególnie czarnej). Nie wiadomo jak ten mocznik działa na szkliwo bo jest to metoda dość \"młoda\" . Zęby mozna też wybielać tzw. licówką. TE niekiedy moga odpaść , przed nałożeniem licówki zęby sie piłuje...brrrr Jest też metoda laserowa ale o niej nic nie wiem. Moja kuzynka powiedziała sama, że szczerze odradza takie eksperymenty, szczególnie jeśli zęby nie są w jakimś strasznym stanie. Wiadoo jednak, że każdy stomatolog będzie do tego namawiał bo dla niego to super kaska. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo za tak wyczerpującą odpowiedz Wlasnie tez mi wszyscy odradzaja ... moje ząbki są bez przebarwień, gdyż nie pijam kawy i nie palę:) ale chcialam poprostu mnieć takie bielusieńkie:-) w takim razie sie wstrzymam, narazie to założe sobie aparat żeby były równiusieńkie i od razu bedą ładnie wyglądały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podtrzymuje
Czy ktos moze napisac cos o metodzie laserowej???? Na jak dlugo daje efekt, ile kosztuje i czy jest bolesna/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafkaZZZ
a ja powiem tak,pracuje jako asystentka stomatologiczna i po 1 eybielanie nocne jest bardziej uciazliwe niz takie wybielanie na jednej wizycie u stomatologa systemem beyond.W ciagu godziny mozna wybielic zeby nie torturujac sie noca jakimis nakladkami.Efekt?lepszy niz nocne wybielanie.Przed takim zabiegiem nalezy wykonac zabieg skalingu(usuwania kamienia)i pisakowania(usuwanie ciemnego nalotu) od kawy,herbaty,niekiedy w slinie sa takie substancje powodujace odkladanie sie kamienia i osadu.Po 2-3 dniach mozna isc na wybielanie zebow w gabinecie.Koszt ok 700-750 zl.To prawda,ze zęby martwe się nie wybielaja,ale mozna to zrobic wybielajac je za pomoca specjalnego zelu zakladanego do komory zęba przez dentyste,zaklada sie taki specyfik,zakleja popularnym opatrunkiem-fleczerem i po kilku dniach przychodzi znowu do gabinetu i ocenia czy taką \"wkladke\"wymienic na nowa czy juz ekekt nas zadowala.Jesli chodzi o licowki to szkoda pilowac swoje wlasne zdrowe szkliwo na zebach.W zyciu bym sie nie odwazyla na takie cos jesli zeby sa ok.Jesli sa połatane wypelnieniami,martwe lub nie,to warto pomyslec po prostu o koronkach porcelanowach.Na przednie zeby polecam pełnoceramiczne korony bez podbudowy na matalu.Ladniej wygladaja,nie ma takiego jakby podcienia sinawego ktore moze dawac korona na metalu,okryta porcelana.I co najwazniejsze nalezy udac sie do gabinetu ktory jest wyspecjalizowany w protetyce i widac ze ma dobry sprzet jak pantomogram,radjowizograf,mikroskop i innego typu gadzety do jak najlepszego wyleczenia zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommponik
Wybielanie zębów profesjonalną lampą Bio White Accelerator w Warszawie kosztuje 1000 złotych za wszystkie zęby. Jak wygląda można obejrzeć na filmie w internecie http://www.anident.pl/wybielanie-zebow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotus
oo kurde ale ceny!!! ;/ a ja słyszałem o takim zelu Biała Perła czytałem na necie różne forum związane z tym srodkiem podobno bardzo dobrze wybiela zęby i wszyscy są zadowoleni z tego ;] ja sie na to susze i kupie ;] a kosztuje to 45-70 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna2009
Witam!! http://www.3dwhite.pl/?clk=695c39d4d6a6818b1 2daeb345a1fdf13 >> zapraszam tam na niebieskim polu Niebieskim polu Sposób na bielsze zęby komercyjna stronka ale jest na niej wiele cennych rad Polecam produkty tej firmy do wybielania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka90
ja używam "białej perły" jak dla mnie rewelacja..juz po 3 dniach moje zęby stały sie bielsze...ale rade stosowac sie do ulotki, gdyz ja przez piersze dni nosiłam te wkładni 3x dziennie po godzinie, aaa nalezy nosic max 30 min...i potem przez kilka dni bardzo bolały mnie zevy, byly nadwrazliwe, moim zdaniem nalezy te wkladki nosic 2x dziennie po 30 min ;) P o l e c a m!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozne sa ceny, zalezy od miasta i konkretnego stomatologa. wybielalam u www.esdentica.pl i jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto popatrzeć na cenniki przychodni dentystycznych, np. http://przychodniadental.pl/cennik-2/, wtedy zobaczysz ile kosztuje wybielanie. Wydaje mi sie, że nie ma co kupować na własną rękę jakichś środków przez internet. Tylko iść do dentysty i w gabinecie wybielić zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym http://www.popkoadam.pl/ za pomocą preparatu Zaris White & Brite. Dobrana moc indywidualnie do moich zębów i efekt bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny są różne. Dużo zależy od tego jaką metodą się wybiela, a metoda powinna być dobrana do stanu zębów i dziąseł... Ja wybielałam zęby w gabinecie http://stomatologiarodzinna.net/ ale co do ceny to już nie pamiętam. Najlepiej dowiadywać się już u źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie piaskowanie i usuwanie kamienia wystarczy, koszt nie jest wysoki a efekty rewelacyjne. Osoby niepalące mają lepiej, wystarczy raz na rok czy nawet kilka lat taki zabieg. Dostałam za to aż 3 paragony do zarejestrowania w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów. http://leczymysie.pl/bilans-zdrowia-dlaczego-warto-przebadac-sie-po-40-tym-roku-zycia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannaaa3256
Niestety wybielanie to drogi interes ale wart swojej ceny :) ja miałam od zawsze żółte ząbki juz taka natura od rodziny mojej mamy. Zawsze mi to przeszkadzało i wprawiało w kompleksy. Moja znajoma poleciła mi super gabinet w Rzeszowie Almadent. Jestem zachwycona elektem i wszyscy to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wybielanie w domu nakładkami iWhite. Efekty są szybkie i trwałe a stosowanie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wybielanie w domu nakładkami iWhite. Efekty są szybkie i trwałe a stosowanie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z osobą, która pisała o iWhite. Ja też używam tych nakładek i jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj a ja nie polecam wybielania w domu... Kiedyś próbowałam, kupić niby profesjonalny zestaw i zrobiłam sobie krzywdę. Zdecydowałam sie na profesjonalne wybielanie w ArtDenta pod Warszawą i jestem zachwycona efektami. http://artdenta.pl/cennik.html. Zęby nadal są mocne, bialutkie, piękne. Warto oddać się w ręce specjalisty, zamiast na sobie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie,za dużo,ja płacę 150zł za żel i na 4 miesiące mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielałam martwą dolną 6tke w White Dental Clinic na Bielanach w Warszawie i zapłaciłam 150zł - efekt ekstra, cena uważam też niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka metoda wybielania martwego zęba?? ja też wybielam w domu nakładkowo żelem Dr Martin Schwarz,pierwszy zestaw kupiłam zupełnie przez przypadek,dał mi mega efekt,teraz kupuje jak tylko odejdzie biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×