Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
_NODI_19

Depilacja intymna-wasze sposoby, porady

Polecane posty

Gość heidiiii
ile placisz za laserowa? czy to jest depilacja calego ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
ja sie gole od parunastu lat maszynka. mam dosyc. codziennie musze sie golic bo nienawidze miec włosów . zastanawiam sie terz nad brazylijska. jak to jest z tym bolem. plaster odrywa sie chyba szybko wiec boli po zerwaniu? ja jestem wrazliwa na bol i boke sie ze zaczne sie wiercin itp a jak zaboli juz po zerwaniu to poprostu bede sie darla. jak to jest i czy ktos moze polecic mi cos we wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tymi włosami w tyłku...
No co? Jak kosmetyczka je usuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkaaaaa
hej dziewczyny, kurcze, poszłabym do kosmetyczki z tą depilacją bikini ale trochę się wstydzę.. trzeba się jakoś przygotować do zabiegu? włożyć odpowiednią bieliznę? no własnie jaką? kosmetyczka naprawdę nie robi sobie nic z golenia czyjejś c*pki? powiedzcie jakie są efekty? po jakim czasie włoski odrastają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawstka1
a jakie woski używacie ? z jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że najlepszym sposobem jest depilator IPL. Nie ma co tracić pieniędzy na zabiegi w klinice. Ja od kilku lat używam Panasonica i uwazam, że jest niezawodny. Bardzo dokładny, a efekt długo się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun Rules
Jeżeli mieszkacie w Toruniu lub okolicach to polecam wam udać się do gabinetu kosmetologicznego http://www.depilacjatorun.pl Przeprowadzają tam profesjonalne zabiegi depilacji laserowej oraz inne zabiegi kosmetologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuś 22
Pomóżcie! Moje nogi wyglądają jak po ospie. Zacięcia, czerwone krostki - i do tego blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale nie mam pojęcia jaki laser wybrać. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 23
Naturalne metody są najlepsze Od kilku lat używam pasty cukrowej. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Na początku kupowałam gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 27
Znajoma zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Nie bolało i nie ma po tym śladu. To jest bardzo nowoczesny sprzęt. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 26
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserową, jak dobrze zapamiętałam, to wybrała gabinet z laserem Palomar Vectus . Jest ogromnie zadowolona. Też byłam pod wrażeniem rezultatu. Po jednym zabiegu zauważalne były efekty. To był świetny wybór. W ogóle nie czuła bólu. Super rezultat. Jeśli myślicie o zabiegach depilacji laserowej, to naprawdę polecam. www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam na depilację Light sheer duet jestem własnie po 3 zabiegu i jestem bardzo zadowolona to naprawde działa!! Rewelacja. Zostało jeszcze troche włosów ale i tak efekt jest mega. Te lasery działaja na ciemne włosy wiec jak tylko takie macie nawet się nie zastanawiajcie. ten laser jest naprawde dobry. Ja chodze krakowie do estetica na sławkowskiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z obslugi w Beauty Skin, to co mnie tutaj uderzyło tak in plus to takie kompleksowe i indywidualne podejście. Czuję się traktowana priorytetowo, wszystko jest mi na bieżąco tłumaczone co do wyglądu zabiegu, gojenia się skóry, końcowego efektu czego się spodziewać i tak dalej. Jak klinika wygląda i jaki mają dokładnie zakres usług dobrze widać na https://www.beautyskin.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do Was z prośbą o podzielenie wrażeniami po zabiegu depilacji laserowej... ja wybieram się na Light Sheer z planem depilacji całkowiego bikini. I głównie nurtuje mnie czy sam zabieg był dla Was bardzo bolesny, czy powinnam zaopatrzyć się w krem znieczulający typu Emla ? I jakoś technicznie nie potrafię sobie tego wyobrazić xD może któraś z Was wykonuje takie depilację i trochę przybliży temat w jakim zakresie trzeba się wypinać

https://medycyna-estetyczna-kobiece-sekrety.pl/depilacja-laserowa-ciesz-sie-skora-gladka-na-lata/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu ukrywać, depilacja bikini jest wstydliwa, ale decyduje się na nią regularnie. Zabiegi robię w klinice vesuna z krakowa i nie żałuje. Laser palomar vectus robi dobrą robotę, a ja w tym miejscu depiluje się tylko co jakiś czas. Gdyby nie laser, to na urlopie musiałabym sięgać po maszynkę co drugi dzień. Nie mówiąc już o krostkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×