Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hejj

Mam bardzo słabe paznokcie co pomorze?

Polecane posty

Gość romaania
Pomorze to taka kraina w Polsce ;- ) A pomoże ci na pewno odżywka New nails. Podejrzewam, że znasz ten produkt. Paznokcie będą twarde, koniec problemów z łamaniem się. Zapewniam cię, że będziesz zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na słabe i łamliwe paznokcie polecam odżywkę do paznokci z Eveline - Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. Super sprawa. Widoczny efekt już po kilku dniach stosowania. Ja osobiście mam już 2 czy 3 flakonik. Nakładam odżywkę zamiast lakieru, nie dość, że się utwardzają to się ładnie mienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu już pisał o odżywkach z Sally Hansen, ja również jestem ich zwolenniczką. Jakiś czas temu znalazłam je nawet w promocji na Złotych Wyprzedażach. Polecam obserwować, bo zdarza się tak, że co jakiś czas wyprzedaż się powtarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula marska
Ktoś wspominał o odżywce New nails - korzystam z niej już od dawna, chyba dowiedziałam się o niej nawet z tego forum. Paznokcie w dobrej kondycji, twarde, nie mam jakichkolwiek problemów z ich łamliwością. Produkt godny polecenia, tym bardziej, że kosztuje zaledwie 10 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goomna9
Jaaasne, polecajcie dalej odżywkę Eveline z szkodliwymi mrówczanami, a później jak już się onycholiza przypałęta to płacz i zgrzytanie zębów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula marska
Chyba nikt tutaj evelin nie poleca - ja mam zupełnie inną odżywkę, new nails, przecież pisałam. Faktycznie dużo dziewczyn pisało, że miały po tej odżywce problemy z paznokciami, ale czy to była prawda? Ciężko ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta maluska
Potwierdzam - dziewczyny się żalą, że paznokcie najpierw są ładne i zdrowe, a mniej więcej po pół roku zaczyna się dramat, ale ciężko mi powiedzieć, z czego ten problem może wynikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna7477474
Hej na paznokcie POlecam Ci dobre specyfiki z Rossmana najlepiej:):) http://rosmann.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilabiret
Można wiedzieć gdzie kupowaliście to new nails? Tylko w necie to mają? Szukałam w markecie, tesco, real - nie ma. Nie da się tego kupić gdzieś na mieście? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdalik
Ja zamawiałam new nails z siec****ewnie gdzieś w marketach też to można kupić, ale ja nic o tym nie wiem - w rosmanie też tego nie mają, a szkoda, bo to z******ta odżywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam zdrowo się odżywiać. Płatki owsiane, warzywa i owoce. Jeżeli ktoś nie mial tipsow a mimo to paznokcie są słabe to musi być jakaś przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3000
Mi na slabe paznokcie bardzo pomogl manicure :) chodze do salonu Black Pearl w krakowie przy ul szlak ;) ceny nie sa wysokie, ale za to kosmetyki i wykonanie genialne :D polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria323232
Tez polecam salon Black Pearl :) strasznie fajny, robilam tam paznokcie na slub i wygladaly genialnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black g0wno. Ten "salon" naprawdę jest taki marny, że pies z kulawą nogą tam nie zagląda i dlatego tak desperacko szukacie naiwnych po forach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam suplement diety OEPAROL FEMINA. To są kapsułki z olejem z wiesiołka i kwasami omega 3 i 6. Łykam je 4 miesiące i paznokcie mam twarde jak skała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to Pomorze jest nazwą ziemi na północy Polski. Dlatego nie wiem, co na te paznokcie pomorze. Wiem natomiast, co pomoże. Odżywka diamentowa z Eveline. Tylko jak skończysz buteleczkę, to jako następną kup sobie jakąś inną, zwykłą, najlepiej bez formaldehydu i toluenu. Skończysz tą zwykłą i możesz znowu wrócić to tej z Eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga regenerum do paznokci, były w kiepskiej formie, smaruję już trzeci dzień i widzę poprawę, wzmacniają się i przestały się łuszczyć (tak jakby skóra schodziła z wierzchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również potwierdzam skuteczność odżywki - w zasadzie paznokcie można sobie diametralnie odmienić, wszystko zależy od was. O ile tylko porządnie zadbacie o swoje paznokcie, to na pewno wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też znam ten suplement, stosuję od dwóch miesięcy i widzę dużą poprawę, paznokcie dużo zdrowiej wyglądają, nie łamią się, w końcu nie muszę się wstydzić moich pałamanych paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stosowałam dżywkę z sally hansen, była dobra ale dodatkowo brałam bio silicę, teraz mam mocne paznokcie, nie łamią się, zdrowo wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na słabe paznokcie to polecam manicure hybrydowy - polecila mi to kosmetyczka z http://medicor.krakow.pl/ do ktorej poszlam z fatalnymi paznokciami-krotkimi i polamanymi. Zrobila mi hybryde i przez 2 tyg nie dosc ze paznokcie odrosły to jeszcze sie mega wzmocnily! Polecam wzyztkim. W tych lakierach hybrydowych są jakieś witaminy, czy cos i one nie szkodza tak jak zwykłe, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biog00wnica!!! przestań spamować tym szajsem! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luszana
Lakier hybrydowy jeszcze bardziej osłabia płytkę, moja w ogóle zrobiła się słaba i cienka....Jak odżywki nie pomagają to wtedy dobrze jest pobrać skrzyp polny, cynk, witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na słabe paznokcie to najlepiej pobrać jakiś preparat ze skrzypem np. biosilicę max, ma bardzo dużą zawartość skrzypu, po 2-3 miesiącach powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×