Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hejj

Mam bardzo słabe paznokcie co pomorze?

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. U mnie ten suplement też dał rewelacyjne efekty i szczerze własnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartesna
New nails - systematyczność, staraj się również myśleć o tym, co robisz tymi paznokciami. O ile właściwie podejdziesz do pielęgnacji to będą one zdrowe. Warto korzystać również z oliwki - powinno dojść do mocnej odmiany paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasznon
Solidna odżywka, odpowiednio stosowana - to daje mocną odmianę i sprawia, że paznokcie są zdrowe. Ale nie spodziewajcie się, że wszystko przyjdzie natychmiast. Efekty są możliwe po czasie i powinny być już na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopert
Ta sama odżywka, już od kilku lat - i działa, paznokcie są mocne, twrade, zdrowe, w odpowiedniej kondycji. Pewnie, że od razu nie uzyska się nie wiadomo czego, ale generalnie nie ma problemów z dobrą kondycją paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko odżywka, solidna, porządna, stosowana systematycznie. W przeciwnym wypadku nie ma szans na przywrócenie paznokciom normalności. Płytka wymaga ciągłej dbałości o nią - w przeciwnym wypadku jej kondycja będzie po prostu zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam RevitalHair marki Aliness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails jest w porządku, powiedzmy, że kilka tygodni i paznokcie mocno odmienione, ale zanim dojdziemy do fajnego efektu, wszystko musi potrwać. U nas udało się coś osiągnąć dopiero po czasie, wcześniej to niestety byl dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno suplementacja jest tutaj odpowiednim i pomocnym rozwiązaniem, ponieważ daje konkretne efekty zwłaszcza jeśli jest regularnie przez nas stosowana. Dlatego sama przyjmuje odpowiednie witaminy i suplementy. Takim moim numerem jeden jest ten suplement http://aliness.pl/pl/p/Revital-Hair-x-60-kapsulek-LICAPS/27Tutaj wystarczy przyjmowanie raz dziennie i same zosbacyzcie swietne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kosmetyczka powiedziała, że witamina B jest dobra na płytkę paznokcia. Kupiłam sobie taki kompleks: http://enaturalnie.pl/witaminy/witamina-b-complex-100-tabletek-zestaw-witamin-b-myvita_279.html?search_query=witamina+b+complex&results=2 I powiem szczerze, że po dwóch miesiącach paznokcie stały się mocniejsze, nie boję się już o to, że gdzieś połamię odchodowanego pazurka :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywanie systematycznie dobrej odżywki, oliwki, ale również odpowiednia dieta. I to powinno być zdecydowanie wystarczające. Powiedzmy, że mnie udało się poprawić wszystko w ciągu kilku tygodni, od kiedy zaczęłam o te paznokcie naprawdę dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Trzeba z głową stosować odpowiednią odżywkę i nic złego dziać się nie będzie. U mnie dojście do tego, czego chciałam, wymagało mnóstwa czasu, ale przynajmniej na razie wszystko jest w najlepszym porządku. I oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaikm
Na bardzo słabe paznokcie to bym trochę powcierała w nie olej rycynowy. U mnie sprawdził się świetnie. Teraz mam długie, zdrowe pazurki i non stop robię sobie hybrydy i nie mam zniszczonych paznokci pod spodem. Własnie czekam na paczuszkę z top drogerii z nowymi semilacami do kolekcji bo trzeba coś jesiennego na pazurki dać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia systematycznego stosowania odżywki i powinno być po problemie - w kilka tygodni nadacie sobie normalność. Nie da się zrobić tak, że nagle paznokcie będą cudowne - płytka potrzebuje stałego wsparcia i dopiero wtedy będzie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś kiedyś tego: http://www.unglax.pl/? Ja tą odżywką odratowałam paznokcie po latach robienia tipsów. Teraz moje naturalne wyglądają ładniej niż niejedne sztuczne, ale musisz regularnie dbać o płytkę - nakładać odżywkę, wcierać olejki i nie kombinować z nią za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematyczne używanie porządnej odżywki. Pewnie, że duża zmiana przyjdzie dopiero po czasie, ale wszystko jest do zrobienia. Przede wszystkim zadbajcie o systematyczność, tak żeby płytka docelowo wyglądala super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągła pielęgnacja ma znaczenie - w ten sposób płytak powinna być zdrowa, w dobrej kondycji i pozytywnie odżywiona, ale nie spodziewajcie się, że nagle z niczego przyjdzie jakaś wielka przemiana. Dopiero po pewnym czasie powinno być znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam hybrydę na wzmocnienie. sama mam słabe paznokcie i utwardzam je w ten sposób. u mnie sprawdzona jest base extra z neonail pod lakier - nie niszczy paznokci i bardzo je utwardza, dzięki czemu można nawet słabe paznokcie utwardzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam hybrydę na wzmocnienie. sama mam słabe paznokcie i utwardzam je w ten sposób. u mnie sprawdzona jest base extra z neonail pod lakier - nie niszczy paznokci i bardzo je utwardza, dzięki czemu można nawet słabe paznokcie utwardzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak - systematycznie stosowana odżywka. Kwestia kilku tygodni i paznokcie powinny być w świetnej kondycji, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Żeby uzyskać naprawdę dużą zmianę potrzebujecie czasu - tego co zniszczyliście, nie da się naprawić z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyczna odżywka new nails - stosowana systematycznie. Po kilku dniach powinna być widoczna pewna zmiana, a po kilku tygodniach będzie już tylko coraz lepiej. Wiem jak to wyglądało u mnie - najważniejsze, że nie mamy po tych wszystkim żadnych śladów, cera wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zlikwiduj stan zapalny w organizmie. Może jakiś ząb, może zapalenie żołądka lub coś innego. No i poziom hormonów TSH. Łykaj cynk z selenem. A na koniec odzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj nałożyć hybrydę z firmy Makear. Chodzi o to żeby hybryda długo trzymała, żeby płytka paznokcia miała czas na to żeby się wzmocnić . Wtedy po np 4-5 tygodniach ściągasz hybrydę i masz mocniejszy paznokieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaa123
ja zawsze wszystkim polecam odżywkę do paznokci eveline 8 w 1. Odkąd sama miałam problemy ze słabymi paznokciami i jedynie ta odżwyka mi pomogła to w trudnych momentach stosuję właśnie ją bo działa chyba nawet w najbardziej kryzysowych momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nałóż sobie hybrydę żeby paznokcie mogły się pod nią regenerować. Ja tak robię od jakiegoś czasu i widzę znaczną poprawę. Nakładam lakier z firmy Makear bo trzymają kilka tygodni i jak ściągam, paznokieć jest znacznie twardszy i mocniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula tula
Hybrydę może niekoniecznie, bo to często dodatkowo obciąża paznokcie. Lepiej popytaj o manicure tytanowy. Prezentuje się bardzo ładnie, jest cienki i elegancki, a do tego odżywia płytkę. Na FB można zobaczyć jak to wygląda: https://web.facebook.com/ReviMetodaTytanowa/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga_iga5
Odżywka z eveline jest dobra na słabe paznokcie, po kilku tygodniach można zaobserwować poprawę, ja mam tą bez formaldehydu 8w1. To jedyny produkt, który naprawdę działa, jakiego miałam okazję używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×