Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hejj

Mam bardzo słabe paznokcie co pomorze?

Polecane posty

Gość szpuniaa
Istnieje wiele skutecznych suplementów diety, które wzmacniają zarówno włosy jak i paznokcie jednym z takich jest Look Up stosuję już 2 miesiąc i widać różnice. Moje paznokcie są o wiele mocniejsze i już się tak nie łamią polecam poczytać więcej na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomorze ( Pl) czy pomoże (czasownik) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mani o właściwościach leczniczych zawsze jest odpowiednią opcją. Jedno wybierają japoński, inni tytanowy - ze względu na wartości estetyczne (np. pudrami Revi). Kwestia efektów, jakie chce się osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasna1
Serum Revitalum jest dobre, ono regeneruje paznokcie, ja używam po hybrydach tej odżywki z eveline, jest dobra, warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniana metoda tytanowa jest fajnym pomysłem, uratowała moje paznokcie po ciąży, kiedy były w dosyć opłakanym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tessagreymane
Też mogę z czystym sumieniem polecić mani tytanowe. Nie odpryskuje, trzyma się do 6 tygodni, jest praktycznie niezniszczalny. Plus odżywi nawet najsłabsze paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dopiero zaczęłam przygodę z tytanami - też wspomniane Revi - i póki co jestem pod dużym wrażeniem efektów. Nigdy nie były tak mocne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, podobnie jak inne dziewczyny, które już się wypowiedziały, też polecałabym tytany - piękny manicure plus wzmocnienie i odżywienie paznokci. A wybór kolorów (przynajmniej w pudrach Revi) jest ogromny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tytany pamiętajcie tylko, żeby się szkolić z tej metody, albo wykonywać zabieg u osoby przeszkolonej: poradniki internetowe często pomijają wiele szczegółów, plus bez szkolenia nie będzie możliwy zakup oryginalnych produktów (np. Revi) - a to oznacza ryzyko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina235
Mnie pomogła odżywka Total Action 8w1 od eveline, nic innego na moje paznokcie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połóż sobie cieniutką warstwę Flexygelu żeby je wzmocnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fluksikk
Dobra odzywka do paznokci powinna pomóc, fajne też by było gdybys fundowała kąpiele paznokciom w ciepłej oliwie, mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie ciepła oliwa, wcierki z soku z cytryny tez pomagają. No i warto pomyśleć o zmianie diety - to tez pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciepła oliwa w domu, a jeśli manicure - to najlepiej tytany (np. Revi). Ogólnie najpierw warto się tez upewnić, co jest powodem osłabienia - może warto zmienić dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenpok
Mnie pomogła odżywka diamentowa od Eveline, mogę ją polecić, jedyny skuteczny produkt dzięki któremu udało mi się uratować moje paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogły tytany od Revi, a powoli już godziłam się z myślą, że nie będę mogła żadnego mani nosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Moze dieta bogata w krzem (?) Nie wiem, nie mam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 2018.08.25 Revi mi z kolei pomogły zapuścić pazurki, nie dało się przy hybrydzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko na tytanowych pudrach od Revi w ogóle mogę mówić o długich paznokciach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza wzmacniająca ratuje paznokcie przed łamaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę udostępnić link do strony z collagenem i chyba jest to jedyny skuteczny preparat w kondensacie na kiepskie paznokcie, a przy okazji na włosy n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze - zmienić dietę, zazwyczaj nieprawidłowe odżywianie prowadzi do problemów z paznokciami. Dwa - sprawdzić tarczycę. Trzy - wybrać odpowiednie mani (np. metoda tytanowa od Revi); hybryda może nie sprawdzić się przy słabszych paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka589
Odżwyki Revitallum są skuteczne i jakby co one nie mają już w składzie formaldehydu, firma eveline wycofała ten składnik ze swoich odżywek do paznokci, więc nie trzeba się obawiać. To jedyne odżywki, które naprawdę zadziałały na moje liche paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuz901
Mi pomogla odżywka z Eveline- SOS do kruchych i lamliwych paznokci. Tylko stosuj systematycznie i zgodnie z zaleceniami producenta :) Ja jakos po dwoch tygodniach juz widzialam i czulam roznice- paznokcie sa teraz mocne i bardzo twarde, nie mam tez problemu z tym, zeby je zapuscic, bo w ogole sie nie łamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×