Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i co tej wina

Czy moge schudnąc 12kg w miesiąc?

Polecane posty

Gość i co tej wina

jedzac 2 serki wiejskie light dziennie=250kcal,cwicząc 1h na steperze.jak myślicie ??Mam 166cm i 66kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tej wina
pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze mozesz
mam na to rewelacyjny sposób - upieprz sobie nogi w biodrach - na pewno waga spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka cukrowa
padniesz , włosy zrzedną , paznokcie się połamią albo całkiem zmiekną - ale waga może i spadnie o 12 kilo. Tyl;ko czy warto takim kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zalezy
od wagi wyjsciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINUNIA
ALE KOMENTARZE...WSTYD MI ZA TAKIE WYPOWIEDZI....ONA TYLKO POPROSIŁA O RADE... A WIEC JA SCHUDŁAM W MIESIAC 7 KILO TYLKO OGRANICZAJAC JEDZONKO...NIE WYSZŁO MI TA NA ZDROWIE...DLATEGO ZE JAKOS TAKA SŁABSZA SIE ZROBIŁAM...12 KILO TO ZA WYSOKA POPRZECZKA...MUSISZ POWOLI ZRZUCAC WAGE...JAK ZASZYBKO SCHUDNIESZ MOZESZ TEZ SZYBKO WRÓCIC DO WAGI POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoważne myślenie!!!! tyle można schudnąć zdrowo w rok a nie w miesiąc...///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i co
y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjowy orzech
zaloz normalny cel -np.7 kg,wtedy bedziesz na diecie i schudniesz,tez duzo ale nie tak drastycznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowaźni jesteście
co wy gadacie....przecież tego się nie da przewidziec ile sie schudnie w danym czasie na diecie, każdy ma inne tempo chudniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudlam 12 kilo ale w 6 tygodni i bez jojo ale to dosc niska waga i pewnie bedziesz troszke wolniej chudla ale w miesiac zrzucisz min7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolamaja! Jak schudłaś tyle kg w tak krótkim czasie? Ja chciałabym zrzucić co najmniej 7 kg ale byłabym przeszczęśliwa gdybym zgubiła 10:) Prosze o wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na diecie ketogenicznej i zawsze ja stosuje bo dziala na mnie czyli eliminowanie wegli do tego cwiczenia 45 min dziennie masaze i rozne kremyWtedy schudlam z 76 kilo na 64 a wzrost moj to 163 cm.Natomiast od 1 lutego do polowy marca schudlam tylko 6 kilo ale juz z wagi 69 na 63.Mysle ze im mniejsza waga tym trudniej schudnac.Przez ten miesiac jadlam wszystko tylko ograniczylam kalorie do 1300 i nie jadlam po 19 nawet nie wiem kiedy waga spadla bo nie mysli sie o jedzeniu czlowiek nie chodzi glodny.Teraz tylko tak bede sie odchudzac powoli bo na te 12 kilo trzeba sie napracowac w tak krotkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odchudzam. Ważę 61 kg, mam wzrostu 164-165 cm. Zamierzam pociągnąc dietę 1000 kcal (z tym,źe nie za bardzo umiem przeliczac te kalorie) ale bez ćwiczeń, bo nie mam na nie czasu i ...ochoty. Wolę \"pogłodować\". Jak myslisz ile moge schudnąć do świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jak bys sie uparla to z 5 kilo zrob 3 dni glodowki a raczej polglodowki.Ja pilam tylko sok pomidorowy a jak bylam bardzo glodna to jadlam kiszona kapuste potem zwiekszaj racje pokarmowe do 1000 i 100% 5 kilo zrzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siss26
ja schudlam 20 kg w 2,5 miesiąca, ale często było mi slabo, bralam całe mnóstwo vitamin i minerałów, więc włosy, paznokcie ok, ale nie mam biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to nic
ja schudlam w ciagu tygodnia 12 kg odzywiajac sie wylacznie radami Wiesi-corki grzesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kociaku ! Skorzystalam z zaproszenia na forum idealne ale udalomi sie tylko zarejestrowac i nic wiecej.Rraczkuje dopiero n przy komputerze i dla mnie a moze nie tylko, troche trudno sie tam poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloonik jesli jestes zarejestrowana musisz sie zalogowac wpisz nick jaki podalas i hasło. Jesli bedziesz miala z tym problem napisz do mnie na diablica@idealne.com byc moze gdzies wystapil jakis błąd, zapraszam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
12 kg w miesiąc to za dużo jak dla mnie. Tyle powinno się schudnąć w minimum 3 miesiące a nie miesiąc. Na Twoim miejscu skorzystałabym z pomocy trenera personalnego z http://metasport.pl/ poszukałabym dobrego dietetyka i ćwiczyła systematycznie. Dzięki temu na pewno schudniesz i nie będziesz mieć jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×