Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odkrywca jedynej prawdy

BIUST - nie oszukujmy się.Tylko duży i jędrny kręci facetów.Przeczytajcie to !!!

Polecane posty

Gość mam ma mam 75b
Nie są wielkie nie są małe, w każdym razie je lubię, są różne biusty, tak naprawdę najwazniejsza jest sylwetka i żeby biust do niej pasował, wiadomo bardziej okragła pani ma wieksze kszatałty wszedzie, dziewczyna szczupła ma mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzioałm zdjęcia Ewy Sonnet bez bistonosza i w..i moge powiedziec że jej piersi wyglądają fajnie ale jak ma stanik..są ładnie wyeksponowane..ale jakk zdejmie to wiszą jak krowie wymiona..ja nie mam mega cycków..ale 75 B i jestem z nich zadowolona..jestem niewysoka i szczupła wiec mam piersi proporcjonalne do sylwetki..i myśle ze to napewno wygląda lepiej niż jak bym miała wieszące balony..i na starość nie bede mieć piersi do kolan..zresztą każdy ma swój gust..moj męzuś naprzykład lubi moje piersi..podobają sie mu..i jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba normalny
sotalitary_soul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g***o prawda... biust nie musi byc duzy, ma byc zgrabny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum plum
a jakie ma rozstępy już, na tym drugim zdjęciu wyraźnie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genś
ja mam DD i dla mnie jest za duzy a co dopiero taki F ewy sonnet chyba bym je ucieła gdyby mi tak wisiały:o moj jest ciezki a co dopiero jej;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba normalny
wszystko ma swoje plusy i minusy dokładnie ma 70F czyli to to samo co 75E(DD) i 80D - mówię o miseczce. Tylko że przy jej sylwecce wydaje się być ogromny, bo ten sam u kobiety która ma rozmiar 80D będzie wyglądał normalniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksocholik ..
Ja bardzo lubię duże jędrne cyce mojej Żonki. Zawsze jak zasypiam ona leży za mną na łyżeczkę; a ja na jednym kładę głowę - a drugim się przykrywam - tylko trochę kiepsko bo stopy mam gołe i śpie w onucach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni biust
ja myśle że top nie ma tak naprawde znaczenia jakiej wielkości są piersi, ważne aby były kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni biust
ja nie rozumiem jak ty śpisz na tych jej cycach? toż to załamka. oglądałam tą paniusie jakbym miała takie cycki to bym się zastrzeliła.tylko ona nie jest nazbyt szczupła. może jakby zżuciła pare kilo to i te cyce by spadły. fu fu , na ziemie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do średni biust
toć seksocholik jawnie sobie jaja robił jakoś słabo u ciebie z zrozumieniem tekstu :) Osobiście wolałbym laseczkę z takimi piersiami jak ES niż kompletnie płaską (mis A). Ale mogę sie podpisać pod tym że najfajniejszy jest 75D - złoty środek Taka fajna pogoda a ja przed kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do średni biust
toć seksocholik jawnie sobie jaja robił jakoś słabo u ciebie z zrozumieniem tekstu :) Osobiście wolałbym laseczkę z takimi piersiami jak ES niż kompletnie płaską (mis A). Ale mogę sie podpisać pod tym że najfajniejszy jest 75D - złoty środek Taka fajna pogoda a ja przed kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy ze Szczwnicy
Ewa - jest ok. Ale z biuściastych podoba mi się najbardziej Alżbeta Leńska (Modelka Samanty, Agent, CKM), jest wyższa od ES i ma śliczną buźkę i do teog pokaźny biuścik. Zresztą sami poszukajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukaf
Nie lubie takich wielkich sa jak worki z kislem. Duzo lepsze male delikatne ze sterczacymi suteczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Twierdzi sie ,ze Ewa Sonnet ma za duze 17:02 hjhbjh balony ,ale i tak własnie ze wzgledu na ich wielkosc chciałoby ją przelec setki tysiecy facetów..Dlaczego nie pokazuja kobiet z miseczką A tylko ją ? 17:03 Lusesita de Milagros Dolores ma straszne rozstępy na tych ogromnych piersiach ,*, ,*o*, ,*o*o*, ''''"'[]''''''' 17:04 hjhbjh ale i tak chciałoby ja przeleciec tysiace ...I własnie dzieki ich wielkosci jest sławna..Gdyby miala A nikt by o niej nie slyszal 17:04 psychopatka22 a jakby tak popatrzeć na te wszystkie modelki wychudzone, to one wszystkie mają biust A, i są płaskie jak dechy a jednak są uznawane za jakiś tam symbol ideału piękna, ale jakby miały się rozebrać do naga to nikt by na nie nie spojrzał nawet, ale bujda 17:05 Lusesita de Milagros Dolores niby prawda ale buzię ma ładną ,*, ,*o*, ,*o*o*, ''''"'[]'''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura, biedny jesteś człowieku jeżeli dzielisz kobiete na fragmenty to nie puzzle.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezo666
Ale ona jest tłusta krowa ta Sonnet, w dodatku ma pełno rozstępów przez to że jej taki duży rósł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
TU WIDAC ,ZE EWA SONNET MA MALUTKIE PIERSI TAK NAPRAWDE !! 14:14 SLICZNA JEST SS i chuda jest jak szkapa. jej piersi są normalne i przecietne powiekszcie se tą fote to zobaczycie ze wiekszosc polek takie ma zwłaszcza tych starszych http://www.nvnews.net/vbulletin/attachment.php ?attachmentid=9245 niem a wielkich jak niektórzy mówią ..ma duze ale przecietnie duże!! 14:22 hahahahaa faktycznie nie za duże.. 14:23 malizna 14:25 kulwy zbysss no male są troche jak na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria---n20
Ewa Sonnet .... ech duze bo amerykanie lubia duze a ich wyglad i urzytecznosc pozostawiaja duzo do zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×