Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nocontrol

Mam ochotę na ogromna dawke seksu

Polecane posty

Gość lionka
pusto, bo nie ma tej małej suczki nocontrol? jest was pozostała czwórka i nie potraficie zorganizować orgietki, tylko piszecie banałyi usprawiedliwiacie się, ciekawe przed kim. oto jacy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze nadrabiac wczorajsze zaległości :-( projekty odłogiem leżą...a poza tym wiosny nie ma...u Was też tak zimno? Matko kiedy się to skończy, bo już dość mam skrobania szyb w aucie.Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem sloneczko :) a zaleglosci juz jakby mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów
Czarny jestem naprawdę Tobą zawiedziona,dopiero dzisiaj to przeczytałam ,taki facet jak Ty i taka żenada,oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak słów -- czarny napewno strzeli sobie w łeb po przeczytaniu Twoich słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxxxxxx
dajcie sobie spokój , ten topik jest tylko dla Tych którzy umieją się świetnie bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxxxxxx
do brak słów-> jedna prowokatorka póściła hasło , a wy wszyscy jak głupie cielęta poszliście za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxxxxxx
dajcie ludziom poprostu się bawić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo mnie nie było(praca)..coś się znowu porobiło?? muszę troche wrócic i poczytać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiony men
MNIE TAM SIE PODOBA TEN TOPIK , JEST ZAJEBISTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
via w końcu sie pojawiłas ilez mozna czekac na buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj raz jeszcze cotam sorry ale byłam troszkę zajęta.. przesyłam Ci za to namietnego buziaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namietny buziak alez pyszne przewitanie ja mam dla Ciebierównie namietnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże mógłbym nie tęsknic za taka namietnościa z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogoliłam sobie wczoraj cipkę..zapomniałam się zapytać czy odpowiada Ci taka wydepilowana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gładziutka cipeczka to sama rozkosz tyle miejsca co pieszczenia całowania mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotam chcesz ją dotknąć...może nie ogoliłam jej dokładnie może trzeba poprawić?? musisz to koniecznie sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z najwieksza radościa moge byc Twoim fryzjerem ale najpierw sprawdze ogolenie języczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canis_lupus
mogę się przyłączyć ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sprawdzić czy odrastające włoski nie będą Cię kuły w języczek..chociaż to też jest podniecające.. to jakie miejsce proponujesz??? może jakieś auto??taka ładna dziś pogoda i świeci słoneczko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canis lupus to auto chyba odpada...nie bardzo się pomieścimy we troje...to może przeniesiemy się do....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie sobie w takim razie...ja na chwilkę muszę wyskoczyc;-) To fantazja pewnej Justiny....... przy samym czytaniu mało nie dostałam orgazmu... .................................... Jestem w pracy.Siedzę w pokoju przy komputerze.Jest bardzo duszno.Wentylacja wysiadła.Mam na sobie króciutką spódniczkę z lekko przezroczystego materiału i cieniutką przezroczystą bluzeczkę.Zdjęłam staniczek,bo bardzo mnie uwierał i majteczki-kleiły mi się do ciała.Nie obawiam się bo nikt zazwyczaj nie wchodzi do tego pokoju.Jest bardzo duszno.Dalej piszę na komputerze.Popijam zimną Colę z lodem.Pokój jest mały.Za biurkiem stoi kanapa i drugie krzesło.Piszę dalej.Gorąco mi. Napisałam już wszystko.Nudzę się.Moja rączka nieświadomie zaczyna sięgać pod spódniczkę.Paluszek gładzi delikatnie rozgrzane wragi a potem delikatnie wnika głębiej.Dotykam leciutko łechtaczki.Zataczam na niej okręgi.Delikatnie.Czuję jak twardnieje.Mój paluszek wnika do szparki.Coraz głębiej.Jak przyjemnie.Czuję wilgoć. Nagle słyszę jakiś oddech.Przeraziłam się.Wyjmuję rączkę spod spódniczki.Przeglądam dokumenty.Niespodziewanie czuję jak coś wgłębia mi się między moje rozgrzane uda.Widzę czyjąś głowę,czarne roztapirzone włosy.Spoglądam na sufit.Moje uda coraz bardziej się rozchylają.Czuję jak wilgotny język dotyka mojej łechtaczki.Delikatnie ją ssie,liże.Wnika głębiej do szparki.Zatacza lekkie okręgi.Czuję jak wylizuje moją cipkę.Wysysa wszystkie soki.Moja łechtaczka robi się coraz twardsza.Nieznajomy ssie moją cipkę.Podnieca mnie to.Nagle spod biurka jego duże i owłosione dłonie sięgają do moich piersi.Zaczynają masować mi piersi.Z góry na dół.Masują.Moje sutki twardną.Jego dłonie rozpinają mi cieniutką bluzeczkę.Guziczek po guziczku.Wreszcie moje piersi uwalniają się spod bluzki.Sterczą.On je miętosi swymi dłońmi.Równocześnie liże moją cipkę.Nie mogę wytrzymać z ogromnej rozkoszy. Nagle on wynurza się spod biurka.Ja cały czas siedzę na fotelu przy biurku.On wspina się na mnie.Kładzie się.Jest dobrze zbudowanym mężczyzną.Czuję jak coś twardego ociera się o moje uda.Rozszerzam je bardziej.Jego członek jest bardzo napuchnięty.Delikatnie wsadza mi go do rozgrzanej cipki.Och!Wgłębia się coraz bardziej.Czuję jak wypełnia całą mnie.Zaczyna mnie rżnąć.Najpierw delikatnie,a potem coraz mocniej.Posuwa mnie coraz energiczniej.Cały fotel skrzypi.Jego oddechy są coraz szybsze.Jest taki silny.Dominuje nade mną.Schodzi ze mnie.Każe mi się odwrócić.Robię tak.Siadam na fotelu tyłem do niego.Bierze mnie od tyłu,jak pies samicę.Mocno rżnie.Boję się,żeby fotel się nie przewrócił.Równocześnie pieści moje nabrzmiałe piersi.Co za rozkosz! Potem wstaje i karze,żebym zrobiła mu loda.Ssę jego nabrzmiałego penisa.Biały krem zalewa mi twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canis_lupus
do ... ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canis_lupus
cotam a moze przetrenujemy to bez via ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×