Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nocontrol

Mam ochotę na ogromna dawke seksu

Polecane posty

no szybciej...Lena jestem tak bardzo nabrzmiała...może popieścisz moją cipkę? wyliż mnie delikatnie tylko pomału bo ledwo wytrzymuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę za biurkiem..wchodzisz...i...widzisz jak pieszcze moją cipkę,rozchylam nóżki żebyś mógł bardzo dokładnie widzieć jak to robię..co Ty na to cotam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przez tą prace jestem do tyłu ciagle ktos wchodzi , a ja wolałabym , zeby wszedł we mnie jakis jezyczek i doprowadził do szału..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiam sie długo klekam przed toba i języczkiem badam Twoja muszelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_1
rozsuwamy jej nózki i patrząc w oczy drażnisz jej cipkę palcem....wchodzi głęboko ...wysuwa się i wsuwa via odgina się i jęczy cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lliże ja calutka od dziureczki po wisienke dłonmi gładzę Twoje uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_1
rozpinam bluzeczkę, odginasz się do tyłu..........jęczysz......wyjmuje różową sterczącą brodawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_1
związujemy ci krawatem ręce z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liż pomalutku delikatnie nie spieszmy się mamy dużo czasu... rozpinam w tym czasie bluzkę moje cycuszki wyskakują ze stanika..Ty liż tylko pomału..weżmę szerzej nóżki żebyś mógł widzieć moją cipeczkę bardzo dokładnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
języczkiem dotykam wisieńke a paluszki wkłądam do cipeczki i poruszam nimi wolniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sioedze przy swoim biureczku i wyobrażam sobie was wszystkich napalonych na siebie nawzajem aaaaahhhhh!!!!!!!!!!!!! mam ochotę na real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena wypnij się to włoże Ci paluszek do cipki popieszczę ją..zobaczysz co potrafię..będziesz wyła z rozkoszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_1
ktoś jeszcze do nas do biura wchodzi?zajmie się mną?....jestem ubrana w garnitur z obcisłą spódniczką, biała bielizna i koszula na biuście opięta.....szpilki , pończochy............włosy zwinięte do góry rozpinam i opadają na ramiona.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wyciagam paluszki i do cipeczki wchodze językiem głeboko głeboka Ty piesc swoje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam w cipce?kuleczki gejszy...wyjmuję je i wkładam Tobie Lena...zaczynam zabawę one obijają się o siebie grzechocząc bardzo podniecająco i doprowadzają Cię do rozkoszY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotam tak czuję bardzo dokładnie czuję masz cudowny i bardzo sprytny języczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_1
podnoszę spódniczkę opieram się o Twoje biurko i wypinam dupcię...........jestem mokra...............soczek leci aż na pończoszki .........włóż mi paluszek błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenny
swietny stroj Lena... oprzyj sie o biurko wypinajac tyleczek... podciagnij spodnice... kolanko na biurko... podchodze rozpinajac spodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może teraz dasz mi swojego kutaska widzę że jest juz nabrzmiały i cieknie z niego soczek... ledwo już wytrzymujesz cotam ??? pozwolę Ci zaraz wejsc we wnie tylko chwilkę poczekaj jeszcze sekundkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
via czas podniesc sie z krzesła i połazyc na biurko na brzuszku wypinając pieknie swoja pupcie liże ja zlizuje twoje soczki które sciekaja Ci po udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenny
nocontrol i via tuz obok ... liza swoje cipeczki w 69... Lena - lapie Cie za kark i wsuwam paluszki pod mokre majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw popatrz jak doprowadzam nocontrol do szaleństwa...kuleczkami... mozesz pobawić się troszkę swoim kutaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mój kutasik jest juz bardzo nabrzmiały i gotowy na wejscie w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenny
robie sie orgietka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_1
czas zająć się w parach co proponujesz lenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenny
nocontrol... mozesz possac mojego... via i Lena poliza cie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×