Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

System Slim Figura - 3 kroki Spalanie,Stabilizacja,Oczyszczanie

Polecane posty

Gość piwne oczy
nie wiem jak z tymi herbatkami bo ich nie miałam,ale wydaje mi się ,że wcale nie są złe,to tak z opinii koleżanek je stosujących.jesli chodzi o mnie to pije figure z kruszyną i jak dla mnie jest ok ,dzięki niej nie mam problemów z taka jedna sprawą:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrezultatu
Cześć Kupiłam 2 opakowania SF Spalanie i wypiłam tylko jedno. Przez siedem dni stosowania zatrzymał mi się metabolizm i byłam strasznie wzdęta. Uznałam, że zamiast pomagać Slim Figura szkodzi, więc sobie odpuściłam i kupiłam XENNĘ - ta przynajmniej działa na moją przemianę materii. Wraca powoli do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernikla_83
te herbatki to jedna wielka sciema!!nic nie daja absolutnie wywalilam na caly zestaw ponad 20 zeta i nie wiem po co.to poprostu nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówkaaaaaa
Ja piłam i jestem zadowolona - 2 kg w dwa tygodnie. ;] Polecam tą herbatke, i zaznaczam że piłam tylko SPALANIE tzn.nadal pije. :) Radze nie jesć już nic po 16:00. Efekt 100%. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówkaaaaaa
Aha! No jeszcze jedno wiele z was myśli, ze jak bedzie piłą tą herbatke i normalnie jadło to zrzuci jakies kg. Nie ma większej ściemy. Herbatka spala szybciej kalorie. :D Codzienny spacer przynajmniej 30 minutowy daje swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj kupiłam tą herbatkę i właśnie zaraz będę ją piła, widzę że wiele jest opinii na jej temat, ale cóż to nie jest wielki wydatek, a ktoś tu już powiedział lepiej taką pić herbatkę niż czarną albo zieloną (smakuje jak zaparzone pety - tak dla mnie ona smakuje ;-/) Mam nadzieje że ona choć trochę mi pomorze zmienić moje nawyki i wtedy zacznę chudnąć. Powodzenia Wam i sobie życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miom zdaniem te cherbatki bardzo pomagają chudnąć. Ja jestem bardzo zadowolona. =) Tzn. ja np. schudłam już 7 kg. wazyłam 61 kg a teraz waże 54 kg przy wzroście 1,67 . ;] Ale moja dieta jest tylko dla wytrwałych osób.. Tzn. polega ona przede wszystkim na ruchu i spalaniu kalorii .. (codziennie trzeba wychodzic na spacer na około godzinke i np. jeśli mieszkamy w bloku z windą zrezygnujmy z niej i wchodzmy po schodach) Moją diete poprzedziłam 3 dniami na jabłkach.. `czyli jadłam przez trzy dni jabłka i piłam wode oraz cherbatki -\"Spalanie\" mozna je jesc na rózne sposobyy sórowe, pieczone czy duszone byle by bez dodatku cukru ;] To oczyszcza z toksyn a do tego mozemy stracic na wadze kilka kg. Ja np. spaliłam 2 kg. :) Pozniej nadal piłam cherbatki- \"Spalanie\" i w razie spragnienia wode (nie polecam w czasie diety pić soków czy słodzonych napojów, gdyż sa bardzo tuczące) Na sniadanko jadłam Płatki Nestle Fitness - sa pełno ziarniste i naprawde smaczne. Na drógie sniadanie owoce - najlepiej brzoskwienie, jabłka i rózne owoce pestkowe. Na obiad jadłam tylko zupe na maśle. np. jarzynową, a na kolacje owoce lub Activie. :) I tak pzrez całe Spalanie. ;] Ale oczywiście to nie wystarczy, codziennie rano po Sniadaniu Cwiczyłam co robie nadal .. Polecam program Nestle Fitness - jest skuteczny. (http://www.nestle-fitness.com/) . Pozniej przez tydzien piłam - \"Oczyszczanie\", ale dodałam już drugie danie np. jakąs smaczną rybke, ale wtedy jemy mniej zupy gdyż nasz żołądek podczas Spalania powinien sie skurczyć. A ostatni tydzien - \"Stabilizacja\" . gdzie jadłam podobnie jak w oczyszczaniu. Ja mam akurat silną wole, ale jeśli niebedziecie juz wytrzymywać psychicznie możecie pozwolić sobie na małego loda, który jest bardzo mało kaloryczny i napewno wam nie zaszkodzi.. =) Powodzenia. ;* ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatcat
a ja jestem zadowolona - na razie 1 kg mniej w 3 dni. jak na mnie to baaaardzo szybko bo bez herbat na diecie veganskiej chudłam 1 kg tygodniowo - dodam ze chudnę z szczupłej na chudszą - a nie z dużej wagi kiedy chudniecie na początku jest szybkie. jestem na pierwszej fazie pt "spalanie" i rzeczywiście nie chce mi sie jeść, jestem trochę nakręcona. do herbatki stosuje dietę ale nie żadną drakońską - nie jem słodyczy,cukru,tłuszczu i mięsa - tylko owoce ,warzywa,kaszki, białe serki light,jogurty. ale UWAGA: WAŻNA RZECZ : NIE PIJE NIC POZA TA HERBATKA I WODą MINERALNA - może nawet bez tego schudłabym tak szybko - po prostu soki i inne napoje to ukryte bomby kaloryczne - polecam kategorycznie odstawić alkohol na czas stosowania herbatki:)pozdrawiam i zycze efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaa
a ja wam powiem ze moj facet pil te herbatki i NIC!!!!!- a pil je tak jak mialo byc co do kazdej wskazowki sie stosowal wiec nie wierze w dzialanie tych herbatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_anulka
Siemka :) Niektórzy piszą że te herbatki nic nie dają. Dlaczego? Ponieważ nie wszyscy stosują sie do zalet i nie piją jej regularnie tylko wtedy kiedy im sie chce i jedzą wszystko to co popadnie. Piłam System Slim Figura jakieś pół roku temu, nie jadłam przy tym słodyczy, nie słodziłam niczego i nie używałam soli, jadlam normalnie posiłki baz zmian i piłam dość dużo wody. Ćwiczyć mi się nie chciało ale zawsze ćwiczyłam na w-f i czasami chodziłam na sks z piłki recznej:) SCHUDŁAM wtedy przez 1 miesiąc 4 kg. Ważyłam 70kg a teraz ważę 66kg przy wzroście 170cm. I od tamtego czasu nic nie przytyłam a jadłam sporo słodyczy i na wakacjach lody. Taraz dalej zaiwestowałam w te herbatki i mam nadzieje że uda mi się schudnąć do 60kg tylko że więcej będę ćwiczyć i trochę sie ograniczę z jedzeniem. A jeszcze jedno moja siostra też piła tą herbatę rok temu i schudła 5kg w miesiąc do tej poru nic nie przytyła. Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia w dążeniu do celu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiakasia
u mieherbatka zadziałała - pijąc spalanie- nie miałam ochoty na słodycze, co u mnie jest rzeczą wręcz niemożliwą. pilam 3 opakowania spalania, zajęło mi to około miesiąca- bo nie piłam po 3 dziennie tylko rzadziej. 2 faza - oczyszczanie- mam drugie opakowanie- piję jeszcze rzadziej :P ze względu na właściwości przeczyszczająco- regulujące metabolizm ( u mnie kiepski) osobiście bardzo polecam osobom z kiepską przemianą materii - 3 fazy jeszcze nie piję, w sumie koncze 5 opakowanie (3 spalania i 2 oczyszczania ), ktore pije niesystematycznie, i roznica w wadze jest widoczna- z 58 na 54 kg - czyli 4 kilo :P obawiam sie jednak ze o odstawieniu herbat moja waga wroci do stałej normy :/ tak, że na mnie SSF DZIAłA !!!! a na moją ( chuda zreszta bardzo) kolezanke już nie ( bo i z czego ma chudnac przy BMI 19 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłem 30 kg
zainwestujcie w porządny spalacz tłuszczu np: HYDROXCUTEHARDCORE, efekty widać juz po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gadacie glupoty...
pomagaja!!!!! jak jecie z herbatkami chipsy, czekolady i siedzicie przed komputerem na okraglo to oczywiste ze nic wam nie pomoze :/ chyba nie chcecie zeby herbatka odwalila za was cala 'brudna' robote? sorry ale jak jestescie leniwe to nie moja wina. Druga sprawa, ze u niektorych, jesli herbaty nie pomagaja, mzoe byc problem z tarczyca badz cukrzyca. te herbatki oczywiscie ze pomagaja, gdysz ganiaja nas do toalety. przeczyszczaja po prostu. + cwiczenia i ZERO SLODYCZY ! to gwarantowany efekt. ja zrzucilam w miesiac 9 kg. jestem z siebie niemilosiernie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbucz
Gdzie można kupić HYDROXCUTEHARDCORE ja próbowałam wszędzie ale nikt o takim czymś nie słyszał i ile to kosztuje.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czrnulek88
hej ja pije te herbatki narazie pierwsza faze spalanie schudłam kilo ale stosuje do tego diete. Moze i nie sa one zbytnio skuteczne ale robia uczucie sytosci czy cos w tym rodzaju..... Choc ich smak nie jest kuszacy do picia to polecam je jesli ktos chcialby zzucic kilka kilogramów ale bez diety i Ciwczen watpie aby były jakies skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaaaaaaaa16
hejka mam 174 i waze 59 kg i chcialbym schudnac i to duzo doradzcie mi ile tego pic i co bedzie najlepsze dlamnie jaka cherbatka jest naprawde dobra i skuteczna?? blagammm:( aha i ile kosztuje ta cherbatka lub caly zestaw?? buziaczki:*:* napisz mi ktos na gg 5536349 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 88
czesc ja też kupiłam tylko że w tabletkach narazie nic nie moge powiedziec o rezultatach bo stosuje je tydzien mam pelno nadziej ale zobaczymy co bedzie. Wazne jest nastawienie jak bedziemy bardzo chcieli to sie nam to uda z tabletkami, herbatkami czy tez bez nich. pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) ja pije batke od 5 dni i powiem ze schudłam!!! W przeciągu tych 5 dni schudłam 4 kg!-7cm w pasie(szook bo tu mi sie odklada najwiecej)-1 cm w biodrach i 1 cm w biuscie! do zrzutu mam 12 kg;(z czego 4 juz za mna!;) jednak batka batką ale dodatkowo stosuje dietke(po raz 1 w zyciu!) -jem tylko obiad -pije sok pomidorowy i ta batke wiecej sie ruszam -po kazdej batce(3 dziennie)robie po 50 brzuszkow -tancze(bo uwielbiam tanczyc)pol h dziennie lub wiecej -w tym przypadku akurat czasu nie licze..;-) -jak jest pogoda ide na rower! moje grzechy z przeszłosci -apetycik ogolnie..i wspak..(batka go hamuje) -apetycik na slodkie(po batcee nie ma sie na to ochoty) -brak ruchu!!!siedzacy tryb zycia -rowów za dnia nie kopalam.. a wieczorem..to juz sie nic nie chcialo.. (batka zmusza mnie do brzuszkow+inne rozruchy) -czuje wiecej energii co pozwala mi sie wogole ruszyc z m-ca..! Jak na razie jestem na spalaniu-wiem ze sama batka nie wystarczy-ale te wszystkie pozytywy sprawily ze po raz 1 w zyciu uwierzylam !!w diete i w siebie-ze jednak moge zgubic pare kilo;-)) jakis efektow ubocznych nie mam..ja ją polecam! -do smaku tylko sie ciezko przyzwyczaic ale ogolnie to fajna sprawa..;-) ps.tylko mam jedno ale..dziewczyny odchudzajcie sie jak macie z czego!!!!!!!!Buzki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaciunia
ja stosowalam ta herbatkę spalanie prawie tydzien- prawie bo przez to dziadostwo mialam problemy z wyproznianiem. Jak zawsze moglam sie załtwic tak przez ten czas ich picia myślalam ze mnie rozsadzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karze
cześć ja stosuje slimfigura już ok.roku (z przerwami oczywiście), nie jest to żadna rewelacja, ale muszę przyznać, że faktycznie nie ma po niej łaknienia, myślę, że efekty będą wtedy jak będziecie stosować HERBATKA+DIETA+ćWICZENIA, ps. musicie pić dużo wody, bo mogą pojawić się problemy z cerą(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśka
Hej! piłam te herbatki,stosowałam dietę i ćwiczyłam i nic...,coś porobiło mi się z żołądkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta1808
Witam wszystkich. Tak się przyglądam waszym opinią i muszę przyznać że sama zgłupiałam. Ale myślę że na każdą osobę działa to inaczej. Ale muszę wam powiedzieć tak słyszałam że po wypiciu całej kuracji ta herbatka wypłukuje dużo żelaza z organizmu i kobitka znalazła się w szpitalu.Nie mam pojęcia czy to mogło tak spowodować! Ja osobiście też kupiłam zestaw ale na razie się namyślam czy zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden dzień
i dziękuję ,do tej pory żygać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina 22
ja cały czas piję1 spalanie trwa to już ponad 2 miesiące i schudłam prawie 10 kg na mnie to działa!!!zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_anulka
Hey :) Ja pisałam już wcześniej i muszę z przykrością przyznać ze zainwestowałam po raz 2 w te herbaty i nic mi nie dały:/ stwierdzam też fakt że najlepiej jest sie odchudzać na wiosne wtedy jest łatwiej. Obecnie biegam od miesiąca, jem chleb żytni, pije czerwoną herbatę i dużo wody, codziennie wieczorem ćwicze 50 brzuszków oraz ćwiczenia na uda i pośladów. Efekty są widoczne schudłam tak ok 4-5 kg dla niektórych osób jest to za mało na miesiąc ale ja wolę po woli schudnąć aby później nie dostać efektu jojo. Pozdrawiam i życze powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuszęSchudnąć
Witam dziewczyny;) od dziś zaczełam pić herbatki Slim Figura ;)I do tego dieta + ćwiczenia i mam nadzieję, ze trochę ubedzie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna-58
Jejku! ;/ Wiadomo,że jak się tylko pije hernatkę i się obżera,a nic się nie robi to się nie schudnie. To jest wspomagacz! Stosowany z dietą i ćwiczeniami tylko pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieq
powiedzcie mi czy mam sie zaczac odchodzac mam 1,58 wzrostu i waze 53 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuniaaa25
... herbatki pomagają w odchudzaniu a NIE SAME OD SIEBIE ODCHUDZAJA -- to dla tych nie poinformowanych co to niby sie najedzą wypiją herbate i myślą ze schudnią hahaha!!! MASAKRA ... a herbatki polecam :-)) ;p również stosuje :-P zaczynam oczyszczanie , a schudłam już 4,5 kg (ważyłam 59 przy wzroście 165) tylko musiałam sie tez do tego przyłożyć ;/ ale było warto ;} odpowiednia dieta - tutaj bylo najgorzej ;> odpowiedni rodzaj ruchu: długie spacery, pływanie, jazda na rolkach, gra w koszykówkę, brzuszki - (nie wszystko naraz) codziennie cos nowego i tak dalej i tak dalej . . . . . . !!!! ale warto BYŁO ;p mam nadzieję że jeszcze schudnę bo w sumie dopiero zaczynam 2 fazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrus
Ja piłem narpierw herbate man, ale na mnie nie działała, a kiedy zaczołem pić herbate zwykłą dla kobiet schudłem 5 kilo i PIJE DALEJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×