Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

System Slim Figura - 3 kroki Spalanie,Stabilizacja,Oczyszczanie

Polecane posty

Gość sandra 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 1
czy mozliwe ze picie tych herbat niszczy wlosy .Ja pije spalanie prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 1
odpiszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2892
Ja zakupiłam spalanie dzisiaj zobaczymy jakie będą efekty, chcę zgubić jakieś 5 kilo. Jestem leniwa, nie chce mi się ćwiczyć .Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 1
po tych herbatach sie nie chudnie pilam je przez 2 miechy i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2892
Wydaje mi się że to zależy od organizmu. Niektórym osobom to na prawdę pomaga. Czytałam również inne fora i są dziewczyny co z picia herbatki są bardzo zadowolone. Jak mi pomoże to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha555
Witam dziewczyny. Ja pije już cały tydzień Spalanie Slimfigura. Nie jest za dobrze. Nie miałam nigdy problemu z trawieniem itd.. ( o ile jem racjonalnie owoce, warzywa). ale po tych herbatach jest mi niedobrze, mam wzdęcia. metabolizm mi sie zatrzymal:/ Brzuch mam jak baniak:/ Nie wiem czy dalej stosować, bo organizm zle reaguje na te herbate:/ Pamiętam jak rok stosowałam na wiosnę fazę Oczyszczanie w celu usunięcia toksyn - takie same objawy były-- wstrzymamy metabolizm. Czy macie podobne objawy jak ja? Podzielcie sie swoimi obserwacjami/ Aha. Jem zdrowo i regularnie staram się ćwiczyć. Ale brzuch mam jakby coś tam się zatrzymało, a nie odwrotnie.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2892
ja piję już drugie opakowanie spalanie, ale jest spoko nie mam wzdętego brzucha wręcz przeciwnie czuję się lekko. Zamierzam jeszcze wypić jedno opakowanie bo chyba trochę schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha555
Odstawiłam te Slimfigure Spalanie. Katowałam sie 3 tyg. tymi herbatkami i przytyłam ok. 1-2 kg. Czuję się lepiej, żołądek mnie nie boli, nie jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśQa
Witam!! Ja dzisiaj kupiłam slim figure 1 - czyli spalanie :) Mam nadzieje że mi pomoże :) heh Zdam relacje jak zauważe jakies zmiany :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia12378230
Witam dziewczyny ;-)) Ja także piłam ta herbatkę schudłam wtedy jakies 4 kilo. niestety powróciły...bo znowu zaczęłam więcej jeść. Powiem wam szczerze ze takie 10 kilo w miesiąc to nic dobrego...bo wiadomo ze to wróci ;/;/;/ Najlepiej chudnąć powili mało w długim czasie tzn. moja koleżanka sama schudła 15 kilo przez rok, może to długo ale za to teraz cały czas tak się trzyma, żadne herbatki i tabletki nie były jej potrzebne. teraz od pewnego czasu zaczęłam mniej jeść i widać naprawdę różnice, chce teraz połączyć z tym herbatki i zobaczyć jaki będzie efekt końcowy;-)) PS.tylko nie wiem czy te herbatki nie działają tylko raz bo wtedy po tych dwóch latach schudłam...ale ja kupiłam ją sobie jakoś tak w tamtym roku to już nic mi nie dały;/;/;/ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeXXX
Moje drogie..\ Swego czasu piłam te herbatki a raczej tylko "spalanie". Piłam je kiedy tylko miałam ochotę . Z czasem przyzwyczaiłam się a nawet polubiłam ich smak. No i tak piłam dziennie 5-6 herbatek dziennie aa zdarzało się i więcej. No to tak jedno opakowanie spalania starczyło mi na niecały tydzień. Ale po pierwszym opakowaniu nic mi nie było, czułam się lekko i swobodnie. No to zaczęłam pic drugie no i tak w połowie drugiego opakowania zaczął się koszmar. Miałam non stop biegunkę. ! Mogłam jeść ale zaraz to wszystko wydalałam. Nawet sam zapach jedzenia nieraz wywoływał biegunkę. Nie wychodziłam praktycznie z domu i nie ukrywam ze czułam się złe. Potrafiłam się nawet budzić ok 3 w nocy bo czułam ze muszę znowu coś "wydalić" a naprawdę jadłam bardzo mało bo już wolałam nie jeść a mieć spokój z chodzeniem do łazienki.Nawet po wypiciu tylko tej herbatki odczuwałam potrzeba pójścia do łazienki. No ale w końcu musiałam zacząć znów wychodzić tak wiec przestałam pic herbatki no ale tak dopiero po ok 3 dniach wszystko wróciło do normy tzn. nie musiałam średnio 6 razy jak nie więcej lądować na kibelku. A z serii tych herbatek piłam tylko spalanie ponieważ przez rok moim jedynym pożywieniem były czipsy i zupki chińskie i to w naprawdę wielkich ilościach.Wiem ze to było nie mądre no ale cóż. Ale nie żałuje tego w ogóle najchętniej powtórzyła bym to jeszcze raz bez zastanowienia. Podsumowując po ok 3 opakowaniach " Spalania" schudłam ok 6 - 7 kilogramów !! iii w cale nie miałam efektu Jojo ... Jestem z nich zadowolona i przy okresie większej przerwy w szkole na pewno to powtórzę .. :) pozdrawiam i polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam za granica
wiec nie widzialam zadnych reklam tej herbatki. w sklepie byla dostepna tylko I faza spalanie. wzielam tak z ciekawosci, bo chcialam poprawic przemiane materii, gdyz pomimo tego ze pije te 1,5 litra wody dziennie to jakos czulam sie dalej "napchana". rezultaty: - w kibelku zostawala wieksza porcja przerobionego jedzenia niz normalnie - herbata hamuje apetyt, normalnie po lunchu musze wziasc batonika bo jak nie to jestem glodna, po wypiciu herbaty jakos mnie nie ciagnelo do slodyczy - nie mam w domu wagi (bo uwazam ze nie potrzebuje sie zbytnio odchudzac) ale moja wiecznie wypukla oponka na brzuchu troche sie zmniejszyla, tak na oko po miesiacu picia 2 herbatek dziennie mialam w spodniach ze 4 cm luzu. nie stosuje zadnych diet, ale unikam frytek, pizzy, bialego pieczywa (tylko na sniadanie od czasu do czasu) chipsow i napojow gazowanych. osobiscie nie trawie smaku czerwonej herbaty i zbiera mnie na wymioty od samego zapachu. ta herbatka, pomimo ze zawiera czerwona herbate, jest znosna w smaku i zapachu. wlasnie zaczynam kolejna porcje zeby zmniejszyc oponke przed wakacjami. mam nadzieje ze sie uda. jak macie mozliwosc kupienia tej herbaty w promocyjnej cenie to mozecie zaryzykowac - w koncu nie kosztuje majatek a jest szansa ze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam dzisiaj pić herbatę SYSTEM SLIM FIGURA Spalanie. Muszę przyznać, że jest dobra w smaku. Myślałam, że tak jak niektóre podobne herbaty będzie niezbyt smaczna, ale się myliłam. Od 7 dni jem mniej, troche ćwiczę, nie jem słodyczy. Mam nadzieję, że uda mi się zrzucić zbędne kilogramy :) moja obecna waga 62 kg, a cel to 55 Odezwę się czy są jakieś efekty :) Na pewno się odezwę, nie tak jak niektórzy z Was, piszecie że sie odezwiecie a potem echo!!! :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supela
A mnie pomaga już od 2-3 lat. Co jakiś czas robię sobie kurację i pije przez ok 4 tyg SPALANIE, potem naprzemiennie z oczyszczaniem i zawsze około 3,4 kg udaje mi się schudnąć (bo o taką wagę mi chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona:)
a ja od miesiąca piję tyko spalanie (można powiedzieć małe uzależnienie) ale udało mi się schudnąć 8 kilo. Dla niektórych pewnie tylko 8 a dla niektórych aż 8 ;) Nawet nie zaczełam innych etapów i nie mam zamiaru zaczynać. Oczywiśćie samo picie herbatki nie wystarczy codziennie ćwiczę brzuszki około 100 i jakieś inne ćwiczonka na mięśnie brzucha oraz biegam 30 minut plus 15 minut szybkiego marszu:) i przede wszystkim co było dla mnie najgorsze to ograniczenie i w końcu zrezygnowanie ze słodyczy i wszelakich fast foodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czytam i czytam i w niektóre odpowiedzi nie wierze. Nie jestem super ekspertem, ale wiadomo, że przez samo picie herbaty Slim Figura nie schudniemy. Pomoże nam uregulować pracę jelit, ale żeby dojść do zgrabnej figury, nie można jeść normalnie, trzeba zmniejszyć dawki kalorii chociaż o 100cal na tydzień.. żeby cała dieta była mniejsza o 400-700 cal. I na tym przestać. Nie można też siedzieć na "tyłku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfkhka
ojjj samo picie nie zdziała cudów.. ja w ciagu 3 miesięcy pijąc herbatę plus dobrze się odżywiałam , troszeczkę ruchu i schudłam 10 kg.. 60 kg było dla mnei za dużo. Teraz waże 50 kg jestem zadowolona. Póki co piję jesczze aby tajk jeszcze max 5 kg schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypasiona
Witam, zakupilam produkt SlimFigura spalani i poije go od 3 dni. Musze pochwalic bo nie odczuwam takiego glodu jak wczesniej - jestem zarlokiem :D Pije ja 3 razy dziennie jem wiecej owocow, dziewczyny, same herbatki nie pomoga, jest jak byk napisne na opakowaniu " SUPLEMENT DIETY" WIEC JEST TO TYLKO DODATEK. Nie chodze ani czesciej do ubikacji, na poczatku troche mnie krecilo w jelitach ale to tylko przez chwile. Smakuje jak trawa ale jest znosna, w koncu to zmielone ziolka, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypasiona
Ktoras napisala ze miala po tej herbatce biegunke - na opakowaniu jest napisane - 3 razy dziennie po jednej saszetce - PRZEDAWKOWANIE juz wiemy ze grozi biegunk i zym samopoczuciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To naprawdę pomaga
Witajcie :) Ja pije herbatkę SlimFigura Spalanie z Herbapolu. Ta herbatka naprawdę pomaga... schudłam ponad 11 kilo w miesiąc ... nie chciało mi się w ogóle jeść ... kosztuje w ŻABCE ok. 6 zł i jak dla mnie rewelacja ... i to nie prawda że uzależnia.... Polecam gorąco !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×