Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

System Slim Figura - 3 kroki Spalanie,Stabilizacja,Oczyszczanie

Polecane posty

Gość miśka18lat
przez całą kuracje schudłam 5 kg ;)) i szczerze nie ćwiczyłam prawie wogóle tylko przed każdym posiłkiem piłam herbatę ;] ale powiem wam ze ja mam przyzyczajony organizm do odchudzania a w zeszlym roku schudłam 10 kg =)) ale jak przypomne sobie te diete to katastrofa skonczyla sie w szpitalu..!! dodam jeszcze ze na wstepie wazylam 70 kilogramów a wzrostu mam 170 !! teraz waże 55 kg i mam 172,5 wzrostu TO MI WYSTARCZY WIECEJ ODCHUDZA SIE NIE MUSZE przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja93
Ja zaczęłam pić tą herbatke wczoraj. Wczoraj na wadze było 66kg a dzisiaj 64,5. Dzisiaj zjadłam 4 posiłki. od kilku dni robie dwa lub trzy razy dziennie brzuszki. za każdym razem robie ich od 60 do 100. Mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze efekty :) chciałabym schudnąć przynajmniej do 59 kg ale moją wymarzoną wagą jest 55kg. każdy kilogram się liczy. mam 164 wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrix
hmmm...tez pije ta herbatke, juz prawie drugi tydzien (jestem na finiszu) i pomimo cwiczen i niewielkich porcji jedzenia nic nie schudlam, a nawet przytylam.....czy to mozliwe ze na niektore osoby mieszanka tych ziolek moze nie dzialac...bo zastanawiam sie czy ma jakis sens dalsze picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj kupiłam sobie herbatkę SPALANIE,ważę 71kg przy 165wzrostu,przed ciążą moja waga to 54,5kg!! Weszłam na net aby poszukać dobrych wieści o tej herbatce a tu...szok prawie same negatywy.Ale dziewczyny czego się spodziewać?Herbatka w zestawie za 20zł miała by zdziałać cuda!Niemożliwe.Ale tak to juz jest że człowiek wszystkiego prubóje i ja też mimo że po tych opiniach moja wiara....uciekła:)) I od dzisiaj działam,będę notowała kiloski,starała sie mało jeść,dużo pić,duuużooo sexu bo to nie dość że przyjemne to sporo się traci;) Trzymajcie kciuki a ja jak tylko jakieś cudowne objawy zauważę to dam znać. A ja trzymam kciuki za WAS dziewczyny aby Wam sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralionka
Działają. W ciągu 1,5 miesiąca schudłam 7 kg. Przy czym nie uprawiałam żadnej gimnastyki. Dzień zaczynam od kawy z cukrem - przyzwyczajenie, potem po kolei Spalanie, Oczyszczanie, Stabilizacja, a kiedy późnym wieczorem chce mi się pić również piję którąś z herbat. Nie chce się po nich jeść, długo już też nie mam ochoty na słodycze, które uwielbiałam. Jeśli chodzi o smak - nie jestem zachwycona, ale się przyzwyczaiłam i mój organizm sam się ich domaga. Usłyszałam o tych herbatkach od znajomej, która schudła 16 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusia
Drogie Panie ! :) Herbatki Slim-figura to nie jest cudowny środek, dzięki któremu rewelacyjnie schudniemy, tylko jest to suplement diety. :) Herbatki te działają tylko wtedy, jak dołożymy do tego dietę ( racjonalną, polecam 1000-1200 kcal) i wysiłek fizyczny :) Ja piłam te herbatki+dieta+ćwiczenia i w ciągu 4 miesięcy schudłam 17 kg :) Warto się pomęczyć, bo później rezultaty z nadwyżką wszystko rekompensują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1982
hej ja pije ta herbatke od wczoraj jestem przy 3 ciej torebce.gdy wyoije herbatke wcale nie cche mi sie jesc .Ogolnie ostatnio nic bym nie jadla .... ale to chyba dlatego ze niedlugo mam obrone pracy mgr i strasznie sie denerwuje.Waze 65 kg przy 170 wzrostu.Chcialabym wazyc 55 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1109
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1109
ja tez chce schudnąć...... planuje kupić tą herbatke.... mam nadzieję że mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnnnnn
Tez pije spalanie 3 dzien nie wie n czy pic ja przed czy po czy w trakcie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moja koleżanka schudła dzięki m.in tej herbatce, ćwiczeniom, oraz silnej woli :))) i wcale nie przytyła później ;))) zazdroszczę jej :) i jest to absolutna prawda :)))) wiem na 100% .... ja tez kupię ta herbatkę i mam zamiar schudnąć ---sporo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1982
Witam to juz 5 ty dzien mojej kuracji schudlam 2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroocia
Hej . Kupiłam cherbatki slim figura .Od dziś zaczęłm pić spalanie . Piję je 3 razy dziennie , ta jak trzeba :) Mam pytanie ,do osób które tą cherbatkę już stosowały . Czy jeśli odstawię słodycze , fast foo'dy , różne napoje , nie bd jeść po 18 . I bd piła tylko wode niegazowaną i tę cherbatkę , to coś pomoże ? bo ja nie zabardzo lubię ćwiczyć ;/ zawsze się zniechęcam . no jedynie to tylko na wf ie Proszę odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooroocia
Paulina a ćwiczyłaś coś w ciągu tych 5 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshhee1
A czy ktos przy stosowaniu tych herbatek bral tabletki antykoncepcyjne? w ulotce dolaczonej do tabletek antykoncepcyjnych jest napisane ze rozne preparaty ziolowe moga oslabiac ich dzialanie. Prosze o odpowiedz,bo sama kupilam dzis cala serie ale biore Cilest i mam watpliwosci.Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
Hej! Piłam spalanie i schudłam 2 kg w tydzień, oczywiście zdrowo się odżywiałam i nie jadłam po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooroocia
oleńka a ćwiczyłaś coś w ciągu picia cherbatki ? ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
dwa razy w tygodniu aerobik po godzince no i codzienne spacerki z małym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia999
Hej Wam!kupiłam wczoraj herbatki i pije je...zobaczymy czy będą jakieś efekty:) Pozdrawiam i Zycze powodzenia innym dziewczyna:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 2 tyg.spalania schudlam 2 kg.biore oczyszcanie.myslicie ze po oczyszcaniu tez ze 2kg schudne i po stabilizacji???:) Ile chudlyscie po kazdym etapie??Pliss odpiszcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiolinka
Moja sąsiadka piła slim figurę nie cały rok, schudła 17 kg, ograniczyła jedzenie, po 17 nic nie jadła. Trzeba się dobrze zawziąć na siebie:). Właśnie zamierzam ją spróbować. Mam 162 cm i 64 kg:(. Takie 7 kg i byłabym prze szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIC 2
Witam.Ja dzis zaczelam stosowac pierwszy etap SPALANIE.Po ciazy mi zostalo 10 kg nadwagi i bardzo chce je zgubic.Wiem ze bez cwiczen sie nie obejdzie ale jestem dobrej mysli.BIeganie odpada bo nie moge dzidzi zostawic samej.Czas pokaze czy waga spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 1
pije te herbatki i schudlam po nich tylko nie wiem czy to nie ponich mam zniszczone włosy. pije je już 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 1
prosze o odp czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsygh
Byc moze pijesz je zbyt dlugo, ja bym tak dlugo ich nie pila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 1
ale jak myslisz czy to możliwe ja pije tylko spalanie prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubulinka20
cytuje -maja co ma chudą mamę (www.majha@buziaczek.pl) lejdi5@tlen.pl "te herbaty sąnie dobre i tylko po nich przytyłam z 34 kg. ważę 34.5 kg ja chcę być chuda a nie gruba po tych herbatach! Totalne kłamstwo~! nie wierzcie im!!! to @-y! Tylko chcą oszwabić ludzi a ja mam 27 lat i chcę wyglądać szczupło a nie jak banaia " ????????????????? ludzie 34 kilo chyba TO CHYBA CIE NIE WIDAC wogule i ty cchesz sie odhcudzac? dziewczyno? TO LEKARZA NA GŁOWE SIE LECZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaelo
słuchajcie ja pije herbatki już drugi raz... pierwszy raz piłem rok temu schudłem w jakieś 100 dni 18kg, przez te 100dni stosowalem tylko spalanie, później nie stosowalem oczyszczania i stabilizacji, no i stabilizacji nie było bo przytyłem 20kg:-) ale teraz jestem na herbatkach 110 dni schudłem 23kg, dużo ćwiczę, jestem na diecie (dużo mi się zjada w weekendy jak jest imprezka hehehe), ale teraz obiecałem sobie że zastosuje następne dwie fazy i napiszę czy waga mi się utrzyma, mam nadzieję że tak bo trzeci raz juz sie nie zmobilizuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×