Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiunia55

TIPSY z dojazdem!! GLIWICE!!

Polecane posty

Gość Pomocy na juz poprosze
Mieszkam blisko Gliwic wiec nie byloby problemu do Ciebie przyjechac. Interesuja mnie krociutkie tipsy, czy daloby rade takie za opuszke, zadnych zdobien, tylko french

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ,ze by sie dalo jak najbardziej:) bardzo prosze o kontakt mailowy asiunia55@wp.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy na juz poprosze
Powiedz ile by to kosztowalo, nie wiem jaka metoda bys to chciala robic. Mam krotkie obgryzione paznokcie i jak pisalam chce tylko lekko za opuszke, sam french i ile mniej wiecej to zajmuje czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja uwazam,ze na poobgryzane paznokcie lepszy jest akryl (mam przetestowany swietny sposob na takie pazurki):) koszt takiej przyjemnosci to 50zl w przypadku akrylu!! Mysle,ze zajeloby nam to ze 2 godz .(ewentualnie +15min) ,zeby pazurki byly starannie zrobione,lepiej jest poswiecic troszke wiecej czasu,ale byc naprawde zadowolona z efektow:) POZDRAWIAM,bardzo prosze o kontakt mailowy asiunia55@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy na juz poprosze
W sumie to zaczelam juz zapuszczac zeby nie byly totalnie obzarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *K*
Jeżeli pazurki nie sa obgryzione polecam naturalne żele..... nie niszczą płytki paznokcia tak jak tipsy .....wygladaja naturalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy na juz poprosze
No ja niestety mam pecha :P Albo zapuszcze. Jak dlugie musza byc do zeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ZAPRASZAM WSZYSTKIE PANIE NA PRZEDLUZANIE PAZNOCI METODA ZELOWA LUB AKRYLOWA Z PIEKNYMI ZDOBIENIAMI,TERAZ CALKOWITA CENA PRZED SWIETAMI I SYLWESTEREM TO TYLKO 50ZL (tipsy zelowe,akrylowe ze zdobieniami) ZAPRASZAM!!! kontakt :asiunia55@wp.pl ,POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zainteresowana
wyslalam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
w której części Gliwic mieszkasz bo byłabym zainteresowana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi87
czesc mam na imie Dominika i mam pytanie Jak sie robi zelowe paznokcie? ciekawi mnie to bo chce wypróbowac sobie zrobic na 100dniówke. I ile to kosztuje ? prosze o szybka odpowiedz plisss :d pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Mamy czas imprez karnawalowych....chcecie Panie zablyszec dlaczego nie ,pieknie zdobionymi paznokciami??!!:) Zapraszam!!Zainteresowane Panie prosze o kontakt mailowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnnnnnnnna
na jakich zelach pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje na produktach Sally Hansen,La Femme i zelach Nails Company.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***załamana***
asiunia ! Błagam nie udzielaj rad dziewczynom które nie skończyły żadnych kursów i nie mają certyfikatów, i nie mów im jak to się robi .Wcześniej "dziewuszka" o to pytała i wyżej też didi87 Ja właśnie ostatnio trafiłam do takiej niedoświadczonej a teraz mam ogromne problemy.Choroby paznokci i okropnie zniszczoną płytkę a takie to później jeszcze mają czelność rozwieszać swoje ogłoszenia na osiedlach i uważają się za profesjonalistki Niech skończą kursy i trochę się potrudzą a nie idą na łatwiznę. To nie jest zabawa, tylko poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***załamana***
no to całe szczęście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi87
"załamana" ja chciałam sie tylko dowiedziec w jaki sposob to jest robione Sama nie mam cierpliwosci robic takiego czegos! I nie chce innym tego robic! Prosze tylko o informajce , jesli nie na forum to przynajmniej na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM!! Duży wybór ozdób,brokaty i pyłki,hologramy,niteczki,elementy materiałowe,bulion,folie,siateczki,różne kszałty i kolory,piękne cyrkonie swarowskiego!! Zainteresowane Panie proszę o kontakt mailowy. Usługa wykonana w 100% profesjonalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! właśnie poraz pierwszy skorzystałam z usług Pani asiunia55 i z całą pewnosią moge poleci tą Panią. Tipsy zostały wykonane profesjonalnie, nie odpowietrzaja się, dokładnie nałożony żel,french sa poprostu rewalacyjne. Przemiła osoba, staranna, pełen profesjonalizm oraz niesamowita dokładnośc.Dziewczyny niczego sie nie obawiajcie tylką pedzcie do Pani Asi. szczerze polecam! ps. zaznacze, że nie jestem nikim z rodziny tylko w 100% zadowolona klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallma
Witam :) Chyba bylabym zainteresowana tipsami, czy czyms na paznokcie :) nigdy nie mialam takiego zwierzatka i zastanawiam sie czy: 1) moge sobie zrobic mimo ze mam bardzo miekkie i slabe paznokcie (z natury) 2) jestem swiadkiem na 2 slubach - 23 czerwca i 22 wrzesnia - czy moge miec tak dlugo tipsy? 3) ile kosztuje uzupelnienie wszystkich pazurkow i jak czesto trzeba? (czy np wystarczy tylko przed 2 slubem) 4) z tipsow jakie widywalam chyba wszystkie byly takie dlugasne, ja bym chciala krotkie takie powiedzmy wystajace poza palec z 3 mm 5) ewentualnie zamiast tipsow rozwazam zwykle ladne pomalowanie paznokci typu french manicure - ile to u pani kosztuje? z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie!! Lato sie zbliza ,a my coraz czesciej pokazujemy nasze stopy w klapeczkach....serdecznie zapraszam na zelowanie paznokci u nog:) French,zdobienia trwale (bardzo duzo ozdob do wyboru),french z cyrkonii,french brokatowy lub hologramowy...ZAPRASZAM!! SUPER CENA 35zl - 40zl :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, w okresie letnio-wakacyjnym paznokcie zelowe cenie 50zl-55zl,uzupelnienie 40zl-45zl.ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania klientka
kOCHANE Poszłam z koszmarem na palcach u nóg i u rąk. Jestem nałogowcem 29lat obgryzam paznokcie a teraz jak patrzę na moje ręce nie mogę w to uwierzyć. Mam paznokcie, piękne , równe z białym frenchem. A na nóżkach śliczny żel w ładne wzorki. Polecam gorąco, ta babeczka to cudotwórca!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Aniu..... ja miałam ten sam problem z obgryzaniem paznokci co Ty..., ale Pani Asia poradziła sobie z tym problemem doskonale. Jest bezkonkurencyjna. Korzystałam juz z wielu innych usług tego typu (profesjonalne zaznacze) i nigdy nie osiagnęłam takiego efektu jak teraz. Poprostu rewelacja. szczerze polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×