Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Stella_25
Kochane dziewczyny, Dopiero niedawno odkryłam wasze forum i do dzis nie mogę się z tego powodu nacieszyc. Do tej pory myslałam, że tylko mnie los pokarał takim biustem (w tym momencie 75G) ale okazuje się ze jest nas znaczenie wiecej. Troszke sobie poczytałam waszych wypowiedzi i tak samo jak wiele z was ja również już definitywnie zdecydowalam się na operację. Póki co ma 25 lat a o operacji myslę już od dobrych 6. Początkowo miałam wiele wątpliwości. Balam się powikłań jak również blizn pooperacyjnych. Na swoich pierwszych (póki co jedynych) konsultacjach byłam w Łodzi w Szpitalu Barlickim, wiele osób mówiło, że jest to jedna z najlepszych państwowych klinik chirurgii plastycznej w Polsce (również myślałam o dofinansowaniu). Nieststy po wizycie miałam bardzo mieszane uczucia, żeby nie powiedzie całkowicie negatywne. Lekarz absolutnie nie zachecał mnie do tej operacji, mimo to że wierzcie mi mój biust wyglada fatalanie, dwa obwisłe flaczki :( Ciągle powtarzał, że blizny zostaną i efekt moze nie byc dla mnie satysfakcjonujący. Po tej rozmowie długo nie myslałam o operacji. Ale tak jak pisalm to było dawno i teraz na nowo ten pomysl się we mnie obudził :) Prześledzilam chyba strony wszyskich Klinik Chirurgii Plastycznej w Polsce. Przejrzałam mase zdjęc. I teraz już wiem napewno chce to zrobic. Mam umówioną wizytę w marcu u dr. Szczyta (jesli któraś z Was ma jakieś informacje na jego temat to byłabym za nie wdzięczna). Słyszłam, że na operację trzeba u niego czekac ok 7 miesięcy także moje marzenie spełni się dopiero pod koniec roku, muszę jakoś wytrzymac, choc nie ukrywam ze najchetniej zrobiłabym to juz dziś, nawet teraz :) Dziewczyny bardzo was wszystkie pozdrawiam i trzymam za was kciuki. Mam nadzieje, że wszystkim nam uda się wreszcie pozbyc tego niewygodnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella_25
Oj teraz ja chyba nabroiłam :) Przepraszam za tą sąmą treśc w wersji x3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella_25
Oj teraz ja chyba nabroiłam :) Przepraszam za tą sąmą treśc w wersji x3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta:-)kolejna biusciasta,ankia2 ja to jak zawsze zas w 100%sie z wami zgadzam:-);-)widzicie jedni nazywaja to tzn duze piersi darem od boga a dla innych np.dla nas to jak pokaranie boskie....;-( pewnie sie powtorze ale na szczescie istnieja takie fora jak te na ktorych mozemy sobie pogadac o tym naszym wspolnym problemie i ze jest ta mozliwosc jezeli ktos jest zdecydowany mozna zmniejszyc piersi...takze nie jestesmy same ani bez wyjscia....:-)bo naprawde jeszcze do niedawna myslalam jestem sama i nikt inny nie wie jak to jest ok sa ludzie ktorzy moze mnie rozumieja wspolczuja itd!ale tak dokladnie to nie wiedza co ja tak naprawde czuje takze dziewczyny fajnie ze mamy siebie na tym forum:-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalla_25 witaj moj wstepna tym forum wygladal identycznie rowniez sie powtarzalam:-)no widzisz a ten chirurg co ja u niego bylam po zobaczeniu mojego biustu odrazu powiedzial ze on mi jak najbardziej radzi zmniejszyc i nie wydaje mi sie zeby mnie namawial dla kasy bo rowniez ma dopiero wolny termin w lipcu takze operujacych sie w jego klinice nie btrakuje takze jedna w ta czy w tamta mu nie robi roznicy!!!jasne to jego praca i za to ma kase ale rowniez kierowal siemoim dobrem tzn jak kazdy inny lekarz powinnien dobrem pacjenta ktory do niego przychodzi!!!powiedzial mi o bliznach czy sobie zdaje sprawe ja ze jak najbardziiej i nie mam z tym problemu i tez o karmieniu ze nie na 100 %ale ze istnueje mozliwosc ze nie bende mogla karmic ja na to spoko kilejny nie problem dla mnie!!takze nie zniechecil mnie zreszta ja bym sie nie dala!bo ja jestem zdecydowana na maksa bo wiem ze dzieki tej op zmieni sie wiele w moim zyciu:-)nawet ci mi najblizsi kibicuja mi bo rowniez wiedza ze to jest dla mnie bardzo bardzo wazne i tego chce!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniusia a ty u kufy ladnego:-) w pradze bedziesz zmniejszala piersiaki???kurcze to ja trzymam kciuki no i mam nadzieje ze bedziemy w kontakcie i mii oopwiesz jak tam i wogole wszystko:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
To forum to cudna sprawa;) Nie znamy sie ale fajnie sie pocieszamy nawzajem;) Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne zze fajnie i wiesz jakto jest ze obca osoba czasem zrozumie cie lepiej niz przyjaciel naj...i jak jeszcze podziela ktos to co czujesz bo czuje to samo takze gicior dziewczyny ze jestemsmy sobie tutaj i tak sie pocieszamy nawzajem:-):-);-) ankia2 ty juz za dwa tygodnie???:-)fajnie jedna do pocieszania mniej ale za to Ty bedziesz mogla dalej pocieszac i podtrzymywac na duchu tych co nie moga sie zdecydowac czy takicj jak ja czekajacych na OP!ja tam nie ukrywam mam nadziej ze sie ktos rozmysli i ja bende mogla wskoczyc na tej osoby miejsce:-)powaznie jestem tak nakrecona ze o niczym innym przwie nie mysle ogladam katalogi i skupiam sie na ladnych bikini i juz sobie wyobrazam jak bende wygladala i wogole no ja juz chcem no...:-):-)ale ja marudze co:-)moj misio ma juz mnie dosyc:-)ale co ja zrobie jak ja sie tak nakrecilam:-):-)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella_25
kasia75E/F ja teraz to już też na 100% jestem przekonana i nic mnie nie zniechęci. Blizny to pikuś w porównaniu do tego co mam teraz. Ani pożądnej bielizny, ani kostiumu kąpielowego. Już nie wspomne o wyjazdach np. Mazury, 6 osób na łódce i jak tu się czuc komfortowo. Ciągle trzeba się ukrywac , żeby przypadkiem nikt nie zobaczył jak naprawde wyglądasz - to jest na maksa dołujące. Myśle, że osoby które tego prblemu nie mają nigdy tego nie zrozumieją. Nawet moja mama początkowo była przeciwna operacji, mówiła że przesadzam ale teraz wreszcie jest po mojej stronie i sama doradza mi żebym się zdecydowała. I jak ja starsznie nienawidze jak mój chlopak zaciąga mnie do sklepów z bielizną i namawia do zakupu albo jeszcze lepiej doradza mi kupno biustonosza przez internet :) hahaha dobre sobie. Ja mu wtedy odpowiadam że gdyby to było tak proste jak mu sie wydaje to moja szfa pękałaby w szfach od różnych staników. Ale wiecie pewnie jak to jest, do faceta jak do ściany. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że całkowicie popiera moją decyzje o operacji, także mam nadzieje ze wspólnie przez to przejdziemy :) Pozdrowionka Ps. paniusia powodzenia dla Ciebie, mam nadzieje, że twój przystojny doktorek z Pragi całkowicie spełni twoje oczekiwania co do nowego biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne zze fajnie i wiesz jakto jest ze obca osoba czasem zrozumie cie lepiej niz przyjaciel naj...i jak jeszcze podziela ktos to co czujesz bo czuje to samo takze gicior dziewczyny ze jestemsmy sobie tutaj i tak sie pocieszamy nawzajem:-):-);-) ankia2 ty juz za dwa tygodnie???:-)fajnie jedna do pocieszania mniej ale za to Ty bedziesz mogla dalej pocieszac i podtrzymywac na duchu tych co nie moga sie zdecydowac czy takicj jak ja czekajacych na OP!ja tam nie ukrywam mam nadziej ze sie ktos rozmysli i ja bende mogla wskoczyc na tej osoby miejsce:-)powaznie jestem tak nakrecona ze o niczym innym przwie nie mysle ogladam katalogi i skupiam sie na ladnych bikini i juz sobie wyobrazam jak bende wygladala i wogole no ja juz chcem no...:-):-)ale ja marudze co:-)moj misio ma juz mnie dosyc:-)ale co ja zrobie jak ja sie tak nakrecilam:-):-)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny nie pan doktorek z pragi:-)tylko mniejmy nadzieje ze operuje tak jak wyglada:-)!!a to jest duzo jak masz wsparcie w mamie i swoim facecie!!moja mama tez nie ma zadnych ale! jak najbardziej jest ze mna..i moj misio rowniez takze spoko...ale jak to juz kolezanka wczesniej napisala bozia obdarowala nas wszystkich rozumem i kazdy jest za siebie odpowiedzialny i powinien sie kierowac tylko i wylacznie swiom szczesciem na pierwszym planie oczywiscie:-)ja wlasnie ide sie kapac:=)buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Tak ja mam za dwa tygodnie w Lublinie jak juz pisalam, pewnie ze bede Was pocieszala i na pewno bede sledzila wszystko na biezaco jak teraz;) Juz sie tez nie moge doczekac jak wejde do sklepu i bede mogla kupic sobie jakis zajebisty stanik taki na ktory mam ochote i ladna koszule;)marzenia jak dla niektorych malo znaczace ale dla mnie;) qrcze za jakis czas wszystko sie wyjasni:) Skad dziewczyny jestescie jesli mozna zapytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella_25
Ja z Łodzi ale obecnie mieszkam w Warszawie. Ankia2 trzymam kciuki za Ciebie, jak juz bedziesz po to napisz prosze co i jak. Bedziesz naszym głównym informatorem wiec przygotuj sie na lawine pytań :) Ja też marze o koronkowych stniczkach w różnych kolorach, jak juz bede po to pierwsze co zrobie (oczywiście jak wyzwole sie z tego leczniczego) to rusze na takie zakupy stnikowe ze szok, kupie wszystkie które mi w ręce wpadną. I wreszcie będę sobie mogła pozwolic na jakas super, letnia sukienke. Wreszcie bedę sie mogła latem czuc komfortowo - boże jak ja na to czekam :) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe znow sie powtarzam:-)nie wyskakuje mi ze wystapil blad a mimo to sie wysyla..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.... moi domownicy i znajomi też mają mnie dość, wszystkim pokazuję filmik dr Kufy, wszystkim opowiadam jakie będę miała piękne piersiatka :):):) dzisiaj oglądałam telekamery w domku urodzinki znajomi rodzina a ja nagle na widok laski która śpiewała z Feelem :) mówię takie chcę piersi jak ona :):) hahaha wszyscy na mnie wzrok zabójczy :) i stwierdzenie że przed zabiegiem potrzebna mi konsultacja psychiatryczna. Uwielbiam czytać wszystkie posty :):):) czuję się jakbym odnalazłam kilkanaście swoich sióstr pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Ja jestem z okolic Siedlec, a mieszkam w Warszawie aktualnie bo studiuję tutaj, a ja podobnie jak Ty Stella nie mogę się doczekac tego samego:)Spokojnie bede na biezaco informowala Was o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.... moi domownicy i znajomi też mają mnie dość, wszystkim pokazuję filmik dr Kufy, wszystkim opowiadam jakie będę miała piękne piersiatka :):):) dzisiaj oglądałam telekamery w domku urodzinki znajomi rodzina a ja nagle na widok laski która śpiewała z Feelem :) mówię takie chcę piersi jak ona :):) hahaha wszyscy na mnie wzrok zabójczy :) i stwierdzenie że przed zabiegiem potrzebna mi konsultacja psychiatryczna. Uwielbiam czytać wszystkie posty :):):) czuję się jakbym odnalazłam kilkanaście swoich sióstr pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellu, ale w 75G (i to brytyjskim - odpowiednik polskiego rozmiaru 75J, czyli stanik na wymiary ok. 83/107) to masz taki wybór kolorów i koronek (samych przezroczystych Freyi Arabelli jest 6 kolorów: http://tnij.org/ctkv) ), że głowa mała: http://tnij.org/ctko http://tnij.org/ctkq http://tnij.org/ctkr Wszystkie staniki pretendujące na Stanikomanii do miana kusidełka wszechczasów (w tym w mojej osobistej opinii cud nad cudy - Masquerade Antoinette) są Twoje: http://tnij.org/ctks Maruda-ś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella_25
Ale widzisz best_bra to nie jest takie proste, ja juz próbowałam wszystkiego i jedyne co naprawde mi pasuje (tzn. spłaszcza i podczas chodzenia nic nie podskakuje:) to staniki robione na miare u gorseciarki. Przeokrutne ochydztwo ale na zime pod sweterki jak znalaz :) w każdym razie dzięki za porade :) fajnie że tak dzielnie doradzasz wszystkim zgromadzonym znaleźc coś odpowiedniego :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witajcie dziewczątka :) wiecie?? dobrze,że jesteście !! te co zmniejszają,te co zmniejszył i te co zmniejszą,oraz również te,które tego nie zrobią z wielu przyczyn,ale są również z nami .poprostu fajnie,że jesteście WSZYSTKIE :):):):) PS.JA JESTEM Z ŁODZI :) ankia 3mam mocniucho kciuki :) POWODZENIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam na skype z dziewczyna ktora robila piersi ale robilaw niemczech no i mi opowiedziala wszysko od poczatku do konca!!jak sie obudzila czula lekutki bol ale zaraz dostala cos przeciwbolowegoi przestalo bolec!potem przyszedl lekarz popatrzyl czy wszystko gra,ciagle spala na drugi dzien zmienili jej opatrunki bolu juz nie czula tylko takie dziwne uczucie jakby cos jej ciaglo biust do gory??!i tak chodzila dwa tygodnie..po 2 tygodniiach sciagnal jej szfy i dalej 2 tygodnie w sportowym staniczku!Miala lekko opuchniete piersiw okolicy blizn i lekko sine ale po 4 tygodniach wszystko wrocilo do normy...mowila ze w tych czterech tygodniach nakupila mase stanikow rozmiar D a wczesniej miala F i po tych czterech tygodniach zalozyla jeden ze stanikow i czula sie jak nie ona :-)patrzac w dol juz nie widzaia ogromnych wiszacych cyckow tylko piekne stojace piersi:-)i ciagle stala przed lustrem i nie mogla uwierzyc ze ta w lustrze to ona:-)mowila ze jak kladla sie spac nie mogla sie doczekac jak wstanie i spojzy w lusterko na swoje piekne piersi i jak pojdzie na zakupy i kupi sobie bluzki bez plecow badz sukienusie na cieniutkich ramiaczkach:-)przez pierwszy miesiac mowila ze nic inego sie dla niej nie liczylonabrala pewnosci siebie zaczela wiecej wychodzic jezdzila nad jezioro chodzila na baseny bo wczesniej sie wstydzila:-(skad ja to znam! kurcze fajnie co:-)powiedzila ze zrobilaby to jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Kaska Ty jestes zajebista laska;) Potrafisz podniesc na duchu i mam nadzieje, ze wszystkie bedziemy takie zadowolone jak dziewczyna z ktora rozmawialas:)ja tez o niczym innym nie marze jak o operacji i pozniej takich efektach:)Pozdrawiam i dobrej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellu, a próbowałaś marek brytyjskich? Tzn. Freyi, Panache, Fantasie etc? Bo podskakiwanie biustu w biustonoszu jest efektem źle dobranego rozmiaru (biust wisi na ramiączkach zamiast "stać" na obwodzie) - sprawdź, co Ci wychodzi na stronie http://www.bra-fitter.prv.pl/, a skoro jesteś z Warszawy to odwiedź któryś z tych sklepów (wszystkie polecam, wybierz ten, do którego Ci najbliżej, Dopasowana jest najtańsza): http://www.peachfield.pl/ http://www.ladysplace.pl http://dopasowana.pl (tu się umawiasz bo nie mają stacjonarnego) Tam znajdziesz te cudeńka, które podlinkowałam w obwodach od 60 i do miseczki J-K brytyjskiej (polskie R-S), więc coś fajnego i w Twoim guście na pewno będzie (i pewnie będzie to taniej niż u gorseciarki, bo w tych sklepach ceny zaczynają się od ok. 80 zł) :) Dziękuję za miłe słowa 🌼 :), pozdrawiam, i naprawdę zapraszam na stanikowe buszowanie w mądrym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka2829
best_bra, ty nie mów o rozmiarach i w ogóle, gdy ktoś jest zdecydowany na zmniejszenie... owszem, jest to bardzo ważne by mieć dobrze dobrany stanik ;p ja mam pytanie do was dziewuszki, które robiły operacje ;] > Gdzie można wykonać taki zabieg ( jeśli jestem z Łodzi ) > Ile to może kosztować ? > Jak się czułyście po zabiegu ? I dla mnie bardzo ważne : Ile trzeba mieć lat by można wykonać operację ??? Jest to dla mnie ważne ponieważ nie mam jeszcze 18 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa... Po pierwsze na Lobby takich zdecydowanych na zmniejszanie to było dużo (o, pierwsza z brzegu: http://tnij.org/ctoz) a jak się porządnie ostanikowały to się nagle oddecydowały :P Po drugie: jeśli naprawdę chcesz się zoperować, to nie lepiej na te parę miesięcy do operacji odciążyć kręgosłup i ramiona w jakimś kolorowym kusidełku ;)? A po wyjściu od chirurga dobry biustonosz też będzie potrzebny, więc tak czy owak warto wiedzieć gdzie i czego szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
dziewczynki, nowe i stare forumowiczki :) :) :) nie denerwujcie się na naszą kochaną best_bra!!! na pewno jedna z nas na 100, zrezygnuje z operacji, bo rzeczywiście jedynym problem był dla niej źle dobrany stanik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×