Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gęsia skóra...................
brrrr, az mnie trząchnęło jak poczytalam o tych operacjach, liposukcjach , sączeniach, opatrunkach .... nawet nie wiedziałam, ze jest możliwe odessanie tłuszczu z piersi i to jeszcze w takich ilościach (litr ) ... Ja tez nosze rozmiar 75 E albo 70 F zalezy, jaki stanik, ale tłuszczu to am u mnie chyba za dużo nie ma , przynajmniej mi na to nie wygląda, zwłaszcza, ze jestem dość szczupła. Jedno jest pewne, po kilku przeczytanych tu postach wylexzyłam się z mrzonek o zmniejszaniu biustu. Tzn nigdy nie myślałam o tym powaznie ale nie ukrywam, że rozmar tej części ciała (na pewno też to przerabiacie) doprowadz amnie do rozpaczy głównie przy zakupach , żadna bluzka na mnie nie pasuje, koszulowych i zakietów prawie w ogóle nie posioadam bo na dodatek jestem waska w ramionach i niczego nie mogę sobie dobrac a bawić się w szukanie krawcowej mi sie nie chce. Trzymajcie się dziewczyny, wracajcie do zdowia. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
szczerze wam powiem ze tez sie zastanawialam nad zmniejszeniem biustu po tym jak zaczelam szukac stanika przez neta i zobaczylam te ceny... ale weszlam na to forum i mi sie odechcialo... a co do facetow ktorzy kiedys tez sie na tym forum wypowiadali: moj narzeczony wrecz mnie namawia zebym zmniejszyla biust i powiedzialam ze jakbym to zrobila to zmniejszylabym sobie do D a on powiedzial ze po co takie duze :) ale juz sie jakos chyba przyzwyczailam do nich i sobie nie wyobrazam ze moglyby byc mniejsze :) szczerze to przeszkadzaja mi tylko kiedy szukam stanika a wlasciwie teraz juz nie jest tak trudno znalesc stanika na takie rozmiary jak np rok temu najgorsza jest cena :) i wkurzaja mnie kiedy gapia sie na mnie faceci cos szepcza usmiechaja sie i gadaja teksty i jak dziewczyny miedzy soba obgaduja... ale ogolnie wole miec moje 65J niz 65A to tak jakbym od urodzenia miala taka sama wielkosc piersi... czasami ten nasz biust to kalectwo, ale wole takie kalectwo niz inne...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniassta
65J - zazdroszcze Twojego podejścia że sie z tym pogodziłaś ...ja niestety nie.Kupno staników mnie nie przeraża ale kupowanie bluzek jest dla mnie koszmarem.Od pasa w dół jestem znośna moge nosić krótkie spódniczki ale góra to obłęd ,w każdej bluzce wyglądam jak sumo :( To jest koszmarne mam po prostu kompleksy.A najgorsze to że jak zdejme stanik to koniec świata ..wiszą takie dwa wielkie place :( Ja chce zmniejszyć zdecydowanie ale mąż na to sie nie zgodzi bo jego wizja to taka że zrobie sobie cycki i będe latać w bluzeczkach z koronki bez stanika...:( On mnie widzi zawsze w staniku więc mu sie podoba ale nie widuje mnie bez stanika bo ja sie staram żeby nie dojrzał tych wstrętnych placów :( Wysłałam email do dwóch klinik w Szczecinie o cene operacji zobacze czy odpiszą poszłabym chociaż na konsultacje...i nie wiem najwyżej sie zapożycze jak mąż nie będzie ze mną współpracował ..jak tak dalej nie chce żyć :( Planujemy wakacje nad morzem i znowu będe atrakcją turystyczną z balonami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
ja bym sie zdecydowala gdybym miala 18 lat a w tym roku mam juz 22 za jakies 3 lata bede planowac dziecko nie wiem czy bylby sens robienia teraz operacji za jakies przeszlo 10 tys. po to zeby za 3 lata miec ten sam efekt, a jak juz bede miala 30 to juz chyba nie bede miala po co robic ja po prostu nie patrze na bluzki z wycietymi plecami, bez ramiaczek, topy opinajace sie tylko na piersiach, wiem ze ciezko jest dostac sukienke bo ja gore mam na rozmiar 40 a dol na 36-38 :) jedyne wyjscie to krawcowa na szczescie nie mialam jeszcze okazji szyc zadnej sukienki na jakas okazje, ja sie chyba najbardziej boje tego ze po operacji bym je zobaczyla i bym doznala jakiegos szoku ze sa "takie male" juz jednak moj wzrok i mozg sie do nich przyzwyczail, a ty jesli faktycznie chcialabys miec operacje a maz jest przeciw to moze specjalnie zacznij mu sie pokazywac bez stanika zeby zrozumial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witam wszystkie nowe biusciaste i te bywalczynie oczywiście tez ;)65J ;) gratuluję,pogodzenia sie z tym,ja miewam niekiedy takie dni,kiedy wydaje mi się niemożliwym zdobyć taką kasę,wtedy stwierdzam,no cóż jesteście jakie jesteście i albo was w przyszłości mój facet zaakceptuje,albo nie ,ale kiedy czytam tutejsze posty,mam motywację,żeby sie zoperować,jak już kiedys wcześniej napisałam,mam psiapsiółę,tyle,że z problemem odwrotnym,ona ma znowu maleństwa,i kiedys sobie marzyłysmy,że wyjdziemy obie w super fajnych bluzeczkach bez stanika,bedą pięknie odstawały i wreszcie beda na swoim miejscu,a nie tak jak u mnie prawie na pępku,a u psiapsióły ledwo widoczne,a dziewczyna jest po ciąży!!! ale zobaczymy co czas pokaże? baloniasta ;) przekonaj męża,żeTwije samopoczucie też jest ważne ,nie chcesz by gdzie się sie nie zjawicie,Ty stajesz się punktem centralnym na balu,plaży,u znajomych itp.bo to Ciebie krępuje,myśle,że jak użyjesz dobrych argumentów,to przekonasz męża,w ten sposób również będziecie bardziej szczęśliwi,bo Ty nie będziesz już miała tzw.dołów,i wreszcie pójdziesz normalnie do sklepu bez zadnych oporów,ważne jest samopoczucie obu stron,męzowi odpowiadają,ale to Ty musisz to wszystko dzwigąć i jesze kiedy się przeglądasz w lustrze ich wygląd dobija Cie już w ogle ;( przepraszam jeśli może Cię uraziłam??ale wydaje mi się ,że wiem co czujesz??kiedy ja ostatnio byłam na wakacjach nad jeziorami nie było oczu ,które by się nie patrzyły,i nie tylko męskich ale i damskich również,jest to straszne,bo nie czujesz swobody,nie cieszysz sie z wypoczynku,tylko jeszcze bardziej jesteś zestresowana. A więc biuściaste miejmy nadzieję,że każda z nas tutaj niedługo będzie szcześliwa ;) Pozdrawiam i buźka dla Was Wszystkich wielka jak smok (Wawelski) he he ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
kolejna biusciasta wolalabys miec takie jakie masz czy takie jakie ma twoja kolezanka? zastanow sie co jest gorsze miec czy nie miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
jesli to komus pomoze to napisze kilka sklepow gdzie znalazlam staniki na moje 65J :): przede wszystkim dobrze jest sobie zmierzyc rozmiar zeby nie kupic zlego: http://bra-fitter.prv.pl/ http://www.comexim.pl//szukaj.php bardzo ladne staniki akurat zamowilam teraz jeden ceny do 125 zl jak na mnie http://www.melissa.com.pl/kolekcja/szukajModeleR.php niezbyt ciekawe niektore wrecz babciowate ale ceny nie sa takie zle i przede wszystkim jest stanik do bluzek zawiazywanych na szyi (tego kupie sobie na lato:)) i do duzych wyciec na plecach http://www.dopasowana.pl/main.php jak na mnie sa tylko te same staniki comexim co na ich stronie ale na inne rozmiary jest duzo wiecej i sa niedrogie i bardzo ladne http://www.bellissima.com.pl/strona.php?site=styl duzy wybor dobre firmy to i staniki sa dosc drogie http://www.avocado.com.pl/sklep/pl/wyszukiwarka.html bardzo drogie... http://biel.com.pl/offer/biustonosze nie maja wyszukiwarkie wiec nie chcialo mi sie szukac ale jak na mnie to nie znalazlam na pierwszych stronach http://www.intimo4you.com/Biustonosze,k8,1,,1.html jak sie trafi na wyprzedaz to tanio ale ogolnie miseczke maja tylko do F http://karoline.pl/index.php?k39,biustonosze trzeba sie naszukac zeby znalesc ale tez sa promocje mozna cos ciekawego wyszukac http://www.peachfield.pl/szukaj.html jak na mnie drogie ale duzo rozmiarow http://www.twojabielizna.pl/ miseczki zaczynaja sie od 70 do G kiedys kupilam na promocji u nich ale jeszcze jak mialam mniejszy biust troche tez trzeba sie naszukac trzeba przejrzec kazdy stanik zeby zobaczyc czy jest akurat nasz rozmiar wieksza i tansza oferta rozmiarowa jest na pewno dla osob ktore maja od 75 pod biustem ja mam niestety tylko 65 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaga
gdzie mozna znalesc ten filmik o zmniejszaniu piersi co ktoras kobitka wspominala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, nie, dziewczyna potrzebująca 65J i 75J będzie miała praktycznie taki sam wybór :)To miseczka ogranicza ofertę: powyżej bryt. GG - polskiego L - zmniejsza się wybór jednych modeli, a inne stają się nie wiedzieć czemu bardziej \"upancernione\" (np. Arabella). Ale Lobby działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itajcie dziewczyny!ale dawno mnie tu nie bylo...przeprowadzilam sie i nie mam narazie nata:-(ankia leci ci krewka,o kurcze pewnie tak ma byc????a boli cie??myslalam o Tobie w poniedzilaek i tzrymalam kciuki oczywiscie:-)buzki trzymajcie sie dziewczyny mam nadzieje ze niedlugo bende miala spowrotem neta!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
65J wolal;abym mieć takie,jakie ma moja psiapsióła-szczerze! nic mieć takie i dzwigąc to wszystko,jednak kręgosłup daje się we znaki po całym dniu pracy+noszenie non stop takiego ciężaru!jescze raz gratuluje samoakceptacji 65J , chciałabym tak myśleć o sobie,ale nie da sie to tak łatwo zrobić ;( pozdrawiam biuściatki ;) dobrej nocki ,zmykam lulać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej, no leci wlasnie jeszcze i to mnie denerwuje, a powinna juz szczerze chyba przestac tak mi sie wydaje, ale leci jeszcze i moglaby przestac, ale zdecydowanie jest lepiej, chociaz piersi wygladaja tragicznie bo sa cale sine i mam nadzieje, z eniedlugo to minie...:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
kolejna biusciasta a twoja kolezanka wolalaby miec takie jk ty czy takie jak ma? zazwyczaj jest tak ze chce miec to co maja inni dziewczyna z prostymi wlosami chcialaby miec krecone i odwrotnie tak jest z calym cialem wlosy oczy usta nos biust nogi... najlepiej jest zaakceptowac to co sie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióra 85K
Hej dziewczyny trafiłam na tą stronę przypadkiem http://www.dopasowana.pl/main.php naprawde spory wybór i rozmiarówka już raz zamówiłam i okazało sie że ;) za duży rozmiar (szczerze mówiąc byłam zaskoczona gdzyż uważałąm że moję piersi to juz bardzo bardzo duże sa) teraz ponoawnie złożyłąm zamówienie 5rodzaji różynch rozmiarówek może uda mi się coś wybrać.Pod telefonem kontaktowym bardzo miła Pani wyrozumiała i potrafiaca doradzić wiec polecam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióra, super :) Jeśli będziesz miała problemy z podjęciem decyzji czy dany rozmiar pasuje, to śmiało pisz, a najlepiej ślij fotki do zamkniętej galerii na Lobby Biuściastych - dziewczyny chętnie pomogą :) Pozdrawiam wszystkie biuściaste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej dziewczyny:) Juz po wszystkim w sumie, krew juz przestala leciec i otwory po nacieciach sie juz zabliznily wiec powoli wracam do normalnego funkcjonowania, ale czuje sie o wiele lepiej pomimo, ze jeszcze sa opuchniete, ale juz mnie tak nie bola jak wczesniej:) Plecy od razu lzej...:)juz teraz bedzie tylko lepiej;)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalicious
Hej Wczoraj byłam u Doktora Muraszko, i teraz czekam na termin. Ma zadzwonić w ciągu kilku dni. Wstępnie mi podał,że będzie to początek kwietnia. Super, już się nie mogę doczekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1976
Witajcie. Dziewczyny planuje zabieg pomniejszenia piersi. Doradzcie mi proszę lekarza. Czy słyszałyscie o dr Polaku?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Hej!!! Ewa1976 - dr Libor Polak ma bardzo dobre opinie na tym forum, rzetelny fachowiec i ceny konkurencyjne ;) ja sama brałam go pod uwagę!!! Ankia! strasznie się cieszę, że wracasz do zdrowia!!! teraz już tylko z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1976
Dzieki wielkie. Orientujesz się mozę jakie są ceny, wizyt , zabiegu? A na marginesie super forum i super ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Ewa :) z cenami to jest tak, że najlepiej osobiście się dowiadywać, bo niestety z tego co zauważyłam one rosną, albo są dobierane bardzo indywidualnie ...;/ Np ja i Ankia miałyśmy robioną liposukcję u dr Kuczyńskiego w Lublinie, ja zapłaciłam 6000 a Ankia - 3 mce później już 7000! Dr Polak podobno dobrze mówi po polsku więc bez problemu powinnaś się dogadać! Jeżeli jesteś z PD Polski, myślę, że wyjazd do Czech to bardzo dobra decyzja!!! My "cycate" byłe i obecne powinnyśmy się trzymać razem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1976
Mosilek: Dziękuję. Ja jestem z Katowic. Są tu kliniki ale jak się dowiadywałam to ceny od 8-12 tys. !!! Do Czech mam bliżej niż do Wrocka czy Wawy. Planuję w przyszłym tygodniu wybrać się do dr Polaka. Dam wam zanać co i jak . Pozdrawiam :) P.S. Jesteście super - czytam forum i jestem pod wrażeniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, jeśli to na czas przeczytasz i znajdziesz czas to zanim pójdziesz do lekarza zrób sobie jutro małą wycieczkę (Katowice, pasaż hotelu Monopol): http://tiny.pl/btqh W inne dni też możesz tam pójść - sklep jest stale wyposażony w pełną rozmiarówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
hej ,hej dziewczynki biuściatki ;) ale nowo się tu zrobiło,he he i bardzo dobrze ;) ankia2 cieszę się bardzo,że jesteś Ty zadowolona,nawet nie wiesz ile razy ja codziennie oglądając sie w lustrze myslę o Tobie i jestem ciekawa jak wyglądały Twoje piersi przed i teraz kiedy są już łedne ;) nie raz myślę sobie,że nie mam aż takich dużych i może wystarczyłby tylko zabieg podniesienia piersi??bo niestety są ...brzydkie ;( ale co do tego mam mieszane uczucia ;) dziewczyny te,które są juz po wszelkich zmniejszaniach ,odsysaniach itp. i te dziewczyny przed ;) piszmy sobie o wszystkim co nas nurtuje,trapi,nie daje spać czy też cieszy bo naprawdę jest o wiele lepiej wiedzieć,że nie jest się samemu z takim problemem,dla nas dddduuuużżżżyyyymmm problemem ;( 3majcie się biuściatki ,do poklikania,pozdrawiam ws wszystkie-wszyściuteńkie ;) uciekam szykować się do pracy ;) ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1976
Best bra: Mam biustonosze dobrze dobrane. Pracowałam w branzy prawie 5 lat. Zgadzam się z Tobą ze dobrze dobrany stanik to WAŻNA rzecz ale... Przy duuuuzym biuście są problemy zdrowotne np. bóle kręgosłupa itp i niestety nawet super dobrany staniczek nie pomoże bo jest to jednak mega obciążenie dla pleców i kręgosłupa. Dla zainteresowanych :) Rozmawiałam dzisiaj z dr Polakiem i jestem umówiona na wizytę 8 marca, suuuper:) A najbardziej cieszy mnie to że mój mąż mnie wspiera i popiera moją decyzję, widzi jak mi ciężko się z tym żyje ( jesteśmy 12 lat po slubie i mamy 2 wspaniałych dzieciaczków:) Myśle o operacji od ponad dwóch lat ale zawsze ciężko było z kaską . Uzbierałam troche i wiem na 100% że nie wycofam się.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, to, że pracowałaś w branży nie znaczy, że miałaś możliwość dobrania odpowiedniego stanika, a to z bardzo prostej przyczyny: bardzo ograniczona rozmiarówka. Większość polskich sklepów oferowało i nadal oferuje obwody tylko od 70, a miseczki ledwie do G-H kontynentalnego (w optymistycznej wersji, bo znacznie częściej kończy się na D-E) , co w rozmiarówce brytyjskiej daje ledwie F-FF. Tymczasem po tym FF brytyjczycy mają jeszcze 7 innych misek i dochodzą do K (w rozmiarówce polskiej-kontynentalnej to nieistniejące S). Dobrze dobrane 65FF czy 70G bryt. to są średnie piersi, i kobiety biuściaste potrzebują wyjść o wiele dalej niż te literki (a często i niżej niż obwód 70): http://tnij.org/aboj To, o czym piszesz, czyli ból kręgosłupa i pleców są przede wszystkim spowodowane przez nie do końca dobrany rozmiar biustonosza: w złym staniku większość ciężaru piersi wisi na ramionach, co właśnie bardzo obciąża kark i kręgosłup W dobrym rozmiarowo staniku biust jest podtrzymywany przede wszystkim przez obwód (w ok. 90%), co znacznie odciąża plecy. To ta sama zasada przenoszenia obciążenia co w przypadku wędrówki z plecakiem: spróbuj załadować do niego 15 czy 20 kg i nie zapiąć pasa biodrowego - ramiona, plecy wysiądą Ci po kilkuset metrach. A potem pas biodrowy ściśle zapnij - odetchniesz z ogromną ulgą a plecakowi nagle \"ubędzie\" co najmniej 10 kg :) Nie będę Cię oczywiście przekonywać na siłę :). Zmierz się po prostu (pod biustem ściśle i na wydechu, w biuście luźno) i sprawdź rozmiar tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Jeśli wyjdzie Ci inny obwód i miska od tego, co teraz nosisz, udaj się na ten bra-fitting (czy - jeśli data Ci nie pasuje - po prostu do tego sklepu) i przymierz zasugerowane rozmiary brytyjskie. Do stracenia masz tylko cenę biletu i godzinkę poświęconą na przymierzanie ;) Jeśli wyjdzie Ci rozmiar, który teraz nosisz to gorąco i szczerze życzę Ci udanej operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! To forum wyglada dla mnie jak zbawienie! Ciesze sie, ze jest nas tyle i jestescie chetne do pomocy i wspierania sie razem. Ja sama mam rozmiar 75 GG.....od zawsze marzylam by cos z tym zrobic. Mam tylko 21 lat, nigdy nie bylam w ciazy ani nie karmilam. Biust mam jak dwa worki, z rozstepami i brodawkami na samym dole. Do tego lewa piers wieksza od prawej. Nie musze Wam mowic, jak bardzo mito utrudnia zycie...kupowanie ubran, bielizny, strojow kapielowych, uprawianie sportu, rozebranie sie... Nie boje sie samej operacji, jednak zastanawia mnie kwestia wyboru lekarza i kliniki. Widzialam wiele opinii i czuje sie zmieszana. Dawno temu myslalam o dr Sankowskim, ale czas oczekiwania na wizyte i operacje mnie zniecheca, a koszty sa praktycznie niemozliwe dla mnie do zrealizowania. Jestem z Wroclawia. Czy jest jakas klinika polecana we Wroclawiu? Czy ktoras z Was probowala klinike w Pradze? Prosze powiedzcie mi gdzie sie operowalyscie i z jakimi kosztami musze sie liczyc. Z dnia na dzien jestem co raz bardziej zdesperowana. Pozdrawiam Was wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! To forum wyglada dla mnie jak zbawienie! Ciesze sie, ze jest nas tyle i jestescie chetne do pomocy i wspierania sie razem. Ja sama mam rozmiar 75 GG.....od zawsze marzylam by cos z tym zrobic. Mam tylko 21 lat, nigdy nie bylam w ciazy ani nie karmilam. Biust mam jak dwa worki, z rozstepami i brodawkami na samym dole. Do tego lewa piers wieksza od prawej. Nie musze Wam mowic, jak bardzo mito utrudnia zycie...kupowanie ubran, bielizny, strojow kapielowych, uprawianie sportu, rozebranie sie... Nie boje sie samej operacji, jednak zastanawia mnie kwestia wyboru lekarza i kliniki. Widzialam wiele opinii i czuje sie zmieszana. Dawno temu myslalam o dr Sankowskim, ale czas oczekiwania na wizyte i operacje mnie zniecheca, a koszty sa praktycznie niemozliwe dla mnie do zrealizowania. Jestem z Wroclawia. Czy jest jakas klinika polecana we Wroclawiu? Czy ktoras z Was probowala klinike w Pradze? Prosze powiedzcie mi gdzie sie operowalyscie i z jakimi kosztami musze sie liczyc. Z dnia na dzien jestem co raz bardziej zdesperowana. Pozdrawiam Was wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EWA 1976 Czy Dr Polak to ten doktor o ktorym slyszalam, ze jest w Czechach? Gdy bedziesz po wizycie, bardzo prosze Cie opisz swoje wrazenia po konsultacji:) I chociaz wiem ze ceny sa indywidualne to powiedz z jakim kosztem trzeba sie u niego liczyc. No i ile czasuminie od wizyty do operacji. PS moj rozmiar to 75 GG ale w rozmiarowce brytyjskiej, nie mam pojecia jaki to rozmiar by byl w polskiej :/miesci sie w alfabecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×