Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ludmila1990
Kasia, kiedys mowilas, ze bedziesz miala operacje w lipcu, jesli dobrze pamietam, to w pradze, zgadza sie? tez sie zastanawiam, czy jednak sobie nie zrobic. ile sie czeka na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkalola
Mam pytanie którą klinike w Szczecinie byście poleciły?? Mam dosyć biegania po całym szczecinie aby znaleźć stanik 75E. proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesthesia_ton
cześć wsztstkim Jak wiekszość z was borykam sie z problemem ogromnych piersi. od kilku lat marze o zabiegu zmniejszana biustu niestety jest to cholernie kosztowny zabieg. Mam proźbę, szczególnie do tych które juz są po takiej operacji no i kożystały z refundacji NFZ, jaką klinike polecacie (taka z NFZ)? czekam na wasze listy Adres podałam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KLEMENTYKA26 Ja miałam zabieg 28 maja a ostawiłam tebletki dnia 17 maja i wszystko było ok, dostałam krwawienie 20 skończyłam 24 a póxniej cała reszta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paniusia1, to ja chyba tak zrobię jak ty, bo nie ukrywam, że mam teraz tak nieregularne miesiączki, że obawiam się, ze dostanę w terminie operacji, a szkoda zaprzepaścić tyle starań. Pozdrawiam:) W sobotę jadę na wakacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna- ela
Do Biedronkalola! Ja robilam swoje piersi u dr.Ostrowskiej-Clark w Szczecinie. Bardzo sympatyczna lekarka,cycusie suuppppper! Polecam. Od 3 miesiecy juz nie zazdrosna!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
hej dziewczynki:-)ja juz prawie tylko miesiac i bbende operowane:-)w czwartek lece na urlopik ostatni z cycuchami!!!a bylam na wekend w MILI we Wrocku i normalnie ten slklep i te panie ekspedientki sa suuuuper swietne!!!!!!!!!!!!!kupilam ostatni ladniutki staniczek cycuchy wygladaja rewelka w nim normalnie jak sie z tego sklepu wychodzi w nowym staniku czujesz sie jak nowa osoba,polecam naprawde ten sklep z czystym sercem...jak juz bende miala maly biuscik(mniejszy)to napewno tez tam bende jezdzic po staniczki!!!ok ja sie pakuje ..pozdrawiam was wszystkie kochane dziewuszki i do napisania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik 75g a czasem wiecej
Witam wszystkie! Jak dobrze (i niedobrze) że jest nas tak wiele. Ja jużteż dojrzałam do operacji zmniejszenia biustu i mam pytanie gdzie dokładnie we wroclawiu jest szpital w którym wykonywane sa operacje z NFZ, wiem juz jakie mniej więcej dokumenty trzeba mieć ale jak to sie dokladnie odbywa. Bedę wdzięczna za dopowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON_nowy
Hej dziewczynki! Na wstępie chciałem wam podziękować za odpowiedzi w postach. Zgadzam się w wami że noszenie po 3 kg z przodu nie będzie dla mnie wygodnie (przyznam ze przez chwile miałem ochotę spróbować pochodzić takim ciężarem) nie mniej jak jedna z was pisała o sklepie (chyba we Wrocławiu) gdzie kupiła super stanik w którym świetnie wyglądała – dobry stanik to podstawa. Zgadzam się z wami że ten ciężar jest bolesny ale pamiętajcie o odpowiednich ćwiczeniach- to naprawdę pomaga! Kiedyś pomogłem dziewczynie która miała 70 cm pod biustem , a w biuście chyba 108 cm [nie wiem ile ważył] – tyle ze ona ćwiczyła (specjalne ćwiczenia na klatkę i plecy) + dobry stanik i na prawdę pomogło– nie miała żadnych problemów. Wiem że to wasze piękne ciała i nic mi do tego – jedynie co mogę to prosić i apelować o nie poprawianie matki natury i waszych cudownych kształtów. Pozdrawiam serdecznie i klatka do przodu!  Ps. Biedronkalola staników w Szczecinie szukaj na ryneczku koło ul, Zawadzkiego (tym koło kortów tenisowych na Pogodnie) jest tam sklepik – są tam naprawdę duże rozmiary! A staniki wyglądają świetnie i są z dobrych materiałów, ładnie trzymają biust , ramiączka się nie wpijają. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik ten szpital jest na ul. Wisniowej a poradnia jest w szpitalu, z tym że wejście jest od tyłu szpitala, czyli od ul. Sztabowej. We wrocku jest jeszcze jeden szpital na ul. Chałubinskiego, ale nic o nim nie wiem. on nowy, nie wątpię, że to co mówisz to nie prawda, bo owszem ćwiczenia i dobry stanik to połowa sukcesu. Tylko że to tylko połowa. Ja ćwiczyłam i to dużo ćwiczyłam, chodziłam na aerobik, pływałam, biegałam, mam dobry stanik, ale co z tego. Ćwiczeniami tak wielkiego biustu nie podniesiesz. Owszem można go bardziej ujędrnić, ale to oznacza też, że on się powiększy, a jak zauważyłeś na tym forum są dziewczyny, które narzekają na wielkość biustu a nie brak jędrności. Nie wiem czy wchodziłeś na strony klinik jak cię wcześniej prosiłam. Tam są biusty przed i po operacji- te zdjęcia mówią wszystko za siebie. Tym bardziej że,nie wiem czy zwróciłeś uwagę, tu są prawie same dziewczyny, które mają zabieg finansowany z NFZ, a nie prywatnie, czyli to nie jest nasz kaprys, tylko bardziej determinacja, bo wierz mi zrobić cos na kasę chorych to wielka sztuka.my nie jesteśmy tymi kobitkami, które mają kaprysy i kładą się pod nóż, bo nie stać nas na to. My poprostu chcemy dobrze się czuć w swoich ciałach i przed własnymi mężami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronkalola, nie trzeba biegać po całym Szczecinie, wystarczy odwiedzić ten sklep: http://tnij.org/du77 Obwody od 60, miseczki do K, plus sklep internetowy z bardzo szczegółową wyszukiwarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik 75g a czasem wiecej
Do klementyka26! Dzieki wielkie za informacje pozostaje mi na razie udać się do ortopedy i zacząc tą nierówna walke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON_nowy
No coż zazdroszcze waszym mężom - dzis , ale po operacji juz nie . Zycze wam zeby nie bylo komplikacji dzewczyny. Pozowdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkalola
Do : zazdrosna- ela czy mogłabyś powiedzieć ile kosztował zabieg razem z konsultacjami przed i po zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitka
Do On Nowy Masz racje z tym stanikiem i cwiczeniami. Ja dzieki stanikowi moge zalozyc koszulke spagetti i czuje, ze przyciagam spojrzenia meskie. W takim opakowaniu moje cialo nawet wyglada, ale co innego jak sie rozbiore, to wole nie patrzec w lustro, a do lozka ubieram znowu stanik, bo mi tak wygodniej. A jakie cwiczenia proponujesz? Jestes sportowcem? Od ponad pol roku chodze na fitness zeby odbudowac miesnie grzbietu, brzucha, ramion. Cialo po dwoch porodach mam juz lepiej wyrzezbione niz przed, plaski brzuszek, ale wyglad piersi sie nie zmienil. W zasadzie plecy mnie juz nie bola, chociaz kregoslup mam pogiety w kazda mozliwa strone, a w czesci szyjnej jakies kulki. Jak poszlam na masaze to myslalam, ze nie wyleze, tak to bolalo. I to wszystko przez cycki, bo wielkie, ciezkie, a ja sie garbie od kiedy piersi mi urosly. Bo chyba samo z siebie sie to nie wzielo.Jako nastolatka chodzila na gimnastyke korekcyjna i basen. Czy jest lepiej? Nie wiem. Moze sie poglebic. Sama myslalam, ze przejdzie mi z ta operacja, wkoncu wszystkiego sprobowalam. Nawet sobie sama mowie, ze jestem fajna, ze inne baby mi zazdroszcza, bo jest duzo takich, co biustonosze sobie wypychaja, ale nie ma czego. Tych dwoch zwisow? Mojemu mezowi nie musisz zazdroscic, bo nawet dotknac sie nie pozwole, a co dopiero pokazac, brrr.... Moje piersi sluzyly mi do wykarmienia dzieciakow i tak je kojarze. Kiedys 1000 lat temu moze bylybym symbolem plodnosci, ale juz nie te czasy, my kobiety dazymy do perfekcji. Sorry za ten chaos, ale chcialm wyrzucic wszystkie mysli w krotkim czasie. Ale mam nadzieje, ze mnie zrozumiales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamitka brawo za wypowiedź i podpisuję się pod tym. Bo On nowy, jak i inni panowie chyba tak naprawdę nie zdają sobie sprawy jakie my mamy biusty. Oni chyba myślą, że my mamy duże, piękne i jędrne w stylu Dody czy innej znanej laski. Dlatego cały czas będę powtarzać, że niech poszperają w internecie i pooglądają sobie te \"nasze biusty\" na stronach klinik które robią takie operacje. Bo łatwiej wejść na forum i powiedzieć \"drogie panie inne wam zazdroszczą takich piersi, nie róbcie operacji, głupie jesteście\" czy coś w tym stylu. Ale tak sobie myślę, a niech sobie gadają. Nas jest więcej, trzymamy się razem i w 100% jesteśmy przekonane co do naszych operacji. Wystarczy poczytać opinie dziewczyn które są po zabiegu i są najszczęśliwszymi kobietami pod słońcem i wtedy żaden facet nie przekona mnie aby pozostawić swój wielki obwisły biust i nie przekona mnie że ćwiczeniami i dobrym stanikiem wszystko się załatwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
klementynka i mamitka ja rowniez podpisuje sie pod waszymi wpypowiedziami:-):-)wiemy co robimy i dlaczego to robimy!!!!i jesli to ma nam przyniesc szczescie i polepszyc w pewnym sensie nasze zycie to dlaczego nie...jak juz pisalam wszystko jest dla ludzi,a ryzyko istniej ezawsze kto nie ryzykuje ten nie ma,proste...:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia8
Cześć Dziewczyny!czy któraś z Was zmniejszała sobie piersi w Warszawie i może polecić jaką dobrą klinikę?mam 23 lata, 163cm, 51kg i 70FF i mam serdecznie dosyć tego biustu, marzę o małym D. z gory dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia8
wszystko zależy od budowy kobiety...ja jestem bardzo drobna, a do tego mam mocne skrzywienie kręgosłupa i takie duże obciązenie wcale mi nie pomaga:(((na dodatek biust już nie jest najjędrniejszy, a mi się marzy mały, jędrny biuścik, który wcisne w każdą sukienkę, czy kostium kąpielowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Iza, ja robiłam w Warszawie. Wszystko znajdziesz na stronach 38 - 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, jesteś bardzo drobna i masz pod biustem (ciasno i na wydechu zmierzone) ponad 75 cm? Pytam, bo ja mam 74 cm (noszę staniki z obwodem 65 przeważnie) i do chucherka mi daleko ;) Choć wiem, że to zależy od całości - na osobie wysokiej te same wymiary będą wyglądać zupełnie inaczej :) A co do wciskania się w każdą sukienkę: pomarzyć dobra rzecz... Ja ostatnio złaziłam kilkadziesiąt sklepów w poszukiwaniu czegoś letnio-eleganckiego. W połowę podobających mi się ciuchów nie wchodziłam w biuście (albo wchodziłam, tylko wtedy w talii weszłabym dwa razy). A mam tam raptem jakieś 93 cm. Przecież to ubraniowa paranoja :o Z kostiumami za to nie ma problemu, przecież na Bravissimo czy Figleaves jest naprawdę spory wybór w obwodach od 60 miskach co najmniej do G brytyjskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetjakiśtam
Od dużego biustu lepszy jest.... jeszcze wiekszy. (z punktu widzenia faceta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam serdecznie :) Słuchajcie 2 miesiące temu złożyłam wniosek do Warty o wypłacenie pieniedzy za pobyt w szpitalu ( 11 dni) - ubezpieczenie grupowe pracownicze, napisali mi że nie ma podstaw do wypłaty bo to operacja plastyczno - kosmetyczna a tylko za chorobę wypłacają - teraz już zgupiałam bo myslałam, że jak NFZ refunduje to ze wzgledu na stan chorobowy a nie kosmetyczny, teraz pozostałao mi ubiegać się przed sądem o odszkodowanie i co o tym myślicie /?/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ..
Dziewczynki napiszcie ile cm macie pod biustem a ile w biuście. Ps. Zobaczcie na nia! - ciekawe ile ona ma http://www.clubmiosotis.com/t1/?nats=MjE1OjcyOjY1,0,0,0,0 -film http://www.incrediblecontent.com/tgpgalleries/clubmiosotis/tgp/0152979miosotis/index.html?nats=MjE1OjcyOjY1 -galeria jej www.amandapics.com - inne takie jak my (jesli chodzi o wymiary, nie o erotyke!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cie-kawa
hej panisia! Wiem, ze robilas operacje we Wroclawiu w kolejowym, myse o tym takze, chcialabym dowiedziec sie kilku szczegolow, czy bylaby szansa jakiegos kontaktu prywatnego (mam na mysli mail ) bo nie chcialabym wypisywac tu jakis osobistych rzeczy. Co do twojej sprawy: jestem zaskoczona, myslalam, ze jesli komisja Cie kwalifikuje na operacje, to juz wiadomo, ze fundusz Ci refunduje... a mialas gigantomastrie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia8
Dzięki, Aga:*przeczytałam Twoje posty i naprawdę bardzo mi pomogły...mam jeszcze kilka pytań: ile kosztowała cię operacja?w której klinice ją robiłaś?i jak teraz wyglądają Twoje piersi (chodzi mi przede wszystkim o kształt piersi i widoczność blizn) z góry baaardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrrr
ja tez jestem juz zdecydowana na operacje, planuje -a raczej planowalam wstepnie- u dr Jarlinskiego we Wroclawiu. Jednak bylam ostatnio na jakiejs konsultacji u lekarza medycyny estetycznej (w innej zgola sprawie) i powiedzial, ze mi dr Jarlinskiego ODRADZA. Poparl to tym, ze dr nie ma wystarczajacego doswiadczenia jesli chodzi o akurat zmniejszanie biustu, ze to powazna operacja i nie ma sensu robic jej byle gdzie i byle jak, Poelcil mi Ireneusza Latkowskiego z Polanicy. Przejrzalam jego strone, opinie o nim i musze powiedziec, ze wydaje mi sie to troche podejrzane-nie ma nigdzie napsiane, zeby byl specjalista AKURAT od zmniejszania biustu i tez czytalam kilka negatywnych opinii o nim (skopane operacje nosa) a o dr Jarlinskim nie znalazlam jeszcze zlej opinii. Wiem, ze sa na tym forum dwie dziewczyny, ktore operowaly sie u Jarlinskiego, prosiblabym, zeby napisaly, czy sa zadowolone z zabiegu i czy ich zdaniem biust ma ksztalt biustu :-) czy jest ladny, ladnie sie goi itp. no slowem wszystkie swoje uwagi odnosnie do pracy dr Jarlinskiego, poniewaz od tego zalezy podjecie mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniousia1
Mój email paniusia1@neostrada.pl Co do kompetencji dr. Jarlińskiego, to uważam, że to świetny fachowiec i z tego co się oreientuje to specjalizację robił z piersi - więc chyba ma duże doświadczenie, poza tym dr Marek Węgrzyn też z Wrocławia robi fajne cycuchy, u mnie akurat przy zabiegu był dr Węgrzyn i dr Wiatroszak - jestem bardzo zadowolona z efektów pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Iza, wysłałam Ci maila z mojego służbowego adresu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×