Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość izunia8
dzięki, ale niestety nic nie dostałam:( jakbyś mogła wysłać jeszcze raz na adres iza.s@gepol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia8
ehh, już nawet wiem czemu nie doszło:(podałam zły adres.powinno być isa8@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Iza, wysłałam przed chwilą jeszcze raz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz_czarna_czarna
best bra-skoro juz tu jestes-polec mi jakies minimizery... napisz prosze, czym trzeba sie kierowac przy wyborze, zeby naprawde minimozerowal :D w jakim sklepie mozna kupic (chodzi mi o siec np. ktora jest w duzych miastach) bo chcialabym przymierzyc zamiast kupowac w ciemno przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy "mnimizer" to stanik na fiszbinach w dobrym rozmiarze, sama zobacz: http://tnij.org/minimizerom_nie http://tnij.org/70j http://tnij.org/85ddzmena70h Taki stanik zbiera piersi i unosi je, przez co zajmują mniej miejsca na klatce i wyglądają na mniejsze, a cała sylwetka nabiera lekkości bo ujawnia się talia :) Za to tzw. "mninimizery" z reguły po prostu spłaszczają biust i/lub wypychają go pod pachy co nie tylko nie wygląda ani ładnie, ani zgrabnie, ale jeszcze może być szkodliwe dla piersi. Podaj swoje wymiary (pod biustem zmierzone ściśle i na wYdechu, w biuście luźno) to zobaczymy, czego powinnaś szukać. A tu jest mapka z dobrymi sklepami w Polsce (w każdym z nich znajdziesz pełną rozmiarówkę i fachową obsługę): http://stanikowamapa.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imbirrr Wiesz co z tym lekarzem to coś podejrzanego, bo dlaczego ten lekarz podał ci nazwisko konkretnego lekarza który jest :fachowcem" od zmniejszenia biustu, a nie np kilku do wyboru.Ja tam nie chcę bronić Jarlińskiego, ale operował moje dwie koleżanki w szpitalu kolejowym we Wrocku i naprawdę mają piekne biusty.Tak w ogóle ja zanim zaczęłam załatwiać operację na NFZ to ja poszłam do prywatnej kliniki Jarlińskiego, bo chciałam zrobić to prywatnie. Ale on mnie obejrzał, wszystko wytłumaczył jak wygląda operacja itp i to on kazał mi zrobić to szpitalnie bo powiedział że mój biust nadaje się na operację w warunkach szpitalnych. Bardzo spoko gościu, inny by podał termin operacji i zgarnął by kilka tysięcy, a on nie:)przecież on nie ma z tego dodatkowej kasy jak w szpitalu to zrobię. Paniusia1 jak się czujesz? jak twój piekny mały biust? doszłaś już do całkowitej formy. Ja mam jeszcze dwa miesiące czekania i moje marzenie się spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KLEMENTYKA26 Mam jeszcze małą rankę w tym miejscu co pisałam, ale jak się orientowałam, że to czasem do pół roku lubi się goić, bo w tym miejscu mam najwiekszy nacisk i dodatkowo to prawas strona, która najbardziej jest narazona na dodatkowe obciążenia :), ale jestem w tej chwili na wczasach bikini an arazie nie włozyłam mam tankini, bo staniczki są dośc wykrojone, ale za to jaki komfort chodzić bez stanika a cycuszki stoją jak tralalaal, pozdrwiam słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Witam troche czasu tu nie zaglądąlm bo miałam najpierw jakiegoś wirusa na kompie a później internet przestał działać (złosliwośc rzeczy martwych hehehe), miałam do nadrobienia kilka stronek ale jakoś przebrnęłam :D:D:D dzwonili do mnie z kliniki i dr Muraszko przesunął mi termin operacji z 24 na 27 sierpnia dobrze że to tylko kilka dni bo na poczatku się wystaraszyłam że może to być dłuższa zwłoka, już odliczam dni i nie moge się doczekać moich nowych cycuchów Paniusia moim zdaniej powinnas dochodzić swoich praw przed sądem bo przecież to nie był jakis lifting twarzy na poprawienie wyglądu tylko operacja mająca na celu odciążyć twój kręgosłup i przy okzji poprawic samopoczucie ;P a może na początek skosultuj się z jakiś prawnikiem czy masz duże szanse na wygranie takiej sprawy i dopiero podejmij decyzje Klemantynka jak idzie odchudzanie do operacji?? stosujesz jakąś konkretną diete czy starasz sie mniej jeść?? bo ja tez postanowiła przed op zrzucic pare kilo dla lepszego efektu :D:D pozdrowienia dla wszystkich :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Do Klementynki: Ja tez bylam u niego najpierw w prywatnej klinice i bylo podobnie jak z Toba. Tylko ze ja nie mam typowej gigantomastrii raczej nadmierne obwisniecie biustu (+fakt ze jest duzy i i tak chce go zmniejszyc) chociaz mam dopiero dwadziescia pare lat i nigdy nie karmilam, a wygladam, jakbym wykarmila nie tylko 5 swoich dzieci ale jeszcze wszystkie sasiadow :D :D :D I dr Jarlinski tez mi polecil staranie sie przez fundusz. Chociaz ja wlasnie mam obiekcje, czy mnie nie zdyskwalifikuja i nie wysmieja na tej komisji... no nic :] W kazdym razie uspokoilyscie mnie troche Ty i Paniusia. Tez uwazam, ze to podejrzane, bo ten polecony lekarz mial na stronie tylko jedno zdjecie skorygowanego biustu i to do tego w sepii. Wydalo mi sie to MOCNO podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaaacz_czarna_a
Faktycznie, ten biust w minimizerze nie wygladal za dobrze no i przede wszytskim nie wydawal sie maly. Ja jednak nie popelniam takich niezrozumialych bledow jesli chodzi o rozmiar... no chyba nie popelniam. Pod biustem mam 78 cm, wiec kupuje raczej 75 (chyba ze to rozmiarowka HM obnizona o nie wiem ile, to wtedy 80). W biuscie mam-hmmmm to jest dopiero ciekawe, jak sie mierze normalnie, tzn stoje (niewazne czy w staniku czy bez) mam 92 cm... czyli powinnam nosic rozmiar B (wedlug niektorej rozmiarowki A) wiec nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, bo wiadomo, ze w A mi nawet pol cycka nie wejdzie. Wiadomo, ze nigdy nie kupilam stanika ani B ani A. Dlatego ostatnio zmierzylam sie hmmm zginajac w pol a biust wisial i wyszlo ze mam w biuscie 100 cm ;( ;( (ide sie utopic). Mi chodzi bardziej o to zebys mi polecila kroj: np. pelne miseczki, wyciete (chociaz tych nie lubie) skosne... czy jakie ? Mi by nie przeszkadzalo zeby biust byl splaczony... bo i tak wybieram sie na operacje. Tylko chce zeby do tej pory moj biust wydawal sie najmozliwiej nie za duzy. Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny! Tez mnie tu dlugo nie bylo ale regularnie czytalam wszytskie posty. d mojej ostatniej wypowiedzi w marcu wiele sie zmienilo. Widze, ze wiele dziewczyn ma watpliwosci co do komisji przez NFZ wiec stwierdzilam ze czas najwyzszy sie odezwac :) W ramach przypomnienia: Bylam na konsultacji u dr Jarlinskiego 13 marca i ustalilam wstepny termin na 16 sierpnia. Chcialam tego terminu ze wzgledu na przerwe wakacyjna na uczelni i chcialam miec czas na schudniecie. Ale jako ze chudniecie ciezko idzie i zbieranie finansow tez wiec wiele sie pozmienialo. Za namowa Paniusi (jeszcze raz wielkie dzieki :*) poszlam na komisje w szpitalu kolejowym we wroclawiu. Moj dzien komisji to byl dzien przyjecia Paniusi na oddzial tak wiec mialysmy okazje sie poznac :))) Dziewczyny, uwierzcie mi nie ma sie czego bac. Komisja nie zajmuje wiecej niz 20 min. Na tej wielkiej komisji jest tylko jedna przesympatyczna pani doktor. Ona zapytala czego oczekuje, poprosila o rozebranie sie za parawanem, delikatnie dotknela piersi, i powiedziala o ryzyku operacji ( nie karmienie piersia itp). I koniec. Wypisala list do lekarza pierwszego kontaktu zeby mi dac skierowanie do neurologa i ortopedy i zapytala na kiedy cche termin. Moj biust tez nie jest jakis jeszcze taki gigantyczny (mam 34 G-GG w brytyjskim) ale biust wisi. I wydaje mi sie ze ta pani doktor dobrze rozumie co czujemy i myslimy my babki z takimi biustami i nie robi problemow. Moj wybrany termin to 1 grudnia ale bede stara sie zmienic to na 10 grudnia bo nie bede w stanie tak szybko przyjechac. 18 tyg moje Drogie :) Dla mnie czas zaciskania jeszcze bardziej dietetycznego pasa, bo naprawde cche schudnac teraz a nie po operacji, bo to psuje efekt i biust tez inaczej bedzie wygladal. A wiec trzymajcie za mnie kciuki i za moje odchudzanie. A ja trzymam za wszystkie przed operacja i przed komisja, walczcie o swoje :) Pozdrawiam Was wszytskie serdecznie Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz pod biustem 78 cm to zdecydowanie powinnaś celować w obwód 70, zwłaszcza w rozmiarówce H&M, gdzie (tak jak w większości w Triumphie czy firmach polskich oprócz paru modeli Mileny czy Comeximu) mają staniki ciągnące się jak guma do żucia ;) A może nawet 65 w niektórych modelach. I żadne B :P, nawet przy 75 wychodziloby co najmniej C. Różnica między pomiarem „zwykłym” a w zwisie wychodzi Ci dość znaczna – trochę to dziwne przy tak niewielkim biuście (sama mam wymiary 74/93 i na moich 170 cm wzrostu jest to biust zwyczajnie mały, idę się utopić ;)), ale nie niemożliwe. Jeśli mierząc w zwisie nie zmierzyłaś się ledwo dotykając sutków ;) tylko ciut ściślej, to może oznaczać dwie rzeczy: że Twój biust jest mało jędrny, a więc i kompresowalny (czyli miska zbliżona do pomiaru normalnego) albo że jest rozsmarowany pod pachy przez noszone dotychczas staniki - czyli szukamy miski większej. Wirtualnie tego ocenić się nie da, musisz sprawdzić nabiustnie :) Dlatego proponowałabym poszukać jakiegoś dobrego (patrz mapka) albo chociaż znośnego ( http://tnij.org/dywq) sklepu, w którym możesz pomierzyć przynajmniej kontynentalne 70E i 70F (brytyjskie 70DD i 70E) – jeśli w 70F po wygarnięciu biustu spod pach i wyregulowaniu ramiączek (muszą być skrócone tak, żeby były napięte – powinnaś móc je odciągnąć od ramienia na jakieś 2-3 palce) będą się tworzyć bułeczki, to znaczy, że trzeba szukać dalszych misek, bliżej pomiaru w zwisie. Co do modelu: dla większości biustów – i myślę, że w Twoim przypadku też - sprawdza się krój typu "balkonetka"( http://tnij.org/dsx8 ) - ładnie zbiera, unosi, zaokrągla piersi. I wśród brytyjczyków będzie najwięcej staników o tym kroju; Unikaj raczej półusztywnianych biustonoszy (nie wiedzieć czemu ukochanych przez polskie firmy) i full cupów z poziomym cięciem (przykład: http://balkonetka.pl/katalog/bra/fantasie-belle) bo mają one tendencje do „dziobowania” piersi, co nie wygląda ładnie ani specjalnie naturalnie. I uwierz, że na większe będą wyglądać na klatce 2 spłaszczone placki o szerokiej podstawie (a to na 99% Ci zrobią „minimizery’) niż zebrane, „skompresowane” kulki ;) I nie będę pytać ;), czemu (i co) Ty chcesz obciąć z takiego może biustu: http://balkonetka.pl/katalog/size/32f :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva04
Cześć dziewczyny, bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum. Przeczytałam je od deski do deski i pomogło mi podjąć decyzję o zmniejszeniu piersi. Będę się starać o refundację z NFZ. Mam 160 cm wzrostu, ważę 54 kg, a mój rozmiar to 70H (78 na 108). Męczę się od wczesnej młodości, bo moje piersi były zawsze nieproporcjonalnie wielkie. W tej chwili mam poważne deformacje kręgosłupa, dyskopatię, jakieś przepukliny. Jest to koszmar, kręgosłup boli mnie cały czas, chociaż ćwiczę i noszę staniki dobrane u super brafitterki. Kiedy ćwiczę, jest trochę lepiej, ale też nieszczególnie. Drętwieją mi ręce i ciągle boli mnie głowa. Z Waszych wpisów wynika, że chyba mając taki rozmiar nie powinnam mieć problemów z refundacją. Czy ktoś miał może doświadczenia z załatwianiem tego w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Moniooo nawet idzie mi to odchudzanie:D Nie stosuję żadnej drastycznej diety- nie jem kolacji i robię dziennie ok 100 brzuszków. No i wiadomo nie opycham się, a poza tym nic specjalnego nie stosuję. Chudnę powoli, ale w coraz więcej ciuchów swoich wchodzę sprzed ciąży:) Ibmirrrr, kochana jak ci tak powiedzieli w prywatnej klinice to ty się nawet nie zastanawiaj!!! poza tym nie wiem czy słyszałyście laski, że wchodzi nowa ustawa o świadczeniach zdrowotnych i tam nie ujęte jest finansowanie operacji plastycznych przez NFZ! Ja przed i po urodzeniu dziecka mam mega obwisłe piersi, więc nawet nie czekaj na ciążę bo nie dość że będą większe to do pępka:D Paniusia1 ty walcz o to odszkodowanie bo to była operacja poprawiająca twoje zdrowie a nie urodę!!! poza tym chyba zrobię jak ty z tymi tabletkami antykoncepcyjnymi bo inaczej dostanę okres na operację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycheee super że masz wyznaczony termin:) ja też się odchudzam. Zacznij od nie jedzenie kolacji. Ja tak robię i jest ok:) nie katuj się strasznie bo będziesz mieć efekt jojo. mi pozostało 8 tygodni czekania i śmiech na sali bo mój mąż biedny jest teraz bo nie dość ze się odchudzam (a jak mój maż twierdzi- baba jak się odchudza to jest nie do wytrzymania, bo jest nerwowa), to strasznie boję się zajść w ciążę bo to przekreśli wszystko i mój mąż stwierdził, że z moimi wymysłami, ostrożnościami i zabezpieczeniami jestem już nie do wytrzymania i niech ta operacja się już odbędzie bo wreszcie wróci jego normalna żona:D:D biedny mężulek ha ha ha. Pozdrawiam wszystkie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychee a tak na marginesie ile Jarlinski powiedział ci za operację? Interesuje mnie cena operacji i jak długi jest pobyt w klinice u niego. tak z ciekawości pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynko, ja mam ustalona diete przez dietetyczke od marca juz. Ale przyznaje sie bez bicia ze nie zawsze sie do niej stosowalam. Ale prawda jest taka ze gdy ja stosuje to chudne ladnie i bez wiekszego bolu. Teraz zamierzam przyspieszyc do 1kg tygodniowo, zobaczymy jak mi to pojdzie. Musze dolaczyc cwiczenia. Ale moja dieta wyglada tak ze jem 5 posilkow dziennie, wszytsko w malych porcyjkach odwazonych na wadze. I kolacja tez jest tam ;) Uwierz mi moj partner tez nie ma lekko. Ja na diecie jestem podenerwowana i zlosliwa. On jest szczuply i zajada rozne smakolyki a ja tylko musze zeby zacisnac i obejsc sie smakiem. No a ja odstawilam hormonalna antykoncepcje pod koniec marca bo myslalam ze bede miala termin na sierpien wiec teraz musze doczekac do grudnia. Wiec moj tez nie jest zachwycony :D a temat ciazy w mojej glwoie jest tak obsesyjny jak dieta lol wiec na pewno faceci nie maja z nami lekko! Co do ceny to uslyszalam 8 tys ale uzaleznil to od wielkosci biustu po odchudzaniu. Nie wiem ile dni bym miala zostac bo to mialam ustalic w momencie 2 wizyty w maju ktora nie nastala bo zalapalam sie na nfz. Slyszalam ze w szpitalu normalnie jest sie w cal;osci okolo 10 dni. Ale prywatnie trzymaja max 3 doby ( kase ciagna ale opieka krotka)Aha, i dr Jarlinski nie ma stanikow, takie rzeczy trzeba sobie nabyc przed operacja. Ja bede miala operacje 10 tyg pozniej, co oznacza ze jak ja bede szla pod noz to Ty juz bedziesz sie cieszyla ze swoich nowych cycuszkow Tylko pozazdroscic. Przede mna jeszcze duzo roboty :P Iva, slyszalam od kilku osob ze mialy takie objawy jak Ty ale nie koniecznie byly to osoby z duzym biustem. Domyslam sie ze zdecydowalas sie juz na operacje ale ja jeszcze przed tym poszlabym do neurologa. U Ciebie moze to byc cos jeszcze oprocz duzego biustu! Trzymam kciuki za Ciebie  Pozdrowionka z deszczowego Londynu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirr
hej, dzieki dziewczyny, to w takim razie lece do psychologa po skierowanie, bo od ortopedy raczej nie dostane. Tylko przestraszylam sie co do odleglych terminow... ile sie czeka ? ponad pol roku chyba ? :( Od kiedy ma wejsc ta ustawa ? Bo przeciez jak teraz pojde, to pewnie termin bedzie dopiero w przyszlym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia8
mam pytanie do best bra tak jak już pisałam moje wymiary to 76/96cm wygląda na to, że powinnam nosić staniczki 70F lub 65 G i widziałam na balkonetce, że dziewczyny o moich wymiarach takie właśnie noszą, a ja ledwo mieszczę się w 70FF. obwód mierzę od rau pod biustem najściślej, jak się da, a biust w staniczku (nie jest zbyt jędrny, więc bez by nie wyszło)w najszerszym miejscu. o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczczczcz
Pooowiem tak: nie wyobrazam sie zapiac w czyms co ma 70 cm albo 65. Dlatego, ze noszac teraz stanik triumpha 75 w obwodzie czuje sie w miare spoko, w takim sensie, ze na pewno zapiecie nie podjezdza mi do gory i biust nie wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
klementynka tez nie mam konkretnej diety poprostu staram się mniej jeść i pić dużo wody i jeszcze codziennie chodze na fitness, musze ściągnąć troche z ciebie i przestane jeść kolacje poleci mi wtedy więcej kalorii :D:D:D pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Witam wszystkie kobietki, tak czytam i czytam wszystkie wypowiedzi. Ja juz dawno nosiłam sie z zamiarem zmiejszenia biustu, a dzisiaj zadzoniłam do dr Jarlinskiego i umówiłam sie na konsultacje i pewnie bede chciała operacje miec jak najszybciej. Szukłam kogoś blisko, przeglądałam rózne strony internetowe i postawiłam na Wrocław i na tego lekarza mam nadzije, że dokonałam dobrego wyboru. Czy ktoś jest zadowolony ze zmniejszenia i własnie u tego lekarza? Czy to całe odchudzanie o którm tutaj czytam jest konieczne? Czy ktoś moze powiedzić mi coś wiecej na te tematy? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirrr nie wiem kiedy wchodzi ta ustawa, ale cały czas trąbią o tym w wiadomościach, ale ja myślę że te operacje które są już zaplanowane to będą, to pewnie będzie obowiązywać z dniem wejścia ustawy.Mi obiło się o uszy że z dniem 1.09.2009r, ale to nie jestem pewna i nie chcę w błąd wprowadzić. A do ortopedy idź prywatnie. Ja na zaświadczeniu miałam napisane ogólnie od ortopedy: gigantomastia może powodować:.....i tam coś lekarz napisał. Moniooo trzymam kciuki za odchudzanie.Ja dzisiaj mam kryzys bo jestem głodna:(ale daję radę. Robię brzuszki a od jutra zaczynam biegać. Atinka36.Moje dwie koleżanki zmniejszały u niego biust z tym że w szpitalu na NFZ i mają piękne biusty. Myślę że dokonałaś dobrego wyboru. Co do odchudzania to chodzi o to, że po operacji nie powinno się odchudzać bo automatycznie biust spada i można zniszczyć efekt operacji. Oczywiście to nie jest reguła, ale lepiej uważać. Poza tym wiadomo, że my biuściaste zawsze mamy parę kilogramów więcej:) więc jak będzie nowy biust to musi się jakoś prezentować z naszą figurą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirrr to fakt że się długo czeka, no ja pół roku, ale wierz mi bardzo szybko to mija. Ja byłam zaraz po świętach wielkanocnych na komisji i zobacz już mamy sierpień i już niedługo październik:D więc naprawdę szybko zleci. Poza tym czasami jest tak, że z różnych przyczyn ktoś się wypisuje z terminu operacji (bo tam nie tylko piersi robią)i wtedy ty idziesz na komisję i nagle okazuje się że termin się zwolnił i masz operację za miesiąc:)Głowa do góry, pomyśl sobie ile kasy zaoszczędzisz robiąc państwowo. Wtedy nie pożałujesz sobie kasy na drogie staniki pooperacyjne czy maści na blizny. Pozdrawiam wszystkie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivao4
psychee - wielkie dzięki za słowa otuchy. Ja też trzymam za Ciebie kciuki - to już tylko 10 dni, prawda? Jeśli chodzi o diagnostykę, to oczywiście byłam już dawno u neurologa i zostałam dokładnie zdiagnozowana, łącznie z rezonansem głowy i komputera. Diagnoza jest jasna - dolegliwości są wynikiem znacznych zwyrodnień kręgosłupa. Naturalnie same duże piersi pewnie ich nie spowodowały, ale dźwiganie przez 24 godziny na dobę trzech i pół kilograma w postaci piersi na pewno nie poprawia sytuacji. Ja po prostu czuje, jak strasznie one mi ciążą, chociaż mam naprawdę najlepszy angielski stanik. Chciałam poruszyć jeszcze jedną sprawę. Kilka razy tu na forum pojawiały się takie argumenty, żeby nie robić operacji, bo to poprawianie natury. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Po pierwsze natura ma różne kaprysy (np. zajęcza warga albo jedna noga krótsza), które natychmiast poprawiamy i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. A po drugie na przykład w moim przypadku było tak, że moja mama rok przed ciążą i w trakcie brała hormony, których jednym ze skutków ubocznych są właśnie wielkie piersi u córek i zwiększenie ryzyka raka szyjki macicy. Ot co. A nie żadna natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Atinka36 tak jak napisała juz Klementynka odchudzanie nie jest konieczne ale robimy to dla lepszego efektu bo u mnie na przykład po zmniejszeniu biustu brzuszek może byc bardziej widoczny i teraz staram się go zmniejszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka36
Dziekuje klementynka 26 i monioooo za odpowiedź. Szkoda, że szybciej sie za to nie zabrałam a nie jak do tej pory męcze sie z bolącym kręgosłupem chodze jakaś zgarbiona bo mi przeszkadza to co mam z przodu no i koszmar przy kupowaniu ubrań bo ogólnie nie jestm gruba wiec rozmiar który pasuje w biuście na reszcie ciała wisi jak na worku, każda bluzkę musze przerabiać no i mam dośc tych namiotów zamiast biustonosza. Mam nadzije że po wizycie bede mogła sie zoperować jak najszybciej. Słyszałam o refundacji ale to bieganie po lekarzach i czekanie to juz nie dlamnie zresztą przeprowadziłam sie własnie zagranice wiec chce to zrobić jak najszybciej. Powiedzcie mi kochane dziewczyny jak długo wraca sie do formy chodzi mi o powrót do pracy i czy potrzebna jest jakas pomoc przy codziennej higienie osób trzecich. Moja ciotka powiekszłą sobie biust i pamitam jak musiałam jej pomagac sie ubierać, czesać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Poprawianie natury... a kto powiedzial, ze jest nieomylna ? Ja nie wiem, czy moja mama brala jakies hormony, nie smiem jej o to zapytac, ale ogolnie uwazam, ze jesli ktos ma kompleksy przez biust (a ja mam) to lepiej sie zoperowac. Mam juz taki schiz, ze sie nawet z nikim nie umawiam... i na pewno nie imowie do czasu operacji i wygojenia oczywiscie. Wiec dla mnie w ogole takei argumenty, jak niektore osoby prezentuja sa zwyczajnie smieszne. Jednym podoba sie ogromny biust innym maly, mi akurat maly i skoro zyjemy w takich czasach, ze operacje plastyczne sa na porzadku dziennym prawie, to dlaczego mamy sie meczyc ?... Kiedys na jakims forum dziewczyna napisala: "nie pomyslalam nigdy, ze biust ma byc ladny... zawsze sadzilam, ze sluzy do karmienia dzieci" wiec ile ludzi, tyle pogladow, trzeba byc pewnym swoich i sie ich konsekwentnie trzymac, bo to ostatecznie Ty ponosisz odpowiedzialnosc za decyzje, a nie tamci, ktorzy maja swietne rady... Ja jak juz pisalam tez bylam u dra Jarlinskiego na prywatnej konsultacji, w mailu napisal mi, ze termin ok 4 tygodni od konsultacji... ale okazalo sie, ze pierwszy wolny to listpad (a bylam okolo miesiac temu...) i sie generalnie maskarycznie zdolowalam. Nie to, zebym miala akurat 10 tysiecy na zbyciu :D ale mialam nadzieje zoperowac sie jeszcze przed podjeciem nowej pracy. No ale trudno... teraz to pewnie dopiero w lutym... jak mi sie uda na fundusz wkrecic... Jak Ciebie tez wysle do kolejowego, to moze sie spotkamy na oddziale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Anitka36 nie masz za co dziękować, po to jest to forum byśmy sobie pomagały i wspierały :D:D:D:D z tego co pisały dziewczyny po zabiugu to czas wracania do formy jest różny, to indywidualna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×