Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość breszka8
Witam dziewczyny!!! Wczoraj byłam u mojego chirurga na ściągnięciu plajstrów( zostały mi gdzieniegdzie tylko takie malusie plasterki) no i już mogę się normalnie calutka umyć, dokładnie dzisiaj mija tydzień od operacji. Wczoraj przymierzyłam stary stanik( jeszcze został z kiedyś hehe bo miałam nadzieję oczywiście na mniejsze piersiątka) i... nooo tak extra że aż sama się sobie podobałam. SUPEROWO:) Nie ma żdnego wielkiego rowka( wiecie takiego jak na tyłeczku hehe) piersi calutkie w staniku , u góry taki piękny rozstaw. Chirurg powiedział,że wszystko b. dobrze się goi, ale pod lewą piersią jest mały fałdek skóry, on powinien zniknąć. Pierś się jeszcze cały czas goi i zależy też jak będzie póżniej wyglądała w staniku z fiszbinkami , jeżeli nie zniknie to go zredukuje bo nie było sensu żeby mnie jeszcze bardziej kroić i żebym się nie martiła bo to do niego należy aby mi wszystko idealnie zrobić i żeby pacjentka ( czyli ja ) była całkowicie zadowolona z efektu. Jak mówiłam wcześniej mierzyłam stanik i nic nie widać, troszke spod lewej piersi ten właśnie fałdek ale minimalnie ale szczerze mówiąc ja naprawdę absolutnie się tym nie przejmuję. jetem pod opieką chirurga i widzę, że on naprawdę dba o moje piersi i chce żeby były idealne to tak jest, a z tym fałdkiem nie ma żadnego problemu . Powtarzam, że on jeszcze się goi i pradopodobnie zniknie. Dziewczyny napisałam wam szczerza jak wszystko teraz przebiega i myślę że WAS to nie przerazi bo jak już mówiłam efekt jest SUPEROWY!! Taki jak oczekiwał mój chirurg i oczywiście ja:) W moim sportowym pooperacyjnym staniku nic nie widać ( jeśli chodzi o ten fałdek - to dopiero tydzień po operacji, nie 3 miesiące) więc myślę, że wszystko zniknie ( tak jak powiedział chirurg) i będzie sie tak dobrze goić jak dotychczas:) Więc dziewczynki myśleć pozytywnie tak jak ja, niczego sie nie bać i tak jak pisałyście mysleć o EFEKCIE i jak będzie poźniej. Bo jest naprawdę super ( sorki, że sie powtarzam). Do Imbirr: Jeśli chodzi o porót do pracy po 8 dniach to ...sama nie wiem? Jest to srawa indywidualna dla każdej z nas.Zależy jak się będziesz czuła po operacji fizycznie i psychicznie. jak wszystko się będzie goić? Ja na chwilę obecną nie mogłabym iść dopracy ponieważ: pracyje w przedszkolu, dzieciaki sa nie przewidywalne, mam takie dziewczynki przytulanki, już widzę jak biegną i z rozpędu rzucają sie na mnie( i na moje cycki) żeby się przytulić, przywitać. W przedszkolu wiadomo, ruch, zabawy, gimnastyka, wychodzimy na plac zabaw to cały czas słyszę " proszę pani prosze mnie pohuśtać!!" tego absolutnie nie będę w stanie zrobic(huśtanie dzieci). Niestety od 1.09 będę musiała być na bank w pracy ( i myślę że sobię poradze) alę następny tydz. biorę zwolnienie. Więc wszystko zależy od Twojej rekonwalescencji:) Dziewczyny!!! Strach to normalna reakcja u człowieka, jak pisałam leżąc juz na operacyjnym miałam małą chwilę zwątpienia i nagle Bum juz spałam. A jeśli anestezjolog zna sie na tym co robi( a przecież musi skoro pracuje w danym szpitalu) to ABSOLUTNIE nie bę dziecie nic czuły i wszystko będzie w porządku. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
imbirrr - kiedyś miałam duże b małe c (zależało od rozmiarówki), piersi były jędrne, śliczne - nigdy nie miałam do nich żadnych zastrzeżeń. A teraz to cóż... g, piersi są duże (dłuuugie), ciężkie, paskudne kręgosłup mnie boli, do karku często nawet nie mogę się dotknąć, no ale same wiecie jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka8
Chciałam jeszcze dodać, że na to forum trafiłam gdzies ok 4 mies. temu.zaczełam czytać ( aż mnie oczy bolały bo dużo czasu przed kompem) ale... jak zobaczyłam iilee jest dziewczyn majacych taki sam problem jak ja (przedtem oczywiście myslałam, że tylko ja jedna ma takie wielgachne cycki) to operacja naprawdę spełni moje marzenia o mniejszym biuście, pozbędę cię bólu kręgosłupa, kompeksów. I naprawdę zaczełam jeszcze inensywniej o tym mysleć , szukać chirurgów, czytałam wasze opinie, dostałam takiego powera, że ah..:) :) Naprawdę takie wsparcie od was, wymiana doświadczeń, pomaganie, doradzanie, zwierzenia , obawy to NAPRAWDĘ baardzo dużo pomaga i daje:) a jeszcze teraz okazuje si, że tu z opolskiego dziewczyny a ja myślałam że tylko ja sama. I macie rację tylko biuściata zrozumie biuściastą:) :) Jak wiadoma ZAWSZE są i będą pewne obawy, ale pomyślałam sobie, że przez 15 lat tyle się nadźwigałam to czs to zmienić bo po to jes przciez chirurgia plastyczna. Przecież jest mnóstwo osób, które są po poważnych przeżyciach ( chodzi mi o to,że np. mają poparzenia, rozległe rany, czy sa po wypadku) i KONIECZNIE wymagają chirurgii tzn. zabiegów i operacji plastyczych i to nie jednej a czasami kilku!!! To jeśli ja mam taką możliwość (a nie kaprys ) i mój kręgosłup nię będzie coraz to bardziej do przodu i przestanie mnie boleć to dlaczego nie mam też zrobić operacji?? W USA wiele znanych osób ma mnóstwo kaprysów chirurgicznych i w ogóle się tego nie wstydzą i nie przejmują, a ja mam się przejmowąć a powtarza to nie fanaberia tyko MOJE zdrowie!!! To buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Breska8 -Dzieki za informacje! Co do mojej pracy- studenci na pewno nie beda chcieli, zeby ich hustac, nie beda z rozpedu wskakiwac na moj brzuch i sie przytulac, wiec powinnam dac rade :D chodzi mi o to, czy np. nie chce ci sie spac, nie meczysz sie po 2 minutach itp itd. bo psychicznie to widze, ze jestes w formie doskonalej :-) Ewik-jejjj jak z B moze sie zrobic G ? To przerazajace. Po ciazy ? Widzisz, ja mam taki obiwsly biust od 16 roku zycia, nawet nie mam czego wspominac... chyba ze jak mialam 11 lat... ale wtedy bylo dla mnie straszne, ze w ogole mam JAKIS biust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka8
Bo lato rozpala każdego górala i ogień wyzwala w każym z nas! Gdy słońce się śmieje serducho goreje, za toba szaleje cały czas!!! Posłuchajcie Golców:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Moje biuściaste Witam serdecznie, chcąc dodać wam otuchy powiem krótko "nie trzęście tyłkami tylko do przodu" hahahaha( ale podpora no nie?), ja też tak długo czekałam na ten dzień, ale kiedy wysiadłam z tramwaju, zblizyłam się do szpitala to w pewnym momencie miełam mieszane uczucie, ale potem jak się wzięłam w garść , dałam sobie po pysku ahhaha ( żart)- to poszłam jak burza no może nie dosłownie, ból rzecz nabyta chwilę może będzie potem minie, środki p/bólowe świetnie działają :) DO KLEMENTYKA - dobrze, że sobie załatwiłaś ten tryb przyspieszony! DO IMBIR - no wiesz ja tam nie iwm czy studenci po takiej twojej metamorfozie z super cyckami, nie będą chcieli wypróbować i się poprzytulać hahahahah, są różne gatunki studentów ( mowa o płci przeciwnej oczywiście :) Co do gardła wiem tylko, że może być zaczerwienione ale za żadne skarby nie może być kataru !!! Dzieczyny nie bójcie się mówić lekarzom czego oczekujecie, jakie macie marzenia, po za tym efekty naprawdę są oszałamiające EWIK69 - wiem że zazdrość to niedobra cecha, ale ja też kiedyś z ooooogromną zazdrością patzryałm na tem małe cycuchy u innych kobiet :) --------------- całuski---------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
mysle ze studenci plci przeciwnej z odraza uznaja, ze jestem po prostu plaska :))) -ku mojemu zachwytowi oczywiscie- no i na szczescie to "zenski" kierunek, wiec sa raczej w defensywie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Paniusia1 na szczęście mam tylko bolące, lekko zaczerwienione gardło ale zero kataru bo to już jutro mój wielki dzień :D:D:D:D:D:D:D nie moge sie doczekać, w końcu dołącze do grona dziewczyn z małymi cycuszkami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO MONIOOO Trzymaj się, nie daj się pożreć strachowi, on tylko tak groźnie wygląda, zrób sobie super kapiel relaksującą, poczytaj coś fajnego albo obejrzyj jakąś niezłą komedię i do dzieła :) czekamy na Ciebie ------------------------------------cmok --------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
Imbirrr - ciąża?- a gdzie tam, dlatego to takie jak to nazwałaś przerażające, że nie mam dzieci, a wyglądam jakbym mogła wykarmić z tuzin dzieciaków:/ Tak po prawdzie to sama nie wiem jak to się stało, myślę, że dużą rolę odegrało moje tycie i chudnięcie spowodowane przyjmowaniem środków hormonalnych (wcześniej nie miałam problemów z wagą). Teraz jestem dość szczupła (i mam nadzieję, że to się utrzyma - nigdy nie jadłam dużo) i przez to mam tak zrujnowaną psychę o dolegliwościach fizycznych nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MONIOOOO; - trzymaj się jutro :) NIe martw się , wszystko będzie dobrze. Paniusia ma rację, dziś się zrelaksuj i myśl pozytywnie. Jutro zacznie się twoje nowe życie :) o której jutro masz zabieg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Cześć kochane dziewczyny :) Ja jestem juz po operacji obyła sie wczoraj popołudniu a dzisiaj juz jestem w domu i pisze do was i uwierzcie mi nie jest tak źle. Boli jak kazda ingerencja ale dostajesz srodki znieczulające i jest OK. Ja wysdzłam do domu z drenami jutro maja być wyciągniete. Jakos nie umiem wysiedziec w miejscu chodze i chodze i ogladam w sile w lutrze normalnie roznica niesamowita naprawde. Piesi sa jeszcze obolałe i twarde ale z każdym dniem bedzie coraz lepiej. Uważam, że jesli któraś z was sie wacha to nie ma sensu poprostu zróbcie to o czy marzycie a efekt jest wart tego. A ból jest do wytrzymania. Same widziscie wczoraj byłam operowana a dzisiaj siedze i pisze do was wiec naprawde to nie jest takie straszne. Kazdy sie boi ja tez sie bałam że sie nie obudze i takie tak historie ale operuja nas fachowcy a nie koniwały wiec nic sie stac nie może. Pozdrawiam wszystkich przed operacjami i tych po operscji. Bedzie dobrze! Buziaczki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Paniusia1 Monalicious dzięki za słowa wsparcia :D:D:D:D już sie nie stresuje a wrecz nie moge się doczekac jutra jestem w pełni zrelaksowana pewnie nie będe mogła spać w nocy :D:D:D:D jak będe w stanie to od razu zdam wam relacje pozdrawiam buziaki:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka8
Do Atinka: No witaj:) No i co wcale nie było tak strasznie prawda? Widzę, że dokładnie wszystko przebiegało u Ciebie tak jak umnie? I jak odebrałaś dr Jeżykowskiego? Fajny co nie, zreszta dr Czopkiewicz tak samo i fachowiec:) Wiem spora różnica, SUPER prawda?:) A ból wiadomo że jest nieunikniony, a co dziwne nie bolą cycki tylko ręce a dokładnie przedramiona, tzn. mnie bolały nie wiem jak było u Ciebie. I i le trwała operacja? jak się dzisiaj czujesz? Ale widzę, że naprawde dobrze, zresztą ja, jak pierwszy raz po operacji rano dotknęłam moich cycków to wrażenie było takie : rany gdzie są moje cycki?? Jak mogę zapytać to jaki masz rozmiar pooperacyjnego stanika? Mam nadzieję, że wszystko będzie się u Ciebie dobrze goić, u mnie tak jest, no i to samopoczucie:) :) :) Pozdrawiam, daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lys
We wtorek(25.08) mialam zmniejszane piersi i mam kilka pytan.,bo z moim lekarzem jakos trudno bylo sie dogadac. W przyszly poniedzialek czyli 1 wrzesnia mam isc na zmiane opatrunku.Lekarz nie poinformowal mnie wczesniej,ze potem jedzie na urlop.A wiec szwy moze mi wyjac dopiero 14 wrzesnia,ale czy o nie jest za pozno?Tak powiedzial przed operacja.Ale na rugi dzien po operacji powiedzial,ze zrobi to 3 wrzesnia,a wiec 9 dnia po operacji. Czy to nie za szybko?Naprawde jestem w kropce,tym bardziej,ze mam do pokonania duze odleglosci.Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
lys - niestety nie mogę Ci odpowiedzieć bo moja operacja jest narazie dopiero w planach, ale jeśli byś była tak miła to miałabym do Ciebie kilka pytań: Jak się czujesz po zabiegu, gdzie go robiłaś i czy przez NFZ Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Do Breszka8... i innych Dzisiaj dr powyjmował dreny zmienił opatrunek i czuje sie duzo lepiej i tak naprawde to bol a mnie ręce i kark ale to od tego że źle usnełam jakas powykrzywiana, ale juz duzo sie ruszam umyłam juz sie 2 razy od pasa w dół bo do góry ciezko. Uważam że jak na taką operacje w drugiej dobie to czuje sie bardzo dobrze taże ta operacja to nic strasznego nie ma sie co bać. Nie wiem czy poród nie jest gorszy. W sobote ide na kolejny opatrunek i bede mogła wziąść w końcu całosciowy prysznic. Jutro planuje przy pomocy osób trzecich umuć głowe i wyjśc troche z domu pochodzić. Naprawde nie ma sie czego bać ból jest naprawde nie wielki a zreszta sa środki przeciwbólowe. Breszka to kiedy idziemy na ta kawusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..Jeśli można zapytać ile kosztuje taka operacja zmniejszania piersi? Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) no i wykruszają nam się laski wielkobiuściaste:) kolejna już po operacji. jeszcze trochę to dziewczyny będziemy musiały założyć jakiś inny temat na forum, bo jak już wszystkie będziemy po operacji i będziemy miały pięknę małe biusty a będziemy chciały sobie pogadać (bo jakoś już nie wyobrażam sobie dnia bez was, to chyba większy nałóg niż portal nasza klasa:))to nie będziemy zaśmiecać przecież tego forum hahaha), chyba że stworzymy kącik doradczy dla biuściastych. wiecie że mi został tylko miesiąc czekania na operację. Kurde jak ten czas leci. już coraz bardziej nie moge się doczekać. A jak widzę że dziewczyny dzień po OP już siedzą na forum to wiem że wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO LYS Witam ja miałam sciągane szwy po 18 dniach pierwsze z brodawki w 9 dzień, a reszta dużo potem bo oddział był zamkniety na 2 tyg. i nie narzekam że za późno wszystko jest ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
Wiecie dziewczyny postanowiłam i w przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza pierwszego kontaktu. Martwie się jednak, że mnie śmiechem zabije i stwierdzi, że to jedynie problem estetyczny i że gigantomastii nie mam więc fundusz nie zapłaci. Jezu sama już nie wiem bo czytam tu, że jednak Wy macie/miałyście więkrzy biust od mojego, albo ja mam źle dobrany stanik. Zważyłam sobie te swoje cyce na wadze kuchennej (matko jak to głupio brzmi) i wyszło, że każda pierś ma więcej niż 2kilo. Skrzywienie kręgosłupa mam napewno, bóle też występują, napięte i obolałe mięśnie (ból jest stały - odczuwam go bezprzerwy). Mam do was prośbę, możecie mnie tak wstępnie zdiagnozować, żebym się u lekarza nie skompromitowała? Wiem, że diagnozę wydaje lekarz, ale czy waszym zadniem się kwalifikuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
atinka GRATULUJE;-)kolejna szczesliwa!!!ale fajnie kazdej z nas powoli spelnia sie marzenie...niedlugo my klementynk ty za miesiac ja za miesiac i troszeczke:-)no dokladnie trzeba zmienic forum na kafeteria zmniejszyly piersi,hihihifajnie jestesmy przykladami ze marzenia sie spelniaja:-)buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
Kobietki bardzo proszę o opinię, wiem, że jeżeli problem jest duży to człowiek nie patrzy na upokorzenia, które wiodą nas do celu, ale ja mam bardzo złe wspomnienia z wizyt u ginekologa i on nawet nie zaproponował mi możliwości operacji tylko patrzył się z obrzydzeniem, ortopeda już lata temu stwierdził u mnie skrzywienie kręgosłupa, ale nic nie wspominał o piersiach... Proszę mnie nie odsyłać do wcześniejszych stron bo je już czytałam. Zwyczajnie proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
ewik a jaki masz wlasciwie rozmiar piersi,ile wszrostu i ile wazysz??tlekarz tak jak piszesz zobaczy i zdjagnozuje...no piersi musza byc naprawde duze zeby kasa zaplacila,jezeli naprawde masz bole plecow,ramiaczka ci sie wrzynaja masz odpazenia itd no musisz to wszystko powiedziecale lekarzowi rodzinnemu ale on wlsasiwie nic ci nie powie tylko skieruje cie do ortopedy,ginekologa...i oni to stwierdza!naopewno nie gadaj za duzo ze masz kompleksy ze nie mozesz kupic ciuchow ze to ze tamto bo cie wysla do psychologa jak jedna tutak kolezanke!i zeby nie stwierdzili ze to jest raczej estetyczny problem1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik- zgadzam się z KAŚKĄ. Oni przede wszystkim nie ważą piersi, tylko patrzą ogólnie.Ja pamiętam, jak byłam jeszcze pierwszy raz na konsultacjach w prywatnej klinice to lekarz mierzył długość piersi. Kidyś best bra podawał stonkę internetową, gdzie podawało się wymiary pod biustem i w biuście i wyliczało się jaki naprawdę ma się rozmiar. Jak ci lekarz pierwszego kontaktu nie da skierowan idź prywatnie do specjalistów. Zrób sobie prześwietlenie kręgoslupa, idź do ginekologa i do ortopedy.Mi np skierowanie dał ortopeda do szpitala(wcale nie szłam do lekarza rodzinnego, bo wiedziałam że mnie wyśmieje). Ja jeszcze robiłam usg piersi. Motywuj to tym, że co lekarzowi szkodzi dac takie skierowanie skoro i tak później komisja cię kwalifikuje, poza tym, jak mu pokarzesz mase papierków ortopeda, ginekolog, zdj kręgosłupa) to ci musi dać skierowanie. Tylko tak jak KAŚKA mówi, nie mów że to chodzi o wzgl estetyczne, że ciuchów nie możesz kupić.To chodzi o wzgl zdrowotne, że boli cię kręgosłup.Poza tym ja mówiłam jeszcze (ale to oczywiście prawda)że w ciąży biust urósł mi o 3 numery i wcale nie spada i że boję się zajść w kolejną ciążę bo mój kręgosłup obciążenia brzucha i piersi nie wytrzyma. musisz podawać dużo argumentów, żeby lekarz cię nie zbył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nosisz STANIK WE WŁAŚCIWYM ROZMIARZE?: http://tnij.org/elektroniczny_bra_fitter to jest ta strona co można sobie sprawdzić rozmiar. powchodź sobie też na strony które poleca best bra i sprawdź czy masz dobrze dopasowane staniki. Ja wiem, ze stanik wszystkiego nie załatwi, ale ja dzięki best bra wreszcie kupiłam sobie odpowiednie staniki, gdzie piersi są od siebie "odsunięte" że nie robi się wielka buła biędzy biustem i że wreszcie nie mam odparzeń pod biustem i między piersiami. Ja wiem, ze dla niektórych jest oczywiste o czym piszę, ale niestety mało jest sklepów gdzie dobiorą idealny stanik. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale np we Wrocławiu polecam sklep Mila, gdzie panie mierzą i same dobierają staniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lys
Do Paniusia 1 Dziekuje za odpowiedz.Ja tez mysle,ze lepiej pozniej te szwy wyjac niz za wczesnie.Ale moze jeszcze ktoras z Was mi napisze jak to bylo w jej przypadku?Bardzo prosze o to. Do Ewik 69 Ja zabieg robilam w Czechach(we wtorek 25.08.09) Najgorzej czulam sie pierwsza noc po operacji. Co 2 godz.przychodzila siostra dawala mi zastrzyk przeciwbolowy i brala mnie na spacer po korytarzu(co 2 godz. ten spacer byl dluzszy a ja silniejsza).Te spacery byly po to,zeby krew lepiej splywala z drenow.Rano sama spacerowalam jak najwiecej po pokoju. Lekarz wyjal mi dreny ok.10.00 rano,zalozyl opatrunki,biustonosz,dal lekarstwa i kazal zglosic sie w poniedz.31.08 do zmiany opatrunku. Wczoraj mialam goraczke 38.5 st. ale lekarz powiedzial,ze tak moze byc ze dwa dni.Dzisiaj bylo juz lepiej. Niektore z Was pisza,ze bolaly je rece,mnie bolaly piersi.Glowe moglabym umyc juz na drugi dzien.Dzisiaj kierowalam autem-choc tylko pare kilometrow. To na razie tyle,mam nadzieje,ze Ci troche pomoglam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Wiecie ze ja tez o tym myslalam, zeby zalozyc jakis portal ? No chociazby w formie niby "bloga" ale np. kazda moglaby opisac swoje doswiadczenia. Wydaje mi sie, ze w naszym kraju uwaza sie, ze jak ktos idzie na operacje plastyczna to ma zle w glowie, a zmniejszanie biustu to zbrodnia narodowa, wiec fajnie by bylo przelamac sterotypy i pomoc jakims dziewczynom wyjsc z takiego myslenia. Ewik-jesli Twoj jeden cyc :) wazy wiecej niz 2 kilo to na pewno nikt Cie nie wysmieje. Gwarantuje Ci to. Nawet jesli-jak mnie-ortopeda-to zawsze pozostaje prywatnie. Atinka-mi tez sie wydaje, ze porod jest milion razy gorszy :D chociaz nigdy nie rodzilam :D ale z opowiesci tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×