Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość rostośka
A kobitki powiedzcie mi czy jak macie mega duże piersi to lekarz w klinice pyta was jaki chcecie rozmiar czy to on decyduje do jakiego rozmiaru można zmniejszyć? Bo jak mnie zapyta to ja nie wiem bo zdecydowanie chce zmniejszyć ale żeby potem nie okazało się że dalej będa za duże i będę zawiedziona bo powiem że chce mieć miseczke C a po latach kompleksów dalej bede się garbiła bo też będa duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skąd wy macie jakieś bzdurne informacje z tymi kilogramami. Skoro macie skierowanie do poradni i w poradni chirurgii plastycznej zakwalifikowali was na operację to jest już wszystko załatwione. Tam nikt wam ich nie waży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
Dagmara86 Napisz jeszcze raz jak krowie na rowie to skierowanie od lekarz rodzinnego też może być? Jak umówiłaś się w poradni na konsultację-po prostu zadzwoniłaś i cię zapisali? a skąd wiedziałaś,która poradnia współdziała z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, ja tez wakczylym z przeziebieniem, bylam tydzien przed operacja, ale nie dostalm kataru, ale jedna operacja zostala odwolana ze wzgledu na przeziebienie. Lepiej sie kuruj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
ja załatiłam sobie skierowanie od lekarza rodzinnego ....a zaczynajac od poczatku ..u lekarza rodzinnego dostałam nr do NFZ na małopolske .... zadzwoniłam tam i zapytałam który z małopolskich szpitali ma podpisana umowe z NFZ na te zabiegi .... zadzwoniłam tam, umówiłam sie do poradni... póżniej załatwiłam skierowanie u lekarza rodzinnego(fajna babeczka nie było problemu, ma oczy na swoim miejscu i wiedziała o co chodzi) dsła mi tez skierowanie do ortopedy ... znajoma załatwiła mi wczesniejsza wizyte( og czeka sie ponad miesiac) bo jak powiedziała jesli chce załatwiac cokolwiek z NFZ to nikt ne bedzie patrzył na papierki od lekarzy prywatnych, bo oni moga napisac co chcesz...papier wszystko przyjmie...a NFZ nie!!! poczekałam dziskilka godz w kolejce... zrobiłam przeswietlenie odcinka szyjnego i piersiowego i ortopeda wydał mi zaswiadczenie o wadzie kregosłupa.... chodz zrobił to niezbyt chetnie...napisał tylko to co widac było na zdjeciach... w srode mam byc w krk... zibaczymy co tam powiedza.... za to mama siadła mi na psychice.... " jak sobie zmniejszysz piersi i chudniesz to zostanie ci takie nic jak mi, a wtedy dopiero bedziesz nieszczesliwa" ... te słowa chodza mi po głowie... do srody .... zobaczymy czy wogóle bedzie nad czym myslec... pozdrawiam wszystkie cycate i "już" nie cycate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
Najgorsze to że wizyte w poradni mam dopiero 22 czerwca ale dzwonie co dwa tygodnie czy cos sie nie zwolniło świeta cierpliwosc do mnie mają :))) no to jest nadzieja że jakies operacje jednak we wrocławiu zrobia w tym roku bo juz sie lekko przyłamałam w Poznaniu jest szpital na szwajcarskiej podobno tam robia tez takie operacje ale niezmiernie rzadko nie wiem nie prubowałam sie dostac choc mam blisko jakos dzięki wam ufam wrocławowi apropo dziewczyny ja trówniez poprosze o te zdjęcia jestem niezmiernie ciekawa jak sie zmieniacie po operacji moje cycki leżą na pępku i nie moge uwieżyc że może kiedys ehhhhhhhhhh mój meil semiramis8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka270
Dziewczyny jestem również z Poznania ale operację wykonałam we Wrocku. Bardzo dobry lekarz szczerze odradził mi szpitala na szwajcarskiej nie mają dobrej opinii jeśli chodzi o zmniejszenia nawet w świecie lekarzy. Radził mi lekarz który niestety wykonuje te operacje tylko prywatnie ok10-12tys. i on skierował mnie do Wrocławia. Byłam tam dwa tygodnie dało się przeżyć i szczerze nie żałuje ani chwili. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
JOLKA270 a powiedz jak jest wtedy z refundacją?Wrocław ma podpisaną umowę z poznańskim nfz czy taki zabieg można wykonać gdzie się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
KOBIETKI szpital we wrocławiu wstrzymał wykonywanie takich zabiegów powiedzcie gdzie jeszcze można je wykonać(oczywiście refundowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
dziewczyny czy któraś z was robiła cycuszki u dr ROBERTA MAŁKA w Krakowie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka270
Jeśli chodzi o fundusz to nie ma najmniejszego problemu skierowanie miałam z poznania a u lekarza byłam we Wrocławiu w sumie jak się rozliczają to sprawa szpitala ja nie miałam z tym żadnego problemu. Ale trzeba czuwać bo być może operacje w każdej chwili ruszą. Problem jest bo ten szpital przechodzi pod drugi wrocławski szpital przez to jest chaos i nikt nic nie wie ani lekarze ani pielęgniarki dla nich wszystkich to wilka niewiadoma co z nimi będzie. A szkoda bo jeszcze bardziej przyjaznego szpitala kobietą nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 38
CZEŚĆ DZIEWCZYNY CZYTAM WASZE LISTY, MACIE DUŻO OBAW ALE UWIERZCIE NAM ,KTÓRE SĄ PO ,ŻE NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAŁY TA EUFORIA BEDZIE NA WASZYCH TWARZACH, NO MOŻE DZIEŃ PO OPERACJI NIE BO TO SZOK WIELKI -JA MIAŁAM DOŁA, MUŚLAŁAM ŻE MAM ZA MAŁE PIERSI. OKAZAŁO SIĘ ŻE JESZCZE DWIE INNE KOLEŻANKI PO MNIE TO SAMO PRZEŻYŁY ALE POTEM CZYLI ZA DWA- TRZY DNI JEST ZACHWYT. JA CHCIAŁAM MIEĆ ROZMIAR E A MIAŁAM K GDY ZOBACZYŁAM SIEBIE NA DRUGI DZIEŃ POMYŚLAŁAM O BOŻE MAM TYLKO C, NA TRZECI DZIEŃ W SZPITALU UBRAŁAM MÓJ STANIK SPORTOWY E I BYŁ DOBRY,A WCZORAJ POSZŁAM DO SKLEPU TRIUMPH I ZDZIWIENIE WIELKIE MAM F I UWIERZCIE MI WYGLĄDAM SUPER A GDY PATRZĘ NA ZDJĘCIE GOŁYCH PIERSI PRZED OPERACJĄ I PO TO NAPRAWDĘ OBCIELI MI POŁOWĘ. TERAZ JESTEM BIUŚCIASTA ALE Z SUPER STERCZĄCYMI PIERSIAMI. CODZIENNIE GDY NA SIEBIE PATRZĘ I JESZCZE JE SMARUJĘ MAŚCIĄ NIE MPGĘ SIĘ NAPATRZEĆ NA NIE. ŻAŁUJĘ TYLKO ŻE TAK DŁUGO CZEKAŁAM.POZDRAWIAM GORĄCO I ŻYCZĘ POWODZENIA. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 38
CZEŚĆ DZIEWCZYNY CZYTAM WASZE LISTY, MACIE DUŻO OBAW ALE UWIERZCIE NAM ,KTÓRE SĄ PO ,ŻE NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAŁY TA EUFORIA BEDZIE NA WASZYCH TWARZACH, NO MOŻE DZIEŃ PO OPERACJI NIE BO TO SZOK WIELKI -JA MIAŁAM DOŁA, MUŚLAŁAM ŻE MAM ZA MAŁE PIERSI. OKAZAŁO SIĘ ŻE JESZCZE DWIE INNE KOLEŻANKI PO MNIE TO SAMO PRZEŻYŁY ALE POTEM CZYLI ZA DWA- TRZY DNI JEST ZACHWYT. JA CHCIAŁAM MIEĆ ROZMIAR E A MIAŁAM K GDY ZOBACZYŁAM SIEBIE NA DRUGI DZIEŃ POMYŚLAŁAM O BOŻE MAM TYLKO C, NA TRZECI DZIEŃ W SZPITALU UBRAŁAM MÓJ STANIK SPORTOWY E I BYŁ DOBRY,A WCZORAJ POSZŁAM DO SKLEPU TRIUMPH I ZDZIWIENIE WIELKIE MAM F I UWIERZCIE MI WYGLĄDAM SUPER A GDY PATRZĘ NA ZDJĘCIE GOŁYCH PIERSI PRZED OPERACJĄ I PO TO NAPRAWDĘ OBCIELI MI POŁOWĘ. TERAZ JESTEM BIUŚCIASTA ALE Z SUPER STERCZĄCYMI PIERSIAMI. CODZIENNIE GDY NA SIEBIE PATRZĘ I JESZCZE JE SMARUJĘ MAŚCIĄ NIE MPGĘ SIĘ NAPATRZEĆ NA NIE. ŻAŁUJĘ TYLKO ŻE TAK DŁUGO CZEKAŁAM.POZDRAWIAM GORĄCO I ŻYCZĘ POWODZENIA. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was nie chce zamienic się na termin konsultacji u dr Szczyta/ Chodzi mi o wcześniejszy niż 13 kwiecien 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do best bra
podaj te adrey sklepów z dużtmi rozmiarami.?? :) bedę wdzięczna noczę z trumpha LADY FORM 80 F ... nie wiem ile to jest normalnie bo mam pod biustem 78 tak naprawde a w cycku 110.... i ten form jest naet ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, żeby rozciągliwy Triumph w obwodzie 80 miał jakiekolwiek szanse podtrzymać Ci biust ;) Miseczka też tabelkowo o kilka literek za mała - przy za szerokim obwodzie pewnie tego nie widać. 78/110 daje brytyjskie 70(32)HH, tutaj jest mapka z adresami sklepów, gdzie znajdziesz pełną rozmiarówkę, a ekspedientki spojrzą fachowym okiem: http://stanikowamapa.prv.pl/ Jeśli będziesz kupować netowo to polecam model Alana z Bravissimo czy niektóre modele Panache Cleo, Curvy Kate też mogą być fajne - obejrzyj, co dobrze oceniają na Balkonetce dziewczyny z Twoich okolic rozmiarowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny ja mam konsultację 16 kwietnia prywatnie. mam coraz większe wątpliwości czy jest sens czy nie będę żałować.. wszyscy mi odradzają. już sama nie wiem chciałabym mieć mniejsze piersi ale co będzie później.. czy wy też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko kochana a powiedz mi dlaczego masz żałować? Czy znalazłaś chociaż jedną dziewczynę na forum która jest nieszczęśliwa po operacji? Każda tryska energią:) Przestań słuchać tych wszystkich którzy ci odradzają, bo ktoś kto nie ma takiego problemu jak my to nas nigdy nie zrozumie- ja dlatego nikomu nie powiedziałam o operacji (z wyjątkiem mamy taty i siostry). Mam kilka koleżanek które są po operacji, a jedna która kilka lat temu była operowana. Po operacji urodziła dwójkę wspaniałych dzieci, nic przez zmniejszone piersi się nie skomplikowało, są nadal ładne i stojące. I jeszcze jedno: piszesz czy jest sens iść na konsultacje- odpowiedź moja brzmi - sens jest i to jasny jak słońce!!! Zobaczysz po operacji poczujesz się dowartościowaną kobietą i każde lustra będą Twoje:) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wytrwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka ma racje. Ja tez mialam duzo watpliwosci i ciesze sie dzisiaj, ze nikogo nie sluchalam, tylko zrobilam operacje. Przezylam strach przed operacja i niejeden atak paniki, strach przed komplikacjami. Nieraz zadawalam sobie pytanie, co ja robie? Ale to przezyla kazda z nas, bo to jest normalana rzecz, strach przed czyms nieznanym, ale warto go pokonac, by pozniej sie dowiedziec, ze warto bylo i nie bylo tak strasznie. Niczego nie zaluje. Badzcie dobrej mysli, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
Ja mam umówioną wizytę dopiero na 17.08-nie mogęsię doczekać,chociaż w głębi duszy mam stracha,że mnie ta komisja pogoni gdzie pieprz rośnie. Mam do wszystkich ogromną prośbę,że gdyby któraś z was mogła i chciała przesłać mi swoje zdjęcia przed i po operacji to podaję adres:grab1975@poczta.onet.pl Chciałabym zobaczyć jak wyglądały wasze biusty,żeby porównać je ze swoim dlatego bardzo,bardzo proszę!!!! Ja tak jak klementynka nie mówilam jeszcze nikomu o zamiarze pomniejszenia piersi,chociaż bardzo trudno trzymać mi język za zębami.Kiedy mam chęć o tym komuś powiedzieć to zaglądam na forum i pomalutku czytam je od początku. Bardzo się cieszę,że tu trafiłam-nawet nie miałam pojęcia,że tak wiele kobiet ma identyczne problemy jak ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Nie ma co się zastanawiać nad konsultacją, iść zapytać o wszystko co by się chciało wiedzieć i wtedy podjąć decyzje o zabiegu. Zdecydowałam się na operacje dzięki temu forum, myśl o zmniejszeniu piersi pojawiła się dobre 5 lat temu a teraz jestem prawie 2 miesiące po i nie żałuję, jak większość dziewczyn uważam że zmniejszenie piersi jest najlepszą rzeczą którą zrobiłam dla siebie choć będę spłacać przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisała Kaśka 75H/I terazD. Moja droga co tam u Ciebie??? Cycuchy się zagoiły? Wymieniłaś już całą garderobę:) Zobacz jak ten czas miną, jeszcze tak nie dawno przeżywałyśmy, że najpierw mi a potem tobie przesunęli terminy operacji a teraz jesteśmy już po:) a Paniusi minęło już pół roku:) ale szybko to zleciało. Monia 83 a co u Ciebie? Trochę powykruszało się stałych bywalczyń z forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
Oj, dziewczyny, jakie Wy młode... Muszę szybciej zabierać się do dzieła, bo tak emerytury doczekam sie :) Caly czas sie boje, za kazdym razem nowa klinike wyszukuje. KLEMENTYNKA, a ty gdzie robiłaś operacje? MAMITKA, ja też poproszę o zdjęcie :) ola@caissa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimka81
Witajcie kobitki:)! Chciałabym dołączyć do Waszego grona czynnie, bo jak na razie jednym tchem przeczytałam cały topik i nie ma co czytac trzeba sie upewnic czy ten moj BIG CYC jest naprawde BIG:) Zgłupiałam szczerze mówiąc co do rozmiaru... Mam staniki Panache np.Scarlett w rozmiarze UK-30J, EUR 65J. Wydaje mi sie, że kobitka w sklepie troche za ciasno dobrała mi pod biustem bo jak sciagałam stanik to wręcz czułam ulgę, jakbym uwolniła sie z pancerza. Nosze też Triumpha ale tu mowy nie ma o dobrze dobranej rozmiarówce, wiec szczerze mowiac upycham te moje bimbały w mniejsze w miarę pasujące. Wielki biust mam od podstawowki. Moj ginekolog pozbawił mnie złudzen co do schudniecia i zmniejszenia biustu poniewaz nie mam w nich tkanki tłuszczowej tylko gruczoły. A w dodotku jeszcze 5 kilo mniej i wygladalabym juz zupelnie nieproporcjonalnie.Mam juz synka 5 lat i obecnie spodziewamy sie (prawdopodobnie) córci:)Az ciarki mnie przechodza na wspomnienie wielkosci piersi podczas karmienia...Dokładnie tak jak dziewczyny wcześniej pisały-noworodek wielkości piersi. Juz postanowilam, jak wykarmie dzieciatko odczekam ok.rok i ide na operacje!Niech mi nikt nie mowi, ze wymyslam i mam piekny obfity biust, bo tylko my wiemy ile to "piekno" kosztuje nas bolu, wstydu, frustracji i kompleksow. Mojemu męzowi pokazalam zdjęcia kobitek przed i po operacji i dopiero wtedy stwierdzil "no rzeczywiście nie przesadzasz z ta operacja", a po za tym mam wrażenie, że juz garb rośnie mi na plecach od tej skulonej pozycji. Gratuluje wszystkim babeczkom, ktore przeszly droge do mniejszych cycuszków a tym, ktore czekaja życze wytrwalości i cierpliwości:)Dziewczyny w NFZ wszystko jak w kalejdoskopie moze juz niedlugo zadzwonią!!! Pozdrawiam serdecznie wszyskie forumowiczki te czynne i czytające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aglo ja miałam operację w szpitalu kolejowym we Wroclawiu na NFZ. Operował mnie doktor Jacek Jarliński. Jeżeli zdecydowałaś się na operację prywatnie a mieszkasz nie daleko Wrocławia to ja Ci polecam prywatą klinikę dr Jarlińskiego Aestetica. Naprawdę super lekarz który patrzy realnie na wszystko i przede wszystkim mówi prawdę i nie ściemnia. Chodzi mi o to że np nie powie ci: Pani XXXXzrobię pani biust w rozmiarze małe C. On powie ci realnie, że przy takim czy takim biuście zrobią co się da, ale nie, że będzie na 100% określony rozmiar taki jaki sobie wymarzysz. Jedna dziewczyna zapytała się go jaki jest koszt zmniejszenia ud, to powiedział jej że lepiej schudnąć, bo po takiej operacji większe są blizny niż to wszystko jest warte. Ja osobiście wolę takich lekarzy którzy nie mydlą oczu, tylko mówią jakie są realia i przede wszystkim skutki uboczne danej operacji(bo to chyba też jest bardzo ważne). Nimka 81 ja nosiłam stanik panache 65HH, 65 J, więc wiem jaki ciężar nosisz:) Pozdrawiam nową forumowiczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
Dziewczyny - dzwoniłam nadal cisza Wrocław stoi :( kochane moje pooperacyjne szczesciary ponownie prosze o zdjęcia :))) plisssssssssss meil semiramis8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolato
Kurcze, ja zadzwonie w przyszlym tygodniu. Dzwonmy, dzwonmy, do skutku. Mialam miec operacje 9 marca...eh..:( co do panache dokladnie taki sam rozmiar mam jak przedmowczyni - 65 J dobrany w sklepie na ruskiej we wroclawiu- Milla. Panie tam mi tak doraly stanik ciasno ze nie jestem w stanie go nosic dluzej niz 2 h-masakra. niby ze mial sie rozciagnac-gowno prawda, ze tak powiem bo wydalam na niego 300 zl a nie da sie w nim wytrzymac :/ no nic, oby wroclawski szpital sie ruszyl bo wiosna idzie, juz marzylam o wspanialych zakupach, a tu gucio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
Dzięki, KLEMENTYNKO! Właśnie teraz myślę o tej prywatnej klinice. Już napisałam do doktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleczkaa
Witajcie... Bardzo Was proszę o zdjęcia przed i po na saranasara@wp.pl ... nie mogę sie zdecydować... BOJĘ SIĘ ale chcę... !!!! POMOCY KTO ROBIŁ OPERACJĘ W KRK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolato, Nimka - jakie macie wymiary pod biustem i w biuście? Bo na temat obwodów staników tu jest bardzo ciekawy wątek: http://tnij.org/f0ym Stanik nie może w obwodzie ściskać do niemożliwości - ma być wygodny, czyli nie moze podjeżdżać do góry, ale też nie może tamować oddechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×