Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość lolato
@Dagmara86. Co zrobilam? Skeirowanie od mojego normalnego lekarza do chirurga plast. odnosnie gigantomastii. Potem ze skierowaniem tel. 071 360 22 99 do Przychodni Specjalistycznej poradni chir. plast. - Szpital Kolejowy we Wroclawiu z prosba o umowienie na wizyte. Powod - gigantomastia. dzwonilam w Sierpniu,w Pazdzierniku mialam konsultacje. Zapisali mi termin i poradzili , zeby w miedzyczasie zrobila badania - konsultacja ortopedyczna, neurologiczna, szczepienie przeciw zoltaczece- 2 dawki w ostepie miesiecznym - po drugiej 2 tygodnie jestes juz chroniona. Plus USG piersi i EKG. Z tymi badaniami mialam sie zglosic na jakies 2 tyg. przed wyznaczonym terminem. Niestety ja wlasnie dzis zawdzwonilam i upewnilam sie tylko, ze z mojej operacji nici. Szkoda, ze nawet nikt nie raczyl nas poinformowac. Tylko dzieki temu forum wpadlam na te informacje. Ordynator powiedzial mi ze nie maja funduszy, ze dyr. nie zgadza sie by wykonywac te operacje i narazie musza sie z tym wstrzymac. Spytalam co to dla mnie oznacza i czy musze czekac do nowego roku. Powiedzial, ze nie nalezy szalec z datami, ze w okresie wakacyjnym powinno sie udac. Mam sie dowiadywac sama dzwoniac tam na biezaco co jakis czas. Jestem zalamana. Spytalam czy moge zaplacic za operacje i miec ja teraz. Powiedzial ze to z punktu widzenia legalnego nie jest mozliwe. (U niego w jego prywatnej klinice sie nie podejmi bo mamz a duzy biust i operacja tam bylaby zbyt ryzykowna -utrata krwi, w szpitalu jest wiecej personelu i mozliwosc dluzszego pobytu w razie czego). Czy widziecie jeszcze jakas alternatywe? Czekanie na nie-wiadomo-kiedy jest bardzo dobijajce. Pozdrawiam serdecznie i zazdroszcze dziewczynom po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamitko, rozmiar Effuniaków wyliczysz u nich na stronie - chyba 70C/D by wychodziło. W innych markach wypadałoby 65E (30E) brytyjskie/ 65G polskie (bo Effuniaki są ścisłe, reszta niekoniecznie, choć są wyjątki –niektóre modele naszej Mileny, niektóre modele ang. Pour Moi, bryt. LaSenza są ścisłe i 70D w nich powinno być OK). Mniejsze staniki nie mają takich morderczych tendencji i mają dobre fiszbiny (choć zawsze można trafić na niekompatybilny z nami model) ;) Problemy są w miseczkach GG+ z powodu niedopracowanych konstrukcji (długie i szerokie fiszbiny), co przeszkadza zwłaszcza niższym dziewczynom. Krzywdy nie robią na pewno wspomniana Alana i Effuniaki, reszta producentów jest lobbowana i mam nadzieję, że i panaszki się poprawią :) Te brązowe ślady spróbowałabym rozjaśnić kwasami albo tym jak same z siebie nie zechcą zejść: http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eliksir-wybielajacy-przebarwienia-i-piegi-30-ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
mamitka30 - bardzo proszę o Twoje zdjęcia - wch75@wp.pl Ja wciąż się waham. Nie ukrywam, że czekam na opinię EPSON po opeacji u dr Grobelny...No i zaczęlam się nieco odchudzać, chociaż okazalo się ,że nawet nadwagi nie mam. Ale wiadomo, tluszczu mniej-cyckom lżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mamitka, tez poprosze o zdjecia:) umieram z ciekawosci:) sylwia170@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś sie umówiłam na konsultację do dr szczyta:-) jak polecałaś amelio. na 16 kwietnia. teraz tylko musze uzbierac na operacje:-( pozdrawiam wszystkie przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
klementynka26, nie tyle mnie martwisz co ja sie martwie nie tym, ze poczekam ejszcze miesiacami tylko tym czy w ogole w tych okolicach wakacji rzeczywiscie sie uda czy moze w ogole czekam po nic :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolato strasznie ci współczuję. Ja jak podjęłam decyzję że chcę zmniejszyć biust to poszłam do doktora Jarlińskiego do jego prywatnej kliniki z myślą że za ok miesiąca mnie zoperuje i po sprawie. Niestety też się nie zgodził gdyż powiedział że mam zbyt duży biust i on się kwalifikuje na operację w szpitalu a nie prywatnej klinice. Samo to że w szpitalu leżysz po operacji ok 7-10 dni i jesteś pod stałą kontrolą lekarza i codziennie sam lekarz zmienia opatrunki. Poza tym w prywatnej klinice leżysz tylko dobę- szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie po dobie wyjść do domu, skoro miałam problem samej iść do toalety. A czy doktor cię widział??? Bo jak chcesz się zoperować prywatnie to umów się z nim w jego prywatnej klinice i niech cię najpierw obejrzy. może zdecyduje się na zabieg. Wizyta kosztowała mnie w kwietniu tamtego roku 50zł. Ja ci powiem że jak kazał mi zapisać się na operację w szpitalu to wręcz byłam zła, że jak to, ja przychodzę z kilkoma tysiącami w kieszeni a tu lekarz nie chce mnie zoperować. Ale teraz tak sobie myślę że wiedział co mówi. Ja nie wiem co bym na twoim miejscu zrobiła (załamka totalna), ale napewno pojechałabym do niego prywatnie żeby mnie zobaczył. www.aestetica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
Klementynko26, dziekuje za wiadomosc, ale ja rowniez od wizyty w Aestetice zaczelam (bylam tam w sierpniu) takze widzial mnie doktor. Ja tez chcialm operacje zrobic prywatnie od reki i powiedzial mi doktor Jarlinski ze sa za duze moje piersi (ta sama argumentacja co u ciebie). Takze prywatnie nie moge, w szpitalu nie moge. Spytalam nawet wczoraj go czy moge zaplacic i miec operacje na czas w szpitalu, ale powiedzial mi (dzwonilam do niego wczoraj na kom.) ze to nie jest mozliwe. Jego slowa: musze czekac (nie wiadomo ile - MOZE do wakacji sie uda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frątelka
lolato a jaki masz rozmiar biustu że uznali go za duży by operować w klinice ? Nie miałam pojęcia o takiej sytuacji i też zaczynam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frątelka
Mam jeszcze pytanko.Czy któras z was co zrobiła sobie piersi mogłaby podzielić się fotką ? :) Bardzo chciałabym zobaczyć efekty a nawet fotki krótko po operacji.Prosze podzielcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze stokroka ze idziemy leb w leb:) jelsi mozna to tak nazwac. ja mam wizyte u dr szczyta 9 kwietnia. zatem tylko kilka dni wczesniej. mam nadzieje ze bedzimey sie wymieniac informacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
@frątelka . mam jakies 70 H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
Witam was dziewczyny! ja też mam problem,z dużymi cycorkami i mam właśnie zabieg,wyznaczony na 2.marca w bielsku-białej u doktora Sirek... i mam do was pytanko. czy ,któraś robiła już tam zabieg? :^^ u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Diewczyny.Zdjecia wyslane. Dajcie znak jak dostaniecie, bo troche sie motalam i nie wiem czy doszly. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best bra. Dzieki za odpowiedz. Wczoraj znalazlam 70 H w Hm, ale nieporozumienie. Oni maja chyba jakas inna rozmiarowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka, moje piersi sa rozstawine na boki ze wzgledu na opuchlizne w srodku. Pod pachami boki tez mam spuchniete, takie smieszne poduszeczki mi sie potworzyly. Obiad gotuje od paru dni, ale sie nie przemeczam, staram sie nie kroic za duzo. Wczoraj bylym w Hm i poprzymierzalam 3 bluzeczki, ale pozniej bolalao. Chyba przesadzilam. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
mamitka 30 - dziękuję za zdjęcia. Niesamowita zmiana! Wyglądasz teraz jak nastolatka! A schudlaś też coś od lata, czy to też zasluga "ostrego cięcia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie schudlam, nawet przytylam. To te piersi sprawialy, ze wygladalam pare kilo grubiej, a teraz czuje sie jak laska. Wkoncu widac, ze jestem szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolato
dziewczyny ktorym odwolano operacje (wroclaw). co robicie? co uslyszalyscie przez tel od lekarza? zamierzacie czekac? co planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka..............
mamitka jesli moge prosic to tez bym zobaczyla cie po przemianie i przed.....mmoze nie uwiezycie ale ja sobie nago przed operacja nie zrobilam zdjecia ....a po jeszcze tez nie robilam..... marlencia1@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znow ja. Za kilka dni mam wizyte u ortopedy w Koszalinie. Niech mnie obejrzy i powie co robic z tym ca mam, a czego nie chce miec. A poki co poczytalam sobie opinie o lekarzach na tym samym forum tylko pod tematem "Czarna lista lekarzy chirurgii plastycznej" i jest wiele opiii, ktorych lekarzy pacjenci nie polecaja. Czy te opinie prawdziwe to nie wiem, ale poczytac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamitka dostałam zdjęcia:) ale masz teraz fest mały biust!!!! To mi takiego małego nie zrobili:( no chyba że jak ci się bardziej zejdzie to będzie jeszcze inaczej wyglądał ( u mnie tak było), albo musiałaś mniejszy mieć niż ja, albo mniej gruczołów. A miałaś przeszczepiane i zmniejszane brodawki? Ale super masz! Aż ci zazdroszczę! A tak w ogóle to w którym miejscu przytyłaś???? proszę cię i przed operacją i po jesteś szczuplutka:) I wo ogól mamy takie same stroje kapielowe, z tym że ja z tego modelu mam jednoczęściowy, ale ten sam kolor, ta klamra:) a powili też zaczynam gotować, ale jak za dużo pomacham tymi rękami, szczególnie prawą ręką to mnie pod pachą aż boli. Ale i tak jest już super bo mogę spać na bokach!!!! i jak ściągam stanik to mnie już nic nie boli. Dzisiaj koleżanka mi powiedziała, ze nie może się na mnie napatrzeć i przyzwyczaić do malego biustu:)Aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, to ja chcialabym powiedziec ze mi normalnie szczeka opadla! JA TEZ CHCE TAKI BIUST! zmiana jest po prostu niewiarygodna!! super! naprawde super! nic tylko mozna sie skrecac z zazdrosci. mam nadzieje ze mnie tez zrobia taki malutki:) rewelacja! klementynko, a moze ty tez nam przeslesz jakies zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna 26 A ja mam takie małe pytanie. Napisałaś, że poszłaś do ortopedy prywatnie. Ja do tej pory sie troszek wywiedziałam, to powiedziano mi, że skierowania musze pochodzic nie od lekarzy prywatnych, tylko ych na kasę chorych. Bo jak można od prywatnego, to pobiegne do Luź Medu (nasza firma ma z nimi podpisana umowę), i tam wszystko ząłatwie w mgnieniu oka. Dzieki w ogóle za podpowiedzi, gdzie szukać i w ogóle na reakcje na mojego posta! Mam nadzieje, że moze w tym roku załatwiła bym wszystkko :) Tak z ciekawoście, może zejść z rozmiaru 65jj na np 65 d bądź e? Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze wam sie podoba moj nowy biuscik. Mnie tez. Non stop laze do lustra i sie usmiecham. A ten kostim Klementynko,to byl najlepszy jaki kiedy kolwiek mi sie udalo kupic, jedyna rzecz ktora zostawie na "pamiatke", bo mi go szkoda.Zreszta innego nie bylo w takim rozmiarze. Ten zakup zawdzieczam Best bra. Och, jak ja was lubie dziewczynki. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmaro ja miałam zaświadczenie i skierowanie od ortopedy prywatnie. Byłam we Wrocławiu w jednym z prywatnych centrum medycznych (bo tam najszybciej można było się dostać do specjalisty) i powiedziałam o co chodzi, on mnie zbadał i nie było żadnego problemu:) Aż sama byłam w szoku że tak gładko poszło. Jeżeli chodzi o to zmniejszanie do konkretnego rozmiaru. Powiem ci jak mi lekarz mówił: nie da się dokładnie określi jaki rozmiar biustu się uzyska po operacji, bo wszystko zależy czy biust ma więcej tkanki tłuszczowej, czy więcej gruczołów, no i jaki ma kształt. ja poprosiłam, aby zrobił najmniejszy jaki się da ... i tak zrobił (choć osobiście uważam, że mógłby być jeszcze mniejszy, ale najwyraźniej się nie dało). Nie patrz się czy po operacji będzie D,E,czy F:) Ważne że sa stojące, jędrne i nie potrzeba ubierać mega wielkich namiotów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka, Mamitka to ja wysłałam do was email z prośbą :) Tak w razie czego to pisze byście wiedziały że jestem już stałą czytelniczką tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, wszystkie dziewczyny co mialy operacje planowana we wroclawiu musza czekac. I albo zrobimy prywatnie (te co moga) albo bedziemy czekac bog wie jak dlugo. Ja tez mam informacje z pierwszej reki- oddzial nie ma pieniedzy. Operacje zmniejszenia biustu rujnuja budzet oddzialu bo NFZ oddaje tylko 2,5 tys za operacje i za opieke nad pacjentka, a wiadomo koszty sa duzo wieksze. Wiec tylko uzbrojenie w cierpliwosc pomoze....zabiegi beda robione ale powoli, wiec musimy czekac :( Pozdrawiam Was Dziewczyny, trzymajce sie i nie badzcie smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS. DO psychee; napisałaś, że nie rozumiesz czemu ktoś był na wizicie po tobie a operację miał w styczniu. Ja mogę tylko na swoim przykładzie to wyjaśnić, gdy byłam we wrześniu pani zaproponowała mi termin operacji na grudzień, ale ja powiedziałam, że nie bedę mogła ze względu na pracę dostać wolnego a następny termin był w styczniu, juz teraz wiem na waszym przykładzie, że gdybym zgodziła się na grudzień tak samo odwołana byłaby moja operacja. wierzę że wam też się uda spełnić marzenia, życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to nie na moje nerwy :) Nawiązałam kontakt z paroma kobietkami po operacji i same laseczki na fotkach dostaje :) Talie jak osy, piersi cudowne ,buźki śliczne a ja boje sie wychylić bo mam 34 latka ,158cm i 75/E . Jestem taka sobie z ciałkiem i oponkami na brzuszku po jednym porodzie z cyckiem dużym az swojego pępka nie widze.....buuuuu a wy takie zgrabniochy :) Konsultacje do zmniejszenia mam na 5 marca a ewentualny termin operacji na kwiecień. Bardzo się ciesze bo to niedługo ale moj mąz chyba nie wytrzymuje napięcia :( Mówi że jest ze mną, podaje ręke i wspiera ale w chwilach słabości męczy mnie czemu i po co to robie bo on nie chce.Ja mu tłumacze i on doskonale rozumie ale chyba bardziej boi się niz ja no i meska zazdrośc zżera że z wiszacych balonów wyjdzie cos ładnego ....to juz moje domysły :) On chce by zostało jak jest a ja już zdecydowana jestem. Kobietki jak radziłyście sobie z mężami kochankami itd :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×