Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Monia_83
No to widzę dał ten NFZ teraz po rajtuzach.... I co teraz?czekać na zbawienie?? Nie każdego stać na wydanie 10 tys złotych, ale co sie dziwić po naszej służbie zdrowia, ludziom chorym na raka odmawiają leczenia, to co się będa przejmować nami. Ja osobiście zalatwiłam wszytskie papiery, ale jak dzwoniłam do Wrocławia, to nie byli w stanie sie określić kiedy co i jak, i też kazali dzwonić...masakra. Widze ze wygląda to jak wyścig szczurów, tyle,że ja mam już wszytskie badania, skierowania i czy to potem bedzie ważne?? Schudłam 12 kg zauważyłam,że dopinam sie w wiele rzeczy, ale mimo wszytsko nadal czuje sie jak ktoś z innej planety...tzn ze ten biust przyciaga wzrok facetów i że dla wielu pewnie jestem tylko laską do zaliczenia, choć olewam takich jełopów, choć wiem ze faceci uwielbiają taki biust,... tylko,że ja nie chce żeby uwielbiali, ja nie chce sie budzić w nocy z bólem kręgosłupa,że muszę posić mamę żeby mnie masowała. Mam też 30 zabiegów na kreosłup i mamy tak zrytą służbę zdrowia, że szok. Od grudnia zapisali mnie dopiero na 4 maja!! paranoja:( Ale spoko dziewczyny, miejmy nadzieję, choć mówią że ona Matką głupich,,, ale bez niej tez źle. Klementynka wracaj do zdrówka:* Paniusia-- Ty już pewnie na pełnych obrotach cieszysz sie z cycuchów cio??:-) I reszta kobiet cycatych 3 mać się i nie dać się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do viefiurki Bardzo Cie prosze podaj mi namiary na ten Szczecin, u kogo robilas i ile to kosztowalo? Jak do tego sie zabralas? Jak dlugo czekalas na operacje? Bede wdzieczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa otuchy.Wiem ,że robienie dymu nic nie da ,ale już tak mam że muszę rozładować swoje emocje.Mąż mówi że jestem jak letnia burza-szybkie zachmurzam, robię dużo hałasu i szybko mi mija.Jestem bardzo rozczarowana i smutna.A najgorsze że bezsilna i to mnie wkurza.Pozdrawiam Was serdecznie (I bardzo zazdroszczę ;) .SMACZNEGO PĄCZUSIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26Ania63 kochana mam do Ciebie prośbę, nie wiem czy czytałaś nasze wcześniejsze wypowiedzi, tak mniej więcej od strony 43 (tak żeby to były wypowiedzi od kwietnia 2009). Jak nie to szczerze polecam. Wiem że to dużo, ale każdej "nowej"to proponujemy bo dużo się o nas do wiesz, kto, gdzie robił operację, np Paniusia1, breszka, Kasiaa i wiele innych dziewczyn szczegółowo opowiadało swoje załatwianie operacji, przebieg i rekonwalestencja no i przez jakiego lekarza był operowany. Best-Bra pomoże dobrać ci staniki i powie jakie modele najbardziej pasują. Myślę że rozwiało by to twoje wątpliwości i dowiedziałabyś się dużo ciekawych rzeczy:) wiem że to dużo stron, ale naprawdę warto i to nie jedna dużobiuściasta i małobiuściasta to potwierdzi:) Pozdrawiam i pamiętaj że każda będzie cię wspierać w decyzji o zmniejszeniu biustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
ja też jestem w trakcie załatwiania papierków... ale boje sie.... czy jest jakaś dziewczyna, która po zmniejszaniu zaszła w ciaze?? czy poprostu "po" pasowało by zrezygnowac z powiekszania rodziny??? prosze napiszcie co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1980
ja zmniejszałam piersi - bo miałam juz nie móc zajść w ciążę -a po 2 latach okazało się że jestem w ciąży!!! No i strasznie się bałam co to będzie- czy mi się nie porobią jakieś złogi itp. Miałam drożne jakieś po 2 przewody w każdej piersi i mogłam z tego wycisną jakieś 100 ml- na dobę -co już wystarczyło na zabezpieczenie maluszka przeciwciałami. Poza tym ,że mało pokarmu to nie zrobiły mi się żadne stany zapalne czy inne powikłania. Po tym jeszcze raz karmiłam (a w zasadzie dokarmiałam ) drugie dziecko. Tak więc z ciąży nie trzeba rezygnować!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynko, bardzo Ci dziekuje za rade.Jestes kochana, ze sie mna przejmujesz. Rzeczywiscie, wszystkiego nie czytalam, tylko pierwsze strony, a potem kilkanascie ostatnich. Poczytam na pewno. To dla mnie wazne. Myslalam tylko o platnej operacji, ale czytajac Wasze wypowiedzi , to moze jednak warto powalczyc. W koncu nic nie mamy do stracenia, wrecz przeciwnie! Tak sobie myslalam, ze najlepiej chcialabym, zeby miec blisko do domu, wiec przyszedl mi do glowy Szczecin, ale teraz juz mysle, ze to chyba nie ma wiekszego znaczenia gdzie, byle DOBRZE! Wiec zaczne od wizyty u lekarza rodzinnego i zobacze, co dalej. Na pewno napisze co mi odpowiedzial i jak zareagowal. Mysle, ze zadowolony nie bedzie. A moze ktoras z Was poradzi czym lekarza zaskoczyc, zeby nie mial wyjscia i zgodzil sie na skierowanie na taka operacje? Napiszcie. Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Z tym zachodzeniem w ciąże po operacji to raczej nie ma problemu (tak jak karina napisała) mi lekarz powiedział że czasami podczas ciąży mogą wystąpić bóle piersi (ale ja bez operacji w ciąży miałam obolałe piersi, więc nic mnie nie zaskoczyło) no i kazał mi wybić sobie z głowy karmienie piersią bo za dużo mi tego powycinali i żeby nie było jakiś później zatorów czy problemów. Mam koleżankę, która po operacji urodziła 2 dzieci, nie karmiła oczywiście, ale co najważniejsze biust jej wcale nie urósł podczas ciąży, może tak minimalnie (ale niezauważalnie). Wprawdzie teraz nie planuję drugiego dziecka, może za 2, 3 lata, ale jak zajdę to wam powiem co się działo z moimi piersiami:D 26Ania63 ja np nie szłam do lekarza rodzinnego tylko byłam u ortopedy po zaświadczenie i skierowanie. Z tego co pamietam to dziewczyny miały różne skierowania i zaświadczenia: ginekolog, ortopeda, neurolog, zrobione rtg kręgosłupa.Nie poddawaj się jak cię wyśmieje. Ja osobiście zrobiłam wszystko prywatnie, bo moja jedna koleżanka poszła do ortopedy państwowo to kazał jej sie leczyć psychiatrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka8
Do 26ania23:)) Ja robiłam operację w Opolu u dr.Czopkiewicza(ale z tego co cxzytałam to Ty chcesz chyba w Szczecinie), podaje str. www.chirplast.pl, lekarz konkretny, sympatyczny i wiarygodny(wszystko opisywałam gdzieś na str.60, 61 i dalej). Ja Cię podziwiam że decydujesz się na NFZ, ja bym nie miała cierpliwiści, więc trzymam kciuki żeby się udało wszystko, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Do 26ania63 Robiłam zabieg u doktor Ostrowskiej-Clark tu jest strona pani doktor www.chirurgia-szczecin.pl naprawdę z czystym sercem polecam jeżeli jesteś zdecydowana na płatny zabieg, ja tak samo jak breszka nie miałabym cierpliwości załatwiać na nfz, jak chcesz wiedzieć więcej podam mi maila to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26Ania63, a jakie masz wymiary pod biustem (mierzone ciasno) i w biuście? Bo nie wiem, czy chodzi Ci o 70J polskie czy brytyjskie, a to różnica :) A dobrego stanika potrzebujesz na pewno - odparzenia i ból pleców to ewidentne objawy niewłaściwego rozmiaru... W Koszalinie akurat jeszcze żadnego dobrego sklepu z bielizną nie ma (najbliższe są w Trójmieście i Szczecinie), ale zawsze możesz kupować przez internet, tutaj jest lista sklepów (stacjonarne też są): http://stanikowamapa.prv.pl/ Zajrzyj też koniecznie na forum Lobby Biuściastych: www.biusciaste.prv.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady. Bardzo sie ciesze ze tak mi pomagacie w podjeciu decyzji . Sama w zyciu nie wiedzialabym co robic.Jeszcze nie wiem, czy bede robic prywatnie, czy sprobuje powalczyc z NFZ..., czy bedzie to w Szczecinie, czy gdziekolwiek indziej. I mysle, ze jednak musze sprobowac z ta refundacja, bo nie darowalabym sobie, ze nawet nie sprobowalam. A co mi szkodzi. Przeciez niektorym z Was sie udalo, to moze i mnie tez sie poszczesci? Dzieki Klementynko, ze mi podpowiedzialas z tym ortopeda, ja poszlabym do naszego rodzinnego i na pewno odeslalby mnie z kwitkiem. A tak dowiem sie od znajomych , gdzie przyjmuje jakis "normalny" zyciowy lekarz i pojde, jak najszybciej. Juz sie ciesze, ze mam od czego zaczac, bo dotad to troche brakowalo mi wiary. Co do mojego rozmiaru to mam brytyjskie 65 K i rzeczywiscie zgadzam sie z Toba best_bra, ze mam niewlasciwy rozmiar....BIUSTU!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
Ja mam fajna lekarke rodzinna nawet nic nie kazała mi pokazywac powiedziała tylko że widzi nie dziwi mi sie daje skierowanie i trzyma kciuki bo z NFZ-etem niełatwo :) Młoda jest i jeszcze idealistaka chyba :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasii ty to jesteś szczęściara z tym lekarzem. Fajnie że jeszcze tacy lekarze są i starają się nas zrozumieć. Dziewczyny muszę wam coś powiedzieć, normalnie hicior:) Czytam sobie gazetę Pani Domu i jest strona poświęcona Jak być piękną i modą. No i tam jakaś pani pyta się że ma kłopot z dobraniem prawidłowego stanika, na co jej stylistka i redaktor naczelna działu mody odpowiada: powiem wam w skrócie i co najlepsze jest: NA METCE SĄ WSZELKIE POTRZEBNE INFORMACJE- PODANA TAM LICZBA OZNACZA OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ POD BIUSTEM, A LITERA GŁĘBOKOŚĆ MISECZKI (OD NAJMNIEJSZEJ I NAJPŁYTSZEJ AA DO NAJWIĘKSZEJ F). I tu mój wilki uśmiech na twarzy:) że największa miseczka jest F hahahahahaha. Ciekawe co ta pani wielka stylistka powiedziałaby na nasze rozmiary, chyba z innej planety jesteśmy i chodzimy bez staników albo chyba w za małych skoro jest tylko do F:D 26Ania słuchaj się best bra bo naprawdę pomaga:)ja też zawsze miałam odparzenia itp, ale od kiedy jestem na tym forum i naczytałam się jak powinno się dopasować stanik i trafiłam wreszcie na dobry sklep gdzie panie mierzą i mają całą brytyjską rozmiarówkę to dopiero kupiłam stanik gdzie naprawdę nic mnie nie odparzało, żadne buły nie wychodziły i biust nawet fajnie wyglądał:) A tak dla przypomnienia miałam 65 HH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie Klementynko numer z tym najwiekszym numerem! Trzeba by napisac do tej Pani Domu, niech wejdzie sobie na nasze forum to zobaczy jakie numery istnieja i niech nie gada glupot. Co do rad best_bra to juz sobie zamowilam 2 staniki przez internet wlasnie w moim rozmiarze czyli wielkim 65 K ! Zobaczymy jak przysla, czy bedzie mi lzej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26ania63, niewłaściwy to miałaś rozmiar stanika. Rozmiar biustu masz jak widać normalny i występujący w przyrodzie i stanikowej rozmiarówce ;) A poważniej: w Twoim rozmiarze polecałabym Ci spróbować tego biustonosza: http://bravissimo.com/products/lingerie/everyday-essentials/bravissimo/balconette-bras/au01-details.aspx?colour=nude&ck=8pTZeA6tI0OT4vSZRYDF6LP4H1PzaxKr To jeden z najlepiej obecnie skonstruowanych staników na duże rozmiary. Kolory „zachowawcze”, wiem, ale model jest stosunkowo nowy i się rozkręci, bo ponoć popyt na niego jest duży (właśnie ze względu na dobry krój) A drugim stanikiem, a właściwie stanikami, jakie mogę Ci polecić są „Effuniaki” o nowatorskim dla większych rozmiarów kroju miseczek: http://www.ewa-michalak.pl/product-pol-3-Plunge-Baklazanowy.html (widać, że świetnie unoszą i podtrzymują nawet naprawdę duże piersi). Tylko w tej marce musisz osobno wyliczyć rozmiar, to są staniki ścisłe i będziesz w nich potrzebowała obwodu większego niż brytyjczykach (miseczka się też przy tym zmieni). Duże rozmiary Freyi czy - zwłaszcza – Panache,–mogą mieć dla Ciebie za szerokie fiszbiny (na co sporo dziewczyn w Twoich okolicach rozmiarowych się uskarża) ; to tak żebyś się nie zraziła jeśli już jakieś Panaszki zamowiłaś - jak nie będą pasować to spróbuj tej Alany i Effuniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki best_bra.To fajnie, ze jest ktos taki jak Ty, kto sie nami przejmuje, bo dobrac dobry stanik w takim rozmiarze jak moj to rzeczywiscie nie lada wyczyn. Przyznam sie, ze jeszcze nigdy nie trafilam na idealny stanik, zebym mogla czuc sie naprawde dobrze. Chociaz szukalam prawie wszedzie: w Anglii, Holandii, Niemczech. Ale chyba niezbyt skutecznie, bo nie znalazlam. A czy moglabys mi kochana powiedziec, gdzie takie Bravissimo mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do best-bra Przejrzalam chyba wszystkie mozliwe oferty w moim rozmiarze (przypomne 65 K! ) Najwiecej ( jesli tak mozna powiedziec, bo wcale nie tak duzo ) jest ofert firmy Panache, ale jak piszesz Panache moze mnie uwierac to pozostaje mi tylko jeden model Bravissimo wlasnie ten, ktorego strone angielska podalas .Ale gdzie go szukac nie wiem i wcale nie mam pewnosci, ze bedzie dobry. Nie wiem czy zauwazylas, ze niestety Efuniak (czy jak mu tam) nie produkuje mojego rozmiaru, wiec gdzie ten duzy wybor biustonoszy ?! Masakra. Nic nie ma! Nikt mnie nie przekona, ze operacja jest nieunikniona i jest jedynym rozwiazaniem, nie ma co sie oszukiwac, ze jest inaczej. I wcale nie chodzi tu tylko o kupno biustonosza, a o wszelkie dolegliwosci, ktorych mozna sie pozbyc tylko w ten sposob. Pozostaje wiec mi tylko walka z NFZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Alanę kupisz tylko na stronie Bravissimo, bo to dla nich jest ten stanik produkowany. Ale oni bardzo szybko wysyłają, i w razie czego nie ma żadnych problemow z wymianą czy zwrotem :) Wątek Alanowy: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,101095081,,BRAVISSIMO_EXCLUSIVE.html?v=2 Zaś co do staników Ewy Michalak: czy sprawdziłaś na jej stronie rozmiar (http://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html)? Bo jak wspomniałam te staniki są ścisłe - nie trzeba tak zaniżać obwodu jak w brtyjczykach, i zamiast 65K możesz potrzebować np. 70J czy 75 z odpowiednią miską :) A nawet jeśli wyjdzie Ci 65K czy to spokojnie napisz do sklepu z pytaniem, kiedy będzie dostępny - to nie jest jeszcze duża firma, i niektóre rozmiary mogą po prostu być wyprzedane :) Co do Panache to przejrzyj ten wątek, może się Ci się przydadzą opinie dziewczyn z podobnych okolic rozmiarowych: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,81460078,,36jj_odezwijcie_sie.html?v=2 Jak wrzucisz w wyszukiwarkę na forum "65K" to jeszcze może coś ciekawego wyskoczy, zobacz :) Aha, ogólnie jeszcze polecałabym Ci się wpisać do wątku rozmiarowego na Lobby (trzeba się tylko zarejstrować na forum), bo kalkulator kalkulatorem, a doświadczone dziewczyny z podobnymi wymiarami może doradzą coś, co niekoniecznie z kalkulatora wychodzi (jakieś ściśliwce, dużomiskowce...). Pozdrawiam i życzę powodzenia w zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na przesylke z biustonoszami, a w komorce mam telefon do ortopedy. Znalazlam go w internecie. Ma najwiecej pozytywnych opinii pacjentow. Jutro zadzwonie i umowie sie na wizyte. To moj pierwszy krok! Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nosiłam staniki z Panache i te fiszbiny to trochę lipne mają. Nie powiem bo biust w tych stanikach rewelacyjnie wyglądał i byłam zadowolona z tych staników, ale te fiszbiny poobcierały mnie trochę (szczególnie po ćwiczeniach czy bieganiu) i teraz po zmniejszeniu biustu jak noszę inne staniki (czyli aktualnie sportowy) widać takie brązowe ślady pod pachami(trochę przypominają siniaki). i to chyba już nie zejdzie. I kogo bym się nie pytała to każdy w tym panache miał problem że fiszbiny były zbyt wysokie, bo tak to chyba można nazwać. Aniu szkoda że kupujesz tak w ciemno przez internet, bo wiadomo odpowiedni rozmiar a czasami coś może nie pasować. U nas we Wrocławiu są dwa fajne sklepy Milla gdzie panie cię zmierzą i dopasują staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jestem 23 letnia dziewczyną, która ma bardzo duzy biust, mianowicie 65JJ z wahaniem na 65K, przed okresem. A do tego wszystkiego mam zaledwie 158cm wzrostu i ostatniego czasu schudłam 10 kilo, co daje mi wynik 61kg. Mam problem z kręgosłupem,do tego mam pracę stojącą. Zaczęłam sie teraz bardzo poważnie zastanawiac nad operacją zmniejszenia biustu do rozmiaru np 65D lub E, rany, byłabym w 7 niebie :) Pytanie teraz, czy któraś z Was starała sie o refundację z funduszu, na operację zmniejszenia biustu?? A jesli chodzi o staniki to mam świetny sklep, z cudowną, wręcz rodzinną atmosferą i profesjonalną obsługa ! Nie jestem pewnia czy można tutaj reklamowac sklepiki, jednak on jest tego wart, rozmiary sa do 65K, oczywiście sa także rozmiary większe pod biustem. http://www.peachfield.pl/ Nie są to może tanie staniki, jednak bardzo dobre jakościowo. mam trzy i tyram je, w sensie piorę noszę, piorę noszę, i się trzymaja kupy i nadal wyglądaja ładnie :) Serdecznie pozdrawiam ! Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolato
Witam, Czytam to forum od dość dawna. Nigdy nie pisałam. Ale przeraziły mnie ostatnie posty. Mam termin operacji na 9 marca w szpitalu kolejowym we Wrocławiu. Wszystkie badanie przygotowane. I boję się teraz zadzwonić. Usłyszeć, że nici z operacji. Mam 25 lat i od ok. 5 myslalam o operacji, aż w końcu po kolejnych wakacjach, na których musiałam zostawać w domu gdy inni szli na plażę bo nie miałam stroju pomyślałam, że nie mogę tak dłużej! Na początku 2009 roku przeprowadziłam się do Wrocławia i to był też przełom jako, że mam tu blisko szpital, w którym mogłam wykonać redukcję piersi przez NFZ. I teraz nie wiem co będzie, tak czekałam na ten dzień... Pozdrawiam Was wszystkie, proszę trzymajcie kciuki, Lolato, 75 H :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! Zwracan się do Ciebie Lolato. Od czego mam właściwie zacząc ubiegając się o operację refundowaną? Poprostu nie wiem jak ugryźć ten temat. Mam nadzieję, że jednak Twoja operacja przebiegnie bez żadnych problemów. Trzymam kciuki ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzisiaja mija 2 tygodnie od operacji i czuje sie bardzo dobrze, Troszke ciagnie, tam gdzie sa plastry i kluje w sutkach, ale skoro piszecie, ze normalne to nie panikuje. Uwielbieam brac prysznic, rozbieram sie i patrze z podziwem w moje odbicie, pierwszy raz od 10 lat, wyobrazam sobie jak beda wygladac moje cycuszki gdy odpadna plasterki i strupki. Na razie mam nie smarowac. Bo podobno te plasterki pomagaja w gojeniu i blizny przez to makja byc malo widoczne. W razie czego mam cepan. Juz nie moge sie doczekac, kiedy to wkoncu sie odklei. W domu mam syf, bo sie oszczedzam, maz sie stara, ale troszke go to przerasta. Mam na glowie mnie, prace, dzieci i sprzatanie. Mama juz pojechala, wiec skonczyly sie dobre czasy, kiedy to leze na sofie. Co moge zrobic to zrobie, ale sprzatanie sobie odpuszcze. Jak tak sie za duzo namacham, to pozniej mi tak ciezko w piersiach, tak pali. Jezeli chodzi o dzieci, to nienajgorzej. Dzieki tej sytuacji zrobily sie bardzo samodzielne. Synek ma 3 latka i jest bardzo rozumny, corcia ma 2 latka. Jest mala przylepka. Na nia musze bardziej uwazac, bo ma dziwne pomysly. Juz pare razy dostalam niechcaco w cycka, na szczescie zdazylam sie odsunac i uderzenie nie bylo az tak bolesne. Dzieci codziennie sie pytaja, czy moge podniesc raczki do gory i chca ogladac rany, raz im pokazalam i teraz musze opowiadac o operacji zamiast bajki. Oj z tymi piszbinymi macie racje. Staniki mialam super dobrane, ale albo wbijaly sie w mostek, albo tarlay pod pachami. Tez mam takie brazowe plamy, ale to juz chyba zejdzie. Ja np. kupowalam Melisse. Oni maja duze rozmiary, robie ekstra zamowienia i cenowo sa ok. Mialam z 5 stanikow od nich i bylam zadowolona. Teraz wszystkie spakowalam i wyrzucilam do kontenera. Czyte inne staniki, mniejsze tez tak sie wbijaja? I maja tak ogromne fiszbiny? NIe wiem jaki mam aktualnie rozmiar. Na razie nosze pooperacyjny i sportowy na zmiane z Anity rozmiar 70 C. Zmiejrzlam sie w biuscie mam 89, 90 cm a pod 69, 72. Best bra, jaki mam. rozmiar? Patrzylam te efuniaki, to wg kalulatora wychodzi 70 D. Buziaczki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
do mamitka30 bardzo prosze wyslij i mi ja 24.02 mam konsultacje w krk wiec zobaczymy co powiedza... karolinas18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara 86- moja droga odsyłam Cię do strony dokładnie 46- ja tam opisuję formalności jakie musiałam załatwić, poza tym tam też opowiada Paniusia1 i wiele innych dziewczyn, poza tym tak jak 26Ani 63 proponowałam jak od tych stron przeczytasz to się dużo ciekawych rzeczy na pewno dowiesz, bo każda z dziewczyn opisała swoją drogę jaką przeszła od poczatlu do końca, jak wyglądała operacja itp. Myślę że warto bo napewno znajdziesz dużo odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Lolato ja nie chcę cię martwić, ale wiem, że dziewczynom odwołali operacje Psyche z 19 kwietnia i 123 beatka z 16 lutego. Proponuję tam zadzwonić i się dowiedzieć, żeby się nie rozczarować. Ja wcześniej miałam termin na 6.10.2009r.pojechałam, po czym po dobie przyszedł rano do mnie lekarz i poinformował mnie że nie ma już kasy:( i przeniósł mnie a 12 stycznia. Strasznie współczuję wam dziewczyny, bo nie dość, że człowiek czeka tyle miesięcy na opercję to na końcu odsyłają z kwitkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamitka u mnie dzisiaj mija dokładnie miesiąc od operacji, zobaczysz że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Ja też mam syf w domu:) a mąż przejął wszystkie obowiązki:D - Niech chłopy zobaczą jaki to miód:D Ja niestety nie mam takich plasterków jak ty,ale już mi się wszystko zagoiło, zostały teraz blizny które smaruję maścią z wit A i je masuję. Lekarz kazał mi kupić takie opatrunki silikonowe w kształcie kotwicy i je naklejać, ale jeszcze ich nie kupiłam bo muszę jechać do kontroli najpierw. Ja wczoraj pierwszy raz ugotowałam obiad z dwóch dań i powiem ci szczerze że później tak mnie pod prawą pachą bolało że masakra, jednak to że z zewnątrz się zagoiło, to niestety w środku jeszcze nie:( Ja na tą chwilę mam sportowy stanik z triumpha 70E, ale to wiadomo że biust jest jeszcze opuchnięty i za kilka miesięcy może całkiem inaczej wyglądać, no i już tak się nie rozchodzi na boki tylko cycuchy są bliżej siebie:) Podaję maila, bo sama jestem ciekawa:) klementynka26@interia.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamitka u mnie dzisiaj mija dokładnie miesiąc od operacji, zobaczysz że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Ja też mam syf w domu:) a mąż przejął wszystkie obowiązki:D - Niech chłopy zobaczą jaki to miód:D Ja niestety nie mam takich plasterków jak ty,ale już mi się wszystko zagoiło, zostały teraz blizny które smaruję maścią z wit A i je masuję. Lekarz kazał mi kupić takie opatrunki silikonowe w kształcie kotwicy i je naklejać, ale jeszcze ich nie kupiłam bo muszę jechać do kontroli najpierw. Ja wczoraj pierwszy raz ugotowałam obiad z dwóch dań i powiem ci szczerze że później tak mnie pod prawą pachą bolało że masakra, jednak to że z zewnątrz się zagoiło, to niestety w środku jeszcze nie:( Ja na tą chwilę mam sportowy stanik z triumpha 70E, ale to wiadomo że biust jest jeszcze opuchnięty i za kilka miesięcy może całkiem inaczej wyglądać, no i już tak się nie rozchodzi na boki tylko cycuchy są bliżej siebie:) Podaję maila, bo sama jestem ciekawa:) klementynka26@interia.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×