Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Fifeńka
Czytam wasz topik już od dawna :) Też zdecydowałam się na zmniejszenie piersi.Nie miałam pieniędzy to nawet nie zabierałam się za NFZ bo to trwa wieki i nawet teraz przykładem jest Wrocław że wstrzymali operacje :( Totalna porazka. Uzbierałam pieniądze i zdecydowałam się prywatnie. 5 marca mam pierwsza konsultacje i już doczekać się nie moge. Od mojej decyzji nie ma odwrotu choć mąż mi ględzi nad uchem że mam fajne cycki i absolutnie nie powinnam nic robić :) Nie słucham go tylko ide i kieruje się swoimi potrzebami a przede wszystkim psychiką która u mnie srednio pracuje przez duży cyc i zwracanie na siebie uwagi. Czyli już w piątek konsultacja - umieram z niecierpliwości :D:D best_bra - popieram Twoją działalność ze pomagasz kobietom dobrać stanik ale to dla tych którym cyc nie przeszkadza a dla tych co chcą operacje zmniejszenia to żadne pocieszenie .Ale fajnie że cycate babki zadowolone sa z tych staników bo ja jednak dąże w kierunku gdzie ściągne stanik i nie będę widziała dwóch wiszących balonów :) No i szczerze mówiąc dla naprawde cycatych staniki są po prostu wiejskie zero sexu takie zwykłe podtrzymywacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifeńka, bo ja nie polemizuję z dziewczynami, które nosząc dobre biustonosze chcą zrobić operację z przyczyn estetycznych czy innych :) ale staram się pomóc tym, które trafiają na forum narzekając na bóle kręgosłupa, wrzynające się ramiączka, odparzenia, trudności w kupieniu bielizny w "ogromnym 90D" czy "80E" - czyli jednym słowem noszącym źle dopasowane staniki i nie znającym dobrych sklepów z bielizną. Jeśli po dobraniu stanika uznają, że już operacji nie potrzebują - świetnie, w prosty sposób pozbywają się problemów, oszczędzając pieniądze i oszczędzając sobie bólu! ale też OK jeśli decyzja o operacji zostaje gdy dobry stanik - jak u Ciebie - nie wystarcza, bo mimo, że pomaga "fizycznie", to prawdziwy problem pozostaje po jego zdjęciu. Ważne, żeby dziewczyny miały wybór i wiedziały o wszystkich możliwych przyczynach i rozwiązaniach - a chirurg im o nich nie powie ;) Co do urody biuściastych staników - owszem, im dalej w alfabet tym gorzej, największy wybór jest do bryt. G, w okolicach J jest ich już zdecydowanie mniej, ale też są ładne, kolorowe biustonosze, jak różne modele Cleo, Freyi, Curvy Kate, Efuniaki. Dopiero od JJ zaczyna się prawdziwa posucha, zwłaszcza jeśli chodzi o dobrze skonstruowane modele (tu zostają praktycznie tylko wspomniane Efuniaki i staniki własne Bravissimo - te ostatnie ładne, ale nie powalające designem). Dlatego wlaśnie tegoroczna edycja wyborów "kusidełka" na Stanikomanii będzie w 4 kategoriach: D i mniej (bo tu też nie jest ciekawie), DD-G, GG-J i JJ+ , a to po to, żeby uzmysłowić producentom braki w ofercie we właśnie skrajnych przedziałach rozmiarowych :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
dziewczyny jutro mam zabig cieszę sie bardzo a z drugiej strony mam wielkiego cykora ale jak sobie pomyśle że będe taka szczęśliwa jak wy które już są po operacji i mają piękne cycuszki to strach chociaż na chwile mija .Trzymajcie za mnie jak wróce to dam znać o sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia bardzo trzymam mocno kciuki: Napewno bedzie dobrze dzisiaj jest Twój dzień :D Koniecznie zdaj relacje ....powodzenia i zadowolenia życze z podjętej decyzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją są tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
Olcia, też trzymam kciuki, ciesz się małymi cycuszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
Zaglądam codziennie,a tumartwa cisza!!!!! Gdzie się wszystkie kobietki zakamuflowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaglądam i widze na forum że mega ruch jest na powiększaniu piersi. Jutro mam pierwsza konsultacje w klinice więc zdam relacje :) Już sie bajam co mi doktorek powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagaczka.............
Selcia i co sie dowiedzialas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Póki co Doktorek nie widzi problemu i bedzie zmniejszał :) Dostałam dzisiaj liste badań i wstępny termin mam na 28 kwiecień.Był wolny 24 marca ale mi się chyba zbiegnie z miesiączką więc nie było sensu rezerwować terminu. Jedyne zagrożenie jakie wymienił to mogłoby dojść do martwicy brodawki ale powiedział ze informuje mnie tylko z obowiązku ale nigdy jego pacjentom to się nie przytrafiło więc mam nadzieje że nie bede pierwsza . Teraz pozostaje tylko czekać Ruch w klinice jak na rynku.Babka siedzaca obok robila nos druga uszy a trzecia siedziala do kontroli po powiekszeniu grupkami niemki sie zjezdzały także maja co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją są tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny już jako MAŁOBIUŚCIASTA!!!!!! Sama nie mogę jeszcze w to uwierzyć ,ale udało się.Jestem przeszczęśliwa i gdybym miała przejść całą drogę jeszcze raz to nie ma problemu.Jak to zrobiłam?Przeczekałam do dnia wyznaczonego terminu tj.16.02, ponieważ nikt oficjalnie nie zadzwonił i nie odwołał zabiegu (sama dzwoniłam i raczej miałam się nie szykować na swój termin)to położyłam wszystko na jedną kartę i pojechałam.Z duszą na ramieniu czekałam na jakim etapie przyjęcia zostanę odesłana do domu.Ale o dziwo zostałam przyjęta na oddział(jeszcze się nie cieszyłam bo był przypadek że odesłali dziewczyne na drugi dzień po przyjeciu.Po dwóch dniach wysłano mnie na przepustke do domu (no i znowu nerwy czy wezwą z powrotem)ale we wtorek byłam już we Wrocku a w środę miałam zabieg.Wszystko poszło świetnie ,na drugi dzień pomalutku wstałam ,czwartego dnia odstawiłam leki przeciwbólowe bo nie bolało aż tak żeby się znieczulać .Po ściągnieciu drenów to już w ogóle inne życie.Od piątku jestem w domku i mam wrażenie że fruwam w powietrzu taka jestem lekka:)) (w końcu 3 kilo samego cyca odjęli).Mam 43 lata a cycusie jak 16 :) PRÓBUJCIE bo czasem się udaje .Jeśli mi się udało to dlaczego nie Wam!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
123 beatka przede wszystkim gratuluję odwagi podjęcia decyzji!!! ja tez jestem w trakcie załatwiania... juz jedna konsultacje przeszłam pozytywnie,15 mam drugą na którą mam przyjechac z USG juz do innego lekarza.... zobaczymy co ten powie.... pozdrawiam i życze zdrówka wszystkim ze świeżymi cycusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
jejku jak sie ciesze to znaczy że Wrocek rusza? wowwww byle sie rozbujał jak ja tam dojade :) w czrerwcu konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceMoichPiersi16
Hej !!! Przeczytałam wątek jednym tchem (zajęło mi to trochę) i się zdecydowałam ... Umówiłam się na wizytę u ortopedy ... (prywatnie). Mam jeden problem, który mnie męczy : Co powiedzieć lekarzowi, by mnie nie wyśmiał ? Mam 16 lat , może przecież powiedzieć, że jestem za młoda, że przesadzam itp ... Bardzo się boje ? Co mi radzicie ? Czy ogólnie opłaca się czekać na NFZ ? Ile zajmuje to ok. czasu ? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango112
Witam wszystkie Panie, postanowiłam się do was przyłączyć ponieważ mam ten sam problem duuuże piersi przy wzrości 158 mój rozmiar to 70F/G.Obecnie jestem w drugiej ciąży i więcej nie planuję. chcę za ok rok zmniejszyć biust najchętniej do miseczki C jak myślicie bdzie to możliwe? Jestem z Warszawy i chcę prosić dziewczyny, które mają już za sobą zabieg lub chociaż zdecydowały się na jakąś klinikę, wybrały doktora o radę i namiary . Rodzę w czercu i od razu chcę zacząć działać w tym kierunku bo moje cycki doprowadzają mnie do szału...pamiętam te czasy z przed pierwszej ciąży kiedy miałam piękne sterczące D i rozpacz mnie ogarnia jak widzę ciągle powiększające się i coraz niżej wiszące piersi :((( Dziewczyny proszę pomóżcie nie chcę oddać się w ręce jakiegoś partacza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoncumama!
mango, skontaktuj się z Centrum Chirurgii Plastycznej w Miedzeszynie (pod Warszawą). Opinie mają super, a ceny przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapisałam się na konsultację w IQ Medica w przyszłym tygodniu, proszę o informacje (jesli macie jakieś dośwaidczenia dobre czy złe) na temat tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonka
Lelcia, widziałam na kafeterii wiele pozytywnych opinii dotyczących iq medica, ale sama nie korzystałam nigdy z ich oferty. Zawoziłam tam kiedyś znajomą na zabieg (plastyka pochwy). Co mogę napisać: piękne, wyciszające otoczenie, spokój. W środku szpitala czysto, pozytywny nastrój. Ona po zabiegu szybko doszła do siebie, obyło się bez powikłań. Natomiast moim zdaniem prawda jest taka, że sama musisz tam pójść, sprawdzić, czy lekarz prowadzący wzbudzi Twoje zaufanie, czy rozwieje wszystkie wątpliwości, itd. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dzisiaj mija 5 tydzien od zabiegu. Fizycznie czuje sie suoer sprawna, chociaz nadal sie oszczedzam, tzn. nie macham lapkami. W domu syf, ale jakos musze to przetrzymac. Za tydzien moge wskoczyc w normalny stanik. mam juz 3 w szufladzie. Reszte wywalilam. Cycuchy sa coraz fajniejsze. Blizny jasniutkie, ale te pod piersiami swedza niemilosiernie, ale to chyba dobra oznaka gojenia. Na ostatniej wizycie lekarz zapowiedzial mi poprawke. Miedzy blizna a piersia pod spodem tworzy mi sie taka faldka i to ma mi usuwac pod znieczuleniem w gabinecie. Troszke mnie to zdenerwowalo, bo myslalam, ze sie nie stworzy. I bedzie tak super. Mango. Co do rozmiaru,to tak dla przypomnienia ja mialam zmiejszone z 70 J na 70 C. Bedzie to mozliwe. Beatka, ciesze sie, ze jestes po operacji i masz sie juz dobrze. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango112, a na pewno nosisz dobrze dobrane biustonosze (jak jesteś w ciąży to jest to jeszcze ważniejsze niż normalnie, i dla wyglądu biustu, i dla Twojej wygody)? Sprawdź proszę i jeśli wyjdzie Ci inaczej niż to co teraz nosisz (polskie 70G jest na ok. 75 cm pod biustem, mierzone ściśle, i 96 cm w biuście) to szybko wybierz się na zakupy - w Warszawie jest wiele dobrych sklepów, nie będzie z tym problemów. Tu jest kalkulator rozmiarów: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html A tu mapka z adresami dobrych sklepów: http://stanikowamapa.prv.pl/ A na zaś o stanikach do karmienia: http://tnij.org/eqgd http://stanikomania.blox.pl/2009/01/Zbuduj-sobie-karmnik.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
cześć dziewczyny dziś jestem pierwszy dzień w domu trochę mnie potrzymali , czuję się dobrze chociaż cła obolała . operacja trwała prawie pięć godzin nieżle im to zeszło a żadnych komplikacji nie było twierdzili że duży towar:) ale ważne że jak narazie jest wszystko ok . zrobili mi takie większe D jestem zadowolona teraz czekać jak śińce zedą i opuchliżna zwłaszcza pod pachami i wrócić do formy ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
Olcia Fajnie,że już jesteś w domu.Gdzie miałaś robioną operację i ile po niej trzymali cię w szpitalu,czy lekarze i pielęgniarki byłi fajni,i powiedz czy pracujesz i jeśli tak to kiedy możesz wrócić do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na temat Iq medica. Tam operują tylko kobiety lekarze. Jak myślycie, to indywidualne odczucia, czy meżczyźni chirurdzy są lepsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
Akinom ja operacje miałam w bielsku-białej lezałam tam tydzień ,opieka fajna .lekarze też. a co do pracy to ja jestem na zwolnieniu lekarskim i bede przeszło miesiąc ,bo lekarz prosił ,ze jak mam mozliwość abym z półtora miesiąca fizycznej pracy unikała.. ale to mósisz uzgodnić z lekarzem ja mam własną firme więc nie mam problemu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia200377 jak super że już jesteś po :D:D Ciesze się razem z Tobą. Powiedz odczuwasz już różnice w postawie że ubyło Ci troche z przodu ? Widziałas już cycuszki bez stanika ? I powiedz co było najgorsze dla Ciebie od momentu przyjęcia na operacje co wspominasz najgorzej ? Ja mam termin na 28 kwietnia :) Podzielisz się fotką ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxym
Lelcia, ja jestem zdania, że płeć chirurga nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli jest dobrym specjalistą, to OK :) Kto z IQ medica miałby Cię operować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxym
Lelcia, ja jestem zdania, że płeć chirurga nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli jest dobrym specjalistą, to OK :) Kto z IQ medica miałby Cię operować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje dziewczynom ktore sa juz po:) oby wszytsko sie teraz ladnie goilo:) a ja czekam z niecierpliwoscia na swoja konsultacje u dr szczyta 9 kwietnia... cieakwa jestem jak to bedzie. moze odezwalaby sie ktoras z dziewczyn ktora byla operowana prze ztego doktora? fajnie byloby moc o cos popytac:) a mam jeszcze takie pytanie troche z innej beczki, czy ktoras z was slyszala moze, albo robila zabieg w klinice hypo-al-derm w lodzi u dr bratosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×