Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Mimimimimimi
Zuzuzanna ... wiem, że tam jest oki. Młoda cycatka tam miała robione, przesyłała zdjęcia, cudne ma te piersi teraz.... Dlatego tez tam chciałam, ale jakoś tak mi się nie pofarciło tam. Najważniejsze, że ostatecznie wszystko jest na dobrej drodze choć... niby nie pękam, ale mam stresa przed znieczuleniem ogólnym... :( Spotkanie bardzo proszę, Ja już propozycję rzuciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam ostatnie zaświadczenie jakie udało mi się zdobyć przed wizytą w poradni. Mam od ginekolog zaświadczenie o przeroście piersi i że wskazana jest ich plastyka, bo kręgosłup siada:) jeszcze tylko urząd pracy i w czerwcu do poradni (dygudygu). To może spotkamy się w którąś sobotę czerwca, tak żeby ciepło już było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki PRZED może jakaś lista z terminami operacji? bo szczerze to nie wiem za kogo kiedy mam zaciskać kciukasy, która jest następna w kolejce? Piszę następna bo jutro JA! aaaaaaaa!!!!!!! cały dzień bez jedzenia i picia. o 11tej mogę zjeść śniadanie i napić się ostatni łyk wody. trzymajcie kciuki proszę! dla przypomnienia ja mam operację w prywatnej klinice EstelArte czy jakoś tak:D operuje dr Bratoś z dr Rykałą, jutro o 17tej, w sobotę między 7 a 9tą wychodzę do domku. Z miseczki 70H/I zrobi mi się mam nadzieję ładne 70C/D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz powodzenia, bedzie dobrze. Za niecala dobe dolaczysz do grona malobiusciastych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, mam pytanko :-). Jutro mija 4 miesiac po zabiegu a ja od ponad miesiąca, zastanawiam się nad zakupem plastrów. Wprawdzie jedne już zakupiłam ( u lekarza u którego miałam wykonywany zabieg ) ale za każdym razem gdy je nakładam, na mojej skórze ppojawia się swędząca wysypka i zaczerwienienie. Może poleciecie mi inne ?. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam wszystkie kobietki przed i po zabiegu :-). Odwagi dla tych PRZED, zdrówka dla wszystkich PO :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal...ojej... :) Przytulam Cię mocno i z całego serca jestem z Tobą... Ja tak będę się czuła za tydzień tzn 25 maja. I wiesz mam dokładnie z 70H/I na 70 C/D :) Z chęcią bym pooglądała :) Ja robię dokumentację fotograficzną...dla Siebie i Potomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
NatalLodz Z calego serducha zycze powodzenia, zdrowia, odwagi, masy dobrego nastawienia i wspanialego gojenia!!!! Trzymaj sie dzielnie!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Dorota Ja uzywam plastrow sutricon, na razie zadnej wysypki, ale wiadomo z tym u kazdego indywidualnie. Sa jeszcze plastry wielokrotnego uzytku Silon, ale sa drozsze. Polecil mi je lekarz. Jak plastry uczulaja, sprobuj odwiedzic dermatologa - doradzi moze jakas fajna masc na blizny? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Natal, trzymam za Ciebie kciuki. Bardzo przeżywam wszystkie operacje. Każda wasza wypowiedź jest dużym wsparciem w moim działaniu. Skorzystałam z podanego linka i dowiedziałam się, że w szpitalu w Sosnowcu leżą takie "przypadki " jak ja, natomiast w eurolkinice jeszcze się nie zdarzyło, żeby komuś taką operację przeprowadzono. Wystarczy mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Zobaczymy czy tylko i czy się zakwalifikuję, bo mój partner głęboko w to wątpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie fajny ten pomysł z e wspólnym spotkaniem i "paleniem namiotów". Jak sabat czarownic hi hi :)) Jak dojdę do tego etapu to również na 100% to zrobię i będę najszczęśliwsza na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! :) Za 8h będę na stole buuuuu Strach spory ale jeszcze nie kulminacja, staram się nie myśleć o tym co mnie czeka bo jak się zapomne to mnie mdli, mam uderzenia gorąca, ściska mnie w żołądku czyli najzwyklejszy strasz:) ale idzie przeżyć. dzisiaj sobie cykam fotki pt. PRZED :D Muszę się pilnować żeby się najeść do 11tej i potem ani nie mogę jeść ani pić. Muszę jeszcze dopytać o kilka rzeczy doktorków bo zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal... :) 🌻 Ja dzisiaj byłam na badaniach z krwi. Miałam też USG piersi...kurcze mam trochę maleńkich torbieli w tych cyckach. Lekarz powiedziała, że ok że zmniejszam to przy okazji lekarz powyrzuca te torbiele... Przeciwwskazań nie ma :) Trzymam kciuki za Ciebie Kochana.... :) Ja za tydzień. Wszystko będzie super... przecież tego pragniemy, żyć swobodnie... Ty wiesz...za chwilę będziesz mogła chodzić po ulicy BEZ STANIKA :D Marzę o tym :):) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
NatalLodz mocno trzyman kciuki wszystko będzie dobrze i już jesteś w gronie małocycastych superrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
MImimimimimimi A możesz przesłać te zdjęcia z operacji w szpitalu Orłowskiego ,I może wiesz jaki lekarz operował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
myślę o Natal... jak się czuje, jak poszło... wspominam moja pierwszą noc po... to juz prawie miesiąc. Nie mogłam się ułozyć: zawsze śpię na brzuchu lub na boku - a tu? Cała nocka na plecach. Budziłam sie regularnie co godzinkę. Przychodziła pielęgniarka, dawała środki przeciwbólowe, super opieka. Mam nadzieję, że u Ciebie w porządku. Zaczynasz nowy, lepszy czas. Już jutro do domu. Dbaj o siebie i oszczędzaj się. Fajnie, że marzenie kolejnej z nas się spełniło ;-) to jest fantastyczne uczucie: obudzić się, spojrzeć na swój biust i mimo bólu uśmiechnąć się do siebie. TO JUŻ!!! pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dorota Ja tez używam tych samych plastrow co Dzwonki już od 2 tygodni i tez nie zauważyłam żadnych objaw alergicznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję za podpowiedź, będę próbować, może w końcu trafię na takie, które mnie nie uczulą :). Pozdrawiam Was babeczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal... małocycatko mam nadzieję, że wszystko dobrze ❤️ Czekamy na Ciebie Dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem małobiuściasta:) nie jest źle, teraz ciągną mnie szwy jak stoje ale jak leże czy półsiedze to nie boli nic. nocka po operacji super, całą przespałam na jednym ketonalu, potem nie dostałam już nic, sama sobie w domku pyralginę wzięłam. wprawdzie do zajmowania się dziećmi się nie nadaje ale to spacerów jak najbardziej. brodawki mam jak narazie różowe- powiedzcie czy te martwice się pojawiały od razu czy z czasem? czy jak mam różowe to jeszcze może mi się martwica pojawić? cała jestem w bandażach i to tonach gazików, jutro już mogę się wykąpać, we wtorek na kontrolę a zdjęcie szwów 30 maja. Na serio polecam kochane, nie ma się czego bać:) a jaka różnica! jak będę miała więcej siły to opisze wsio po kolei bo narazie jestem słaba, po narkozie, trochę krwi pewnie zleciało i taka jestem niewypoczęta. no ale to dopiero 24h po operacji więc nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal...super... brzmisz pięknie, jakby zupełnie nic :) Cieszę się... fajnie Ci poszło. Zazdraszczam szczerze... Ja mam malutkiego cykorka przed uśpieniem, nawet zastanawiałam się czy testamentu nie skrobnąć...tak na wszelki wypadek ;) ale się zaraz zrugałam za głupie myśli. No teraz tylko rekonwalescencja i...w bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domica
Natal tak bardzo się cieszę że czujesz się dobrze, szczerze mowiąc jestem dla Ciebie pełna podziwu, że tak naprawdę jeszcze dobrze nie obudziłaś się po narkozie a już napisałaś do nas :))) musi być z Ciebie super babeczka :)) Trzymam kciuki za Twój szybki powrót do całkowitej sprawności a martwica jestem pewna że Ci nie grozi. Trzymaj się cieplutko, dużo odpoczywaj a jak będziesz miała siły to pisz do nas pisz..... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natal! Genialnie! Zdrowiej, gój się, odpoczywaj;) i pisz jak wrażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Natall Jesteś super babka z takim charakterkiem to do wakacji zapomnisz że kiedyś miałaś wielkie cycuchy i będziesz śmigać po plaży.Życzę dużo zdrówka i ekspresowego gojenia i cieniuteńkich szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Cycastaaga...podaj mailika to Ci wrzucę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem 2 dobę PO i nie jest źle, nocka straszna i to spanie tylko na plecach, szwy nadal ciągną ale można robić dużo rzeczy np podnosić ręce do góry czy ubierać się itd tylko szwy ciągną. Poza tym dzisiaj wzięłam szybki prysznic i nie mam ani jednego siniaka-tak już zostanie? tylko szwy i nic więcej. No miało być C a jest D i to pełne..,.ale może to opuchlizna? i mam czucie w obu sutkach i obu brodawkach!! Laseczki odwagi!!! trzeba się pomęczyć ale nie długo, podejrzewam że za 2tygodnie będę się z tego śmiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Super, ze u ciebie tak dobrze. Mysle ze siniaczkow juz nie bedzie, bo to pozostalosci operacji. Za 2 tygodnie bedziesz sie smiac z tego, a za 4 bedziesz jak nowa. Trzymaj sie i oszczedzaj! Buziaki i gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz gratulacje, dzielna jestes :-) Goj sie szybko i bezbolesnie. A teraz czekamy i kibicujemy Mimimimimimi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki PO, Chciałabym kupić te plastry silikonowe na blizny, ale tych Silon jest kilka rodzajów. Czy możecie podać całą nazwę z opakowania, żebym nie wyrzuciła tyle kasy w błoto. A może używałyście jakiś innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
kinga plastrów jest kilka rodzajów: ceny zróżnicowane, ale nie jest to tani zakup. Używam sutricon 5 plastrów 5*30cm ok 95 zł na allegro. Są jeszcze: mepiform cica care silon Jeżeli chodzi o rodzaje silona to: -silon SES ma trwałość wydłużoną do 3 miesięcy -silon Oleeva ma mniejszą do 1,5 miesiąca -silon oleeva fabric ma górną część materiałową, żeby nie haczyć o ubranie silon ma też fajne plastry przycięte już tak jak biegną blizny po operacji pomniejszenia piersi tzn: kotwica +wokół brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×