Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Senza i ty i AliAli pomog艂y艣cie mi podj膮膰 decyzj臋 偶eby operacj臋 robi膰 tam gdzie robi艂am:) dzi臋ki!! dzisiaj 4 dzie艅 po operacji, by艂am na kontroli, pono膰 goi si臋 na mnie jak na psie:) wszystko bardzo 艂adne, rozmiar C z plusikiem, szwy super, obrz臋k niewielki, jeszcze szwy mnie ci膮gn膮 ale na serio piku艣. No i spa艂am dzi艣 w nocy na boku! nie mog艂am ju偶 wytrzyma膰 na plecach, jak zasypia艂am to tak powolutku powolutku a potem jak si臋 obudzi艂am to cud 偶e mi nic nie pop臋ka艂o! totalnie na boku a raczej bardziej na brzuchu! szok, ale najwidoczniej nic mnie nie bola艂o skoro si臋 nie obudzi艂am, jeszcze dzie艅 wcze艣niej nie by艂o mowy o takich atrakcjach:) m膮偶 ogl膮da艂 i m贸wi 偶e super, nawet moja mama cykorka dzi艣 w gabinecie zmuszona przez dr obejrza艂a i m贸wi 偶e si臋 nie spodziewa艂a, bo one wygl膮daj膮 normalnie z lekkimi siniaczkami w kolorze jasny 偶贸艂ty plus kilka strupk贸w a szw贸w nie wida膰. Dzisiaj znowu ca艂y dzionek na spacerkach, podnosz臋 ju偶 dziecko ale ostro偶nie..1 czerwca zdj臋cie szw贸w:) Dziewczyny moim zdaniem opcje s膮 dwie: nfz gdzie tydzie艅 w szpitalu si臋 le偶y, operacja 5-6h wi臋c uszkodzenia, naruszenia i utrata krwi wi臋ksze, efekty r贸偶ne, b贸l do艣膰 spory-pono膰 r臋kami rusza膰 nie mo偶na przez tydzie艅, no ale za darmo. Druga opcja prywatna i na serio luksus! 4dni od operacji a ja ca艂y dzie艅 na dworku z dzie膰mi, ubrana normalnie jakby nigdy nic, b贸l w zasadzie zerowy..no ale kasy kupe:( baardzo mi szkoda 偶e trzeba wybiera膰 a niekt贸re kobiety wyboru nie maj膮:( szkoda 偶e porz膮dni lekarze musz膮 kroi膰 pieni膮dze od pacjent贸w poniewa偶 nfz wycenia ich prac臋 na grosiki.. ehh mam nadziej臋 偶e to jednak nie regu艂a! 偶e s膮 lekarze kt贸rzy wykonuj膮 swoj膮 prac臋 na nfz i mog膮 si臋 pochwali膰 rewelacyjnymi efektami-tego wam 偶ycz臋!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NataliaLodz Troszk臋 si臋 z Tob膮 nie zgodz臋. Te偶 robi艂am operacj臋 prywatnie i na drugi dzie艅 by艂am w domu ale mia艂am du偶e b贸le i przez kilka dni chodzi艂am jak po艂amaniec. Do lekarza nie mam zastrze偶e艅 bo uwa偶am, 偶e jest 艣wietny i ufam mu w 100 procentach. B贸l jest spraw膮 idywidualn膮, ka偶dy inaczej si臋 goi i dochodzi do siebie. Nie m贸wi臋, 偶e operacja na NFZ jest super ale nie ma co od razu pisa膰, 偶e robi膮c prywatnie cz艂owiek uniknie b贸lu i komplikacji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
dziewczyny, my艣l臋 偶e zawsze jest troch臋 loterii. Niekt贸rzy lekarze pracuj膮 i prywatnie i dla Nfz. Je偶eli s膮 uczciwi - nie powinno by膰 r贸偶nicy. Ale to te偶 ludzie. Czy w tej, czy tamtej pracy moga mie膰 lepszy i gorszy dzie艅. Nie s膮 wolni od s艂abo艣ci, nie wszyscy te偶 s膮 uczciwi. Mo偶e by膰 tak, 偶e na fundusz operacje wykonuje inny lekarz pod okiem "mistrza". Kto艣 sugerowa艂 to wcze艣niej na forum. Wiadomo, ze wtedy to ju偶 nie to samo. Prawda jest taka, ze najllepsi si臋 ceni膮. Dlatego trudniej znale藕膰 dobrego specjalist臋 na NFZ. Sprawdza艂am ile jest kontrakt贸w NFZ na oddzia艂y chirurgii plastycznej i c贸偶 niewiele. Nasza szpitale rzeczywi艣cie maj膮 sk艂onno艣膰 do przed艂uzania pobytu chorego w szpitalu. Obecnie z oszcz臋dno艣ci si臋 od tego odchodzi. Prywatne kliniki zrobi艂y to dawno temu, by zmniejszy膰 ceny zabieg贸w i sprosta膰 konkurencji. Nie mnie ocenia膰, czy zawsze jest to dobra droga. Ja jestem zwolennikiem gojenia si臋 w domu. Po nas wida膰, 偶e bardzo d艂ugi pobyt w szpitalu nie jest konieczny ;-) Co do gojenia i b贸lu - zgodz臋 sie z aagnee. Jest to rzecz indywidualna. Zale偶y od progu b贸lu, osobowo艣ci, nastawienia... Przecie偶 nawet wizyta u dentysty dla jednych to piku艣, dla drugich - trauma. Pewnie, 偶e lekarz jest super wa偶ny. Dobry specjalista mniej zepsuje ni偶 kiepski ;-). Mi w znoszeniu b贸lu i gojeniu si臋 pomog艂o bardzo dobre nastawienie i pe艂na 艣wiadomo艣膰 tego co b臋dzie po. Piel臋gniarki mi m贸wi艂y, 偶e s膮 osoby, kt贸re po operacji widz膮 szwy za艂amuja si臋 i p艂acz膮: bo nie tak mia艂o to wygl膮da膰. Ja mimo b贸lu usmiecha艂am si臋 zaraz po wybudzeniu si臋 z narkozy. Te偶 by艂am po艂amana jak Aagnee, ci臋偶ko przychodzi艂o spanie na boku i plecach, a wszyscy wko艂o dziwili si臋, 偶e znosz臋 to z usmiechem. Bola艂o, ale zapominam. Ba艂am si臋, ale coraz mniej si臋 juz boj臋... Pom贸g艂 te偶 m膮偶 i pani, kt贸ra opiekowa艂a sie mn膮 w klinice. Szczera, znaj膮ca si臋 na rzeczy, troskliwa i sympatyczna. Nie moge nie wspomnie膰 o forum, gdzie mog艂am si臋 wygada膰, opowiedzie膰, wy偶ali膰, dowiedzie膰 i podzieli膰 si臋. Bardzo du偶o wnosi lekarz, ale my艣l臋, 偶e na powr贸t do formy ma wp艂yw wiele czynnik贸w. On jest rzemie艣lnikiem, ale wa偶ny jest te偶 materia艂, nasze cia艂o... dobrej nocki ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
By艂am wczoraj na ostatniej wizycie...przed. Wszystkie badania s膮 ok. Czyli pojutrze start. Rozmawia艂am o tym czuciu, ale Lekarz powiedzia艂, 偶e w moim przypadku to ma by膰 przeszczep ... wi臋c brodawki s膮 odcinane ca艂kowicie i przyszywane na nowym miejscu, dlatego na 100% CZUCIA NIE B臉DZIE. M贸j Pan Doktor poza szpitalem NFZ pracuje w prywatnej klinice, jednej z najlepszych :) By艂am tam kiedy艣, dawno temu na wizycie, tylko u innego lekarza i poza wystrojem gabinet贸w :) wszystko odbywa艂o si臋 tak samo. Ja od pocz膮tku chcia艂am w szpitalu NFZ, bo mam przewlek艂e choroby i chcia艂am by膰 zabezpieczona du偶ym zapleczem szpitalnym. Nie powiem, boj臋 si臋, ale tak troche tylko.... ;) Bo ciesz臋 si臋 i wiem, 偶e czeka mnie inna jako艣膰 偶ycia po pi膮tku :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do MImimimi :-) Mnie min臋艂o 4 m-ce od zabiegu. Czuj臋 si臋 cudownie. Lekko i jak nigdy dot膮d bardzo kobieco. O to chodzi艂o, tak mi si臋 bynajmniej wydaje :-). Operacji obawia艂am si臋 r贸wnie jak Ty, gdy偶 mam ju偶 swoje lata i choruj臋 przewlekle na tarczyc臋 i nadcisnienie. Nie by艂o mi 艂atwo podj膮膰 decyzj臋 maj膮c na karku dwa powazne schorzenia. Podobnie jak Ty, mia艂am ca艂kowicie odcinane brodawki i prawd臋 m贸wi膮c mam czucie, mo偶e jeszcze jest niewielkie ale jest z czego ciesz臋 si臋 niezmiernie. My艣l臋, 偶e z czasem b臋dzie lepiej a je偶eli pozostan臋 z takim czuciem jak dotychczas to nie b臋d臋 si臋 tym bardzo martwi膰. To najmniejsza cena, jak膮 musia艂abym zap艂aci膰 za spe艂nienie mojego marzenia . Pozdrawiam i 偶ycz臋 szybkiego powrotu do zdrowia ... Powodzenia Mimimimi :-) Trzymam kciuki !.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Dorotka...rozp艂aka艂am si臋 ... naprawd臋. Dzi臋kuj臋 za mi艂e s艂owa 鉂わ笍 Je艣li 72 to rocznik to Ja jestem starsza... :) Do ko艅ca marzy艂am o jeszcze jednym dziecku dlatego dopiero teraz na 100% zdecydowa艂am si臋 jak ju偶 zrezygnowa艂am ze stara艅 na redukcj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ares212
@Mimimimimimi, tak jak Dorota 72 mia艂am ca艂kowity przeszczep brodawek , s膮 pi臋knie zmniejszone i przyszyte w innym miejscu. Zreszt膮 niedawno w kwestii czucia PO ju偶 si臋 wypowiada艂am , dlatego nie b臋d臋 tego powiela膰. Natomiast jesli chodzi o twojego dra- dobrze,偶e ci臋 przygotowa艂 na tak膮 ewentualno艣膰, wiesz czego oczekiwa膰. Trzymam kciuki ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
ares212...pami臋tam Twoj膮, kt贸ra nie chcia艂a wybudzi膰 si臋 z narkozy.... ;) i d艂ugo艣膰 od mostka. Dzisiaj robi艂am zdj臋cia PRZED... to wygl膮da strasznie, tak si臋 ciesz臋, 偶e w pi膮tek ju偶 si臋 tego pozb臋d臋. Biegam po domu, sprz膮tam, ogr贸dek ogarniam... :) bo przez jaki艣 czas nie b臋d臋 mog艂a tak tyra膰. Doktorek Kochany od razu mi powiedzia艂, 偶e jab艂uszka b臋d膮, wi臋c Jemu ufam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
Mimimimimimi pi臋knie, 偶e twoja operacja ju偶 tak blisko. Przechodzi mnie dreszczyk, bo przypominam sobie jak to by艂o ze mn膮 kilka tygodni temu. Strasznie mi zlecia艂 ten czas. Chyba dlatego, 偶e jestem taka szcz臋艣liwa!!!! Operacja to mgnienie oka, z perspektywy czasu, a tyle zmienia!! 呕ycz臋 ci powodzenia, super gojenia i pi臋knych jab艂uszek ;-) ju偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰 kolejnej opowie艣ci. Trzymaj si臋 dzielnie!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny czy miala ktoras z was zmniejszana jedna piers a za 3-4 tygodnie druga? JBylam dzis na konsultacji w szpitalu na woloskiej i wlasnie tak mi zaproponowali. nie wiem co zrobic. POZDRAWIAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
dzwonki 馃尰 :) Trzymam si臋... i mam nadziej臋, 偶e w sobot臋 si臋 do Was odezw臋, no chyba 偶e skrobne z telefonu w pi膮tek po po艂udniu jeszcze :) Chcia艂abym 偶eby by艂a ju偶 sobota. Ja wiem jak to jest ze znieczuleniem og贸lnym...zasypiasz i...budzisz si臋 i jest PO :D do艣wiadczy艂am ju偶 tego. Jestem bardzo optymistycznie nastawiona... i ciesz臋 si臋, 偶e jest to forum, 偶e mam WAS 鉂わ笍 Musze poszuka膰 bo nie skopiowa艂am co mam wzi膮膰 do szpitala... ale to w sumie 2 dni maksymalnie ma by膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Czy wiecie co艣 mo偶e o kleo 599 ? Jecha艂a jakis czas temu do Wroc艂awia na zabieg i sie chyba nie odezwa艂a :( Nie mog臋 znale藕膰 co mam wzi膮膰 do szpitala. Mam pytanie, mo偶e g艂upie ale...czy mo偶na mie膰 pomalowane paznokcie, czy kto艣 w og贸le u Was zwraca艂 na to uwag臋? Bo kiedy艣 jak mia艂am zabieg to mi piel臋gniarka dawa艂a zmywacz 偶e nie wolno mie膰 pomalowanych... 70FG Wszystko co ode mnie to wiesz... pisa艂am Tobie. 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
ja zapakowa艂am: pi偶amk臋 rozpinan膮 z przodu i ze spodniami ( spodnie mog艂am zostawi膰 na stole ) szczotk臋 do z臋b贸w i p艂yn do p艂ukania buzi r臋cznik podstawowe kosmetyki chusteczki nawil偶ane i intymne wode mineraln膮(strasznie mnie suszy艂o w nocy) niegazowan膮 z dziubkiem(nie lubie takich zakretek, ale tym razem sie sprawdzi艂o) klapki ubranie na wyj艣cie Mia艂am te偶 ksi膮偶ki, dodatkow膮 poduszk臋 dowi贸z艂 m膮偶, bo 藕le mi si臋 spa艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Dzwonki...niezawodnie...dzi臋ki Kochana :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
Te偶 zastanawia艂am si臋 nad kleo. Nie odezwa艂a si臋 po zabiegu. co do paznokci - ja dosta艂am tylko polecenie, 偶eby przyj艣膰 bez makija偶u. Je偶eli zaliczysz tu pazurki - to chyba nie mo偶a??!!??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mimimimimimi' Ja wychodzi艂am tego samego dnia wi臋c nic mi nie by艂o potrzebne ale spa艂am w hotelu wi臋c wzi臋艂am standardowy zestaw. Dodatkowa poducha tj pisze Dzwonki to super pomys艂-przyda si臋! Ja my艣la艂am o paznokciach ;) Pomalowa艂am tylko lakierem bezbarwnym i nikt mi uwagi nie zwracam. Na palca zak艂adaj膮 takie ma艂e co艣 co mierzy saturacj臋, dlatego pewnie nie mo偶na mie膰 lakieru. ps. Moja siostra w lipcu b臋dzie mia艂a zabieg! Ciesz臋 si臋 z ni膮 ale pewnie b臋d臋 si臋 stresowa膰 jej operacj膮 bardziej ni偶 swoj膮 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
aagnee Super - takie rodzinne zmiany.Fajnie, 偶e ma ciebie. Oj pewnie b臋dziesz si臋 stresowa膰, ale i j膮 wspiera膰. Czasem zastanawiam si臋 jak ludzie wok贸艂 mnie to prze偶ywali. Wiem, 偶e najbardziej przej臋ta by艂a mama. Jest troch臋 staro艣wiecka i opr贸cz tego, 偶e si臋 denerwowa艂a to jeszcze nie mog艂a zrozumie膰. Przygl膮da艂a si臋, po cichu rozwa偶a艂a, powoli akceptowa艂a. Przy tym jednak pomaga艂a i dba艂a. Kochana...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Moja mama nic nie wie. Specjalnie jej ic nie powiedzia艂am, bo by si臋 zamartwia艂a ale i mnie zamiast wspiera膰...do艂owa艂a. Woa艂a艂am tego sobie i jej oszcz臋dzi膰...dowie si臋 PO. Ja mam u wszystkich wsparcie poza mam膮. Niestety. A Przyjaci贸艂ka powiedzia艂a, 偶e zobaczy u mnie efekt i idzie po mnie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Do 偶adnego zabiegu nie powinno sie mie膰 lakieru na paznokciach (r膮k i n贸g), z tego co kiedys s艂ysza艂am, to paznokie膰 musi by膰 wida膰, bo jakie艣 zasinienie palc贸w mog艂oby umkn膮膰, a mo偶e to by膰 wa偶ne przy znieczuleniu og贸lnym. Nie wiem czy tak jest w rzeczywisto艣ci, ale moim zdaniem brzmi to wiarygodnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzwonki Oj b臋d臋 j膮 wspiera膰 ile si臋 da!! Niestety u nas to rodzinny problem. Moja mama te偶 si臋 okropnie stresowa艂a ale w sumie to ona pomog艂a mi decyzj臋 podj膮膰 wi臋c mia艂am ca艂y czas jej poparcie ;) Ja w tym najgorszym czasie-przez pierwsze 2 tyg, mia艂am ch艂opaka, niestety tylko wieczorami ale dobre i to. W dzie艅 ojciec mi zakupy robi艂 偶ebym nie d藕wiga艂a ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
Mimimimimimi ja te偶 nie powiedzia艂am mamie, te偶 偶eby sie nie zamartwia艂a. Ale ona jako艣 si臋 domy艣li艂a... Mam nadziej臋, ze twoja mama jak i moja powoli to ogarnie i zaakceptuje. U mnie sprzeciwu nie by艂o, raczej nie mog艂a zrozumie膰, 偶e si臋 chc臋 da膰 poci膮膰 dobrowolnie. Ona ca艂e zycie marzy艂a o duzym biu艣cie :-( (75B), a ja o takim jak ona ;-) Dobrze, 偶e masz przyjaci贸艂k臋 i razem bedziecie cieszy膰 sie efektem. I my tu te偶 - razem z toba na odleg艂o艣膰 ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
5 DNI PO OPERACJI Ja do szpitala zabra艂am dresik kt贸ry przyda艂 mi si臋 na wyj艣cie jedynie poniewa偶 po operacji w majtkach i staniku po艂o偶yli mnie na moim wyrku, poprzykrywali ko艂drami itd i tak sobie spa艂am do rana a rano wychodzi艂am wi臋c dresik i heja do domku. makija偶 powiedziano mi 偶e tapetowa膰 si臋 nie wolno ale oko mog臋 sobie strzeli膰 hehe, paznokci nie wolno bo jak co艣 tam si臋 dzieje chyba z oddychaniem czy z czym艣 o czym nie pami臋tam to paznokcie siniej膮 czy co艣...hehe no ale nie wolno malowa膰:) mia艂am jeszcze ksi膮zk臋 ale ca艂y czas przespa艂am wi臋c nie czyta艂am, wod臋- ale dosta艂am w szpitalu tyle ile potrzebowa艂am, umy艂am si臋 w domu (wychodzi艂am o 8mej) wi臋c wsio co zabra艂am by艂o mi zb臋dne.. co innego jak si臋 idzie le偶e膰 na d艂u偶ej... Minimini doczeka膰 si臋 nie mog臋 twoich relacji! jeste艣 r贸wno tydzie艅 po mnie wi臋c je艣li tak samo przejdziesz wszystko jak ja to mog臋 ci w zasadzie z dnia na dzie艅 m贸wi膰 co i jak b臋dzie hehe pierwszy dzie艅 jest s艂aby-narkoza, utrata krwi, na czczo itd. drugi dzie艅 jest lepszy ale nadal jest si臋 obola艂ym, s艂abym i w zasadzie si臋 ku艣tyka, 3 dzie艅 jest ju偶 niez艂y chocia偶 szwy ci膮gn膮, 4dzie艅 jest oki, przeszkadzaj膮 opatrunki, szwy ale funkcjonowa膰 ju偶 mo偶na, 5 dzie艅 jest gites tylko szwy ci膮gn膮 jak si臋 przem臋czysz..mam nadziej臋 ogromn膮, 偶e ka偶da z was szybciutko dojdzie do siebie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
fajnie, 偶e tak grupkami mamy operacje. Mimimimimi b臋dziesz na bierz膮co z Natal膮. Jeste艣cie biustami majowymi ;-) ;-) Mi si臋 te偶 tak uda艂o: mia艂am kr贸tko przede mn膮 Elessi i aagnee r贸wno tydzie艅 po mnie. My jeste艣my kwietniowe ;-) Na bierz膮co przelewa艂y艣my na forum nasze watpliwo艣ci, prze偶ycia i ma艂e szcz臋艣cia. Dzi臋ki dziewczyny, jeste艣cie daleko, ale tak troszke przesz艂ysmy to razem, nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzwonki Biusty kwietniowe!!! Ale mnie rozbawi艂a艣! Bez Was chyba bym zwariowa艂a a tak mia艂am si臋 komu wyp艂aka膰 i por贸wna膰 do艣wiadczenia ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Dzi臋kuj臋 Wam bardzo za wszystkie informacje, wsparcie i ciep艂e s艂owa. Faktycznie ostatnio jakby wysyp... kwietniowo-majowy :) A Ja w艂asnie zrobi艂am sobie elegansie manicure i pedicure..hehe Jutro zmyj臋... mo偶e na nogach zostawi臋, tylko r臋c臋 zmyj臋.. kurcze po czerwono艣ciach te pazurki bez koloru wygl膮daj膮 masakrycznie. Dla mnie obecnie nie ma lepszego i wi臋kszego wsparcia ni偶 Wy 鉂わ笍 bo nikt inny mnie tak nie zrozumie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ares212
@Mimimimimimi Skopiowa艂am swoj膮 wypowied藕 z ub.r :" pi偶ama rozpinana,na wyj艣cie z kliniki wzi臋艂am dres, szczoteczka, pasta, r臋cznik, p艂yn do p艂ukania jamy ustnej( w razie gdybym nie mog艂a umy膰 z臋b贸w szczoteczk膮), 2 ma艂e butelki wody z dzi贸bkiem(偶eby nie by艂o problemu z odkr臋caniem) , ale nie zapomnij te偶 o 艂adowarce do kom贸rki i chusteczkach od艣wie偶aj膮cych oraz intymnych(tak na wszelki wypadek)"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cycastaaga
Mimimimimimi Przecierasz nowy szlak na nfz i na pewno wszystko b臋dzie ok jak tam s膮 takie kr贸tkie terminy to i ja si臋 przenios臋 z or艂owskiego.Mocno trzymam kciuki i ciekawa jestem czy zrobi Ci C.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
ares212 ... dzi臋kuj臋 bardzo 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Cycastaga ;) Ano tak...chyba nikt tam jeszcze nie robi艂. Mam Kole偶nake, kt贸ra startowa艂a po mnie... w marcu dosta艂a termin na stycze艅... w Or艂owskim, ale Ona si臋 cieszy 偶e d艂u偶szy, bo chce schudn膮膰 przed. Podobno 偶eby si臋 nie popsu艂o ;) nale偶y uwa偶a膰 na wag臋...maks plus minus 2 kg. Widz臋, 偶e moja aktywno艣膰 tutaj wzros艂a wprost proporcjonalnie do terminu...hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cycastaaga
Mimimimimi JA musz臋 si臋 pozby膰 jeszcze 15 kg to chyba czeka mnie szpital or艂owskiego mo偶e zdarzy si臋 du偶y CUD i schudn臋 do stycznia. Musz臋 powiedzie膰 m臋偶owi 偶eby zrobi艂 艂a艅cuch na lod贸wk臋 i chlebak!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×