Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Anka71
Witam, od ponad godziny czytam Wasze wypowiedzi i nie mogę się nadziwić nad tryskającą radością od Pań, które są już po i ogromnym optymizmem tych jeszcze przed. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to (kilkuletnie już) forum. Odkąd pamiętam marzę o normalnym rozmiarze biustu. Gdy skończyłam 11 lat już był pokaźny. Dziś mam 42 lata, schudłam 20 kilo i mój mniejszy biust to 60HH, czyli nadal wielachny. Mam dość jeżdżenia 100 km do sklepu, w którym jestem w stanie jako tako dobrać sobie stanik (bo nie żeby było idealnie) i płacić za to niemałe pieniądze. mam dośc dołów w ramionach, mam dość kupowania większych bluzek, bo nie zapinam się w biuście. Od kilku lat nieśmiało myślę o operacji. Czytając to forum widzę, że chyba o te parę lat za długo ;-( mieszkam w pomorskim, czy możecie polecić solidnego lekarza z tych okolic? Z uwagi na póżniejsze wizyty kontrolne nie mogę jeździć 300 czy 500 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
cycastaaga(już nie cycasta) :) super Cały czas czytam i czekam na twoje wpisy już nie mogę się doczekać swoich maleństw ale już niedługo :).Czekam na dalsze twoje wpisy.:) co i jak się czujesz i jak twoje maleństwa.:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dzisiaj już z Nie Cycstą Agą ;) wypiłyśmy wspólnie kawkę. Prze szczęśliwa Dziewczyna z Niej...i jaka szczupła. Mówcie co chcecie, ale uważam, że to pomniejszanie biustów to nawet odmładza :) Aga... super jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Anka71.... Ja jestem starsza od Ciebie i też uważam, że dużo za długo czekałam. Zrobiłam w zeszłym roku i jestem szczęśliwa ... Działaj, Twój rozmiar Ciebie absolutnie predestynuje do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka71
Mimimimimimi dzieki ;-) robiłas z nfz? jeśli dobrze wyczytałam z tego forum to czeka się około 9-12 miesięcy? Przyznam, że pieniądze też hamują moją decyzję ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Anka.... Ja miałam farta niesamowitego. Czekałam 10 dni :D Tak, Ja robiłam w ramach NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka71
hehhe, faktycznie fart ;-) robiłaś w orłowskim (jeśli dobrze pamiętam z wcześniejszych stron)? mój problem to również to, że pochodze z małego miasta i już widzę minę lekarza, który miałby mi nasmarować w opisie co trzeba;-( miałam niedawno przedsmak u swojego ginekologa, który powiedział - Pani Aniu, rzeczywiście są duże, ale z tym można żyć. Chyba musiałabym znaleść sobie jakiś gabinet prywatny z ortopedą otwartym na takie zmiany ;-) Może któraś z dziewczyn z tego forum dysponuje takim adresem? mogłabym odwiedzić w tym celu Trójmiasto, Bydgoszcz, Olsztyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elessi
kwietniowe biusty i te bliskie tez moze jakies wspolne spotkanie z okazji rocznicy :) mam nadzieje ze bede mogla uczcic przy okazji tez moja poprawke i ze bede juz w 100% zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już spotkanie, to może lepiej latem;) W zeszłym roku było bardzo miło;) W lato sporo nas Nowych Małobiuściastych dołączy, a palenie staników obowiązkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka87
DZWONKI dzieki za odpowiedz musialabym teraz zalatwic sobie skierowanie do ortopedy ale czy ortopeda da mi kwitze moj biust zle wplywa na kregoslup to juz zalezy na kogo trafie i do dermatologa tez pojde i tez poprosze o kwit ze moje piersi powoduja odparzenia szczegolnie w okresie letnim zaczne za tym wszystkim dreptac juz we wakacje bo operacje chcialabym zaczc zalatwiac na jesieni bo we wrzesniu mam zaplanowany tydzien nad morzem i chce spokojniez niego skorzystac ;-) gdyby nie to to juz predzej bym pewnie wszystko zalatwiala ale w sumie to dobrze ze odlegly termin do tego czasu znajde duzo informacji na wszystkie tematy dotyczace operacji ;-) bo jak to mowi co nagle to po diable hhii zazdroszcze wszystkim ktore sa juz po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Mimimimimi Kochana dzięki za dzisiejszą kawkę a w szczególności za spotkanie było super zobaczymy się za tydzień całuski mocne i pozdrowienia dla Zuzanny i wszystkich dziewczyn przed i po szczęśliwa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
ja chętnie przyjadę Hexe - gdziekolwiek to bedzie hihi ;-) ja jestem tu taka samotna wokół mnie nikt z operujących się nie chwali na forum, trzeba pół Polski przejechać, żeby pogadać ;-) i stanik na grilu spalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asix28
Anka71 Ja jestem z Pomorskiego i robie w Akademii Medycznej w Gdansku Wrzeszczu. Nie wiem skad ten wynik ze sie czeka 9-12 miesiecy, moze tak w Warszawie, ale tutaj ja czekalam prawie trzy lata, teraz to chyba jakos szybciej idzie, ale im szybciej sie zakwalifikujesz tym lepiej. A wiec idz najpierw do swojego lekarza pierwszego kontaktu powiedz co Ci dolega, ze kregoslup Cie boli, ze rece Ci dretwieja itp itd i popros o skierowanie do poradni kliniki chirurgii plastycznej(gigantomastia), nie moze Ci nie dac, Ty tam masz isc na konsultacje a nie ;) Jak juz bedziesz miala skierowanie wybierasz sie do ortopedy lub od razu na zdjecie kregoslupa i do ortopedy aby opisal zdjecie, lecz nie musi, jesli opis jest wydany i od razu widac, ze biust jest przyczyna skrzywienia (nawet najmniejszego) . Z tym zdjeciem,opisem i skierowaniem udajesz sie do kliniki chirurgii plastycznej i tam sie resjestrujesz na konsultacje, tam na konsultacjach dwoch lekarzy lub jeden po sprawdzeniu kieruja Cie na zabieg (przydzielaja numerek oczekiwania) i mowia ile ogolnie bedziesz czekala. Ja sie strasznie balam tej komisji, tyle sie o tym naczytalam, ale jak tylko sciagnelam stanik uslyszalam od razu "kwalifikuje sie Pani" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam Wasze opowieści przed i po operacji i raz się boję raz nie mogę doczekać zmniejszenia..... ja zakwalifikowałam się do zabiegu w zasadzie bez problemu, chirurg nawet nie chciał oglądać zaświadczeń od ortopedy itp......tylko wypytał o wszystko, posłuchał co ja mam do powiedzenia i zanim zapytałam co mam zrobić żeby się spełnić wymogi NFZ to powiedział że On mnie już zakwalifikował........ Dziewczynki mam do Was kilka pytań.... ile czasu jest się w szpitalu po zabiegu na NFZ - bo nie wiem czy dobrze gdzieś wyczytałam że minimum 7 dni trzeba leżeć w szpitalu...Jakie badania robią przed operacją? A i odnośnie stanika po operacji to czy samemu się go kupuje czy też w szpitalu dają??? Sorki za może durnowate pytania ale ja z natury dociekliwa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
gzik gzik :) Ja robiłam na NFZ i wyszłam ze szpitala następnego dnia po operacji. Stanik umówiłam z Doktprem, że mi dobry i taki jak trzeba przyniesie, ale zapłaciłam za niego sama. Hexe, Dzwonki.... Cycasta i Inne Dziewczyny.... Jeśli chcecie spotkanko, Ja się oferuję. Możemy u Mnie powtórzyć ;) Duże palenisko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi Ja przyznam, że znowu baaardzo chętnie pookupuję Twój domek:) Jak najbardziej znowu w lato, będę się mogła już chwalić nowym biustem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gzikgzik Z tego co pisały dziewczyny z Orłowskiego, to leży się do tygodnia. Ze stanikiem różnie. Mnie lekarz kazał od razu ze sobą wziąć stanik. (nie)Cycastaaga kupiła już będąc w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
mimimimimimi dziękuję za zaproszenie chetnie znów wpadnę ;-) ach z NFZem różnie bywa, tak samo z lekarzami.... co do czekania, zależy ile oddziałów plastyki ma kontrakt, na jaką kwotę lub liczbe zabiegów. Różnie to sie rozkłada w kazdym z województw, to samo tyczy sie chętnych. Można czekać latami, a można szczęsliwie mieć zabieg w kilka dni ;-) Pamiętam był taki rok, że dziewczyny się pozapisywały na operację dużo wcześniej, a potem im odwołano z powodu zniesienia lub zmniejszenia refundacji. Chyba to był Wrocław, kolejowy.... A z kwalifikacja do zabiegu też loteria, bo są życzliwi i rozumni lekarze, a są i wredni, niewyrozumiali. Dziwny stwór ten NFZ - która z nas nie miała przygód, kto nie zna choć jednej anegdoty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ooooo udało się, od kilku dni nie mogłam sie odzywać, bo mi wyskakiwał komunikat o zablokowaniu. Nie wiem dlaczego. Oj nfz to stwór. Odchodząc nieco od naszych biustowych tematów, w celu rozweselenia Was moja wczorajsza historia. Byłam na usg jamy brzusznej. Dostałam wynik i czytam, że pęcherzyk żółciowy w normie, czytam....i czytam i uwierzyć nie mogę. Pęcherzyk miałam usunięty 4 lata temu!!! Wracam do lekarza i pytam czy pęcherzyk to organ parzysty. Pan dr do mnie z całkowitą pewnością i lekkim nerwem że NIE. A ja mu na to, że widocznie mi odrósł, bo na usg wyszło, żę mam a powinnam nie mieć :) gzikgzik ja w Orłowskim leżałam 7 dób, stanik miałam, ale go nie użyłam, do domu wróciłam w opatrunku i bandażu, jeśli chodzi o badania przed operacją to na kwalifikacji dostałam kartkę z informacjami i tam były wymienione badania (morfologia, krzepliwość, gr.krwi - jak masz kartę to nie robisz) Dziewczynki pamiętam, że chyba jak Wy paliłyście staniki w zeszłym roku, to ja leżałam w szpitalu i byłam 2 dni po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
40-stko pozdrawiam twój pęcherzyk ;-) a my 16 czerwca "grillowałyśmy". piękna była pogoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka71
Asix28 dziękuję za odpowiedź, choć jak pewnie się domyslasz mam całe mnóstwo bardziej szczegółowych pytań ;-) trzy lata w moim wieku to szmat czasu ;-) no i chyba tak cierpliwa nie jestem ;-( tak jak pisałam wcześniej obawaiam się, że w moim miasteczku lekarze każą postukać mi się w głowę. Tym bardziej, że do tej pory nie chodziłam po lekarzach ze skargami na kręgosłup itp. Powiedzmy sobie szczerze - kto nie ma dużych piersi zupełnie nas nie rozumie. Wkurza mnie nieustający tekst "duże piersi to atut" Dzxiewczyny, a czy któraś z Was korzystała z takiej operacji na kredyt - jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Anka71 u mnie w klinice na miejscu, przy konsultacji możesz poogladać ofertę kredytową. Myślę, że wszystkie większe kliniki takową mają, popytaj. Nie zrażaj sie też tak od razu NFZ - a może się uda i okres oczekiwania nie bedzie długi? To spory wydatek - warto spróbowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak! Na spotkanku w zeszłym roku było cudownie! Jeszcze raz dzięki Mimimimimimi. Było smacznie, wesoło, grillowo:Di towarzysko też super aż się wychodzić nie chciało!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
No właśnie, a ja 14 czerwca poszłam pod nóż, a zatem w sobotę 16 miałam już nowe życie :) Anka tutaj na forum faktycznie były dziewczyny, które czekały 3 lata na operację, ale to nie jest standard, ja czekałam 7 m-cy, a teraz czytałam, że kolejka znacznie się skróciła, Mimimimimi czekała "parę minut" :) i nawet zakładając, że to był fart i szczęście to do 3 lat naprawdę dużo brakuje. Ja w lutym będę w Orłowskim, jak będzie okazja to zapytam o terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
czesc dziewczyny... tak sobie czytam was i czytam od tygodnia i w koncu zlapalam za sluchawke i ......mam wizyte na konsultacje na 22.04 do dr.Potockiego w Warszawie, na Wilanowie jesli sie zakwalifikuje to zabieg odbedzie sie latem na przelomie czerwiec - lipiec.... czy ktoras z Was miala do czynienia z tym lekarzem....bardzo prosze o jakiekolwiek info na ten temat... jak ja wam zazdroszcze ze juz macie to za soba i cieszycie sie nowym nabytkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moissska
Taki zabieg możesz równiez wykonać w Klinice Wiatroszak Estmedica we Wrocławiu. Moja siostra zmniejszała sobie biust. Wszystko ok, bez zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dzwonki, Hexe {serce] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka71
40-stka dziekuję za wsparcie - myslę, że masz racją - spróbuję z NFZ ;-) ponowię tylko swoje pytanie czy któraś z was ma "otwrtego" ortopedę, neurologa na takie rzeczy. Jestem w stanie pojechać na taką wizytę nawet daleko ;-) bo jak pisałam w moim miasteczku nie mam na co liczyć ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka biedronka
cześć, jestem nowa w wątku, rzuciłam okiem na wasze wpisy, ale nie mogę znaleźć nic na temat Poznania. Czy któraś z Was może robiła sobie cycunie w Pozku w prywatnych klinikach? Na bank nie zakwalifikuję się do NFZ, bo noszę 75 HH raptem. Są bardzo duże, ale nie olbrzymie... no dobra są, ale chodzi mi główwie o podniesienie, bo są jak krowie placki ;)) i może z całym przekonaniem kogoś polecić, albo odradzić... W Pozku jest i Gromadziński i Skupin, i Kubasik. Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Anka...Ja mam, ale w wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×