Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Go艣膰 Asix28
Wczoraj moja chirurg wyciagnela mi czesc szwow, ale niewiele, a reszte musze wyciagnac w Krakowie i zdecydowanie mam isc do plastyka a nie chirurga ogolnego, wiec w poniedzialek rano czeka mnie obdzwanianie szpitali ehhhh. A Pani dr powiedziala ze jak sie wszystko wygoi po sciagnieciu szwow to czy chce plastry z sylikonem, powiedzialam ze tak bo tutaj czytalam o takich od Was Kobitki, ale w sumie nie sadzilam ze jeden kosztuje kolo 120zl, a wiadomo dwie piersi 240 ;) Czy Wy tez mialyscie te plastry??? I jak dlugo je nosilyscie????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Asix ja mia艂am, zamawia艂am na allegro, u mnie bez specjalnych rezultat贸w, nie zauwa偶y艂am 偶eby gojenie jako艣 lepiej przebiega艂o; m贸j lekarz m贸wi艂, 偶e blizn臋 mo偶na troch臋 smarowa膰, nat艂uszcza膰, ale to przede wszytskim czas musi zrobi膰 swoje. Tak偶e drugi raz bym chyba nie zainwestowa艂a w te plastry,ale mo偶e kto艣 ma inn膮 opini臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 psiarka
Zanim napisa艂am na forum, sprawdza艂am w google, ale o tych pod艣cieliskach to opisywali przy p艂ucach wi臋c cholera wie, w ka偶dym razie dzi臋ki, troch臋 mi ul偶y艂o, lekarz opr贸cz usg zleci艂 mi mammografi臋, poniewa偶 zbli偶am si臋 do 49 lat. Wi臋c wszystkim z du偶ym biustem mog臋 radzi膰 by nie czeka艂y tak d艂ugo jak ja z decyzj膮 o zabiegu, bo je艣li wszystko p贸jdzie dobrze to b臋d臋 najszcz臋艣liwsz膮 osob膮 na 艣wiecie, prawd臋 powiedziawszy to odliczam dni i marz臋 o tym by kupi膰 w sklepie normalny ciuch.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja mialam te plastry po powiekszaniu piersi w USA ,zamiast ich tez mozna sobie kupic tasme papierowa i pszyklejac na blizny.Mi osobiscie te plastry nic nie daly,bo i tak mialam blizny ledwo co widoczne,bo jak juz tu pisalam to zalezy jaka technika chirurg zszywa wam ciecie,jak masz szwy na zewnatsz,blizny sa durze,, szwy wewnatsz i blizny sa o wile mniejsze ,reszta to zalezy od tego jak ktos sie goi,ale sukces jest nie miec szwow zewnwnetsznych,lub jak najmniej ,i od tego mozemy byc pewne ze nasze blizny beda jak najmniejsze.Plastry mozemy sobie wsadzic gdzies,jedyne na co moga pomuc to splaszczyc te blizny jesli sa uniesione.wiem co muwie ,bo mialam robione taka metoda i taka ,wiec wiem jak sie goje w tym samym miejscu z obydwoma metodami.Jak wam tu muwie to tych metodach to sluchajcie i pytajce sie aby wasz chirurg tak robil,bo potem zadne plastry ,masci wam nie pomoga! ja juz mam 4 lata po ,i blizny sie powiekszaja tak do roku,nie zmniejaszaja,poprostu sie rozciagaja,ale i tez staja sie bielsze . Jesli komus nie zalezy jakie bedzie mial blizny po zabiegu bo woli pozbyc sie tych balasow, to niech potem nie placze ze szkoda ze nie zrobil tego metoda dual closure,nie wiem jak to po polsku. Kazdy kto ma pytanie o bliznach ,prosze pytac,to doradze o co sie pytac pszed zabiegime i czago unikac.Powodzenia kobitki !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elessi
Hey dziewczyny wr贸ci艂am z kilkudniowego wyjazdu ale jako艣 nie pomog艂o dalej stres i tylko ro艣nie.... A co do nazwiska lekarza to narazie sie wstrzymam z publikacja... Napisze po tej poprawce bo moze uda mu sie to naprawi膰 a wtedy nie bede chcia艂a mu psu膰 opini ale odezw臋 sie napewno co i jak Pozdrawiam buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
40 dziestka ....powiedz mi kochana czy mia艂a艣 t膮 pionow膮 blizn臋 w d贸艂 od brodawki na pocz膮tku tak膮 pomarszczon膮? Od samej g贸ry blizna wyr贸wnuje si臋 ale na samym dole pod piersi膮 to nie wygl膮da najlepiej. Zako艅czone jest to ci臋cie takim wg艂臋bieniem jakby p臋pkiem. Doktor m贸wi ze tam s膮 szwy rozpuszczalne i to si臋 wyr贸wna. A je艣li zmarszczki na li偶nnie zostan膮 to robi si臋 poprawk臋 w znieczuleniu miejscowym i wyr贸wnuje si臋 na g艂adko. Jak by艂o u Ciebie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hexe_asuu Po wyj臋ciu dren贸w wysz艂am od razu ze szpitala. Dali recept臋 na ketonal i to w zupe艂no艣ci wystarcza艂o. Przesta艂am bra膰 leki przeciewb贸lowe po od 10 dniach. Teraz mam ogromn膮 przeczulic臋 wok贸艂贸 blizn, ci臋zko cokolwiek nosi膰 bo dra偶ni, ale to podobno mija po jakim艣 czasie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie mi gdzie kupowalyscie staniczki te do noszenia zaraz po operacji? Dzis wychodze do domku...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkie panie .Ju偶 od d艂u偶szego czasu 艣ledze wasze wypowiedzi na forum.I mam ten sam problem z piersiami.M贸j rozmiar to 70 J przy wadze 68 kg i wzro艣cie 170 cm .Postanowi艂am zmniejszy膰 je .Mam Ju偶 skierowanie do poradni chirurgi plastycznej .Ca艂y czas pr贸buje dodzwoni膰 sie do warszawiy do kliniki Or艂owski ale zupe艂nie nie mog臋 si臋 tam dodzwoni膰.Numer tel wzie艂am z internetu czy on jest dobry ?czy wy dziewczyny macie jaki艣 inny numer tel ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasiol2013
czesc, ja tez dzwonilam caly piatek i dzis i tez mam problem, mam 2 numery - z internetu- albo zajete albo nikt nie odbiera, mozecie podac numer pod jakim sie rejestrowalyscie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, do Or艂owskiego dodzwoni膰 si臋 to istny cud. Raczej zalecana wizyta bezpo艣rednia i zapisanie si臋 w rejestracji. Oni maj膮 tam taki meksyk, 偶e te kobiety nie maj膮 szans odbiera膰 telefon贸w. Pr贸bujcie przez central臋, mo偶e si臋 uda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
elviskowa te zmarszczki si臋 wyr贸wnaja, jak by艂am ostatnio to lekarz nawet pokazywa艂 piel臋gniarce jak to si臋 wyg艂adza i rzeczywi艣cie jak b臋dzie co艣 nie tak robi膮 korekt臋 - to nie jest 艣ciema 偶ycz臋 powodzenia w dzwonieniu do poradni, moja metoda jest taka: bior臋 telefon i dzwoni臋 non stop, wybieram raz za razem, bez 偶adnych przerw, czasem jest zaj臋te, czasem nikt nie odbiera, ale jako艣 mi si臋 udawa艂o, tylko pami臋tajcie, 偶e od 9 do 13

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny dzwoni膮ce Dok艂adnie jak powy偶ej;) Dzwo艅cie non stop, bez przerw. Trzeba niestety cierpliwo艣ci. Mi udawa艂o si臋 jednego dnia, ale nawet jad艂am z telefonem przy uchu;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 psiarka
ja dodzwoni艂am si臋 na trzeci dzie艅 nie odk艂adaj膮c telefonu od 9 do 13, powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Ale cudny dzie艅 ... 馃尰 Dzisiaj spotykamy si臋 z Ag膮 niecycast膮 :) i Zuzuzann膮 na kawk臋. Lubi臋 to! :D Elviskova...do艂膮czysz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mussuka
Witam wszystkie panie przed i te szczesliwe juz po. Ja mam termin (juz dwa razy przesuniety) 25.03 i jak zawalu wczesniej sie nie nabawie to mam nadzieje, ze i na stole nie zejde;) Stres i panika to nic, mnie sie slabo ze strachu na sama mysl robi. Ale z drugiej strony dosc juz tych namiotopodobnych cyckonoszy, Panasze czy inne dobrzne biustonosze wszystkie pija, wrzynaja sie, znalezienie odpowiedniego bikini tez z cudem graniczy. Jakos to przejde, Wasze wypowiedzi bardzo podniosly mnie na duchu:) Czy mozecie napisac, jak wygladaly Wasze pierwsze dni np. pod prysznicem czy w lozku? Chodzi mi o pozycje do spania;) No i kiedy tak naprawde mozna znowu zaczac cos uprawiac: biegac, plywac, maszerowac z kijkami, jezdzic na rowerze - takie tam zwykle ludzkie czynnosci osoby aktywnej sportowo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋ki dziewczyny za rade ale dzi艣 znowu nie uda艂o mi si臋 dodzwoni膰. Ca艂y czas zaj臋ty .Musz臋 uzboi膰 si臋 w cierpliwo艣膰.Je偶eli nie dodzwonie si臋 to pojad臋 tam osobi艣cie .A tak wog贸le to ile czasu trzeba czeka膰 na wizyt臋 do poradni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Massuka oj ju偶 po Twoim wida膰, 偶e spanikowana jeste艣. Nie stresuj si臋 tak kobieto, to wszystko naprawd臋 wygl膮daj gorzej w g艂owie ni偶 w rzeczywisto艣ci. Ja pierwsze dni spa艂am na wysoko podniesionym 艂贸偶ku w pozycji p贸艂siedz膮cej. Raz po raz same biodra przekr臋ca艂am na boki. By艂o zupe艂nie w porz膮dku. Ca艂e dni by艂am na nogach a w nocy spa艂am jak anio艂ek. Le偶enie na wznak by艂by niefajne, ale z uniesionymi plecami by艂o ok. Prysznic od po艂owy w d贸艂, w g贸ra na raty, da si臋 prze偶y膰, chocia偶 oczywi艣cie nie mo偶na si臋 doczeka膰 posiad贸wy w wannie. Chodzi艂am nast臋pnego dnia po operacji, ka偶dego dnia wi臋cej i d艂u偶ej, ale to ci膮gle by艂o po szpitalnym korytarzu. Wr贸ci艂am do domu ca艂kowicie sprawna 5 d贸b po operacji. Mog艂am prowadzi膰 samoch贸d, chodzi膰 na spacery, z p艂ywaniem trzeba poczeka膰 a偶 pogoj膮 si臋 szwy. Poza tym ca艂kowita sprawno艣膰. Na prawd臋 nie stresuj si臋, te wszytskie wpisy m贸wi膮ce o tym, 偶e szybko si臋 do siebie dochodzi - to prawda. Prawd膮 te偶 jest to, 偶e ka偶dy inaczej odbiera takie "imprezy", ale na serio w tym wypadku strach ma wielkie oczy. Napisz gdzie masz operacj臋, prywatnie czy na nfz. agnieze jak jeste艣 ju偶 pacjentk膮 to terminy s膮 szybsze ni偶 pierwszy raz; tam si臋 teraz pozmienia艂a organizacja, wi臋c to inaczej mo偶e wygl膮da膰. Mnie ostatnio chcieli wyznaczy膰 za 2 tygodnie, ale za szybko mi by艂o. 艂o matko, ale si臋 rozpisa艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Joan06
Witajcie dziewczyny!! W styczniu po raz pierwszy trafi艂am na to forum, zacz臋艂am czyta膰 wasze posty i postanowi艂am dzia艂a膰! Nie mog臋 w to uwierzy膰, ale dzi艣 mam ju偶 wyznaczony termin operacji na NFZ, 4 wrze艣nia spe艂ni膮 si臋 moje marzenia o mniejszych piersiach. Wasze historie sprawi艂y, 偶e sama postanowi艂am zawalczy膰 i nawet nie s膮dzi艂am,偶e tak szybko to p贸jdzie. Dosta艂am od lekarza rodzinnego skierowanie do poradnii chirurgii plastycznej i ortopedy(rozpoznanie gigantomastia). Ortopeda wys艂a艂 mnie na badanie rtg kr臋gos艂upa a potem bez problemu wypisa艂 za艣wiadczenie, 偶e mam dyskopati臋, zwyrodnienie i b贸le obci膮偶eniowe kr臋gos艂upa. Z tym dokumentem pojecha艂am do poradnii chirurgi plastycznej, przyj臋to mnie tego samego dnia. Lekarz pomierzy艂 moje piersi, wyznaczy艂 termin zabiegu na 4 wrze艣nia i wypisa艂 skierowanie do szpitala na oddzia艂 dzie艅 wcze艣niej. B臋d臋 operowana w Nowej Soli, to jedyny oddzia艂 w wojew贸dztwie lubuskim gdzie wykonuj膮 takie zabiegi na fundusz. Czy kt贸ra艣 z Was by艂a operowana w tym szpitalu?? Odliczam czas i od dzi艣 b臋d臋 tu codziennie zagl膮da膰. Fajnie, 偶e jest kto艣 kto rozumie m贸j problem i wie co ja czuj臋 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Joan06 Gratulacje!!!! To super, 偶e uda艂o Ci si臋 wszystko w sumie tak szybciutko za艂atwi膰;) Dziewczyny tutaj to chodz膮ce skarbnice wiedzy dla Nas - przedoperacyjnych;) I zaraz pooperacyjnych tak偶e;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mussuka
dzieki 40-tka za dokladny opis. Ja wiem, ze panikuje, mam dni, ze chce mi sie to wszystko odwolac ale jak sobie pomysle, ze tyle kobiet to przezylo i sa zadowolone to nabieram otuchy. No coz, to w koncu operacja wiec i stres i strach sa normalne. Operacje bede miala w szpitalu czyli na NFZ ale nie w Polsce. Mieszkam w Finlandii i tu mnie beda ciachac, oby wprawnie. Ja mam operacje 25.3 o 15-tej a wychodze nastepnego dnia do domu. Wczesniej mialam wyznaczony termin na 7.15 rano i powrot tego samego dnia - strasznie szybko:) Tak, wiem, ze bedzie dobrze, ta pani chirurg, ktora mnie ogladala jest super sympatyczna i podobno niejeden biust juz naprawila a reklamacje miala jedna - ze jeszcze za duzy:) Ja tam nie chce mikro wiec niech mi cokolwiek pozostawi tylko o pare centymetrow wyzej. Jeszcze jedno durne pytanie - jak Wasie partnerzy, ze tak powiem, podeszli do nowego biustu? Nie przerazaly ich te blizny, opuchlizny, bandaze i brak kontaktu przez cale tygodnie? Mam na mysli kontakt z samym biustem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Mussuka... :) U Mnie po operacji kwestie reakcji Partnera by艂y rewelacyjne. Ale... tio juz nie chodzi艂o jak On zareaguje ale O MNIE.. Jaki to by艂 dla Mnie wielki pozytyw, Moje nowe piersi. Jak JA si臋 z tym poczu艂am, jak znikne艂y komplesy i "chowanie si" jakby sie uwolni艂a od czego艣 co Mnie przede wszystkim psychicznie uwiera艂o bardzo... Blizny malutkie, piersi zgrabne, stoj膮ce.... jaki problem ;) Z ostatniej chwili... ZUZUZANNA jest na odziale, przyj臋ta :) Jutro operacja :D Wszystko zgodnie z planem. Trzymam za Nia kciuki... wczoraj si臋 widzia艂ysmy.... :D 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 psiarka
Mussuka m贸j m膮偶 o niczym nie wie, ja to robi臋 dla siebie, a dowie si臋 po zabiegu, wie 偶e id臋 do szpitala, ale nikogo nie wtajemniczam w szczeg贸艂y, ja to robi臋 dla siebie i nie chc臋 s艂ysze膰 偶adnych komentarzy, no c贸偶 a po zabiegu niech gadaj膮, mam to gdzie艣, a tak swoj膮 drog膮 nie wiem czy apetycznie wygl膮da du偶y biust zwisaj膮cy do pasa, mo偶e u 18 latki tak ale nie u mnie, ja jestem w stanie wszystko znie艣膰 aby si臋 pozby膰 tych obfito艣ci, jestem bardzo zdesperowana, cho膰 nie ukrywam i troch臋 wystraszona jestem. Du偶o daje mi czytanie post贸w, pozdrawiam i byle do 18 marca, a potem to ju偶 g贸rka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cycastaaga
Trzymam kciuki za Zuzuzanne na pewno b臋dzie wszystko dobrze w ko艅cu trafi艂a na najlepszego lekarza. Mimimimimimi dzi臋ki za super spotkanie mam nadziej臋 偶臋 widzimy si臋 w poniedzia艂ek i zobaczymy nie t膮 Zuzuzanne bo juz z ma艂ymi cycuszkami Pozdrawiam wszystkich Aga.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Zuzanna trzymam kciuki, powodzenia Mimimimimimi dzi臋ki za relacj臋, pisz jak b臋dziesz co艣 wiedzia艂a Joan gratuluje decyzji i udanych dzia艂a艅, teraz pozostaje tylko czekanie, ale wakacje maj膮 to do siebie, 偶e szybko czas leci, nie przypominam sobie 偶eby na forum by艂 kto艣 operowany w Nowej Soli, przecieraj zatem szlaki Massuka ju偶 kiedy艣 tu na forum mia艂y艣my relacj臋 z Kanady, teraz z Finlandii, u nas te偶 wypuszczaj膮 szybko ze szpitala, ale z prywatnych klinik, na nfz trzymaj膮 d艂u偶ej cycastaaga a wiadomo, kt贸ry lekarz b臋dzie operowa艂 Zuzann臋, przy przyj臋ciu dosta艂a "przydzia艂"? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Tak....Dr Kulicki b臋dzie J膮 operowa艂 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
aaaa to faktycznie w dobre rece sie dostala, tez mam takie zdanie, bedzie zadowolona

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowa-K
Witam kole偶anki po d艂u偶szym czasie:-) Ostatnio troszk臋 chorowa艂am a wcze艣niej mia艂am do艂a, bo przesun臋li mi termin zabiegu na maj. Jako艣 ju偶 si臋 z tym upora艂am, trudno, b臋dzie chwil臋 p贸藕niej. Teraz trzymam kciuki za Zuzuzann臋 kt贸ra ma dzi艣 sw贸j Wielki Dzie艅. Zuza- trzymaj si臋! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×